Image 1

Igor Zsebik (25 let)

ID: 33323

Praha

  • 68 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 131 /501
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 36 / 31 / 1) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň B

200 bodů
129. místo (122. místo v mužích)
P.Š. L.N. I.Z. M.T. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šlaich
0 14 214
2 .
Image 1
Libor Novak
0 11 211
3 .
Image 1
Igor Zsebik
0 0 200
4 .
Image 1
Milan Tůma
0 -11 189
5 .
Image 1
František Beneš
0 -14 186

13 . Úroveň B

230 bodů
130. místo (123. místo v mužích)
D.S. I.Z. D.V. J.V. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
3:1 3:0
3:1
3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 3:1 3:1 3:1 19 11 230
3 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 212
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
1:3 1:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 2:3
1:3
4 -14 190

14 . Úroveň B

192 bodů
142. místo (133. místo v mužích)
I.Z. P.R. T.T. L.J. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:2 1:3 3:1
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
3:1
1:3
3:S
15 11 186
3 .
Image 1
Tom Tom
3:1
1:3
3:0 1:3 15 0 175
4 .
Image 1
Lucie Janiczková
1:3 3:1 0:3
3:2
12 -11 161
5 .
Image 1
Jakub Šenk
S:3
S:3
3:1
2:3
8 -14 154

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň A

230 bodů
190. místo (179. místo v mužích)
K.S. J.K. L.R. J.S. I.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 281
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
1:3
S:S
3:1 3:2 10 11 261
3 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
S:S
3:2 3:0 10 0 250
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 237
5 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 2:3 0:3 2:3 4 -14 230

16 . Úroveň B

285 bodů
175. místo (165. místo v mužích)
M.N. I.Z. M.K. M.K. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
3:0
2:3
3:1
3:S
21 14 295
2 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 3:1 2:3
3:S
14 11 285
3 .
Image 1
Manik Kainth
3:2
1:3 S:S
3:S
10 0 270
4 .
Image 1
Matěj Král
1:3
3:2 S:S
3:S
10 -11 259
5 .
Image 1
Radek Kokeš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

17 . Úroveň A

291 bodů
189. místo (179. místo v mužích)
J.Š. I.Z. M.P. V.H. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šimek
3:1 3:2 3:1 3:S 23 14 297
2 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 3:0
3:1
3:S
20 11 291
3 .
Image 1
Milan Peterka
2:3 0:3 3:2 3:S 13 0 273
4 .
Image 1
Vladan Hašek
1:3
1:3
2:3 3:S 10 -11 259
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 246

Podzimní sezóna 2019

16 . Úroveň C

236 bodů
200. místo (186. místo v mužích)
M.M. K.G. E.V. I.Z. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Mottl
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Khuppi Gin
0:3 3:1
3:0
3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3
0:3
0:3 3:1 7 -11 236
5 .
Image 1
Veronika Hroudova
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 227

15 . Úroveň A

217 bodů
183. místo (171. místo v mužích)
P.Č. O.Z. M.H. I.Z. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Černý
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 261
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 3:2 3:2 3:S 16 11 247
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
2:3 3:0 3:S 15 0 235
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 217
5 .
Image 1
Tadeáš Přenosil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 206

16 . Úroveň B

251 bodů
175. místo (164. místo v mužích)
M.K. I.Z. J.S. A.V. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:0 2:3 3:0 3:1 22 14 256
2 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 251
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2 1:3 3:0 3:0 20 0 240
4 .
Image 1
Alena Veselá
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 215
5 .
Image 1
Michal Roháč
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 208

17 . Úroveň C

236 bodů
184. místo (170. místo v mužích)
I.Z. Š.N. H.R. L.P. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
2:3 3:0 3:0
3:S
22 14 236
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
1:3
3:0 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Honza Richter
0:3
3:1
3:0
3:S
19 0 219
4 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 195
5 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 186

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň C

173 bodů
191. místo (178. místo v mužích)
S.R. V.Z. R.M. J.M. I.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stefan Ryba
3:0 3:0
3:1
3:1 26 14 220
2 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
1:3
3:1
3:0 14 11 205
3 .
Image 1
Rostislav Maly
0:3
3:1
3:1
S:3
12 0 192
4 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
1:3
1:3
3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 0:3
3:S
0:3 7 -14 173

16 . Úroveň B

177 bodů
168. místo (158. místo v mužích)
I.Z. F.B. J.S. L.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:1
3:S
3:S
3:2 23 14 177
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
3:S
3:S
S:S
11 11 162
3 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 136
4 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
S:S S:S -4 -5 131
5 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
2:3
S:S
S:S S:S -4 -14 122

15 . Úroveň C

110 bodů
189. místo (174. místo v mužích)
M.P. O.K. A.R. I.Z. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3 S:S 3:1 3:S 10 11 141
3 .
Image 1
Adam Rezek
0:3 S:S
3:2
S:S 1 0 121
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 1:3
2:3
S:S 1 -11 110
5 .
Image 1
Jan Gregor
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 102

16 . Úroveň B

138 bodů
166. místo (152. místo v mužích)
I.Z. J.S. J.V. M.M. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:S
3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
2:3
3:1 3:0 15 11 126
3 .
Image 1
Jan Valenta
2:3
3:2
3:1
S:S
11 0 111
4 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3 1:3
1:3
3:2 8 -5 103
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3
S:S
2:3 0 -14 86

Jarní sezóna 2019

20 . Úroveň B

153 bodů
246. místo (224. místo v mužích)
R.Š. F.B. I.Z. Š.N. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:S
3:1 2:3 3:1 20 14 174
2 .
Image 1
František Beneš
S:3
3:0 3:1
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 0:3 3:0 3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2 1:3 0:3 3:1 12 -11 141
5 .
Image 1
Anna Dufková
1:3
S:3
2:3 1:3 4 -14 130

21 . Úroveň C

168 bodů
252. místo (227. místo v mužích)
Z.L. I.Z. D.W. Z.H. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181
2 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 168
3 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 155
4 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 136
5 .
Image 1
Robin Mana
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 126

21 . Úroveň C

133 bodů
262. místo (235. místo v mužích)
J.G. P.V. I.Z. D.W. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
S:S
3:0
3:0
3:0
19 14 153
2 .
Image 1
Petr Vitásek
S:S
3:0 2:3 3:0 14 11 145
3 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3
0:3 3:1 3:0 13 0 133
4 .
Image 1
Douglas Wong
0:3
3:2 1:3 3:0 13 -11 122
5 .
Image 1
Jan Vítek
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 106

21 . Úroveň A

156 bodů
275. místo (241. místo v mužích)
M.S. M.H. T.C. I.Z. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Simek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Michal Hamada
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.08.2020 20:00 13. Hynek Šolar Hamr Braník 3:1
30.07.2020 19:30 13. Daniel Vlček Sportcentrum Step 3:1
27.07.2020 19:30 13. Jakub Vilhelm Sportcentrum Step 3:1
24.07.2020 18:30 13. David Skulina Hamr Braník 1:3
09.07.2020 19:00 14. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 3:1
07.07.2020 23:10 14. Jakub Šenk 3:S Komentáře
01.07.2020 20:00 14. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:2
25.06.2020 19:00 14. Tom Tom Sportcentrum Step 1:3
15.06.2020 19:00 15. Lucka Rochová Sportcentrum Step 0:3
11.06.2020 20:00 15. Jaroslav Sedláček Sportcentrum Step 2:3
07.06.2020 17:00 15. Jarmila Kuličková Badminton Arena Skalka 2:3
03.06.2020 20:30 15. Karel Světlý Sportcentrum Step 0:3
30.04.2020 17:00 16. Martin Nepraš 0:3
29.04.2020 19:00 16. Manik Kainth Hamr Braník 3:1
27.04.2020 12:00 16. Radek Kokeš 3:S Komentáře
25.03.2020 19:30 16. Matěj Král 2:3
03.03.2020 09:46 17. Přemek Opletal 3:S Komentáře
24.02.2020 19:30 17. Milan Peterka Sportcentrum Step 3:0
20.02.2020 19:00 17. Jan Šimek Hamr Braník 1:3
06.02.2020 07:00 17. Vladan Hašek Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
20.01.2020 19:00 16. Milan Mottl Sportcentrum Step 1:3
16.01.2020 20:00 16. Veronika Hroudova Sportcentrum Step 3:1
08.01.2020 19:30 16. Khuppi Gin Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.01.2020 20:00 16. Evžen Vacek Sportcentrum Step 0:3
02.01.2020 00:10 15. Tadeáš Přenosil 3:S
16.12.2019 20:30 15. Pavel Černý Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.12.2019 10:00 15. Miroslav Huszák Sportcentrum Step 0:3
12.12.2019 20:00 15. Ondřej Zeman Sportcentrum Step 2:3
27.11.2019 19:30 16. Jaroslav Sedláček Sportcentrum Step 3:1
25.11.2019 19:00 16. Miroslav Kotaška Sportcentrum Step 0:3
20.11.2019 20:00 16. Alena Veselá Sportcentrum Step 3:0
14.11.2019 20:00 16. Michal Roháč Sportcentrum Step 3:0
23.10.2019 20:30 17. Štěpán Nevyjel Sportcentrum Step 2:3
22.10.2019 09:44 17. Jiří Šimandl 3:S Komentáře
17.10.2019 20:00 17. Lenka Poláková Sportcentrum Step 3:0
07.10.2019 19:00 17. Honza Richter Sportcentrum Step 3:0
26.09.2019 21:44 15. Rostislav Maly 3:S Komentáře
24.09.2019 20:00 15. Jakub Machat Hamr Štěrboholy 0:3
23.09.2019 20:00 15. Vaclav Zednicek Sportcentrum Step 0:3
19.09.2019 21:00 15. Stefan Ryba SportCentrum JEREMI 1:3
29.08.2019 18:16 16. Jan Slezák 3:S Komentáře
29.08.2019 18:16 16. Lucka Rochová 3:S Komentáře
26.08.2019 19:00 16. František Beneš Sportcentrum Step 3:1
21.08.2019 20:00 16. Jakub Kadlubiec Sportcentrum Step 3:2
01.08.2019 00:10 15. Jan Gregor S:S
26.07.2019 19:00 15. Markéta Pulkrabová 0:3
16.07.2019 19:30 15. Adam Rezek Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
04.07.2019 07:00 15. Ondrej Kaderka SportCentrum JEREMI 1:3
29.06.2019 17:34 16. Jan Slezák 3:S Komentáře
20.06.2019 19:00 16. Jan Valenta 3:2
12.06.2019 20:00 16. David Paulus Sportcentrum Step 3:0
09.06.2019 09:00 16. Michaela Matasová 3:1
02.06.2019 19:00 20. Anna Dufková Sportcentrum Step 3:2
30.05.2019 19:30 20. František Beneš Sportcentrum Step 0:3
24.05.2019 19:00 20. Romana Štěpánová Hamr Braník 1:3
11.05.2019 08:30 20. Štěpán Nevyjel Sportcentrum Step 3:0
01.05.2019 09:39 21. Robin Mana 3:S Komentáře
18.04.2019 20:00 21. Douglas Wong Hamr Braník 3:2
15.04.2019 20:30 21. Zdeněk Loula 0:3
12.04.2019 18:30 21. Zuzana Hřebíčková 3:1
30.03.2019 08:00 21. Jan Gregor Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.03.2019 20:00 21. Petr Vitásek 0:3
11.03.2019 21:30 21. Douglas Wong Hamr Braník 3:1
08.03.2019 20:30 21. Jan Vítek 3:0
27.02.2019 19:30 21. Michal Hamada 0:3
21.02.2019 19:00 21. Zuzana Kosová 3:0
15.02.2019 20:00 21. Tomáš Chlum Sportcentrum Step 0:3
10.02.2019 20:00 21. Martin Simek Sportcentrum Step 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím