Barbora Masaryková

Barbora Masaryková (29 let)

ID: 28100

Praha

  • 56 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 227 /344
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 29 / 22 / 5) 6 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

15 . Úroveň B

225 bodů
195. místo (15. místo v ženách)
J.K. V.J. J.K. S.G. B.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kopáček
S:3 3:0 3:0 3:0 21 14 275
2 .
Image 1
Vladimír Janovský
3:S 3:2 3:0 S:S 16 11 267
3 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3 2:3
3:0
3:1
15 0 255
4 .
Image 1
Svitlana Gorb
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3 S:S
1:3
0:3 -1 -14 225

15 . Úroveň A

271 bodů
160. místo (10. místo v ženách)
R.K. B.M. T.K. F.P. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
3:0 3:0 S:3 3:1 20 14 274
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 255
4 .
Image 1
Filip Plucha
3:S 0:3 0:3 S:S 4 -11 233
5 .
Image 1
Andrea Gabonay
1:3 0:3
0:3
S:S -1 -14 225

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň B

207 bodů
160. místo (10. místo v ženách)
O.K. B.M. J.P. S.O. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Kubera
3:0
1:3
3:0
3:S
21 14 215
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:1
2:3
2:3
3:S
16 0 196
4 .
Image 1
Sam Oram
0:3
2:3
3:2
3:S
13 -11 182
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

14 . Úroveň B

181 bodů
166. místo (10. místo v ženách)
M.Č. D.F. M.K. B.M. P.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Černý
3:2
S:S
3:1
3:0 16 14 210
2 .
Image 1
Daniel Ficek
2:3
3:2
1:3
3:0
15 11 206
3 .
Image 1
Manik Kainth
S:S
2:3
3:0
3:2
12 0 192
4 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3
3:1
0:3
3:2
12 -11 181
5 .
Image 1
Petra Zarembová
0:3
0:3
2:3
2:3
4 -14 170

14 . Úroveň C

153 bodů
157. místo (12. místo v ženách)
Z.L. J.Č. B.M. T.M. K.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
3:2
3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
2:3
3:1
3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3 0:3
1:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 130

14 . Úroveň B

154 bodů
156. místo (13. místo v ženách)
M.P. J.M. B.M. L.R. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Peterka
3:1
3:2
2:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
0:3
3:0 3:0 15 11 166
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
2:3
3:0
S:S
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Lucka Rochová
3:2 0:3 S:S S:S 1 -11 130
5 .
Image 1
Tomáš Pokorný
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2019

19 . Úroveň C

190 bodů
221. místo (18. místo v ženách)
T.V. B.M. L.K. E.P. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Vojta
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3
3:2
3:S
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3
2:3
S:S 3:2 6 0 166
4 .
Image 1
Eliška Paloučková
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 153
5 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 148

19 . Úroveň C

207 bodů
224. místo (18. místo v ženách)
M.S. B.M. O.K. A.D. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 218
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
2:3
3:1
3:S
2:3
16 11 207
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3
1:3
1:3
3:0 10 0 190
4 .
Image 1
Anna Dufková
1:3
S:3
3:1
S:S 5 -11 174
5 .
Image 1
Honza Richter
0:3
3:2
0:3 S:S 3 -14 169

19 . Úroveň A

171 bodů
235. místo (21. místo v ženách)
P.Č. K.Ž. B.M. P.B. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Čmelík
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Kamil Žylka
S:3
3:0
S:3
3:0 14 11 185
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3 0:3
3:1
3:2 11 0 171
4 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3
3:S
1:3
2:3 9 -11 158
5 .
Image 1
Tomas Huml
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -14 153

20 . Úroveň B

211 bodů
234. místo (26. místo v ženách)
M.S. B.M. S.R. P.V. P.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 193
4 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Petra Uhalova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Podzimní sezóna 2018

21 . Úroveň B

214 bodů
238. místo (19. místo v ženách)
B.M. M.T. L.Š. M.V. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Barbora Masaryková
3:2
3:1 3:S
3:S
19 0 61
2 .
Image 1
Monika Tomanová
2:3
3:1
3:S
3:S
17 0 59
3 .
Image 1
Láďa Švehla
1:3 1:3 3:1
3:S
12 0 54
4 .
Image 1
Martin Veselý
S:3
S:3
1:3 S:S -1 0 41
5 .
Image 1
David Konvalina
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 40

17 . Úroveň A

168 bodů
235. místo (17. místo v ženách)
M.N. J.K. M.S. M.Z. B.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3
2:3
3:S
3:0
14 0 68
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:1
2:3
3:1
S:S 10 0 64
3 .
Image 1
Martin Sedláček
3:2
3:2
S:S S:S 4 0 58
4 .
Image 1
Martin Zeidler
S:3
1:3
S:S S:S -3 0 51
5 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
S:S S:S S:S -6 0 48

17 . Úroveň A

245 bodů
202. místo (9. místo v ženách)
M.Š. J.K. B.M. M.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šťastný
3:0
3:1
3:0
3:1
22 0 82
2 .
Image 1
Jitka Kauerová
0:3 3:2
2:3
3:0 12 0 72
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
1:3
2:3
2:3
3:1
10 0 70
4 .
Image 1
Martin Sedláček
0:3
3:2
3:2
S:3
8 0 68
5 .
Image 1
Jakub Poláček
1:3
0:3
1:3
3:S
7 0 67

17 . Úroveň B

207 bodů
195. místo (7. místo v ženách)
S.C. O.V. B.M. V.H. V.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Cáska
3:0 3:0
3:0
3:S
23 0 71
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3 3:1 3:0
3:S
16 0 64
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3 1:3
3:1
3:S
11 0 59
4 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 54
5 .
Image 1
Vladimír Janovský
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.12.2019 00:10 15. Vladimír Janovský S:S
29.11.2019 18:00 15. Svitlana Gorb SportCentrum JEREMI 0:3
25.11.2019 21:00 15. Jakub Kopáček Hamr Braník 0:3
11.11.2019 20:00 15. Jarmila Kuličková Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.10.2019 20:00 15. Andrea Gabonay Hamr Braník 3:0
16.10.2019 20:30 15. Filip Plucha Badminton Arena Skalka 3:0
14.10.2019 21:30 15. Radek Kokeš Hamr Braník 0:3
10.10.2019 18:30 15. Tomáš Kopsa Centrum Třešňovka 3:1 Komentáře
30.09.2019 21:00 15. Jiří Pondělíček Hamr Braník 3:2 Komentáře
30.09.2019 20:00 15. Sam Oram Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.09.2019 19:00 15. Ondřej Kubera Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.09.2019 10:00 15. Tomáš Křížek 3:S Komentáře
20.08.2019 19:00 14. Daniel Ficek Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.08.2019 19:00 14. Martin Černý Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.08.2019 21:00 14. Petra Zarembová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.08.2019 20:30 14. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.08.2019 00:10 14. Khuppi Gin 3:2
24.07.2019 19:00 14. Tomáš Mattern Hamr Braník 3:1 Komentáře
21.07.2019 19:00 14. Jiří Červenka Hamr Braník 2:3 Komentáře
10.07.2019 19:00 14. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 0:3
01.07.2019 00:10 14. Lucka Rochová S:S
13.06.2019 19:30 14. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
10.06.2019 19:00 14. Tomáš Pokorný Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.06.2019 18:30 14. Jakub Machat Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.05.2019 09:21 19. Eliška Paloučková 3:S Komentáře
23.05.2019 19:00 19. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
16.05.2019 19:30 19. Tomáš Vojta Hamr Braník 1:3
07.05.2019 18:30 19. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
30.04.2019 13:29 19. Anna Dufková 3:S Komentáře
23.04.2019 19:30 19. Ondrej Kaderka Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.04.2019 20:30 19. Honza Richter Hamr Braník 2:3 Komentáře
04.04.2019 19:30 19. Martin Sedláček Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.03.2019 21:00 19. Petr Bedřich Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.03.2019 20:00 19. Tomas Huml Sportcentrum Step 3:2
26.03.2019 20:30 19. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 0:3
19.03.2019 18:30 19. Peter Čmelík Badminton Arena Skalka 0:3
21.02.2019 18:30 20. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.02.2019 20:00 20. Stefan Ryba Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
10.02.2019 18:00 20. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.02.2019 00:10 21. Martin Veselý 3:S
01.02.2019 09:24 21. David Konvalina 3:S Komentáře
20.01.2019 19:00 21. Láďa Švehla Badminton Arena Skalka 3:1
13.01.2019 17:00 21. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
02.01.2019 00:10 17. Martin Sedláček S:S
02.01.2019 00:10 17. Jarmila Kuličková S:S
02.01.2019 00:10 17. Martin Zeidler S:S
11.12.2018 18:30 17. Martin Nepraš Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.11.2018 18:30 17. Jitka Kauerová Badminton Arena Skalka 2:3
22.11.2018 19:00 17. Jakub Poláček Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.11.2018 19:30 17. Martin Sedláček Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
18.11.2018 17:00 17. Michal Šťastný Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.10.2018 09:29 17. Vladimír Janovský 3:S Komentáře
30.10.2018 19:00 17. Vladimíra Hvoždová SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
28.10.2018 19:00 17. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 1:3
14.10.2018 17:00 17. Stanislav Cáska Hamr Braník 0:3
20. Petra Uhalova 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím