Načítám…

Jan Jelinek (46 let)

ID: 48629

Praha

Praha 2 - v kanceláři

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ne

Fandí:Badminton, cycklistika

  • 40 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 284 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 25 / 10 / 5) 0 turnajů
  • 71%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň B

300 bodů
81. místo (79. místo v mužích)
J.C. P.H. A.M. M.B. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Culek
3:2 3:0 3:1 3:S 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Pavel Hrbotický
2:3 3:0 3:2 3:S 6 25 331 11:5
3 .
Image 1
Aleš Mašek
0:3 0:3 3:0 3:S 4 12 316 6:6
4 .
Image 1
Martin Balák
1:3 2:3 0:3 3:S 2 4 306 6:9
5 .
Image 1
Jan Jelinek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 300 0:12

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň B

297 bodů
62. místo (60. místo v mužích)
J.J. A.U. M.M. J.V. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jelinek
3:2 3:0 3:2 3:1 23 14 297 12:5
2 .
Image 1
Aleš Ulmajer
2:3 3:0 3:1 2:3 17 11 288 10:7
3 .
Image 1
Martin Mana
0:3 0:3 3:2
3:1
11 0 271 6:9
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
2:3 1:3 2:3 3:1 11 -11 260 8:10
5 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 3:2
1:3
1:3 8 -14 254 6:11

9 . Úroveň C

193 bodů
83. místo (79. místo v mužích)
I.B. C.A. J.J. M.T. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iva Benešová
3:S
1:3
3:0
3:0
21 14 215 10:3
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
S:3
3:0
3:0
3:1
20 11 211 9:4
3 .
Image 1
Jan Jelinek
3:1
0:3
1:3 3:1 13 0 193 7:8
4 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
0:3 3:1 2:3 8 -11 177 5:10
5 .
Image 1
Libor Kubánek
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -14 173 5:11

9 . Úroveň C

212 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
P.Š. P.H. J.J. R.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šlaich
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Petr Haspeklo
1:3 3:1 3:0 3:2 19 11 230 10:6
3 .
Image 1
Jan Jelinek
1:3 1:3 3:2 3:2 12 0 212 8:10
4 .
Image 1
Radek Kokeš
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 198 6:10
5 .
Image 1
Martin Fatura
0:3 2:3 2:3 1:3 5 -14 191 5:12

11 . Úroveň A

270 bodů
103. místo (97. místo v mužích)
M.K. J.J. B.Č. A.U. G.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:0 3:0 2:3
3:S
22 14 276 11:3
2 .
Image 1
Jan Jelinek
0:3 3:0
3:1
3:S
19 11 270 9:4
3 .
Image 1
Barbora Čermochová
0:3 0:3
3:0
3:S
13 0 253 6:6
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
3:2
1:3
0:3
3:S
12 -11 241 7:8
5 .
Image 1
Gopal Menon
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň B

270 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
V.B. J.J. M.M. M.F. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vít Budař
3:2
3:1
2:3
3:1
19 14 273 11:7
2 .
Image 1
Jan Jelinek
2:3
3:2
3:1
3:1
19 11 270 11:7
3 .
Image 1
Martin Mana
1:3
2:3
3:2
3:0
15 0 255 9:8
4 .
Image 1
Martin Fatura
3:2
1:3
2:3
2:3 10 -11 239 8:11
5 .
Image 1
Tereza Matoušková
1:3
1:3
0:3
3:2 7 -14 233 5:11

14 . Úroveň C

280 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
J.J. B.Č. V.Z. H.Š. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jelinek
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
2:3
0:3
3:2 3:1 13 11 264 8:9
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
3:0
3:0
S:S
12 0 252 6:3
4 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 2:3
0:3
3:0 9 -11 238 5:9
5 .
Image 1
Michal Lavko
0:3
1:3
S:S
0:3 -1 -14 225 1:9

15 . Úroveň B

233 bodů
160. místo (150. místo v mužích)
V.K. J.J. M.T. K.H. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Konáš
3:2
3:0
3:2
3:0 24 14 238 12:4
2 .
Image 1
Jan Jelinek
2:3
3:0 3:1 3:0 22 11 233 11:4
3 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3 0:3 3:2
3:0
12 0 212 6:8
4 .
Image 1
Kačka Holmanová
2:3
1:3 2:3 2:3 7 -11 196 7:12
5 .
Image 1
Dušan Bělaška
0:3 0:3
0:3
3:2 5 -14 191 3:11

15 . Úroveň C

212 bodů
173. místo (161. místo v mužích)
M.K. B.Č. J.J. T.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Mário Kobida
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
2:3
3:S
3:1 2:3 16 11 227 10:7
3 .
Image 1
Jan Jelinek
0:3
S:3
3:1 3:1 12 0 212 6:8
4 .
Image 1
Tomáš Krásný
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 197 6:11
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3 3:2 1:3 2:3 8 -14 194 6:11

Podzimní sezóna 2022

15 . Úroveň A

174 bodů
173. místo (160. místo v mužích)
P.V. J.C. J.J. O.B. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Velička
3:0
3:2
3:1
3:S
24 14 198 12:3
2 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3 3:0
2:3
3:S
15 11 186 8:6
3 .
Image 1
Jan Jelinek
2:3
0:3
3:S
3:S
14 0 174 8:6
4 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3
3:2
S:3
3:S
12 -11 161 7:8
5 .
Image 1
Martin Veselý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.11.2023 00:10 8. Pavel Hrbotický S:3
01.11.2023 00:10 8. Aleš Mašek S:3
01.11.2023 00:10 8. Jakub Culek S:3
01.11.2023 00:10 8. Martin Balák S:3
25.09.2023 17:30 9. Martin Mana Hamr Braník 3:0
24.09.2023 19:00 9. Lukáš Pernička BB Arena Štěrboholy 3:1
24.09.2023 18:00 9. Aleš Ulmajer BB Arena Štěrboholy 3:2
20.09.2023 13:30 9. Jakub Vilhelm Badminton Arena Skalka 3:2
30.08.2023 07:30 9. Martin Tichý Badminton Arena Skalka 1:3
29.08.2023 18:00 9. Chris Abu Dayeh Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.08.2023 17:00 9. Libor Kubánek Hamr Braník 3:1
22.08.2023 20:00 9. Iva Benešová Hamr Braník 3:1 Komentáře
25.07.2023 18:00 9. Radek Kokeš Hamr Braník 3:2
17.07.2023 19:00 9. Petr Haspeklo Hamr Braník 1:3
13.07.2023 17:00 9. Petr Šlaich Hamr Braník 1:3
11.07.2023 18:00 9. Martin Fatura Hamr Braník 3:2
26.06.2023 18:00 11. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 3:0
11.06.2023 19:00 11. Aleš Ulmajer Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.06.2023 09:00 11. Mário Kobida Sportcentrum Step 0:3
07.06.2023 01:01 11. Gopal Menon 3:S Komentáře
28.05.2023 18:00 12. Martin Fatura Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.05.2023 18:00 12. Vít Budař Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.05.2023 19:00 12. Martin Mana Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.05.2023 20:00 12. Tereza Matoušková BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
01.05.2023 12:00 14. Vaclav Zednicek Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.04.2023 21:00 14. Michal Lavko Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.04.2023 19:00 14. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 3:2
10.04.2023 18:00 14. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0
30.03.2023 20:00 15. Václav Konáš BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
14.03.2023 12:00 15. Kačka Holmanová Sportovní centrum Olšanka 3:1
12.03.2023 16:00 15. Monika Tomanová Sportcentrum Step 3:0
11.03.2023 18:00 15. Dušan Bělaška Sportcentrum Step 3:0
27.02.2023 09:18 15. Barbora Čermochová S:3 Komentáře
20.02.2023 21:00 15. Tomáš Hořava Tatran Střešovice 3:1
19.02.2023 17:00 15. Tomáš Krásný Badminton Arena Skalka 3:1
12.02.2023 21:00 15. Mário Kobida Sportcentrum Step 0:3
28.01.2023 15:41 15. Ondřej Bureš 3:S Komentáře
28.01.2023 13:00 15. Petr Velička Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.01.2023 20:40 15. Martin Veselý 3:S Komentáře
08.01.2023 20:00 15. Jiří Charvát Sportcentrum Step 0:3

Platební metody

Platební metody