Načítám…

Michal Geyer (26 let)

ID: 48664

Praha

BTL - Konstrukce

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (100/261)

  • 48 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 86 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 28 / 20 / 0) 4 turnaje
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň A

276 bodů
100. místo (98. místo v mužích)
J.K. M.P. M.G. M.T. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Kopáček
3:1 3:1 3:2 2:3 6 30 296 11:7
2 .
Image 1
Mikhail Pashayev
1:3 3:2 3:1 4 25 289 7:6
3 .
Image 1
Michal Geyer
1:3 2:3 3:1 3:0 4 12 276 9:7
4 .
Image 1
Martin Trojan
2:3 1:3 3:1 2 4 266 6:7
5 .
Image 1
Martin Staněk
3:2 1:3 0:3 1:3 2 0 262 5:11

Podzimní sezóna 2023

11 . Úroveň A

271 bodů
103. místo (100. místo v mužích)
R.K. M.G. K.M. M.J. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Kowalski
3:2 3:1 0:3
3:0
6 30 276 9:6
2 .
Image 1
Michal Geyer
2:3
3:2
3:2
3:0 6 25 271 11:7
3 .
Image 1
Kateřina Maťková
1:3
2:3
3:0
3:1
4 12 256 9:7
4 .
Image 1
Milena Jägerová
3:0
2:3
0:3 3:1 4 4 248 8:7
5 .
Image 1
Petr Holman
0:3
0:3
1:3
1:3 0 0 240 2:12

11 . Úroveň A

258 bodů
98. místo (95. místo v mužích)
M.G. E.V. K.D. F.O. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Geyer
3:1 3:1 3:0 3:1 8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 3:1 3:0 3:1 6 25 251 10:5
3 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3 1:3 3:2 3:1 4 12 236 8:9
4 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 0:3 2:3 3:1 2 4 226 5:10
5 .
Image 1
Ján Puškár
1:3 1:3 1:3 1:3 0 0 220 4:12

12 . Úroveň A

271 bodů
120. místo (113. místo v mužích)
M.Ř. M.G. P.H. M.Z. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mirek Říkovský
3:1
3:S
3:0 3:0 8 30 278 12:1
2 .
Image 1
Michal Geyer
1:3 3:2 3:1 3:0 6 25 271 10:6
3 .
Image 1
Petr Holman
S:3
2:3 3:2 2:3 2 12 254 7:11
4 .
Image 1
Milan Zolota
0:3 1:3 2:3 3:2 2 4 246 6:11
5 .
Image 1
Jiri Vanek
0:3 0:3 3:2 2:3 2 0 242 5:11

13 . Úroveň B

231 bodů
134. místo (127. místo v mužích)
D.N. M.G. O.F. M.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Nguyen
3:0
3:1
3:0
3:0
8 30 238 12:1
2 .
Image 1
Michal Geyer
0:3
3:0 3:0 3:1 6 25 231 9:4
3 .
Image 1
Ondřej Fiala
1:3
0:3 3:1
3:0
4 12 216 7:7
4 .
Image 1
Martin Smola
0:3
0:3 1:3 3:2 2 4 206 4:11
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3
1:3
0:3
2:3 0 0 200 3:12

Letní sezóna 2023

11 . Úroveň A

222 bodů
121. místo (113. místo v mužích)
M.T. L.K. Z.S. M.G. B.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3 3:0 3:0 3:1 20 14 254 9:4
2 .
Image 1
Libor Kubánek
3:0 3:0 0:3 2:3 16 11 247 8:6
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 234 6:6
4 .
Image 1
Michal Geyer
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -11 222 6:7
5 .
Image 1
Barbora Čermochová
1:3 3:2 0:3 1:3 7 -14 213 5:11

10 . Úroveň B

171 bodů
101. místo (97. místo v mužích)
M.D. T.H. M.G. L.K. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Drbohlav
3:0
3:1 3:1 3:0 26 14 200 12:2
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 191 9:4
3 .
Image 1
Michal Geyer
1:3
1:3
2:3
3:0
11 0 171 7:9
4 .
Image 1
Lucie Kolesniková
1:3
0:3
3:2
S:S
4 -11 153 4:8
5 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 144 0:9

11 . Úroveň B

195 bodů
93. místo (89. místo v mužích)
M.G. V.N. O.K. M.T. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Geyer
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 195 11:5
2 .
Image 1
Vladimír Nejedlý
3:2
S:S
3:1 3:2 14 11 185 9:5
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3
S:S
3:2 3:0 11 0 171 7:5
4 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3 1:3 2:3 S:S 2 -11 151 4:9
5 .
Image 1
Radek Hykrda
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -14 146 2:9

13 . Úroveň A

228 bodů
134. místo (125. místo v mužích)
Z.O. M.G. T.H. K.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Michal Geyer
2:3
3:0
3:1
2:3
17 11 228 10:7
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
0:3
2:3
3:0 10 0 210 6:9
4 .
Image 1
Kačka Holmanová
0:3
1:3
3:2
S:S
4 -11 193 4:8
5 .
Image 1
Martin Klufa
0:3
3:2
0:3
S:S
3 -14 189 3:8

Jarní sezóna 2023

14 . Úroveň A

264 bodů
151. místo (141. místo v mužích)
M.K. M.G. Z.O. D.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marcel Kmet
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 281 12:1
2 .
Image 1
Michal Geyer
0:3
2:3
3:2
3:1
13 11 264 8:9
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
3:2
0:3
3:1
11 0 251 6:9
4 .
Image 1
Daniel Mikulka
1:3 2:3
3:0
S:S 8 -11 237 6:6
5 .
Image 1
Martina Štecherová
0:3
1:3
1:3
S:S 0 -14 226 2:9

14 . Úroveň B

224 bodů
166. místo (156. místo v mužích)
J.K. Š.N. V.Z. M.G. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jitka Klausová
3:1
1:3
3:1
3:0 20 14 254 10:5
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
1:3
3:2
3:2
3:0 18 11 249 10:7
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:1
2:3
2:3
3:1
16 0 236 10:8
4 .
Image 1
Michal Geyer
1:3
2:3
3:2
3:0 15 -11 224 9:8
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 207 1:12

13 . Úroveň A

238 bodů
153. místo (144. místo v mužích)
T.K. M.T. M.Š. M.G. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 281 12:1
2 .
Image 1
Miroslav Toman
0:3
3:2
3:1
3:0
18 11 269 9:6
3 .
Image 1
Marek Štěpán
0:3
2:3
3:2
3:2
12 0 252 8:10
4 .
Image 1
Michal Geyer
1:3
1:3
2:3
3:2
9 -11 238 7:11
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
0:3
2:3
2:3
4 -14 230 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.02.2024 17:00 10. Martin Staněk Sportovní centrum Olšanka 3:0
19.02.2024 20:00 10. Mikhail Pashayev Hamr Braník 2:3
18.02.2024 14:00 10. Jakub Kopáček Badminton Arena Skalka 1:3
17.02.2024 20:30 10. Martin Trojan Badminton Arena Skalka 3:1
30.01.2024 17:00 11. Robert Kowalski BB Arena Štěrboholy 2:3
29.01.2024 15:00 11. Petr Holman Badminton Arena Skalka 3:0
23.01.2024 20:00 11. Kateřina Maťková BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
08.01.2024 17:30 11. Milena Jägerová Hamr Braník 3:2 Komentáře
31.12.2023 10:00 11. Ján Puškár Hamr Braník 3:1
14.12.2023 19:00 11. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 3:1
07.12.2023 19:30 11. Filip Ocásek Hamr Braník 3:0
06.12.2023 19:00 11. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 3:1
30.11.2023 21:30 12. Petr Holman Hamr Braník 3:2
21.11.2023 20:00 12. Jiri Vanek Hamr Braník 3:0
12.11.2023 10:00 12. Mirek Říkovský Badminton Arena Skalka 1:3
02.11.2023 21:00 12. Milan Zolota Badminton Arena Skalka 3:1
26.10.2023 16:00 13. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 3:1
17.10.2023 21:00 13. Martin Smola Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2023 21:00 13. David Nguyen Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.10.2023 19:00 13. Ondřej Fiala Badminton Arena Skalka 3:0
01.10.2023 19:00 11. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 3:1
30.09.2023 10:00 11. Miroslav Toman Hamr Braník 0:3
25.09.2023 21:00 11. Libor Kubánek Hamr Braník 3:0
21.09.2023 16:00 11. Zdeněk Sychra Hamr Braník 0:3
22.08.2023 18:30 10. Petra Raszyková BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.08.2023 19:00 10. Lucie Kolesniková Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
06.08.2023 16:00 10. Tomas Hulle Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
04.08.2023 16:30 10. Martin Drbohlav Hamr Braník 1:3
30.07.2023 13:00 11. Vladimír Nejedlý Hamr Braník 2:3
26.07.2023 21:00 11. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:1
25.07.2023 21:00 11. Ondrej Kaderka Badminton Arena Skalka 3:1
04.07.2023 18:30 11. Radek Hykrda SportCentrum JEREMI 3:0
30.06.2023 19:00 13. Martin Klufa SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
21.06.2023 21:00 13. Zdeněk Opravil Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.06.2023 10:00 13. Tomáš Hořava Sportovní centrum Olšanka 3:0 Komentáře
06.06.2023 21:00 13. Kačka Holmanová Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
29.04.2023 11:00 14. Marcel Kmet BB Arena Štěrboholy 0:3
27.04.2023 20:00 14. Martina Štecherová BB Arena Letňany 3:1 Komentáře
26.04.2023 19:00 14. Daniel Mikulka BB Arena Štěrboholy 3:2
24.04.2023 20:00 14. Zdeněk Opravil BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
26.03.2023 20:00 14. Štěpán Nevyjel BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.03.2023 10:00 14. Vaclav Zednicek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.03.2023 21:00 14. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
08.03.2023 20:00 14. Miroslav Kotaška BB Arena Štěrboholy 3:0
25.02.2023 10:00 13. Tomáš Kratochvíl Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.02.2023 19:00 13. Miroslav Toman Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.02.2023 16:30 13. Tomáš Chlum Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.02.2023 07:30 13. Marek Štěpán Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody