Lucka Rochová

Lucka Rochová (29 let)

ID: 33203

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Braník
  • 168 /447
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 25 / 18 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň C

266 bodů
187. místo (11. místo v ženách)
O.V. T.W. S.G. J.P. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:2 5 14 299
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
2:3 2 11 293
3 .
Image 1
Svitlana Gorb
0 0 280
4 .
Image 1
Jan Puklický
0 -11 269
5 .
Image 1
Lucka Rochová
0 -14 266

16 . Úroveň B

313 bodů
174. místo (10. místo v ženách)
A.S. L.R. R.M. P.V. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:2
3:1
3:1
3:1
23 14 317
2 .
Image 1
Lucka Rochová
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 313
3 .
Image 1
Rostislav Maly
1:3
0:3
3:2
3:1
12 0 292
4 .
Image 1
Petr Velička
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 280
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
0:3
1:3
0:3
2 -14 268

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň A

252 bodů
189. místo (13. místo v ženách)
J.D. L.R. A.K. A.R. Z.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
3:2
3:0 3:1 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Lucka Rochová
2:3
3:1 3:0
3:1
21 11 252
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Adam Rezek
1:3 0:3 0:3
3:S
7 -11 216
5 .
Image 1
Zdeněk Hladík
0:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 207

17 . Úroveň C

193 bodů
201. místo (14. místo v ženách)
O.T. L.M. L.R. F.B. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:1 3:0
S:S
3:0 18 14 212
2 .
Image 1
Lukáš Mergl
1:3 3:2 1:3 3:1 13 11 204
3 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 193
4 .
Image 1
František Beneš
S:S
3:1 2:3 3:1 12 -11 181
5 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 169

18 . Úroveň C

210 bodů
206. místo (17. místo v ženách)
L.R. L.M. R.Š. R.P. j.z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucka Rochová
2:3 3:0 0:3 3:0 16 14 210
2 .
Image 1
Lukáš Mergl
3:2
3:2
S:S
3:0 15 11 206
3 .
Image 1
Romana Štěpánová
0:3
2:3
3:S
3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Roman Pagáč
3:0
S:S
S:3
3:0 12 -11 181
5 .
Image 1
jana zarybnicka
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

18 . Úroveň B

204 bodů
210. místo (18. místo v ženách)
C.A. L.R. Z.O. F.B. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Lucka Rochová
1:3
3:0
3:0
S:S
13 11 204
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 192
4 .
Image 1
František Beneš
1:3 0:3
2:3
3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3
S:S
0:3
0:3 -2 -14 164

Letní sezóna 2019

18 . Úroveň A

160 bodů
196. místo (14. místo v ženách)
L.R. A.H. Z.H. J.G. m.b. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucka Rochová
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 160
2 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
0:3
0:3
3:S
3:S
12 11 143
3 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:0
2:3 1:3 10 0 130
4 .
Image 1
Jan Gregor
1:3
S:3
3:2 S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
martin bošiak
S:3
S:3
3:1 S:S 4 -14 110

16 . Úroveň B

131 bodů
200. místo (17. místo v ženách)
I.Z. F.B. J.S. L.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:1
3:S
3:S
3:2 23 14 177
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
3:S
3:S
S:S
11 11 162
3 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 136
4 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
S:S S:S -4 -5 131
5 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
2:3
S:S
S:S S:S -4 -14 122

15 . Úroveň B

114 bodů
185. místo (14. místo v ženách)
M.M. A.K. L.Š. L.R. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Adrián Krištof
1:3 3:1
1:3
3:1 14 11 145
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
1:3 3:1 2:3 9 0 129
4 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
3:1
1:3
S:S
5 -11 114
5 .
Image 1
Tomáš Křížek
0:3 1:3 3:2
S:S
4 -14 110

14 . Úroveň B

130 bodů
172. místo (15. místo v ženách)
M.P. J.M. B.M. L.R. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Peterka
3:1
3:2
2:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
0:3
3:0 3:0 15 11 166
3 .
Image 1
Barbora Masaryková
2:3
3:0
S:S
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Lucka Rochová
3:2 0:3 S:S S:S 1 -11 130
5 .
Image 1
Tomáš Pokorný
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2019

18 . Úroveň C

207 bodů
206. místo (14. místo v ženách)
S.M. L.R. J.P. D.K. H.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 215
2 .
Image 1
Lucka Rochová
1:3 2:3 3:1 3:0 16 11 207
3 .
Image 1
Jiří Pondělíček
3:2
3:2 3:0 S:S 15 0 195
4 .
Image 1
David Kučera
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Hynek Janů
1:3 0:3 S:S
S:3
-1 -14 165

18 . Úroveň A

213 bodů
218. místo (17. místo v ženách)
M.D. D.H. L.R. T.K. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Dvořák
3:1
3:1
3:1
3:0
25 14 239
2 .
Image 1
Daniela Honková
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 231
3 .
Image 1
Lucka Rochová
1:3
0:3 3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Tomáš Krásný
1:3
1:3 1:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Eliška Paloučková
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

16 . Úroveň C

209 bodů
209. místo (15. místo v ženách)
D.K. M.H. M.K. J.P. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:0
3:0
3:1 S:S 18 14 252
2 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
3:1
3:S
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Manik Kainth
0:3
1:3
3:2
3:1
12 0 232
4 .
Image 1
Jiří Pondělíček
1:3
S:3
2:3
3:2
8 -11 217
5 .
Image 1
Lucka Rochová
S:S
2:3
1:3
2:3
3 -14 209

17 . Úroveň C

268 bodů
192. místo (13. místo v ženách)
R.F. L.R. T.K. K.P. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 280
2 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 268
3 .
Image 1
Tomáš Krásný
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Kevin Perche
S:3
S:3
2:3
3:S
8 -11 237
5 .
Image 1
Honza Šmejda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2020 17:00 16. Petr Velička Badminton Arena Skalka 3:1
20.02.2020 18:00 16. Adéla Schrecková Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.02.2020 18:00 16. Ondřej Pekař Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
06.02.2020 18:00 16. Rostislav Maly Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
02.02.2020 17:00 17. Adam Rezek Hamr Štěrboholy 3:0
19.01.2020 16:00 17. Adrián Krištof Hamr Štěrboholy 3:1
09.01.2020 17:30 17. Zdeněk Hladík Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.01.2020 14:00 17. Jaroslav Ducheček Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.12.2019 17:00 17. Ondřej Tyrychtr Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2019 17:00 17. František Beneš Hamr Štěrboholy 3:2
16.12.2019 17:30 17. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:1
03.12.2019 19:30 17. Lukáš Mergl Badminton Arena Skalka 2:3
01.12.2019 09:30 18. Romana Štěpánová Hamr Braník 3:0
30.11.2019 11:00 18. jana zarybnicka Hamr Braník 3:0
28.11.2019 17:00 18. Lukáš Mergl Hamr Štěrboholy 2:3
19.11.2019 17:00 18. Roman Pagáč SportCentrum JEREMI 0:3
30.10.2019 22:53 18. Beata Bordáčová S:S Komentáře
30.10.2019 17:00 18. Chris Abu Dayeh SportCentrum JEREMI 1:3
25.10.2019 07:00 18. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
23.10.2019 18:00 18. František Beneš Hamr Štěrboholy 3:0
29.09.2019 13:00 18. martin bošiak 3:S Komentáře
22.09.2019 09:00 18. Jan Gregor Hamr Braník 3:1
17.09.2019 07:00 18. Zuzana Hřebíčková Hamr Braník 3:0
15.09.2019 13:00 18. Aleš Hanzlíček Hamr Braník 3:0
02.09.2019 00:10 16. Jan Slezák S:S
02.09.2019 00:10 16. Jakub Kadlubiec S:S
01.09.2019 09:18 16. František Beneš S:3 Komentáře
29.08.2019 18:16 16. Igor Zsebik S:3 Komentáře
31.07.2019 22:05 15. Tomáš Křížek S:S Komentáře
31.07.2019 19:00 15. Adrián Krištof Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
24.07.2019 07:00 15. Martin Mendl Hamr Braník 0:3
23.07.2019 08:00 15. Láďa Švehla Hamr Braník 1:3
01.07.2019 00:10 14. Tomáš Pokorný S:S
01.07.2019 00:10 14. Barbora Masaryková S:S
28.06.2019 17:00 14. Jakub Machat Hamr Braník 0:3
25.06.2019 18:30 14. Milan Peterka Hamr Braník 3:2
02.06.2019 17:00 18. David Kučera SportCentrum JEREMI 3:1
30.05.2019 17:00 18. Hynek Janů SportCentrum JEREMI 3:0
29.05.2019 08:00 18. Jiří Pondělíček Badminton Arena Skalka 2:3
06.05.2019 07:00 18. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 1:3
30.04.2019 17:00 18. Martin Dvořák Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.04.2019 17:00 18. Tomáš Krásný Badminton Arena Skalka 3:1
27.04.2019 10:30 18. Daniela Honková Hamr Braník 0:3
25.04.2019 22:46 18. Eliška Paloučková 3:S Komentáře
01.04.2019 00:10 16. Daniel Kasa S:S
30.03.2019 10:00 16. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.03.2019 07:00 16. Jiří Pondělíček Hamr Braník 2:3 Komentáře
22.03.2019 18:00 16. Manik Kainth Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.02.2019 22:56 17. Kevin Perche 3:S Komentáře
21.02.2019 17:00 17. Tomáš Krásný Badminton Arena Skalka 3:2
10.02.2019 19:00 17. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17. Honza Šmejda 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím