Petr Gnan

Petr Gnan (42 let)

ID: 29866

Praha

  • 75 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 79 /545
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 35 / 40 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň C

287 bodů
94. místo (90. místo v mužích)
P.G. J.Č. J.N. M.S. M.". Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:1
3:0
13 14 287
2 .
Image 1
Jiří Čambula
1:3
3:1 7 11 278
3 .
Image 1
Jakub Novák
3:1 6 0 266
4 .
Image 1
Martin Staněk
0:3
1:3 1:3 2 -11 251
5 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
0 -14 246

11 . Úroveň A

256 bodů
110. místo (106. místo v mužích)
D.K. R.F. P.G. V.L. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kasa
3:0
3:2
3:0
3:2 24 14 278
2 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 267
3 .
Image 1
Petr Gnan
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 256
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
2:3
1:3
3:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Lukáš Voborník
2:3
S:3
S:3
S:3
2 -14 228

10 . Úroveň C

209 bodů
118. místo (114. místo v mužích)
P.R. L.A. F.B. V.K. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Rusnák
2:3 3:1 3:2 3:0 20 14 254
2 .
Image 1
Lukáš Albert
3:2 1:3 3:1 3:1 18 11 249
3 .
Image 1
Filip Bialas
1:3 3:1 2:3 3:1 15 0 235
4 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
2:3 1:3 3:2
3:1
14 -11 223
5 .
Image 1
Petr Gnan
0:3 1:3 1:3
1:3
3 -14 209

9 . Úroveň C

230 bodů
101. místo (95. místo v mužích)
J.Č. L.V. R.R. P.L. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čumpelík
3:S
3:2
3:1 3:2 22 14 276
2 .
Image 1
Lukáš Vereš
S:3
3:2 3:2 3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
2:3
2:3 3:1 3:0 17 0 257
4 .
Image 1
Petr Levit
1:3 2:3 1:3
3:2
9 -11 238
5 .
Image 1
Petr Gnan
2:3 0:3 0:3
2:3
4 -14 230

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň B

332 bodů
114. místo (111. místo v mužích)
P.G. J.S. L.A. T.L. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:0
0:3
3:2
3:1 18 14 332
2 .
Image 1
Ján Suchár
0:3
3:1
3:1
3:1 18 11 329
3 .
Image 1
Lukáš Albert
3:0 1:3 2:3 3:1 16 0 316
4 .
Image 1
Tomas Ludvik
2:3
1:3
3:2
3:S
14 -11 303
5 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3 1:3 1:3
S:3
3 -14 289

13 . Úroveň B

333 bodů
127. místo (122. místo v mužích)
P.G. V.L. T.L. O.H. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:2
3:2 3:0 2:3 19 14 333
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
2:3
1:3 3:0 3:2 15 11 326
3 .
Image 1
Tomáš Lacina
2:3 3:1 3:1 S:S 12 0 312
4 .
Image 1
Ondřej Hyneš
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 296
5 .
Image 1
Marek Zemánek
3:2 2:3 S:S 1:3 6 -14 292

12 . Úroveň A

298 bodů
138. místo (132. místo v mužích)
V.M. L.V. S.C. P.G. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Mičková
3:2
3:2 3:1
3:0
23 14 337
2 .
Image 1
Lukáš Vlk
2:3
3:1 3:1
3:2
19 11 330
3 .
Image 1
Stanislav Cáska
2:3 1:3
3:1
3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Petr Gnan
1:3 1:3
1:3
3:1 9 -11 298
5 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3
2:3
0:3 1:3 3 -14 289

13 . Úroveň B

348 bodů
129. místo (123. místo v mužích)
F.S. P.G. M.Ř. M.S. H.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Szymanský
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 361
2 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
3:S
3:2
3:1
17 11 348
3 .
Image 1
Mirek Říkovský
1:3
S:3
3:0 3:0 15 0 335
4 .
Image 1
Martin Staněk
0:3
2:3
0:3 3:0 9 -11 318
5 .
Image 1
Hynek Janů
0:3
1:3
0:3 0:3 1 -14 307

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň A

336 bodů
154. místo (149. místo v mužích)
J.Č. S.G. J.H. P.G. L.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čambula
3:0 2:3 3:0
3:S
19 0 109
2 .
Image 1
Shubham Gupta
0:3 3:0
3:0
3:S
17 0 107
3 .
Image 1
Jakub Hlista
3:2 0:3
3:1
3:S
14 0 104
4 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 96
5 .
Image 1
Lukáš Albert
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

12 . Úroveň A

322 bodů
130. místo (125. místo v mužích)
Z.H. P.H. P.G. P.H. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Hittman
3:2
3:1
3:0 3:1 20 0 104
2 .
Image 1
Pavlína Hiršová
2:3
3:1
3:1 3:1 17 0 101
3 .
Image 1
Petr Gnan
1:3
1:3
1:3
3:S
8 0 92
4 .
Image 1
Pavel Hrbotický
0:3 1:3
3:1
S:S 4 0 88
5 .
Image 1
Tomáš Lozinčák
1:3 1:3
S:3
S:S 0 0 84

12 . Úroveň B

347 bodů
135. místo (129. místo v mužích)
A.W. V.B. P.G. V.L. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adriana Wałoszková
3:0
3:0
3:0
3:S
23 0 113
2 .
Image 1
Václav Boháč
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 107
3 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
0:3
3:2
3:S
9 0 99
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
0:3
2:3
3:S
7 0 97
5 .
Image 1
Petr Kašpar
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

14 . Úroveň B

315 bodů
123. místo (118. místo v mužích)
P.G. M.P. P.H. J.D. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 90
2 .
Image 1
Milan Peterka
0:3
3:2 3:0 3:0 16 0 82
3 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3
2:3 3:0 3:0 14 0 80
4 .
Image 1
Jaroslav Diviš
0:3 0:3 0:3
3:1
5 0 71
5 .
Image 1
Alena Vybíralová
0:3
0:3 0:3
1:3
1 0 67

Letní sezóna 2018

14 . Úroveň A

80 bodů
128. místo (123. místo v mužích)
P.G. M.Z. H.R. M.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:2
3:1
3:0
3:S
20 0 80
2 .
Image 1
Marek Zemánek
2:3
3:2
3:0
3:S
17 0 77
3 .
Image 1
Honza Richter
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 65
5 .
Image 1
Michal Martinek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

13 . Úroveň B

63 bodů
148. místo (142. místo v mužích)
J.F. P.H. M.M. P.G. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Formánek
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 77
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
0:3
3:0
3:2
3:0
16 0 70
3 .
Image 1
Michal Martinek
S:3
0:3
3:1 3:0 11 0 65
4 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
2:3
1:3
3:0
9 0 63
5 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 54

10 . Úroveň A

107 bodů
128. místo (124. místo v mužích)
L.V. V.L. P.H. M.Š. P.G. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vereš
2:3
3:1 3:1
3:2
3:S 36 0 126
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
3:2
1:3
3:1
3:1
3:S 35 0 125
3 .
Image 1
Petr Holman
1:3
3:1
2:3
3:1
3:S 31 0 121
4 .
Image 1
Martin Šturma
1:3 1:3 3:2
3:1
3:S 28 0 118
5 .
Image 1
Petr Gnan
2:3
1:3
1:3
1:3
3:S
17 0 107
6 .
Image 1
Jan Formánek
S:3 S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 90

11 . Úroveň A

105 bodů
131. místo (127. místo v mužích)
J.P. P.G. M.M. J.S. B.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Puškár
3:1
3:0
3:1
3:0
48 0 123
2 .
Image 1
Petr Gnan
1:3
2:3
3:0
3:1
30 0 105
3 .
Image 1
Michal Martinek
0:3
3:2 2:3
3:2
22 0 97
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3
0:3
3:2
3:2
20 0 95
5 .
Image 1
Badalík Antonín
0:3
1:3
2:3
2:3
10 0 85

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň A

163 bodů
171. místo (165. místo v mužích)
P.G. V.L. Z.H. M.S. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:1
3:1
3:1
3:S
43 0 163
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
1:3
2:3
3:0 3:S 29 0 149
3 .
Image 1
Zdeněk Hladík
1:3
3:2
2:3
3:S
25 0 145
4 .
Image 1
Martin Sedláček
1:3
0:3
3:2
3:S 21 0 141
5 .
Image 1
Filip Soukup
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 120

13 . Úroveň A

137 bodů
199. místo (184. místo v mužích)
I.G. V.N. M.M. M.Š. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Grin
3:1 3:S 3:2 3:0 43 0 178
2 .
Image 1
Vojtěch Navrátil
1:3
3:2
3:2
3:1
31 0 166
3 .
Image 1
Martin Málek
S:3
2:3
3:0
3:0
30 0 165
4 .
Image 1
Martin Šturma
2:3
2:3
0:3
3:0
21 0 156
5 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
1:3
0:3
0:3
2 0 137

12 . Úroveň B

167 bodů
166. místo (158. místo v mužích)
F.S. R.G. L.P. P.G. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Szymanský
3:0
3:1
3:0
3:0
50 0 200
2 .
Image 1
Roman Gazárek
0:3
3:1
3:1
3:0 35 0 185
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3
1:3 3:1 3:0 28 0 178
4 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 167
5 .
Image 1
Hanka Rottová
0:3
0:3 0:3
0:3
0 0 150

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.09.2019 16:00 11. Jiří Čambula SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
09.09.2019 19:00 11. Martin Staněk Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.08.2019 07:27 11. Lukáš Voborník 3:S Komentáře
19.08.2019 19:00 11. Daniel Kasa Hamr Štěrboholy 2:3
13.08.2019 19:00 11. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
05.08.2019 18:00 11. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.07.2019 09:00 10. Lukáš Albert SportCentrum JEREMI 1:3
22.07.2019 18:00 10. Petr Rusnák Hamr Braník 0:3
17.07.2019 19:00 10. Filip Bialas Badminton Arena Skalka 1:3
16.07.2019 19:00 10. Vojtěch Krňanský Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
26.06.2019 20:00 9. Lukáš Vereš Hamr Braník 0:3
20.06.2019 18:00 9. Petr Levit 2:3 Komentáře
14.06.2019 18:00 9. Jiří Čumpelík Sportcentrum Step 2:3
07.06.2019 19:00 9. Robert Rosenberg SportCentrum JEREMI 0:3
23.05.2019 19:30 12. Ján Suchár Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.05.2019 19:00 12. Lukáš Albert Hamr Braník 0:3
21.05.2019 19:30 12. Kamil Dunička 3:1
08.05.2019 12:00 12. Tomas Ludvik Hamr Braník 3:2 Komentáře
23.04.2019 19:00 13. Ondřej Hyneš Hamr Braník 3:0
09.04.2019 17:00 13. Tomáš Lacina Hamr Štěrboholy 3:2
05.04.2019 19:00 13. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:2 Komentáře
04.04.2019 19:00 13. Marek Zemánek Hamr Štěrboholy 2:3
28.03.2019 15:00 12. Kamil Dunička SportCentrum JEREMI 3:1
22.03.2019 18:30 12. Lukáš Vlk Sportcentrum Step 1:3
15.03.2019 07:30 12. Veronika Mičková Hamr Štěrboholy 1:3
08.03.2019 19:00 12. Stanislav Cáska Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
01.03.2019 09:38 13. Mirek Říkovský 3:S Komentáře
21.02.2019 19:00 13. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
18.02.2019 18:00 13. Filip Szymanský SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
12.02.2019 18:00 13. Hynek Janů Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
31.01.2019 18:00 13. Shubham Gupta Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.01.2019 15:30 13. Jiří Čambula SportCentrum JEREMI 0:3
10.01.2019 19:00 13. Jakub Hlista Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.12.2018 09:09 12. Tomáš Lozinčák 3:S Komentáře
12.12.2018 18:00 12. Zdeněk Hittman Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.12.2018 19:00 12. Pavel Hrbotický Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
06.12.2018 16:00 12. Pavlína Hiršová SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
29.11.2018 16:00 12. Adriana Wałoszková SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
28.11.2018 17:25 12. Petr Kašpar 3:S Komentáře
15.11.2018 19:00 12. Václav Boháč SportCentrum JEREMI 0:3
02.11.2018 19:30 12. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:2 Komentáře
23.10.2018 20:30 14. Jaroslav Diviš Hamr Štěrboholy 3:0
18.10.2018 18:00 14. Petr Hlobil 3:0 Komentáře
17.10.2018 19:30 14. Milan Peterka Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
04.10.2018 19:00 14. Alena Vybíralová Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.09.2018 13:06 14. Michal Martinek 3:S Komentáře
13.09.2018 19:00 14. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.09.2018 19:00 14. Honza Richter Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
05.09.2018 19:30 14. Marek Zemánek Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
24.08.2018 13:30 13. Jan Formánek SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
23.08.2018 19:30 13. Jiří Červenka Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.08.2018 19:00 13. Michal Martinek Hamr Štěrboholy 1:3
14.08.2018 17:00 13. Pavel Hrbotický Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
24.07.2018 19:00 10. Lukáš Vereš Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.07.2018 18:00 10. Martin Šturma 1:3 Komentáře
04.07.2018 19:00 10. Petr Holman Hamr Braník 1:3 Komentáře
03.07.2018 17:30 10. Vojta Lejsek Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.06.2018 19:00 11. Badalík Antonín Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.06.2018 17:30 11. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.06.2018 18:30 11. Michal Martinek Badminton Arena Skalka 2:3
07.06.2018 16:30 11. Ján Puškár SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
21.05.2018 17:00 14. Martin Sedláček Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.05.2018 18:00 14. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.05.2018 18:00 14. Zdeněk Hladík SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
25.04.2018 18:00 13. Martin Šturma Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.04.2018 08:00 13. Vojtěch Navrátil 1:3 Komentáře
17.04.2018 18:00 13. Ivan Grin SportCentrum JEREMI 0:3
09.04.2018 19:00 13. Martin Málek Sportcentrum Radonice 0:3 Komentáře
20.03.2018 19:00 12. Filip Szymanský SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
13.03.2018 20:00 12. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 1:3
06.03.2018 19:30 12. Hanka Rottová Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.03.2018 15:00 12. Roman Gazárek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14. Filip Soukup 3:S Komentáře
10. Jan Formánek 3:S Komentáře
13. Lukáš Albert 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím