Stefan Ryba

Stefan Ryba (48 let)

ID: 33356

Praha

osvč -

Facebook profil

  • 40 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 147 /344
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 20 / 20 / 0) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

240 bodů
158. místo (148. místo v mužích)
M.K. D.V. S.R. L.K. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:1 6 14 260
2 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3 1 11 252
3 .
Image 1
Stefan Ryba
0 0 240
4 .
Image 1
Ladislav Kellner
0 -11 229
5 .
Image 1
Martin Dvořák
0 -14 226

13 . Úroveň B

271 bodů
161. místo (151. místo v mužích)
Š.R. M.K. R.P. K.Ž. S.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpánka Romanová
3:2
3:1
3:1 3:1 23 14 317
2 .
Image 1
Michal Kocián
2:3
3:1
3:0
3:1
21 11 312
3 .
Image 1
Radek Pilař
1:3
1:3
3:2 3:1 13 0 293
4 .
Image 1
Kamil Žylka
1:3
0:3
2:3 3:2 8 -11 277
5 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
1:3
1:3 2:3 5 -14 271

14 . Úroveň C

290 bodů
146. místo (140. místo v mužích)
T.L. S.R. H.Š. L.K. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:0 3:0 2:3
3:0
23 14 297
2 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 290
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 3:2
0:3
6 0 266
4 .
Image 1
Ladislav Kellner
3:2 1:3 2:3 S:S 6 -11 255
5 .
Image 1
Ondřej Kubera
0:3
0:3
3:0
S:S 5 -14 251

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň C

220 bodů
150. místo (142. místo v mužích)
S.R. V.Z. R.M. J.M. I.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stefan Ryba
3:0 3:0
3:1
3:1 26 14 220
2 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
1:3
3:1
3:0 14 11 205
3 .
Image 1
Rostislav Maly
0:3
3:1
3:1
S:3
12 0 192
4 .
Image 1
Jakub Machat
1:3
1:3
1:3
3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 0:3
3:S
0:3 7 -14 173

14 . Úroveň A

193 bodů
157. místo (148. místo v mužích)
M.M. H.Š. S.R. M.P. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mendl
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 221
2 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 3:0 0:3 3:0 14 11 205
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3 0:3 3:1
3:1
13 0 193
4 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
0:3 3:0 1:3
S:3
8 -11 177
5 .
Image 1
Petr Velička
0:3 0:3
1:3
3:S
7 -14 173

14 . Úroveň B

153 bodů
156. místo (145. místo v mužích)
A.S. R.M. S.R. V.Z. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Schrecková
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Rostislav Maly
1:3
3:0
3:S
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3 0:3
3:1
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Image 1
Petr Knězů
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

15 . Úroveň A

147 bodů
161. místo (148. místo v mužích)
M.H. S.R. H.R. D.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Hamada
3:0 3:0
S:S
3:S
18 14 152
2 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3 2:3 3:0 3:0 16 11 147
3 .
Image 1
Honza Richter
0:3 3:2
1:3
3:0
13 0 133
4 .
Image 1
David Kučera
S:S
0:3
3:1
3:0 11 -11 120
5 .
Image 1
Jiří Kehar
S:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

Jarní sezóna 2019

19 . Úroveň A

171 bodů
233. místo (213. místo v mužích)
J.G. O.K. S.R. P.V. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:0
3:1
3:1
S:S 17 14 191
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
2:3
3:0
1:3 11 0 171
4 .
Image 1
Petr Velička
1:3
1:3
0:3
3:2 7 -11 156
5 .
Image 1
Kevin Perche
S:S
S:3
3:1 2:3 6 -14 152

19 . Úroveň B

208 bodů
223. místo (206. místo v mužích)
R.K. S.R. A.K. D.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
3:1 3:0 3:0
S:S
18 14 212
2 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
2:3
3:0
3:0 17 11 208
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3
0:3
3:2
3:0 12 -11 181
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
S:S
0:3 0:3 0:3 -2 -14 164

19 . Úroveň C

175 bodů
230. místo (212. místo v mužích)
M.D. P.V. S.R. M.T. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Dvořák
3:0
3:0
3:0
S:S
19 14 193
2 .
Image 1
Petr Velička
0:3
3:1
3:1 3:1 18 11 189
3 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 175
4 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 156
5 .
Image 1
Pavel Sluka
S:S
1:3
0:3
S:3
-1 -14 145

20 . Úroveň B

193 bodů
249. místo (222. místo v mužích)
M.S. B.M. S.R. P.V. P.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Sedláček
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Stefan Ryba
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 193
4 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Petra Uhalova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.11.2019 15:30 13. Štěpánka Romanová Hamr Braník 1:3
19.11.2019 07:30 13. Kamil Žylka Hamr Braník 2:3
14.11.2019 09:00 13. Michal Kocián Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.11.2019 20:00 13. Radek Pilař Sportcentrum Step 1:3
31.10.2019 14:30 14. Ladislav Kellner Hamr Braník 3:1
28.10.2019 16:00 14. Ondřej Kubera Hamr Braník 3:0
18.10.2019 19:00 14. Tomáš Lacina SportCentrum JEREMI 0:3
14.10.2019 21:30 14. Hynek Šolar Hamr Braník 3:1
25.09.2019 17:30 15. Rostislav Maly Hamr Braník 3:0
25.09.2019 14:00 15. Vaclav Zednicek Hamr Braník 3:0
19.09.2019 21:00 15. Igor Zsebik SportCentrum JEREMI 3:1
18.09.2019 07:00 15. Jakub Machat Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.08.2019 13:00 14. Petr Velička Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.08.2019 19:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 0:3
21.08.2019 09:00 14. Martin Mendl Hamr Braník 1:3
19.08.2019 19:00 14. Markéta Pulkrabová 3:1
11.07.2019 17:00 14. Rostislav Maly TK Neridé 0:3
10.07.2019 17:00 14. Adéla Schrecková SportCentrum JEREMI 1:3
07.07.2019 22:07 14. Petr Knězů 3:S Komentáře
07.07.2019 20:00 14. Vaclav Zednicek Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.06.2019 17:00 15. David Kučera SportCentrum JEREMI 3:0
20.06.2019 22:00 15. Michal Hamada Hamr Braník 0:3
17.06.2019 21:00 15. Jiří Kehar Hamr Braník 3:0
14.06.2019 17:30 15. Honza Richter Sportcentrum Step 2:3
29.05.2019 16:00 19. Jan Gregor Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.05.2019 20:00 19. Ondrej Kaderka 2:3
09.05.2019 19:30 19. Kevin Perche Hamr Braník 1:3
07.05.2019 13:00 19. Petr Velička Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.04.2019 08:30 19. Ivana Kunayová Hamr Štěrboholy 3:0
13.04.2019 21:00 19. Radek Kokeš Hamr Braník 1:3
10.04.2019 20:30 19. Daniela Kroupová Tenis Centrum Lužiny 3:0 Komentáře
08.04.2019 19:00 19. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
29.03.2019 19:00 19. Petr Velička SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
18.03.2019 20:00 19. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
16.03.2019 19:00 19. Martin Dvořák Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.03.2019 20:30 19. Pavel Sluka Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.02.2019 20:00 20. Barbora Masaryková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.02.2019 16:00 20. Petr Valenta 3:1
13.02.2019 09:00 20. Martin Sedláček Hamr Braník 1:3 Komentáře
20. Petra Uhalova 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím