Načítám…

Dmitrij Hladký (31 let)

ID: 16754

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany
  • Language - italy
  • Language - russia

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (114/203)

  • 129 zápasů

    od roku 2012
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 176 /421
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 39 / 20 / 2) 1 turnaj
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

12 . Úroveň C

174 bodů
114. místo (109. místo v mužích)
D.H. J.M. M.K. J.M. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:s 3:s 4 30 174 6:0
2 .
Image 1
Jan Motejzík
3:s 3:s 4 25 169 6:0
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:s 3:s 4 12 156 6:0
4 .
Image 1
Jaroslav Mohila
s:3 s:3 s:3 s:s 0 4 144 0:12
5 .
Image 1
Adéla Kobzová
s:3 s:3 s:3 s:s 0 0 140 0:12

15 . Úroveň C

158 bodů
159. místo (148. místo v mužích)
D.H. B.S. J.M. J.S. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:2 3:0 3:2 3:1 8 30 158 12:5
2 .
Image 1
Barbora Semová
2:3
S:S
3:1 3:2 4 25 149 8:9
3 .
Image 1
Jakub Machat
0:3
S:S
3:0 S:S 2 12 134 3:9
4 .
Image 1
Jiří Sobotík
2:3 1:3 0:3
3:1
2 4 126 6:10
5 .
Image 1
Jaroslav Zeman
1:3 2:3 S:S
1:3
0 0 120 4:12

Jarní sezóna 2024

17 . Úroveň B

158 bodů
188. místo (174. místo v mužích)
D.H. B.L. L.I. L.P. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:S
3:1 3:2
3:S
8 30 158 12:3
2 .
Image 1
Braňo Liptak
S:3
3:1
3:0
S:3
4 25 149 6:7
3 .
Image 1
Luisa Illková
1:3 1:3
3:0
3:0
4 12 136 8:6
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
0:3
0:3
3:1 2 4 126 5:10
5 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
3:S
0:3
1:3 2 0 122 4:9

17 . Úroveň A

120 bodů
214. místo (195. místo v mužích)
M.D. V.C. T.S. M.O. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Daniš
3:2
3:1
3:S
3:0 8 30 158 12:3
2 .
Image 1
Vít Cupal
2:3
3:0
3:0 3:0 6 25 151 11:3
3 .
Image 1
Tomáš Strakatý
1:3
0:3
3:1
3:1
4 12 136 7:8
4 .
Image 1
Miroslav Osmančík
S:3
0:3
1:3
S:S
0 4 124 1:12
5 .
Image 1
Dmitrij Hladký
0:3 0:3
1:3
S:S
0 0 120 1:12

17 . Úroveň A

140 bodů
216. místo (200. místo v mužích)
J.S. S.B. T.H. J.M. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Spratek
3:1
3:1
3:S
3:0
8 30 178 12:2
2 .
Image 1
Stanislav Bruder
1:3
3:0
3:0
3:1
6 25 171 10:4
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
0:3
S:S
3:1
2 12 154 4:10
4 .
Image 1
Jakub Machat
S:3
0:3 S:S 3:0 2 4 146 3:9
5 .
Image 1
Dmitrij Hladký
0:3
1:3
1:3
0:3 0 0 140 2:12

16 . Úroveň C

146 bodů
198. místo (184. místo v mužích)
T.G. J.S. J.B. D.H. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Glázr
3:2 3:0 3:2 3:1 8 30 178 12:5
2 .
Image 1
Jan Skála
2:3
3:2
3:2
3:2 6 25 171 11:9
3 .
Image 1
Jan Bína
0:3
2:3
3:0
3:2
4 12 156 8:8
4 .
Image 1
Dmitrij Hladký
2:3
2:3
0:3
3:1 2 4 146 7:10
5 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3 2:3
2:3
1:3 0 0 140 6:12

Podzimní sezóna 2023

17 . Úroveň B

158 bodů
187. místo (170. místo v mužích)
D.H. L.I. J.P. E.G. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:1
3:1 3:0 3:0 8 30 158 12:2
2 .
Image 1
Luisa Illková
1:3
3:2
3:S
3:0
6 25 151 10:5
3 .
Image 1
Jan Pivoňka
1:3
2:3
3:S
3:S
4 12 136 9:6
4 .
Image 1
Eva Gergelová
0:3
S:3
S:3
3:0
2 4 126 3:9
5 .
Image 1
Kateřina Dvořáková
0:3
0:3
S:3
0:3
0 0 120 0:12

17 . Úroveň B

131 bodů
189. místo (168. místo v mužích)
J.B. D.H. M.L. N.K. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Bína
2:3
3:0
3:0
3:0
6 30 136 11:3
2 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:2
2:3 3:0 3:1 6 25 131 11:6
3 .
Image 1
Michal Lánský
0:3
3:2 3:0 3:1 6 12 118 9:6
4 .
Image 1
Nikolay Khodov
0:3
0:3 0:3
3:2
2 4 106 3:11
5 .
Image 1
Jana Baďurová
0:3
1:3 1:3
2:3
0 0 100 4:12

19 . Úroveň A

116 bodů
227. místo (198. místo v mužích)
K.T. J.L. D.H. E.B. Š.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Karel Tůma
3:1
3:2
3:1 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3 3:S 3:1 3:1 6 25 131 10:5
3 .
Image 1
Dmitrij Hladký
2:3
S:3 3:0
3:2
4 12 116 8:8
4 .
Image 1
Ema Bímonová
1:3 1:3 0:3 3:2 2 4 106 5:11
5 .
Image 1
Štefan Ulman
0:3 1:3
2:3
2:3 0 0 100 5:12

18 . Úroveň A

104 bodů
227. místo (199. místo v mužích)
Z.V. D.P. K.H. J.U. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3
3:0
3:S
2:3
4 30 134 9:6
2 .
Image 1
David Paulus
3:1
2:3
S:3
3:1
4 25 129 8:8
3 .
Image 1
Klára Hausmannová
0:3
3:2
3:S
2:3
4 12 116 8:8
4 .
Image 1
Jiří Uhříček
S:3
3:S
S:3
3:0
4 4 108 6:6
5 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:2
1:3
3:2
0:3
4 0 104 7:10

Letní sezóna 2023

17 . Úroveň B

141 bodů
180. místo (158. místo v mužích)
D.H. M.Ž. D.S. J.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Martin Žďárský
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 129 10:7
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Jana Baďurová
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 .
Image 1
Rostislav Sochor
0:3
0:3 1:3
S:3
1 -14 87 1:12

17 . Úroveň A

59 bodů
171. místo (151. místo v mužích)
D.H. D.B. P.M. J.A. L.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:0
3:S
3:S
3:S
3:S
25 14 59 15:0
2 .
Image 1
Daniel Bárta
0:3 3:0 2:3 3:S 3:S 17 11 48 11:6
3 .
Image 1
Pavel Miler
S:3
0:3 3:S 3:S 3:S 14 0 34 9:6
4 .
Image 1
Ján Antal
S:3
3:2 S:3 S:S S:S 1 0 21 3:8
5 .
Image 1
Lukáš Metzker
S:3
S:3 S:3 S:S S:S -3 -11 6 0:9
6 .
Image 1
Martin Bureš
S:3
S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3 0:9

18 . Úroveň A

49 bodů
182. místo (156. místo v mužích)
M.Z. D.H. T.B. S.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Zolota
3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 60 12:0
2 .
Image 1
Dmitrij Hladký
0:3
3:S
3:S
3:S
18 11 49 9:3
3 .
Image 1
Tomáš Barták
0:3
S:3
3:S 3:S 12 0 32 6:6
4 .
Image 1
Soňa Šemberová
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 7 0:9
5 .
Image 1
Veronika Kočková
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 4 0:9

Jarní sezóna 2023

17 . Úroveň A

143 bodů
210. místo (187. místo v mužích)
N.V. P.H. M.O. D.H. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Nikol Vypior
3:0
3:1
3:0
3:1
26 14 180 12:2
2 .
Image 1
Pavel Hušek
0:3
3:2
3:1
3:S
17 11 168 9:6
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
2:3
3:1
3:1 15 0 155 9:8
4 .
Image 1
Dmitrij Hladký
0:3
1:3
1:3
3:1 8 -5 143 5:10
5 .
Image 1
Jurij Gončarov
1:3
S:3
1:3 1:3 3 -14 129 3:12

20 . Úroveň B

154 bodů
227. místo (201. místo v mužích)
D.H. O.M. V.V. M.T. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:S
2:3
3:1 3:1 20 14 154 11:5
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
S:3
3:0 3:1 3:0 20 11 151 9:4
3 .
Image 1
Veronika Vetešníková
3:2
0:3
3:0
3:1
18 0 138 9:6
4 .
Image 1
Martina Tremlova
1:3 1:3
0:3
3:0
9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Denisa Slavíková
1:3 0:3
1:3
0:3
2 -14 108 2:12

21 . Úroveň B

110 bodů
248. místo (220. místo v mužích)
P.P. D.H. T.T. N.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Poláček
3:0 3:1
3:S
3:S
25 14 119 12:1
2 .
Image 1
Dmitrij Hladký
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 110 9:4
3 .
Image 1
Tereza Tylová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 95 8:6
4 .
Image 1
Nina Ramanchyk
S:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 75 3:9
5 .
Image 1
Jana Knappová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2024 19:30 15. Barbora Semová BB Arena Štěrboholy 3:2
18.06.2024 17:00 15. Jaroslav Zeman BB Arena Štěrboholy 3:1
15.06.2024 17:00 15. Jiří Sobotík Sportcentrum Step 3:2
13.06.2024 08:00 15. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 3:0
02.06.2024 13:07 17. Zbyněk Kojecký 3:S Komentáře
27.05.2024 14:41 17. Braňo Liptak 3:S Komentáře
16.05.2024 20:00 17. Lubomír Pešek Sportcentrum Uhříněves 3:2
12.05.2024 10:00 17. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:1
27.04.2024 15:51 17. Miroslav Osmančík S:S Komentáře
26.04.2024 10:00 17. Tomáš Strakatý Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.04.2024 12:30 17. Vít Cupal Badminton Arena Skalka 0:3
15.04.2024 20:30 17. Martin Daniš BB Arena Štěrboholy 0:3
25.03.2024 20:30 17. Stanislav Bruder BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.03.2024 12:00 17. Jan Spratek BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.03.2024 21:00 17. Tomáš Hořava Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.03.2024 12:30 17. Jakub Machat Hamr Braník 0:3
01.03.2024 00:10 16. Miroslav Osmančík 3:1
29.02.2024 20:30 16. Jan Bína Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.02.2024 20:00 16. Tomáš Glázr BB Arena Štěrboholy 2:3
11.02.2024 18:00 16. Jan Skála Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.01.2024 20:30 17. Jan Pivoňka Sportcentrum Step 3:1
21.01.2024 17:00 17. Kateřina Dvořáková Badminton Arena Skalka 3:0
15.01.2024 11:15 17. Luisa Illková BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.01.2024 10:00 17. Eva Gergelová BB Arena Štěrboholy 3:0
21.12.2023 13:00 17. Nikolay Khodov Badminton Arena Skalka 3:0
18.12.2023 19:00 17. Michal Lánský Badminton Arena Skalka 2:3
16.12.2023 12:30 17. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 3:1
15.12.2023 17:00 17. Jan Bína Hamr Braník 3:2 Komentáře
01.12.2023 00:10 19. Jiří Lacina S:3
27.11.2023 11:00 19. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:0
26.11.2023 10:00 19. Karel Tůma BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
25.11.2023 11:00 19. Štefan Ulman Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.10.2023 15:30 18. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.10.2023 20:00 18. David Paulus TK Neridé 1:3 Komentáře
22.10.2023 09:30 18. Klára Hausmannová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.10.2023 08:00 18. Jiří Uhříček Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.09.2023 11:00 17. Rostislav Sochor Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.09.2023 18:00 17. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 3:0
10.09.2023 11:00 17. Jana Baďurová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.09.2023 17:00 17. Martin Žďárský BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.08.2023 23:26 17. Martin Bureš 3:S Komentáře
29.08.2023 23:25 17. Lukáš Metzker 3:S Komentáře
29.08.2023 23:25 17. Ján Antal 3:S Komentáře
29.08.2023 23:25 17. Pavel Miler 3:S Komentáře
10.08.2023 13:00 17. Daniel Bárta BB Arena Štěrboholy 3:0
26.07.2023 14:02 18. Soňa Šemberová 3:S Komentáře
26.07.2023 14:00 18. Veronika Kočková 3:S Komentáře
26.07.2023 13:59 18. Tomáš Barták 3:S Komentáře
11.07.2023 19:00 18. Milan Zolota Badminton Arena Skalka 0:3
23.05.2023 18:00 17. Pavel Hušek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
11.05.2023 21:00 17. Jurij Gončarov BB Arena Štěrboholy 3:1
11.05.2023 20:00 17. Miroslav Osmančík BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.05.2023 13:00 17. Nikol Vypior Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.04.2023 17:00 20. Veronika Vetešníková BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.04.2023 19:51 20. Ondřej Mayer 3:S Komentáře
20.04.2023 17:00 20. Martina Tremlova Sportcentrum Step 3:1
11.04.2023 20:00 20. Denisa Slavíková BB Arena Štěrboholy 3:1
28.03.2023 08:00 21. Pavel Poláček Sportcentrum Uhříněves 0:3
19.03.2023 20:00 21. Tereza Tylová BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.03.2023 15:59 21. Jana Knappová 3:S Komentáře
06.03.2023 19:30 21. Nina Ramanchyk TK Neridé 3:0

Platební metody

Platební metody