Načítám…
Jan Lubeník

Jan Lubeník (33 let)

ID: 38313

Praha

  • 38 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 53 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 28 / 9 / 1) 6 turnajů
  • 76%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň B

347 bodů
53. místo (50. místo v mužích)
Z.R. M.S. J.L. U.A. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Rojka
3:0 3:1 13 14 367
2 .
Image 1
Michal Sichrovský
0:3
3:0
3:1
13 5 358
3 .
Image 1
Jan Lubeník
0:3
3:0
7 0 347
4 .
Image 1
Utkir Amrillaev
1:3
1:3
2 -11 331
5 .
Image 1
Jan Ježek
0:3
0 -14 326

Letní sezóna 2021

7 . Úroveň C

318 bodů
51. místo (48. místo v mužích)
J.P. J.L. L.A. P.H. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pašek
3:0 3:0
3:S
3:S 26 14 340
2 .
Image 1
Jan Lubeník
0:3 3:0 3:1 0:3 13 5 318
3 .
Image 1
Lukáš Albert
0:3 0:3 3:2 3:S 11 0 311
4 .
Image 1
Petr Haspeklo
S:3
1:3 2:3 3:S 9 -11 298
5 .
Image 1
Tomas Maslanak
S:3 3:0 S:3 S:3 7 -14 293

8 . Úroveň C

259 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
J.L. T.L. F.K. T.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:2
3:S
3:0
3:0
25 14 259
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
2:3
S:S
3:0 3:1 13 11 244
3 .
Image 1
Filip Kratochvíl
S:3
S:S
3:0
3:S
11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3
0:3
3:1 6 -11 215
5 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3
1:3
S:3
1:3 2 -14 208

8 . Úroveň C

194 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
R.S. J.C. J.L. R.R. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ruchit Shah
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Jakub Culek
2:3
3:0
3:2 3:0 21 11 212
3 .
Image 1
Jan Lubeník
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Martin Dostalík
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

8 . Úroveň B

192 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
V.L. F.K. J.L. U.A. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojta Lejsek
3:2
3:2
2:3
3:S
18 14 212
2 .
Image 1
Filip Kratochvíl
2:3
1:3
3:S
3:S
15 11 206
3 .
Image 1
Jan Lubeník
2:3
3:1
3:S
S:S 12 0 192
4 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:2
S:3
S:3
S:S 3 -11 172
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 162

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň A

281 bodů
91. místo (85. místo v mužích)
J.L. L.N. T.K. L.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:0
3:S
3:0
3:0
27 14 281
2 .
Image 1
Libor Novak
0:3
3:2
3:0
3:2
17 11 268
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
S:3
2:3
3:2
3:0
14 0 254
4 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 237
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3
2:3
0:3
S:3
2 -14 228

12 . Úroveň A

241 bodů
106. místo (100. místo v mužích)
J.L. A.G. T.H. J.Š. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
2:3 3:0
3:2
14 0 214
4 .
Image 1
Jiří Šimandl
0:3
1:3 0:3
3:1
7 -11 196
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 189

Jarní sezóna 2020

13 . Úroveň C

315 bodů
127. místo (121. místo v mužích)
J.L. J.Č. M.H. J.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:0
3:0 1:3
3:1
21 14 315
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
3:1 S:S
3:2
9 11 300
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3 1:3 1:3
3:0
9 0 289
4 .
Image 1
Jan Kočík
3:1 S:S 3:1 S:S 8 -11 277
5 .
Image 1
David Skulina
1:3
2:3
0:3
S:S 1 -14 267

14 . Úroveň C

326 bodů
144. místo (137. místo v mužích)
L.V. J.L. V.J. T.K. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Jan Lubeník
2:3 0:3 3:0
3:S
15 11 326
3 .
Image 1
Vladimír Janovský
1:3 3:0 S:3
3:S
14 0 314
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 3:S
3:0
13 -11 302
5 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3
S:3
S:3
0:3
0 -14 286

16 . Úroveň A

321 bodů
165. místo (158. místo v mužích)
J.L. T.W. M.K. R.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 321
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
1:3 3:1 3:2 3:S 18 11 309
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
1:3
3:2
3:0 13 0 293
4 .
Image 1
Radek Kokeš
0:3
2:3
2:3
3:0 11 -11 280
5 .
Image 1
Monika Homolová
0:3
S:3 0:3 0:3 0 -14 266

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2021 17:00 7. Michal Sichrovský Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
09.10.2021 16:00 7. Jan Ježek Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
03.10.2021 19:00 7. Jiří Pašek Hamr Braník 0:3
28.09.2021 17:30 7. Lukáš Albert Hamr Braník 3:0
11.09.2021 11:00 7. Tomas Maslanak Badminton Arena Skalka 0:3
10.09.2021 09:00 7. Petr Haspeklo Badminton Arena Skalka 3:1
29.08.2021 10:00 8. Tomas Ludvik Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
25.08.2021 13:13 8. Filip Kratochvíl 3:S Komentáře
24.08.2021 18:00 8. Lukáš Strejc Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.08.2021 17:00 8. Tomáš Kopsa Badminton Arena Skalka 3:0
17.07.2021 16:00 8. Ruchit Shah Badminton Arena Skalka 0:3
14.07.2021 17:00 8. Robert Rosenberg Hamr Braník 3:0
09.07.2021 16:00 8. Jakub Culek Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.07.2021 16:00 8. Martin Dostalík Badminton Arena Skalka 3:0
01.07.2021 00:10 8. Mery Kejklíček S:S
27.06.2021 23:08 8. Utkir Amrillaev 3:S Komentáře
14.06.2021 19:00 8. Filip Kratochvíl Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
04.06.2021 18:00 8. Vojta Lejsek Hamr Braník 2:3 Komentáře
04.10.2020 10:59 11. Tomáš Kopsa 3:S Komentáře
02.10.2020 16:00 11. Libor Novak Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
26.09.2020 09:00 11. Lukáš Drahník Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.09.2020 18:00 11. Jarmila Kuličková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.09.2020 10:00 12. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
23.08.2020 17:00 12. Alexi Goubarev Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
23.08.2020 10:00 12. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.08.2020 19:00 12. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.06.2020 10:00 13. Jiří Červenka Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.06.2020 09:00 13. David Skulina Hamr Braník 3:1 Komentáře
09.06.2020 17:00 13. Jan Kočík SportCentrum JEREMI 1:3
23.05.2020 17:00 13. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 3:0
17.05.2020 19:00 14. Tomáš Kopsa Badminton Arena Skalka 3:0
10.05.2020 17:00 14. Vladimír Janovský Badminton Arena Skalka 0:3
06.05.2020 17:00 14. Lukáš Vlk Badminton Arena Skalka 2:3
28.02.2020 17:00 16. Monika Homolová Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
24.02.2020 20:30 16. Radek Kokeš Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.02.2020 18:00 16. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
15.02.2020 17:00 16. Tomáš Weidinger Badminton Arena Skalka 3:1
14. Zdeněk Sychra 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím