Načítám…

Libor Benedikt (47 let)

ID: 44604

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (153/239)

  • 80 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 113 /399
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 32 / 43 / 5) 3 turnaje
  • 43%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

13 . Úroveň B

206 bodů
153. místo (142. místo v mužích)
J.S. M.P. H.Š. L.B. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Spratek
3:2
3:0
3:1
3:0
8 30 238 12:3
2 .
Image 1
Michal Přibyl
2:3
3:2 3:0 4 25 229 8:5
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
2:3
3:S
2 12 214 5:6
4 .
Image 1
Libor Benedikt
1:3
0:3
S:3
3:0 2 4 206 4:9
5 .
Image 1
Pavel Čech
0:3
0:3 0 0 200 0:6

13 . Úroveň B

216 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
M.J. K.K. L.B. O.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milena Jägerová
3:0 3:0 1:3 3:0 6 30 236 10:3
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
0:3 3:0 3:1 3:1 6 25 231 9:5
3 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 0:3 3:1
3:2
4 12 216 6:9
4 .
Image 1
Ondrej Kaderka
3:1 1:3 1:3 3:2 4 4 208 8:9
5 .
Image 1
Vojta Malý
0:3 1:3
2:3
2:3 0 0 200 5:12

13 . Úroveň A

226 bodů
153. místo (146. místo v mužích)
O.P. J.Š. M.J. L.B. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondrej Pohan
S:S 3:0
3:S
3:S
6 30 256 9:3
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:S 3:0 3:1 3:1 6 25 251 9:5
3 .
Image 1
Martin Jelen
0:3 0:3
3:S
3:S
4 12 236 6:6
4 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3
S:3
3:2 2 4 226 4:11
5 .
Image 1
Pavel Čech
S:3
1:3
S:3
2:3 0 0 220 3:12

12 . Úroveň C

220 bodů
140. místo (133. místo v mužích)
P.H. M.F. Z.S. M.M. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Holman
S:S 3:2 3:2 3:1 6 30 256 9:8
2 .
Image 1
Martin Fatura
S:S 3:2 S:S 3:1 4 25 249 6:9
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
2:3 2:3 3:1
3:0
4 12 236 10:7
4 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 S:S 1:3 3:1 2 4 226 6:10
5 .
Image 1
Libor Benedikt
1:3 1:3
0:3
1:3 0 0 220 3:12

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň C

229 bodů
135. místo (127. místo v mužích)
B.Č. L.B. P.Č. M.Z. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbora Čermochová
3:0 3:1 3:2 S:S 6 30 236 9:6
2 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
3:1
1:3
3:2
4 25 229 7:9
3 .
Image 1
Pavel Čech
1:3
1:3
3:S
S:S 2 12 214 5:9
4 .
Image 1
Milan Zolota
2:3 3:1
S:3
S:S 2 4 206 5:10
5 .
Image 1
Ján Puškár
S:S
2:3
S:S S:S 0 0 200 2:12

13 . Úroveň C

218 bodů
127. místo (119. místo v mužích)
L.B. K.K. V.M. M.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Benedikt
3:1 3:1 3:0
3:1
8 30 218 12:3
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 211 10:3
3 .
Image 1
Vojta Malý
1:3 0:3 3:2 3:0 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3 0:3 2:3 3:1 2 4 186 5:10
5 .
Image 1
Martin Skapa
1:3
0:3 0:3 1:3 0 0 180 2:12

15 . Úroveň C

209 bodů
165. místo (154. místo v mužích)
S.B. L.B. K.Š. M.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Bruder
3:0
3:0
3:2
2:3 6 30 216 11:5
2 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
3:1 2:3 3:0 4 25 209 8:7
3 .
Image 1
Kristýna Šmejkalová
0:3
1:3 3:1 3:1 4 12 196 7:8
4 .
Image 1
Martin Kuběn
2:3
3:2 1:3 3:2 4 4 188 9:10
5 .
Image 1
Miroslav Heřman
3:2 0:3 1:3 2:3 2 0 182 6:11

15 . Úroveň A

178 bodů
173. místo (161. místo v mužích)
K.H. V.K. L.B. J.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kačka Holmanová
3:1
1:3
3:1
3:2
6 30 196 10:7
2 .
Image 1
Václav Konáš
1:3 3:1 3:1
3:2
6 25 191 10:7
3 .
Image 1
Libor Benedikt
3:1
1:3
3:2
3:2 6 12 178 10:8
4 .
Image 1
Jaroslav Klíma
1:3
1:3
2:3
3:0
2 4 166 7:9
5 .
Image 1
Monika Tomanová
2:3
2:3
2:3
0:3
0 0 160 6:12

Letní sezóna 2023

13 . Úroveň C

193 bodů
142. místo (130. místo v mužích)
D.N. D.S. L.B. D.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Nguyen
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Daniel Smrčka
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 212 9:3
3 .
Image 1
Libor Benedikt
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 193 7:7
4 .
Image 1
Dušan Bělaška
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 176 4:9
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 166 0:12

Podzimní sezóna 2022

12 . Úroveň C

214 bodů
145. místo (137. místo v mužích)
P.S. J.J. R.K. M.T. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Skřivánek
3:S 3:2 3:2 3:0 23 14 257 12:4
2 .
Image 1
Jan Ježek
S:3
3:1
3:0
3:0
20 11 251 9:4
3 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3
1:3
3:2 1:3 9 0 229 7:11
4 .
Image 1
Miroslav Toman
2:3
0:3
2:3 3:2 9 -11 218 7:11
5 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
0:3
3:1 2:3 8 -14 214 5:10

Letní sezóna 2022

10 . Úroveň A

212 bodů
98. místo (95. místo v mužích)
Z.R. J.P. L.B. P.K. L.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Randa
3:0
3:S
3:0
2:3
22 14 236 11:3
2 .
Image 1
Jindřich Prchal
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 230 9:4
3 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3
3:2
3:S
12 0 212 7:8
4 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 197 5:9
5 .
Image 1
Lukáš Albert
3:2
S:3
S:3
S:3
5 -14 191 3:11

13 . Úroveň A

210 bodů
130. místo (124. místo v mužích)
L.D. L.B. H.Š. M.T. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Drahník
3:0
2:3
3:1
3:0
22 14 216 11:4
2 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
3:0 3:2 3:0 19 11 210 9:5
3 .
Image 1
Hynek Šolar
3:2
0:3 3:2 3:0 17 0 197 9:7
4 .
Image 1
Monika Tomanová
1:3
2:3 2:3
3:0
12 -11 181 8:9
5 .
Image 1
Dana Polívková
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 166 0:12

Jarní sezóna 2022

14 . Úroveň B

234 bodů
157. místo (147. místo v mužích)
P.D. T.H. L.B. M.S. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Dohnal
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 262 12:0
2 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 246 8:7
3 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 234 7:7
4 .
Image 1
Martin Sedlák
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 217 4:9
5 .
Image 1
David Branžovský
0:3
3:2
0:3 0:3 5 -14 211 3:11

14 . Úroveň C

234 bodů
156. místo (147. místo v mužích)
R.K. P.B. L.B. L.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Kraus
3:2 3:0
3:1
3:1 24 14 258 12:4
2 .
Image 1
Petr Bárta
2:3 3:1
3:0
3:1 21 11 252 11:5
3 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 1:3
3:1
3:0 14 0 234 7:7
4 .
Image 1
Lukáš Drahník
1:3
0:3
1:3
3:2
7 -11 216 5:11
5 .
Image 1
Jaroslav Klíma
1:3 1:3 0:3
2:3
4 -14 210 4:12

13 . Úroveň B

239 bodů
155. místo (147. místo v mužích)
F.K. R.K. V.C. L.B. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 279 12:2
2 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3 1:3 3:1 3:0 16 11 267 9:7
3 .
Image 1
Vincent Collard
0:3 3:1 0:3
3:2
11 0 251 6:9
4 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3 3:0
2:3
10 -11 239 6:9
5 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -14 233 5:11

12 . Úroveň C

237 bodů
138. místo (134. místo v mužích)
V.Ž. I.P. T.M. L.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Žák
3:0 3:S 3:0 3:0 27 14 281 12:0
2 .
Image 1
Ivo Peřina
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 268 9:6
3 .
Image 1
Tomáš Mattern
S:3 2:3 3:0 3:1 15 0 255 8:7
4 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 237 4:9
5 .
Image 1
Miroslav Kotaška
0:3
S:3
1:3 0:3 1 -14 227 1:12

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň C

248 bodů
131. místo (127. místo v mužích)
K.D. F.C. L.B. J.P. N.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kamil Dunička
3:S 3:0 3:2 3:1 24 14 278 12:3
2 .
Image 1
František Chovanec
S:3 3:0
3:S
3:0 20 11 271 9:3
3 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 0:3 1:3 3:0 8 0 248 4:9
4 .
Image 1
Jan Přerovský
2:3
S:3
3:1 S:S 6 -11 235 5:7
5 .
Image 1
Norbert Fülöp
1:3 0:3 0:3 S:S -1 -14 225 1:9

11 . Úroveň B

231 bodů
131. místo (124. místo v mužích)
M.H. T.H. I.P. Z.S. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Hauptvogl
3:0
3:2
3:0 3:0 26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
3:1
3:1
3:2 17 11 268 9:7
3 .
Image 1
Ivan Pavlovic
2:3
1:3
S:S
3:2
6 0 246 6:8
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
0:3
1:3
S:S 3:1 5 -11 234 4:7
5 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 2:3
2:3
1:3 5 -14 231 5:12

11 . Úroveň C

261 bodů
122. místo (116. místo v mužích)
J.Č. P.B. P.Č. L.B. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:1 3:S 3:0 3:S 25 14 299 12:1
2 .
Image 1
Petr Bárta
1:3 3:1 2:3 3:S 15 11 286 9:7
3 .
Image 1
Petr Částka
S:3 1:3 3:1 3:S 13 0 273 7:7
4 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 3:2 1:3 3:S 12 -11 261 7:8
5 .
Image 1
Jaroslav Popek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 246 0:12

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň C

246 bodů
102. místo (98. místo v mužích)
P.G. V.K. V.L. K.G. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:S
3:2
3:0 3:0 25 14 299 12:2
2 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
S:3
3:0
3:0 3:0 21 11 292 9:3
3 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
0:3
3:0 3:0 16 0 276 8:6
4 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 256 3:9
5 .
Image 1
Libor Benedikt
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 246 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2024 11:15 13. Hynek Šolar S:3 Komentáře
22.05.2024 19:30 13. Jan Spratek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
08.05.2024 10:30 13. Michal Přibyl Badminton Arena Skalka 0:3
07.05.2024 20:00 13. Pavel Čech Sportovní centrum Olšanka 3:0
26.04.2024 12:00 13. Kateřina Kratochvílová Sportovní centrum Olšanka 0:3
22.04.2024 07:00 13. Ondrej Kaderka Sportovní centrum Olšanka 3:1
15.04.2024 20:30 13. Milena Jägerová Hamr Braník 0:3
09.04.2024 18:30 13. Vojta Malý Hamr Braník 3:2 Komentáře
27.03.2024 19:30 13. Pavel Čech Badminton Arena Skalka 3:2
24.03.2024 21:24 13. Martin Jelen S:3 Komentáře
20.03.2024 14:23 13. Ondrej Pohan S:3 Komentáře
14.03.2024 20:00 13. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 1:3
23.02.2024 18:00 12. Martin Mendl Badminton Arena Skalka 1:3
21.02.2024 18:00 12. Petr Holman Badminton Arena Skalka 1:3
16.02.2024 18:30 12. Martin Fatura Hamr Braník 1:3
02.02.2024 18:00 12. Zdeněk Sychra Hamr Braník 0:3 Komentáře
30.01.2024 13:00 13. Ján Puškár Sportovní centrum Olšanka 3:2 Komentáře
23.01.2024 19:00 13. Pavel Čech Sportovní centrum Olšanka 3:1 Komentáře
09.01.2024 20:00 13. Milan Zolota Badminton Arena Skalka 1:3
04.01.2024 18:00 13. Barbora Čermochová Sportovní centrum Olšanka 0:3
19.12.2023 20:00 13. Martin Skapa Sportovní centrum Olšanka 3:1 Komentáře
12.12.2023 20:00 13. Kateřina Kratochvílová Sportovní centrum Olšanka 3:1
08.12.2023 18:00 13. Vojta Malý Hamr Braník 3:1
05.12.2023 20:00 13. Miroslav Kotaška Sportovní centrum Olšanka 3:0
23.11.2023 18:00 15. Kristýna Šmejkalová Sportovní centrum Olšanka 3:1
21.11.2023 20:30 15. Martin Kuběn Badminton Arena Skalka 2:3
17.11.2023 15:00 15. Miroslav Heřman Hamr Braník 3:0
08.11.2023 17:00 15. Stanislav Bruder Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
30.10.2023 18:00 15. Václav Konáš BB Arena Štěrboholy 1:3
18.10.2023 17:00 15. Jaroslav Klíma Sportovní centrum Olšanka 3:2 Komentáře
16.10.2023 11:00 15. Kačka Holmanová Sportovní centrum Olšanka 3:1 Komentáře
12.10.2023 18:00 15. Monika Tomanová Sportovní centrum Olšanka 3:2
21.09.2023 19:00 13. Daniel Smrčka Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
21.09.2023 09:28 13. Miroslav Kotaška 3:S Komentáře
13.09.2023 08:00 13. David Nguyen Sportovní centrum Olšanka 1:3 Komentáře
06.09.2023 18:00 13. Dušan Bělaška Sportovní centrum Olšanka 3:1
26.01.2023 20:00 12. Jan Ježek Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
20.01.2023 17:30 12. Miroslav Toman Hamr Braník 2:3
13.01.2023 18:00 12. Radek Kokeš Sportovní centrum Olšanka 3:1
05.01.2023 20:00 12. Petr Skřivánek Sportovní centrum Olšanka 0:3
24.08.2022 23:02 10. Zdeněk Randa S:3 Komentáře
23.08.2022 18:04 10. Lukáš Albert 3:S Komentáře
17.08.2022 17:00 10. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
11.08.2022 19:00 10. Jindřich Prchal Sportovní centrum Olšanka 1:3
24.06.2022 18:00 13. Dana Polívková Sportovní centrum Olšanka 3:0
19.06.2022 19:00 13. Hynek Šolar Sportovní centrum Olšanka 3:0
16.06.2022 20:00 13. Monika Tomanová Sportovní centrum Olšanka 3:2
14.06.2022 20:00 13. Lukáš Drahník BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.05.2022 18:00 14. Martin Sedlák Hamr Braník 3:1
18.05.2022 20:00 14. David Branžovský Badminton Arena Skalka 3:0
11.05.2022 18:00 14. Tomas Hulle Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.05.2022 19:00 14. Petr Dohnal Sportcentrum Step 0:3
22.04.2022 18:00 14. Roman Kraus Hamr Braník 0:3
13.04.2022 19:00 14. Jaroslav Klíma Badminton Arena Skalka 3:0
07.04.2022 19:00 14. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 1:3
04.04.2022 19:30 14. Lukáš Drahník Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.03.2022 09:28 13. Filip Kareta S:3 Komentáře
16.03.2022 08:00 13. Jakub Vilhelm Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.03.2022 19:00 13. Vincent Collard Badminton Arena Skalka 3:0
02.03.2022 20:00 13. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3
27.02.2022 19:30 12. Vladimír Žák Hamr Braník 0:3
25.02.2022 18:00 12. Tomáš Mattern Hamr Braník 0:3
23.02.2022 18:00 12. Miroslav Kotaška Sportovní centrum Olšanka 3:0
11.02.2022 18:00 12. Ivo Peřina Hamr Braník 1:3
28.01.2022 18:00 12. Norbert Fülöp Badminton Arena Skalka 3:0
25.01.2022 20:30 12. František Chovanec Badminton Arena Skalka 0:3
13.01.2022 18:00 12. Kamil Dunička Sportovní centrum Olšanka 0:3
05.01.2022 18:00 12. Jan Přerovský Hamr Braník 1:3
24.11.2021 21:30 11. Zdeněk Sychra Hamr Braník 1:3
19.11.2021 17:00 11. Ivan Pavlovic Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.11.2021 19:00 11. Tomáš Hořava Hamr Braník 2:3
04.11.2021 19:00 11. Martin Hauptvogl Sportcentrum Step 0:3
01.11.2021 00:10 11. Jaroslav Popek 3:S
20.10.2021 20:00 11. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 0:3
15.10.2021 17:30 11. Petr Bárta Sportcentrum Step 3:2
12.10.2021 18:00 11. Petr Částka Sportcentrum Step 1:3
21.09.2021 18:00 9. Vojtěch Krňanský Badminton Arena Skalka 0:3
10.09.2021 17:30 9. Petr Gnan Sportcentrum Step 0:3
07.09.2021 18:00 9. Vojta Lejsek Hamr Braník 0:3
06.09.2021 18:00 9. Khuppi Gin Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody