Načítám…
Petr Bárta

Petr Bárta (30 let)

ID: 31967

Praha

  • 56 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 148 /317
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 29 / 21 / 6) 9 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň B

246 bodů
120. místo (114. místo v mužích)
I.Z. C.A. O.N. J.P. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
2:3
3:S
3:2
3:S
19 14 293
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:2
2:3
3:2
3:S
18 11 289
3 .
Image 1
Ondřej Nedvěd
S:3
3:2
3:1
3:S
17 0 277
4 .
Image 1
Ján Puškár
2:3
2:3
1:3
3:S
11 -11 260
5 .
Image 1
Petr Bárta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

11 . Úroveň C

286 bodů
104. místo (99. místo v mužích)
J.Č. P.B. P.Č. L.B. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:1 3:S 3:0 3:S 25 14 299
2 .
Image 1
Petr Bárta
1:3 3:1 2:3 3:S 15 11 286
3 .
Image 1
Petr Částka
S:3 1:3 3:1 3:S 13 0 273
4 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 3:2 1:3 3:S 12 -11 261
5 .
Image 1
Jaroslav Popek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 246

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň A

235 bodů
110. místo (105. místo v mužích)
M.M. J.P. P.B. C.A. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
3:1
3:2
3:0
18 11 249
3 .
Image 1
Petr Bárta
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 235
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3
2:3
0:3
3:S
10 -11 219
5 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 207

10 . Úroveň C

209 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
F.C. P.B. J.O. P.H. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Chovanec
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Petr Bárta
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Jan Ondráček
3:2
3:2
S:3
S:S 8 0 188
4 .
Image 1
Petr Husak
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -11 175
5 .
Image 1
Jan Provazník
0:3 0:3 S:S 3:0 5 -14 171

10 . Úroveň C

172 bodů
84. místo (82. místo v mužích)
D.V. P.B. P.R. K.D. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 175
2 .
Image 1
Petr Bárta
2:3
3:2 3:0 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
2:3
3:1
3:1 19 0 159
4 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3 0:3
1:3
3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

9 . Úroveň C

155 bodů
97. místo (93. místo v mužích)
J.C. J.U. T.K. P.B. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Culek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Jiří Uldrich
0:3 3:0
3:S
1:3 14 11 185
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Petr Bárta
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Aleš Vlach
0:3 3:1
S:3
S:3
6 -14 152

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň C

246 bodů
116. místo (109. místo v mužích)
A.V. P.B. E.V. T.M. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Vlach
3:1 3:1 0:3 3:1 18 14 252
2 .
Image 1
Petr Bárta
1:3 3:2 3:0 2:3 15 11 246
3 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 2:3 3:1 3:S 15 0 235
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
3:0 0:3 1:3
3:2
13 -11 222
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3 3:2 S:3
2:3
8 -14 214

12 . Úroveň C

214 bodů
129. místo (121. místo v mužích)
K.D. J.K. P.B. D.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3
3:0 3:0 3:2 20 14 234
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:1
2:3
3:1
3:2 19 11 230
3 .
Image 1
Petr Bárta
0:3
3:2
2:3 3:0 14 0 214
4 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3
1:3
3:2 3:2 11 -11 200
5 .
Image 1
Miroslav Huszák
2:3 2:3 0:3 2:3 6 -14 192

12 . Úroveň A

217 bodů
138. místo (130. místo v mužích)
J.Č. E.M. E.V. P.B. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Černohorský
3:0
3:2
3:1
3:1
24 14 258
2 .
Image 1
Eva Majerová
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 252
3 .
Image 1
Evžen Vacek
2:3
0:3 3:1 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Petr Bárta
1:3
0:3 1:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
0:3 0:3 1:3 2 -14 208

12 . Úroveň B

215 bodů
126. místo (118. místo v mužích)
K.S. V.H. P.B. D.S. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:1
3:0 3:0 3:S 26 14 240
2 .
Image 1
Vladan Hašek
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 229
3 .
Image 1
Petr Bárta
0:3 2:3
3:S
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
David Skulina
0:3 2:3
S:3
3:2 7 -11 196
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 188

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň B

258 bodů
168. místo (159. místo v mužích)
D.V. J.O. P.B. F.B. H.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 277
2 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3
3:0
3:S
3:S 19 11 270
3 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
0:3
3:1 3:0 18 0 258
4 .
Image 1
František Beneš
0:3
S:3
1:3 3:S 7 -11 236
5 .
Image 1
Honza Lacina
0:3 S:3 0:3 S:3 0 -14 226

17 . Úroveň A

280 bodů
181. místo (171. místo v mužích)
P.B. A.K. M.P. R.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bárta
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 280
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3
2:3 3:0
3:S
16 11 267
3 .
Image 1
Milan Peterka
0:3 3:2 S:S
3:S
9 0 249
4 .
Image 1
Roman Kaucký
0:3 0:3 S:S
3:S
4 -11 233
5 .
Image 1
Dominik Sloup
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

19 . Úroveň C

259 bodů
211. místo (194. místo v mužích)
P.B. J.V. T.K. M.P. V.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 259
2 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
2:3
3:1
3:0
17 11 248
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3
3:2
2:3 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Michael Panec
0:3
1:3
3:2
3:0
13 -11 222
5 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 206

Podzimní sezóna 2018

18 . Úroveň C

231 bodů
224. místo (207. místo v mužích)
L.P. K.P. P.R. P.B. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:2 3:2 3:1
3:0
19 0 79
2 .
Image 1
Kevin Perche
2:3
3:0
3:S
3:0
19 0 79
3 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
0:3
3:0
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Petr Bárta
1:3
S:3
0:3
3:1 6 0 66
5 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
0:3
0:3 1:3 1 0 61

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.11.2021 23:37 10. Ján Puškár S:3 Komentáře
25.11.2021 23:37 10. Igor Zsebik S:3 Komentáře
25.11.2021 23:36 10. Ondřej Nedvěd S:3 Komentáře
25.11.2021 23:36 10. Chris Abu Dayeh S:3 Komentáře
01.11.2021 00:10 11. Jaroslav Popek 3:S
15.10.2021 17:30 11. Libor Benedikt Sportcentrum Step 2:3
14.10.2021 20:30 11. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 1:3
08.10.2021 18:00 11. Petr Částka Badminton Arena Skalka 3:1
04.10.2021 00:10 11. Chris Abu Dayeh 3:0
27.09.2021 18:00 11. Martin Mendl Badminton Arena Skalka 1:3
05.09.2021 17:00 11. Daniel Vlček 3:1
03.09.2021 18:00 11. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 1:3
27.08.2021 20:00 10. Jan Provazník Sportcentrum Step 3:0
24.08.2021 18:30 10. František Chovanec Hamr Braník 2:3
20.08.2021 17:00 10. Petr Husak Hamr Braník 3:0
05.08.2021 18:00 10. Jan Ondráček Hamr Štěrboholy 2:3
25.07.2021 20:00 10. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:2
22.07.2021 18:00 10. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 3:0
19.07.2021 18:00 10. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 3:0
05.07.2021 18:00 10. Daniel Vlček 2:3 Komentáře
26.06.2021 08:24 9. Jiří Uldrich S:3 Komentáře
25.06.2021 13:46 9. Aleš Vlach 3:S Komentáře
08.06.2021 18:00 9. Jakub Culek Badminton Arena Skalka 0:3
06.06.2021 18:30 9. Tomáš Kopsa Badminton Arena Skalka 0:3
03.10.2020 20:30 12. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 2:3
16.09.2020 16:00 12. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 3:2
13.09.2020 19:00 12. Tomáš Mattern 3:0
12.09.2020 18:30 12. Aleš Vlach Hamr Braník 1:3
02.09.2020 18:00 12. Daniel Švarc Badminton Arena Skalka 2:3
31.08.2020 19:00 12. Jarmila Kuličková Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
26.08.2020 20:00 12. Miroslav Huszák 3:0
21.08.2020 19:00 12. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 0:3
03.08.2020 18:00 12. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 3:1
30.07.2020 18:00 12. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 1:3
27.07.2020 18:00 12. Jan Černohorský Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
23.07.2020 18:00 12. Eva Majerová Badminton Arena Skalka 0:3
09.07.2020 19:16 12. David Skulina 3:S Komentáře
29.06.2020 18:00 12. Karel Světlý Hamr Štěrboholy 0:3
27.06.2020 18:00 12. Alexi Goubarev Badminton Arena Skalka 3:0
25.06.2020 18:00 12. Vladan Hašek 2:3
13.06.2020 09:00 15. Jan Ondráček Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.06.2020 21:00 15. Honza Lacina Badminton Arena Skalka 3:0
26.05.2020 19:00 15. František Beneš Badminton Arena Skalka 3:1
24.05.2020 18:00 15. Daniel Vlček 3:2
14.05.2020 20:00 17. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:0
10.03.2020 20:00 17. Roman Kaucký Hamr Štěrboholy 3:0
08.03.2020 08:30 17. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
20.02.2020 16:00 19. Tomáš Křížek Sportcentrum Step 3:1
19.02.2020 17:30 19. Jan Valenta Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
15.02.2020 09:00 19. Vítězslav Čurda Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.02.2020 17:00 19. Michael Panec Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
02.02.2019 09:00 18. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 1:3
31.01.2019 09:48 18. Kevin Perche S:3 Komentáře
26.01.2019 19:00 18. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:1
05.01.2019 10:00 18. Petra Raszyková Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
17. Dominik Sloup 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím