Načítám…
Image 1

Lukáš Bedecs (26 let)

ID: 21113

Praha

  • 60 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 30 /253
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 37 / 22 / 1) 0 turnajů
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

7 . Úroveň C

171 bodů
54. místo (54. místo v mužích)
M.F. L.M. L.B. P.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Frayer
3:1 3:2 3:0 3:s 24 14 198
2 .
Image 1
Lukáš Márovec
1:3 3:2 3:0 3:2 18 5 183
3 .
Image 1
Lukáš Bedecs
2:3 2:3 2:3 3:2 11 0 171
4 .
Image 1
Petr Krejčí
0:3 0:3 3:2 3:2 10 -11 159
5 .
Image 1
Petr Špaček
s:3 2:3 2:3 2:3 6 -14 152

6 . Úroveň A

174 bodů
41. místo (41. místo v mužích)
R.J. R.R. L.B. D.T. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radko Janoušek
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3 0:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
Image 1
Petr Novotný
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 146

6 . Úroveň B

163 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
J.V. L.B. R.S. O.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:1
3:0 S:S 3:0 18 14 172
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
2:3 2:3 3:0 12 11 163
3 .
Image 1
Radovan Suda
0:3 3:2 S:S 3:0 10 0 150
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
S:S 3:2 S:S 3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Petr Špaček
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 126

6 . Úroveň B

154 bodů
41. místo (41. místo v mužích)
J.K. P.N. L.B. R.L. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Klesnil
3:0 3:1 3:1
3:1
25 14 179
2 .
Image 1
Petr Novotný
0:3 3:0 2:3
3:2
14 11 165
3 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 154
4 .
Image 1
Radek Lukeš
1:3 3:2 0:3
3:2
11 -11 140
5 .
Image 1
Petr Krejčí
1:3
2:3
1:3
2:3
6 -14 132

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň C

219 bodů
108. místo (105. místo v mužích)
J.Š. D.P. K.Č. L.B. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Šiška
3:1 3:1
3:1
3:1 24 14 258
2 .
Image 1
David Petrbok
1:3
3:S
3:2 3:S 18 11 249
3 .
Image 1
Karel Čech
1:3
S:3
3:1
3:S 13 0 233
4 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
2:3
1:3
3:S 10 -11 219
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 S:3 S:3 S:3 1 -14 207

11 . Úroveň B

232 bodů
97. místo (94. místo v mužích)
L.B. P.Š. R.S. T.B. I.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3
3:1
3:S 3:S 18 14 232
2 .
Image 1
Patrik Švancer
3:0
S:S 3:S 3:S 17 11 228
3 .
Image 1
Radovan Suda
1:3
S:S 3:S 3:S 11 0 211
4 .
Image 1
Tomáš Bakule
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 187
5 .
Image 1
Igor Třeslín
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 184

12 . Úroveň C

251 bodů
118. místo (115. místo v mužích)
P.N. L.B. P.S. R.M. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Novák
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 251
3 .
Image 1
Petr Silhanek
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 233
4 .
Image 1
Rosťa Matrka
1:3
0:3
1:3
3:1
8 -11 217
5 .
Image 1
Václav Kodet
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 208

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň A

234 bodů
126. místo (120. místo v mužích)
L.B. I.T. M.S. J.D. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
3:2
3:0
3:0
20 14 234
2 .
Image 1
Igor Třeslín
3:1
S:3
3:0 3:S 19 11 230
3 .
Image 1
Marián Siegfried
2:3
3:S
2:3
3:S
16 0 216
4 .
Image 1
Jakub Drobník
0:3
0:3 3:2 2:3 7 -11 196
5 .
Image 1
Jakub Semela
0:3
S:3
S:3
3:2 5 -14 191

14 . Úroveň B

199 bodů
138. místo (131. místo v mužích)
L.B. S.P. P.B. R.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:0
3:0
3:1
3:2
25 14 199
2 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 186
3 .
Image 1
Pavel Balcar
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 175
4 .
Image 1
Robin Hrdina
1:3
2:3
1:3
3:1 10 -11 159
5 .
Image 1
Jan Svoboda
2:3
2:3
0:3
1:3 5 -14 151

15 . Úroveň B

173 bodů
159. místo (152. místo v mužích)
M.Z. L.B. Ľ.B. M.T. P.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zaplo
3:2
3:0
3:0
3:0 26 14 180
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
2:3
3:S
3:0
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Ľubomír Bella
0:3
S:3
3:0
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Marek Tesař
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -5 140
5 .
Image 1
Pavel Walek
0:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 128

16 . Úroveň B

139 bodů
170. místo (162. místo v mužích)
L.B. M.F. T.B. J.B. E.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:1
3:1
3:1
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Marian Filina
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Tomas Brtna
1:3
2:3 3:1 3:0 16 0 116
4 .
Image 1
Jiří Baloun
1:3
0:3 1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Eva Janečková
0:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 87

Jarní sezóna 2018

13 . Úroveň B

96 bodů
186. místo (177. místo v mužích)
D.T. T.J. L.B. L.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Turanský
3:0
3:0
3:1 3:0 50 0 125
2 .
Image 1
Tomáš Janda
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3
1:3
3:2 3:S 21 0 96
4 .
Image 1
Lucie Kiliánová
1:3
0:3
2:3 3:0 19 0 94
5 .
Image 1
Martin Růžička
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 75

14 . Úroveň C

89 bodů
195. místo (186. místo v mužích)
L.B. P.S. C.T. J.N. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
S:S 3:1 3:S 3:0 29 0 89
2 .
Image 1
Pavel Sorejs
S:S
2:3
3:1
3:0
23 0 83
3 .
Image 1
Ciprian Tarnita
1:3
3:2
S:S 3:1 17 0 77
4 .
Image 1
Jiří Novosad
S:3
1:3
S:S 3:1 8 0 68
5 .
Image 1
Denisa Petružálková
0:3
0:3
1:3 1:3 4 0 64

14 . Úroveň D

85 bodů
199. místo (188. místo v mužích)
A.V. A.V. L.B. A.H. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Velemínský
3:1 3:0 3:S 3:1 45 0 105
2 .
Image 1
Anna Volfová
1:3 3:1
3:S
3:2 32 0 92
3 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3 1:3 3:S 3:0 25 0 85
4 .
Image 1
Adam Holuša
S:3
S:3
S:3 3:1 11 0 71
5 .
Image 1
Alena Zelová
1:3 2:3 0:3 1:3 8 0 68

15 . Úroveň C

82 bodů
204. místo (193. místo v mužích)
V.J. L.B. J.D. J.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Viktor Jungbauer
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
0:3
3:1 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Jaroslav Diviš
1:3
1:3 3:2 3:1 24 0 69
4 .
Image 1
Jan Biskup
0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Lucie Krejbichová
0:3
0:3 1:3 0:3 2 0 47

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2021 20:00 7. Lukáš Márovec Sportcentrum Step 2:3
13.09.2021 18:00 7. Miroslav Frayer Sportcentrum Step 2:3
10.09.2021 18:30 7. Petr Špaček Sportcentrum Step 3:2
08.09.2021 19:00 7. Petr Krejčí 2:3
29.08.2021 22:53 6. Petr Novotný 3:S Komentáře
26.08.2021 18:00 6. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 3:0
25.08.2021 20:00 6. Roman Ruzicka Squashcentrum Strahov 1:3
16.08.2021 17:00 6. Radko Janoušek Sportcentrum Step 0:3
21.07.2021 19:00 6. Petr Špaček Squash Arena 3:0
19.07.2021 18:00 6. Radovan Suda FitClub Kozák 2:3
12.07.2021 19:00 6. Ondřej Soroka Sportcentrum Step 2:3
09.07.2021 18:00 6. Jonáš Václavek 1:3 Komentáře
30.06.2021 18:00 6. Petr Krejčí 3:1
29.06.2021 17:00 6. Radek Lukeš 3:0
21.06.2021 18:00 6. Jan Klesnil Sportcentrum Step 1:3
14.06.2021 19:00 6. Petr Novotný Sportcentrum Step 0:3
16.06.2020 00:10 10. Ondřej Soroka 3:S
05.06.2020 17:00 10. Karel Čech Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.06.2020 14:00 10. David Petrbok Squash Haštal 2:3
29.05.2020 17:00 10. Jakub Šiška Squash Haštal 1:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 11. Tomáš Bakule 3:S
21.05.2020 00:10 11. Igor Třeslín 3:S
12.05.2020 17:00 11. Radovan Suda Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
11.03.2020 17:00 11. Patrik Švancer 0:3 Komentáře
26.02.2020 16:00 12. Petr Silhanek Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
11.02.2020 20:00 12. Pavel Novák 0:3 Komentáře
10.02.2020 11:00 12. Václav Kodet SQUASHPOINT 3:0 Komentáře
08.02.2020 12:00 12. Rosťa Matrka 3:0 Komentáře
29.01.2020 08:00 13. Igor Třeslín Squash Haštal 1:3 Komentáře
10.01.2020 20:00 13. Marián Siegfried Squash Haštal 3:2 Komentáře
07.01.2020 12:00 13. Jakub Semela Squash Haštal 3:0 Komentáře
06.01.2020 18:00 13. Jakub Drobník 3:0 Komentáře
16.12.2019 16:00 14. Robin Hrdina Squash Haštal 3:1 Komentáře
12.12.2019 14:00 14. Pavel Balcar 3:0 Komentáře
10.12.2019 13:00 14. Stuart Prestedge 3:0 Komentáře
05.12.2019 18:00 14. Jan Svoboda Squash Haštal 3:2 Komentáře
29.11.2019 17:00 15. Pavel Walek HIT Fitness Flora 3:0 Komentáře
28.11.2019 11:01 15. Ľubomír Bella 3:S Komentáře
25.11.2019 17:00 15. Martin Zaplo Squash Ohradní 2:3 Komentáře
21.11.2019 19:30 15. Marek Tesař Squash Ohradní 3:0 Komentáře
25.10.2019 17:00 16. Tomas Brtna 3:1 Komentáře
23.10.2019 20:00 16. Eva Janečková HIT Fitness Flora 3:0 Komentáře
21.10.2019 18:00 16. Jiří Baloun Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
17.10.2019 18:00 16. Marian Filina Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
30.05.2018 18:00 13. Tomáš Janda SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
28.05.2018 17:00 13. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře
17.05.2018 19:00 13. Lucie Kiliánová Squash Arena 3:2
02.05.2018 10:28 14. Pavel Sorejs S:S
29.04.2018 14:00 14. Denisa Petružálková Chrpa Sport 3:0
25.04.2018 20:00 14. Ciprian Tarnita Chrpa Sport 3:1
19.03.2018 18:00 14. Anna Volfová 1:3
12.03.2018 18:00 14. Alena Zelová Squashcentrum Strahov 3:0
07.03.2018 18:00 14. Adam Velemínský Chrpa Sport 0:3
26.02.2018 17:00 15. Jan Biskup FitClub Kozák 3:0
21.02.2018 17:00 15. Lucie Krejbichová 3:0
14.02.2018 19:00 15. Jaroslav Diviš FitClub Kozák 3:1
12.02.2018 19:00 15. Viktor Jungbauer Squash Ohradní 0:3 Komentáře
13. Martin Růžička 3:S
14. Adam Holuša 3:S
14. Jiří Novosad 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím