Martin Mastalir

Martin Mastalir (34 let)

ID: 32519

Praha

  • 71 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 89 /482
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 38 / 30 / 0) 7 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň C

292 bodů
65. místo (61. místo v mužích)
M.M. P.H. V.M. J.B. Z.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:2 3:1 2:3 3:2 18 14 292
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
2:3
3:0
3:S
15 11 286
3 .
Image 1
Veronika Mičková
1:3
0:3
3:S
7 0 267
4 .
Image 1
Jiří Buchtela
3:2 5 -11 254
5 .
Image 1
Zdeněk Loula
2:3
S:3
S:3
2 -14 248

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň B

336 bodů
108. místo (104. místo v mužích)
M.M. P.H. L.K. F.K. K.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 336
2 .
Image 1
Petr Holman
2:3 3:0
3:2
3:S
20 11 331
3 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3 0:3
3:2
3:S 12 0 312
4 .
Image 1
Filip Kratochvíl
2:3
2:3
2:3
3:S
12 -11 301
5 .
Image 1
Kamil Žylka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 286

11 . Úroveň B

350 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
J.S. D.H. K.F. Z.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:2 3:0 S:S 3:0 17 14 391
2 .
Image 1
Daniela Honková
2:3 2:3 1:3 3:2 10 11 381
3 .
Image 1
Karel Franta
0:3 3:2 S:S 3:1 9 0 369
4 .
Image 1
Zdenek Lvovsky
S:S 3:1 S:S 3:1 8 -11 357
5 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 2:3 1:3 1:3 4 -14 350

10 . Úroveň C

387 bodů
119. místo (113. místo v mužích)
V.S. D.K. J.F. Z.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Starý
3:2 3:2
3:S
3:0 23 14 437
2 .
Image 1
Daniel Kasa
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 433
3 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
2:3 0:3 3:2 3:0 14 0 414
4 .
Image 1
Zdeněk Loula
S:3
S:3
2:3 3:1 8 -11 397
5 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 387

Podzimní sezóna 2019

12 . Úroveň C

356 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
M.M. T.V. D.H. M.M. L.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1 3:2 3:2 3:S 22 14 356
2 .
Image 1
Tomáš Vojta
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 350
3 .
Image 1
Daniela Honková
2:3 1:3 3:2 3:S 14 0 334
4 .
Image 1
Martin Mendl
2:3 1:3 2:3 3:S 11 -11 320
5 .
Image 1
Lukáš Tauber
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 306

12 . Úroveň B

296 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
M.K. P.H. M.M. P.H. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kocián
3:1
2:3
3:0
3:0
22 14 316
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 312
3 .
Image 1
Martin Mastalir
3:2 0:3 3:1 3:2 16 0 296
4 .
Image 1
Petr Holman
0:3
1:3
1:3 3:0 9 -11 278
5 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 268

13 . Úroveň C

314 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
M.M. J.Č. P.H. T.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:0 3:1 1:3 3:1 20 14 314
2 .
Image 1
Jiří Červenka
0:3 3:0 3:2 3:S 18 11 309
3 .
Image 1
Petr Hlobil
1:3 0:3
3:0
3:S 14 0 294
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
3:1 2:3
0:3
1:3 9 -11 278
5 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 S:3 S:3 3:1 7 -14 273

14 . Úroveň A

295 bodů
140. místo (134. místo v mužích)
M.M. M.Č. M.H. K.D. D.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1 3:1 2:3 3:0 21 14 295
2 .
Image 1
Martin Černý
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 289
3 .
Image 1
Michal Hamada
1:3
1:3
3:0 3:0 16 0 276
4 .
Image 1
Kamil Dunička
3:2 2:3 0:3
3:S
13 -11 262
5 .
Image 1
Dominik Zosinčuk
0:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 246

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň A

233 bodů
143. místo (135. místo v mužích)
J.Č. V.J. M.M. T.H. S.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Červenka
1:3
3:2
3:0
3:S
19 14 253
2 .
Image 1
Vladimír Janovský
3:1 3:0 S:S 3:S 17 11 248
3 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3
0:3 3:2
3:S
13 0 233
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3 S:S 2:3 3:S 6 -11 215
5 .
Image 1
Sumit Arora
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 206

12 . Úroveň B

222 bodů
135. místo (128. místo v mužích)
V.B. J.J. P.H. M.M. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Bíba
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 262
2 .
Image 1
Jan Ježek
0:3
3:2
2:3 3:0 14 11 245
3 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3
2:3
3:2 3:0 14 0 234
4 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 3:2 2:3 3:1 13 -11 222
5 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 207

11 . Úroveň C

197 bodů
124. místo (120. místo v mužích)
M.Š. M.". M.D. M.M. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šťastný
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Martin Dostalík
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Martin Mastalir
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 197
5 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 189

10 . Úroveň B

222 bodů
107. místo (101. místo v mužích)
U.A. P.H. K.P. M.M. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 255
2 .
Image 1
Petr Holman
2:3
3:1 2:3
3:S
16 11 247
3 .
Image 1
Klára Pšenková
2:3
1:3 3:0
3:S
16 0 236
4 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3 3:2 0:3
3:S
13 -11 222
5 .
Image 1
Jakub Cajkář
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

Jarní sezóna 2019

14 . Úroveň A

294 bodů
142. místo (137. místo v mužích)
M.M. J.J. M.M. T.H. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3
3:1 3:2 3:0 20 14 294
2 .
Image 1
Jan Ježek
3:2
3:0 0:3 3:1 18 11 289
3 .
Image 1
Martin Melicherčík
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 275
4 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3 3:0 0:3 2:3 11 -11 260
5 .
Image 1
Vojtěch Voříšek
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -14 252

14 . Úroveň B

286 bodů
164. místo (158. místo v mužích)
J.B. J.F. M.M. P.Č. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Buchtela
0:3 3:0
3:S
3:0 20 14 314
2 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
3:0 3:1 3:0
S:S
18 11 309
3 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 1:3 0:3 3:2 6 0 286
4 .
Image 1
Pavel Čech
S:3
0:3 3:0
S:S
5 -11 274
5 .
Image 1
Miroslav Dvorský
0:3
S:S
2:3
S:S
-2 -14 264

14 . Úroveň A

271 bodů
159. místo (152. místo v mužích)
R.U. J.S. M.M. M.M. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robin Ujfaluši
3:S
3:1
3:0 3:0 26 14 300
2 .
Image 1
Ján Suchár
S:3
3:0 3:0 3:1 20 11 291
3 .
Image 1
Martin Mastalir
1:3
0:3 3:2 3:2 11 0 271
4 .
Image 1
Martin Melicherčík
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
Jan Ježek
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 250

15 . Úroveň A

314 bodů
155. místo (148. místo v mužích)
M.M. M.K. J.S. T.K. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
3:1
2:3
3:1
3:S
20 14 314
2 .
Image 1
Michal Kymlička
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2
1:3 3:1
3:S
18 0 298
4 .
Image 1
Tomáš Křížek
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 279
5 .
Image 1
Adam Šoltys
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

Podzimní sezóna 2018

15 . Úroveň B

312 bodů
171. místo (166. místo v mužích)
M.M. J.J. T.L. H.Š. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 89
2 .
Image 1
Jan Ježek
3:0
S:S 3:0 S:S 8 0 86
3 .
Image 1
Tomáš Lozinčák
3:2 S:S 3:1 S:S 5 0 83
4 .
Image 1
Hynek Šolar
2:3 0:3 1:3 1:3 4 0 82
5 .
Image 1
Karel Martiník
1:3 S:S S:S 3:1 2 0 80

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.06.2020 21:00 9. Jiří Buchtela Hamr Braník 2:3
23.06.2020 08:00 9. Veronika Mičková Hamr Štěrboholy 3:1
22.06.2020 20:00 9. Zdeněk Loula Hamr Štěrboholy 3:2
21.06.2020 10:00 9. Pavel Hrbotický Hamr Štěrboholy 3:2
09.06.2020 11:16 12. Kamil Žylka 3:S Komentáře
05.06.2020 20:00 12. Filip Kratochvíl 3:2
30.05.2020 15:00 12. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 3:1
24.05.2020 15:00 12. Petr Holman Sportcentrum Step 3:2
29.04.2020 19:00 11. Daniela Honková Hamr Braník 2:3
28.04.2020 15:00 11. Jan Sachl Hamr Braník 0:3
27.04.2020 12:00 11. Zdenek Lvovsky Hamr Braník 1:3
14.03.2020 09:00 11. Karel Franta Hamr Braník 1:3
11.02.2020 17:30 10. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 0:3
10.02.2020 20:30 10. Jaroslav Fibichr Hamr Štěrboholy 0:3
09.02.2020 10:00 10. Vojtěch Starý Hamr Braník 0:3
07.02.2020 19:00 10. Zdeněk Loula Badminton Arena Skalka 1:3
03.02.2020 00:10 12. Lukáš Tauber 3:S
15.01.2020 18:00 12. Martin Mendl Badminton Arena Skalka 3:2
04.01.2020 10:00 12. Tomáš Vojta SportCentrum JEREMI 3:1
03.01.2020 19:00 12. Daniela Honková Hamr Štěrboholy 3:2
20.12.2019 15:00 12. Pavel Hrbotický Badminton Arena Skalka 0:3
16.12.2019 07:00 12. Michal Kocián SportCentrum JEREMI 3:2
14.12.2019 10:00 12. Daniel Švarc Badminton Arena Skalka 3:2
13.12.2019 10:00 12. Petr Holman Badminton Arena Skalka 3:1
21.11.2019 17:00 13. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 3:1
18.11.2019 17:00 13. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 3:1
17.11.2019 18:00 13. Jiří Červenka Badminton Arena Skalka 3:0
15.11.2019 09:00 13. Tomáš Hořava 1:3
15.10.2019 21:30 14. Michal Hamada Hamr Braník 3:1
14.10.2019 18:00 14. Martin Černý SportCentrum JEREMI 3:1
06.10.2019 10:00 14. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 2:3
05.10.2019 16:00 14. Dominik Zosinčuk Badminton Arena Skalka 3:0
27.09.2019 17:19 13. Sumit Arora 3:S Komentáře
22.09.2019 19:00 13. Vladimír Janovský Hamr Braník 0:3
04.09.2019 18:00 13. Jiří Červenka Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
03.09.2019 20:00 13. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:2
30.08.2019 07:30 12. Petr Hlobil Sportcentrum Step 2:3
11.08.2019 18:00 12. Václav Bíba Badminton Arena Skalka 0:3
08.08.2019 18:00 12. Jan Ježek Sportcentrum Uhříněves 3:2
05.08.2019 18:00 12. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 3:1
29.07.2019 18:00 11. Martin Dostalík Hamr Braník 1:3
25.07.2019 18:00 11. Daniel Švarc 3:2
13.07.2019 19:00 11. Michal Šťastný Sportcentrum Step 1:3
02.07.2019 17:30 11. Matěj "Multisport" Procházka Hamr Braník 1:3
23.06.2019 16:30 10. Utkir Amrillaev Hamr Štěrboholy 2:3
21.06.2019 19:00 10. Klára Pšenková Hamr Braník 0:3
12.06.2019 08:35 10. Jakub Cajkář 3:S Komentáře
08.06.2019 10:00 10. Petr Holman Hamr Braník 3:2
25.05.2019 15:00 14. Martin Melicherčík Hamr Braník 3:1
20.05.2019 17:30 14. Jan Ježek Sportcentrum Uhříněves 2:3 Komentáře
07.05.2019 15:00 14. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:2
04.05.2019 17:00 14. Vojtěch Voříšek Sportcentrum Uhříněves 3:0
09.04.2019 19:00 14. Pavel Čech Badminton Arena Skalka 0:3
08.04.2019 17:00 14. Jiří Buchtela Hamr Braník 0:3
07.04.2019 15:30 14. Miroslav Dvorský Sportcentrum Uhříněves 3:2
05.04.2019 19:00 14. Jaroslav Fibichr Hamr Štěrboholy 1:3
24.03.2019 14:00 14. Robin Ujfaluši Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.03.2019 20:30 14. Martin Melicherčík Hamr Štěrboholy 3:2
06.03.2019 19:00 14. Jan Ježek Sportcentrum Uhříněves 3:2
06.03.2019 07:00 14. Ján Suchár Hamr Štěrboholy 0:3
26.02.2019 20:00 15. Michal Kymlička Hamr Braník 3:1
25.02.2019 16:00 15. Tomáš Křížek 3:1
18.02.2019 17:00 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
21.01.2019 20:00 15. Tomáš Lozinčák Badminton Arena Skalka 2:3
08.01.2019 21:30 15. Hynek Šolar Hamr Braník 3:2
05.01.2019 17:00 15. Karel Martiník Badminton Arena Skalka 3:1
04.01.2019 10:00 15. Jan Ježek Sportcentrum Uhříněves 0:3 Komentáře
15. Adam Šoltys 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím