Chris Abu Dayeh

Chris Abu Dayeh (29 let)

ID: 28357

Praha

  • 81 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v SportCentrum JEREMI
  • 233 /303
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 77
    Zápasů v lize ( 34 / 32 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň B

165 bodů
233. místo (210. místo v mužích)
Z.O. B.B. F.B. C.A. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:s 3:s 3:s 18 14 212
2 .
Image 1
Beata Bordáčová
3:s 3:s 3:s 18 11 209
3 .
Image 1
František Beneš
s:3 s:3 s:s s:s -4 0 176
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
s:3 s:3 s:s s:s -4 -11 165
5 .
Image 1
Lucka Rochová
s:3 s:3 s:s s:s -4 -14 162

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň B

166 bodů
194. místo (181. místo v mužích)
J.V. A.D. C.A. M.P. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Valenta
3:S
3:S
3:S
3:2
23 14 197
2 .
Image 1
Anna Dufková
S:3
3:S
3:S
3:1
18 11 189
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
S:3
S:3
S:3
3:1 6 0 166
4 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
S:3
3:S
S:S 4 -11 153
5 .
Image 1
Douglas Wong
2:3
1:3
1:3 S:S 2 -14 148

14 . Úroveň C

171 bodů
176. místo (165. místo v mužích)
S.M. M.S. J.M. A.K. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
1:3
3:1 3:0 3:1 20 14 214
2 .
Image 1
Martin Sedláček
3:1
3:1
3:0 S:S 17 11 208
3 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
1:3
2:3 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -11 176
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3 S:S 1:3 3:2 5 -14 171

14 . Úroveň A

153 bodů
155. místo (144. místo v mužích)
M.H. J.V. C.A. M.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Hamada
3:0 3:1 3:2
3:S
24 14 178
2 .
Image 1
Jirka Vlach
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
1:3
3:2
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 0:3 2:3
3:S
10 -11 139
5 .
Image 1
Ladislav Kellner
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň B

276 bodů
186. místo (175. místo v mužích)
J.B. Š.M. C.A. D.F. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Buchtela
3:1 1:3
3:0
3:0 21 14 295
2 .
Image 1
Štěpán Marek
1:3
3:S
2:3
3:0 16 11 287
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:1
S:3
3:2
3:2
16 0 276
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
3:2
2:3
3:0
14 -11 263
5 .
Image 1
Matěj Peca
0:3 0:3
2:3
0:3
2 -14 248

Podzimní sezóna 2018

15 . Úroveň A

287 bodů
187. místo (181. místo v mužích)
D.J. O.V. M.B. C.A. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Janáč
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 101
2 .
Image 1
Ondřej Vykoukal
1:3 3:1 3:0 3:0 18 0 96
3 .
Image 1
Martin Benčík
0:3 1:3 3:0 3:0 13 0 91
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3 0:3 0:3 3:2 4 0 82
5 .
Image 1
Ivan Končický
0:3 0:3 0:3 2:3 2 0 80

15 . Úroveň A

277 bodů
162. místo (157. místo v mužích)
J.Č. C.A. J.B. Z.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:0 3:0
S:S
3:0 16 0 82
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
3:2
3:2
3:S
13 0 79
3 .
Image 1
Jakub Blažej
0:3
2:3
2:3
3:S
9 0 75
4 .
Image 1
Zdeněk Hladík
S:S
2:3 3:2 3:1 9 0 75
5 .
Image 1
Milan Peterka
0:3
S:3
S:3
1:3 1 0 67

16 . Úroveň A

277 bodů
177. místo (171. místo v mužích)
J.O. C.A. O.T. K.T. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ondráček
3:2 1:3 3:0
3:S
16 0 82
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3 2:3 3:2
3:S
13 0 79
3 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:1 3:2
S:S
3:S
12 0 78
4 .
Image 1
Karel Tůma
0:3 2:3
S:S
3:S
5 0 71
5 .
Image 1
Martin Goš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 66

16 . Úroveň C

242 bodů
176. místo (171. místo v mužích)
C.A. I.D. K.Ž. J.O. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3 3:1
3:S
3:1 15 0 69
2 .
Image 1
Igor Dragun
3:0 0:3
2:3
3:0
14 0 68
3 .
Image 1
Kamil Žylka
1:3 3:0
1:3
3:1 13 0 67
4 .
Image 1
Jan Ondráček
S:3
3:2
3:1
S:S 7 0 61
5 .
Image 1
Jan Slezák
1:3
0:3
1:3 S:S 0 0 54

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň B

74 bodů
153. místo (148. místo v mužích)
M.S. K.P. V.K. R.V. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Staněk
2:3
3:S
3:S
3:1
17 0 89
2 .
Image 1
Klára Pšenková
3:2
2:3
3:2
3:1
15 0 87
3 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
S:3
3:2
S:S 3:0 8 0 80
4 .
Image 1
Richard Votík
S:3
2:3
S:S 3:0 6 0 78
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
1:3
0:3 0:3 2 0 74

12 . Úroveň B

75 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
D.K. C.A. V.K. Z.H. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:1 3:2 1:3 3:S 15 0 75
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3 3:S
3:2
3:S 15 0 75
3 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
2:3 S:3 3:0 3:S 13 0 73
4 .
Image 1
Zdeněk Hittman
3:1
2:3
0:3 3:S 12 0 72
5 .
Image 1
Adam Šoltys
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

10 . Úroveň B

115 bodů
118. místo (114. místo v mužích)
T.K. P.P. C.A. P.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kolomazník
2:3
3:1
3:0
3:1
39 0 129
2 .
Image 1
Petr Prochazka
3:2
S:3
3:0
3:0 35 0 125
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
3:S
2:3
3:2 25 0 115
4 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 112
5 .
Image 1
Jan Blažka
1:3
0:3 2:3
0:3
6 0 96

9 . Úroveň B

102 bodů
134. místo (130. místo v mužích)
P.L. V.M. A.F. C.A. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Levit
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 154
2 .
Image 1
Veronika Mičková
0:3 3:1 3:1 3:S 32 0 137
3 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 130
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3 1:3 0:3 S:S -3 0 102
5 .
Image 1
Matěj Heller
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 100

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň B

75 bodů
283. místo (242. místo v mužích)
A.R. M.N. K.N. C.A. A.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Rezek
3:2
3:S 3:S S:S 24 0 114
2 .
Image 1
Michal Novák
2:3
S:S S:S S:S -11 0 79
3 .
Image 1
Karel Novák
S:3 S:S S:S S:S -15 0 75
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
S:3 S:S S:S S:S -15 0 75
5 .
Image 1
Anna Procházková
S:S S:S S:S S:S -20 0 70

14 . Úroveň A

102 bodů
240. místo (212. místo v mužích)
L.P. P.K. J.K. J.S. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3
3:1 3:0 3:1 37 0 142
2 .
Image 1
Petr Kašpar
3:1
3:2
2:3
3:0
37 0 142
3 .
Image 1
Jan Kotlář
1:3 2:3 S:S 3:0 14 0 119
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3
3:2
S:S S:S -1 0 104
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
0:3
0:3 S:S -3 0 102

15 . Úroveň A

128 bodů
210. místo (190. místo v mužích)
C.A. J.V. J.D. T.K. T.C. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3 3:0 3:1
3:2
3:1 38 0 128
2 .
Image 1
Jan Vokůrka
3:2 3:2 3:0 3:S S:S 28 0 118
3 .
Image 1
Jakub Dus
0:3 2:3
3:1
3:2
3:S 27 0 117
4 .
Image 1
Tomáš Kostrhoun
1:3 0:3
1:3
3:S 3:S 20 0 110
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3
S:3
2:3
S:3 S:3 6 0 96
6 .
Image 1
Michal Šlosr
1:3 S:S S:3 S:3 3:S 6 0 96

16 . Úroveň B

111 bodů
220. místo (195. místo v mužích)
C.A. A.D. V.S. T.H. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:2 3:2 3:2 3:2 36 0 111
2 .
Image 1
Anna Dufková
2:3
2:3
3:0
3:0 34 0 109
3 .
Image 1
Viktor Slezák
2:3
3:2
3:1
3:2
33 0 108
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3
0:3
1:3 3:2 15 0 90
5 .
Image 1
Tereza Vitvarová
2:3 0:3
2:3
2:3 12 0 87

Letní sezóna 2017

13 . Úroveň D

73 bodů
204. místo (180. místo v mužích)
M.H. M.T. R.P. C.A. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Hodíková
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 97
2 .
Image 1
Martin Tkáč
3:1
3:1
3:1
S:S 28 0 88
3 .
Image 1
Roman Pagáč
1:3
1:3
3:0
3:1
28 0 88
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
1:3
1:3
0:3
3:2 13 0 73
5 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
0:3
S:S
1:3
2:3 1 0 61

14 . Úroveň C

74 bodů
176. místo (155. místo v mužích)
C.A. Z.K. M.G. D.W. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:S 3:1 3:0 3:S 44 0 74
2 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
3:0
3:1
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Martin Goš
1:3
0:3
3:0 3:S 25 0 55
4 .
Image 1
Douglas Wong
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 43
5 .
Image 1
Lucie Marholdová
S:3 0:3 S:3 1:3 2 0 32

13 . Úroveň C

53 bodů
204. místo (176. místo v mužích)
R.U. D.Š. M.Z. T.H. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Urban
3:0
S:3
3:1
3:2
33 0 78
2 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3
2:3
3:0
3:0 30 0 75
3 .
Image 1
Milan Zolota
3:S 3:2
1:3
3:2 30 0 75
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 71
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3
0:3 2:3
0:3
8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2019 12:26 18. František Beneš S:S
11.10.2019 12:26 18. Beata Bordáčová S:3
11.10.2019 12:26 18. Zdeněk Opravil S:3
11.10.2019 12:26 18. Lucka Rochová S:S
29.09.2019 13:47 16. Jan Valenta S:3 Komentáře
29.09.2019 13:46 16. Markéta Pulkrabová S:3 Komentáře
26.09.2019 08:51 16. Anna Dufková S:3 Komentáře
18.09.2019 20:30 16. Douglas Wong Sportcentrum Step 3:1
02.09.2019 00:10 14. Martin Sedláček S:S
27.08.2019 18:00 14. Jakub Machat Badminton Arena Skalka 1:3
25.08.2019 16:00 14. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:2
14.08.2019 18:00 14. Soňa Mejsnarová Hamr Štěrboholy 1:3
30.07.2019 19:00 14. Jirka Vlach Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
25.07.2019 19:00 14. Miroslav Kotaška Sportcentrum Step 3:2
23.07.2019 19:30 14. Michal Hamada Sportcentrum Step 1:3
03.03.2019 17:00 16. Daniel Ficek Badminton Arena Skalka 3:2
01.03.2019 11:17 16. Matěj Peca 3:2 Komentáře
01.03.2019 07:29 16. Štěpán Marek S:3 Komentáře
14.02.2019 14:00 16. Jiří Buchtela 3:1
01.02.2019 19:00 15. Ondřej Vykoukal 0:3
28.01.2019 20:30 15. David Janáč 0:3
21.01.2019 18:00 15. Martin Benčík 0:3
15.01.2019 20:00 15. Ivan Končický Hamr Štěrboholy 3:2
31.12.2018 17:00 15. Jiří Čeněk Hamr Braník 0:3
31.12.2018 09:24 15. Milan Peterka 3:S Komentáře
21.12.2018 10:30 15. Jakub Blažej Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
19.12.2018 19:00 15. Zdeněk Hladík Hamr Braník 3:2
29.11.2018 21:00 16. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 2:3
28.11.2018 21:00 16. Karel Tůma 3:2
23.11.2018 21:00 16. Jan Ondráček 2:3
22.11.2018 15:26 16. Martin Goš 3:S Komentáře
30.10.2018 18:03 16. Jan Ondráček 3:S Komentáře
29.10.2018 21:00 16. Igor Dragun 0:3
26.10.2018 19:30 16. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 3:1
24.10.2018 21:00 16. Jan Slezák 3:1
27.09.2018 20:00 12. Vojtěch Krňanský Badminton Arena Skalka 0:3
25.09.2018 20:00 12. Martin Staněk Sport Troja 1:3 Komentáře
20.09.2018 21:00 12. Richard Votík Hamr Braník 0:3
18.09.2018 21:00 12. Klára Pšenková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.08.2018 17:00 12. Adam Šoltys Badminton Arena Skalka 3:S
28.08.2018 17:00 12. Vojtěch Krňanský Hamr Braník 3:S
27.08.2018 20:00 12. Daniel Kasa Hamr Braník 1:3
24.08.2018 20:00 12. Zdeněk Hittman SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
19.07.2018 20:00 10. Jan Blažka Hamr Braník 3:2
17.07.2018 20:30 10. Tomáš Kolomazník Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.07.2018 15:00 10. Petr Hlobil Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
02.07.2018 14:52 9. Matěj Heller S:S
26.06.2018 19:00 9. Veronika Mičková Hamr Braník 1:3
21.06.2018 15:30 9. Antonin Fulka SportCentrum JEREMI 0:3
19.06.2018 14:00 9. Petr Levit SportCentrum JEREMI 0:3
01.02.2018 09:31 15. Michal Novák S:S
01.02.2018 09:31 15. Karel Novák S:S
01.02.2018 09:31 15. Anna Procházková S:S
02.01.2018 10:22 14. Jaroslav Sedláček S:S
31.12.2017 11:30 14. Jan Kotlář 0:3
15.12.2017 21:00 14. Lukáš Pernička SportCentrum JEREMI 1:3
11.12.2017 20:30 14. Petr Kašpar SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
20.11.2017 20:30 15. Jan Vokůrka SportCentrum JEREMI 2:3
19.11.2017 20:30 15. Tomáš Kostrhoun 3:1
17.11.2017 12:00 15. Jakub Dus 3:0
05.11.2017 18:00 15. Michal Šlosr 3:1
03.11.2017 13:00 15. Tomáš Chlum Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
30.10.2017 19:00 16. Anna Dufková 3:2
23.10.2017 19:00 16. Viktor Slezák SportCentrum JEREMI 3:2
18.10.2017 20:00 16. Tereza Vitvarová Hamr Braník 3:2
16.10.2017 20:30 16. Tomáš Hořava 3:2
26.09.2017 21:00 13. Monika Hodíková SportCentrum JEREMI 1:3
23.09.2017 17:00 13. Pavla Bělohlávková 3:2
22.09.2017 16:00 13. Martin Tkáč 1:3 Komentáře
18.09.2017 19:30 13. Roman Pagáč SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
01.09.2017 09:36 14. Zbyněk Kojecký 3:S
16.08.2017 21:30 14. Martin Goš SportCentrum JEREMI 3:1
15.08.2017 19:00 14. Douglas Wong SportCentrum JEREMI 3:0
01.08.2017 09:28 13. Daniel Švarc 0:3
31.07.2017 21:00 13. Milan Zolota Badminton Arena Skalka 2:3
24.07.2017 21:00 13. Radek Urban Tenis Cibulka 2:3 Komentáře
07.07.2017 18:00 13. Tomáš Hořava 0:3 Komentáře
15. Adam Rezek S:3
10. Petr Prochazka 3:S
14. Ladislav Kellner 3:S Komentáře
14. Lucie Marholdová 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím