Načítám…

Simon Cibulka (29 let)

ID: 49347

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

  • 24 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 149 /363
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 12 / 12 / 0) 1 turnaj
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň A

276 bodů
102. místo (99. místo v mužích)
J.V. N.C. S.C. L.P. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:2
3:2
3:1
3:0
8 30 298 12:5
2 .
Image 1
Natália Csutorová
2:3
3:1
1:3
3:1
4 25 289 9:8
3 .
Image 1
Simon Cibulka
2:3
1:3
3:1 3:2 4 12 276 9:9
4 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3
3:1 1:3 3:2 4 4 268 8:9
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
1:3
2:3 2:3 0 0 260 5:12

9 . Úroveň A

276 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
T.P. M.S. S.C. D.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Pils
3:2 3:0 3:S
3:S
8 30 298 12:2
2 .
Image 1
Martin Staněk
2:3 3:1 3:S
3:S
6 25 291 11:4
3 .
Image 1
Simon Cibulka
0:3 1:3 3:S
3:S
4 12 276 7:6
4 .
Image 1
David Hůla
S:3 S:3 S:3
3:S
2 4 266 3:9
5 .
Image 1
Vojtěch Starý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 260 0:12

9 . Úroveň A

300 bodů
96. místo (94. místo v mužích)
R.F. R.V. M.B. A.U. S.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Fidrant
3:1
3:2 3:0 3:0 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Richard Votík
1:3
3:1 3:2 3:1 6 25 331 10:7
3 .
Image 1
Martin Balák
2:3 1:3 3:0 3:0 4 12 316 9:6
4 .
Image 1
Aleš Ulmajer
0:3 2:3 0:3 3:1 2 4 306 5:10
5 .
Image 1
Simon Cibulka
0:3 1:3 0:3 1:3 0 0 300 2:12

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň A

289 bodů
87. místo (82. místo v mužích)
V.K. J.M. S.C. J.N. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:S
3:0 3:S 3:0 26 14 320 12:0
2 .
Image 1
Jiří Medlín
S:3
3:2 3:S 3:1 17 11 308 9:6
3 .
Image 1
Simon Cibulka
0:3 2:3 3:S 1:3 9 0 289 6:9
4 .
Image 1
Ján Nikodem
S:3 S:3 S:3 3:0 7 -11 276 3:9
5 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3 1:3 3:1 0:3 7 -14 273 4:10

Jarní sezóna 2023

10 . Úroveň B

309 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
K.M. S.C. L.P. J.P. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Maťková
3:0
3:2
2:3
3:1
20 14 314 11:6
2 .
Image 1
Simon Cibulka
0:3
3:0
3:2
3:1 18 11 309 9:6
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 296 8:6
4 .
Image 1
Ján Puškár
3:2
2:3
0:3
3:1
13 -11 282 8:9
5 .
Image 1
Zdeněk Sychra
1:3
1:3 0:3
1:3
3 -14 269 3:12

17 . Úroveň B

222 bodů
181. místo (167. místo v mužích)
S.C. J.M. J.Z. M.P. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Simon Cibulka
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 222 12:0
2 .
Image 1
Jan Motejzík
0:3 3:2 3:2
3:0
17 11 208 9:7
3 .
Image 1
Jana Zarybnicka
0:3 2:3 3:0 2:3 11 0 191 7:9
4 .
Image 1
Matěj Petr
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -11 176 5:11
5 .
Image 1
Petra Grüsserová
0:3
0:3
3:2 2:3 7 -14 173 5:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.01.2024 16:00 10. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 3:1
28.01.2024 20:00 10. Jakub Vilhelm Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
10.01.2024 16:00 10. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 3:2
09.01.2024 18:30 10. Natália Csutorová TJ ASTRA 1:3 Komentáře
02.01.2024 00:10 9. David Hůla 3:S
15.12.2023 20:59 9. Vojtěch Starý 3:S Komentáře
10.12.2023 19:00 9. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 1:3
08.12.2023 15:00 9. Tomáš Pils Badminton Arena Skalka 0:3
29.11.2023 16:00 9. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 0:3
25.11.2023 17:00 9. Martin Balák Badminton Arena Skalka 0:3
12.11.2023 20:00 9. Aleš Ulmajer Badminton Arena Skalka 1:3
03.11.2023 15:00 9. Richard Votík Badminton Arena Skalka 1:3
03.07.2023 00:10 9. Ján Nikodem 3:S
23.06.2023 14:00 9. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 1:3
15.06.2023 08:00 9. Jiří Medlín Badminton Arena Skalka 2:3
13.06.2023 18:00 9. Vojtěch Krňanský TJ ASTRA 0:3
31.05.2023 18:00 10. Kateřina Maťková TK Neridé 0:3 Komentáře
29.05.2023 11:00 10. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
14.05.2023 20:00 10. Zdeněk Sychra Badminton Arena Skalka 3:1
08.05.2023 20:00 10. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 3:0
26.04.2023 20:00 17. Jana Zarybnicka TK Neridé 3:0
13.04.2023 08:00 17. Jan Motejzík Badminton Arena Skalka 3:0
10.04.2023 20:00 17. Petra Grüsserová TK Neridé 3:0
05.04.2023 20:00 17. Matěj Petr TK Neridé 3:0

Platební metody

Platební metody