Načítám…
Image 1

Martin Tichý (51 let)

ID: 31282

Praha

Fandí:Federer

Hraje ligy: Praha - Badminton (69/239)

  • 211 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 62 /399
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 31 / 40 / 4) 1 turnaj
  • 44%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň C

314 bodů
69. místo (68. místo v mužích)
M.T. M.T. N.C. J.V. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Tichý
3:1 2:3 3:0 4 30 314 8:4
2 .
Image 1
Martin Trojan
1:3
3:1
3:0 4 25 309 7:4
3 .
Image 1
Natália Csutorová
3:2
1:3
3:0 4 12 296 7:5
4 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0 4 284 0:0
5 .
Image 1
Matyáš Čermák
0:3 0:3 0:3 0 0 280 0:9

9 . Úroveň A

288 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
A.M. R.F. J.K. M.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Mašek
3:2
3:1 2:3 3:S 6 30 316 11:6
2 .
Image 1
Radek Fidrant
2:3
3:1 3:1 3:S 6 25 311 11:5
3 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 1:3 3:1 3:S 4 12 296 8:7
4 .
Image 1
Martin Tichý
3:2 1:3 1:3 3:S 4 4 288 8:8
5 .
Image 1
Martin Hauptvogl
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 280 0:12

9 . Úroveň A

306 bodů
93. místo (92. místo v mužích)
T.T. M.B. P.Š. M.T. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Tachecí
3:1 3:0 3:2 3:S 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Martin Balák
1:3 3:0 3:0
0:3
4 25 329 7:6
3 .
Image 1
Petr Šlaich
0:3 0:3 3:0 3:S 4 12 316 6:6
4 .
Image 1
Martin Tichý
2:3 0:3 0:3 3:S 2 4 306 5:9
5 .
Image 1
Jan Ježek
S:3
3:0
S:3 S:3 2 0 302 3:9

10 . Úroveň C

291 bodů
89. místo (88. místo v mužích)
D.N. M.T. R.F. R.K. H.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Nepožitek
3:1 3:0 3:0 3:2 8 30 298 12:3
2 .
Image 1
Martin Tichý
1:3
3:2
3:1 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
2:3
2:3 3:1 2 12 274 7:10
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 1:3 3:2 2:3 2 4 266 6:11
5 .
Image 1
Haji Ashumov
2:3 1:3 1:3 3:2 2 0 262 7:11

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň C

276 bodů
101. místo (98. místo v mužích)
J.J. M.Ř. M.T. M.Č. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Ježek
3:0
3:1 3:0 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Mirek Říkovský
0:3
3:2 3:S 3:1 6 25 291 9:6
3 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 2:3 3:2 3:0 4 12 276 9:8
4 .
Image 1
Matyáš Čermák
0:3 S:3 2:3 3:2 2 4 266 5:11
5 .
Image 1
Adam Král
0:3 1:3 0:3 2:3 0 0 260 3:12

10 . Úroveň A

271 bodů
90. místo (87. místo v mužích)
N.C. M.T. M.J. M.N. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Natália Csutorová
3:0
3:0
3:0
3:S
8 30 278 12:0
2 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 3:1 3:1
3:S
6 25 271 9:5
3 .
Image 1
Milena Jägerová
0:3
1:3 3:1
3:S
4 12 256 7:7
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3 1:3
3:S
2 4 246 5:9
5 .
Image 1
Michal Šťastný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 240 0:12

10 . Úroveň B

296 bodů
100. místo (98. místo v mužích)
V.T. L.P. M.T. I.B. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtech Tomanek
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 318 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Pernička
1:3 3:2 3:1 3:0 6 25 311 10:6
3 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 2:3 3:1
3:S
4 12 296 9:7
4 .
Image 1
Iva Benešová
0:3 1:3 1:3
3:S
2 4 286 5:9
5 .
Image 1
Kateřina Maťková
0:3 0:3
S:3
S:3
0 0 280 0:12

11 . Úroveň A

271 bodů
105. místo (101. místo v mužích)
J.L. M.T. A.K. O.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:0
3:0
3:S
3:S
8 30 278 12:0
2 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
3:2 3:1
3:S
6 25 271 9:6
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
2:3 3:S
3:S
4 12 256 8:6
4 .
Image 1
Ondrej Pohan
S:3
1:3 S:3
3:S
2 4 246 4:9
5 .
Image 1
Petr Holman
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 240 0:12

Letní sezóna 2023

11 . Úroveň C

249 bodů
99. místo (94. místo v mužích)
K.D. M.T. J.O. O.B. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kamil Dunička
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 261 12:1
2 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 249 9:6
3 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 232 7:9
4 .
Image 1
Ondřej Bureš
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 219 6:9
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3 1:3 2:3 0:3 3 -14 209 3:12

9 . Úroveň C

177 bodů
95. místo (91. místo v mužích)
I.B. C.A. J.J. M.T. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iva Benešová
3:S
1:3
3:0
3:0
21 14 215 10:3
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
S:3
3:0
3:0
3:1
20 11 211 9:4
3 .
Image 1
Jan Jelinek
3:1
0:3
1:3 3:1 13 0 193 7:8
4 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
0:3 3:1 2:3 8 -11 177 5:10
5 .
Image 1
Libor Kubánek
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -14 173 5:11

8 . Úroveň B

210 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
M.S. R.F. J.V. M.J. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Staněk
1:3 3:1 3:1 3:0 20 14 254 10:5
2 .
Image 1
Radek Fidrant
3:1
3:2
1:3
3:1
18 11 249 10:7
3 .
Image 1
Jakub Vilhelm
1:3
2:3
3:2
3:1 14 0 234 9:9
4 .
Image 1
Milena Jägerová
1:3 3:1
2:3
3:2 14 -11 223 9:9
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
1:3
1:3 2:3 4 -14 210 4:12

10 . Úroveň A

289 bodů
86. místo (81. místo v mužích)
O.P. M.T. R.K. J.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondrej Pohan
3:0 3:1 3:S
3:S
25 14 299 12:1
2 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 289 9:5
3 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 275 8:6
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
S:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 256 4:9
5 .
Image 1
Jakub Barla
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246 0:12

Jarní sezóna 2023

11 . Úroveň A

290 bodů
101. místo (95. místo v mužích)
J.K. M.T. R.K. K.T. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:1
3:2
3:S
3:S
23 14 297 12:3
2 .
Image 1
Martin Tichý
1:3
3:1 3:S
3:S
19 11 290 10:4
3 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3 1:3 3:S
3:S
15 0 275 9:6
4 .
Image 1
Kristýna Třešková
S:3
S:3 S:3
3:S
6 -11 255 3:9
5 .
Image 1
Tomas Ludvik
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246 0:12

10 . Úroveň A

307 bodů
117. místo (111. místo v mužích)
E.V. R.F. M.T. J.P. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Evžen Vacek
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 359 12:3
2 .
Image 1
Radek Fidrant
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 352 10:4
3 .
Image 1
Martin Trojan
1:3
1:3
3:2
3:1 13 0 333 8:9
4 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
0:3
2:3
3:0
10 -11 319 6:9
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 307 1:12

7 . Úroveň B

346 bodů
75. místo (73. místo v mužích)
K.K. E.D. F.M. J.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Kašparová
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 399 12:3
2 .
Image 1
Eduard Dvořák
1:3 3:1 3:1
3:S
19 5 384 10:5
3 .
Image 1
Filip Murmak
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 376 8:6
4 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
1:3 1:3 0:3 3:0 9 -11 358 5:9
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
S:3
0:3
0:3 0 -14 346 0:12

6 . Úroveň A

366 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
L.S. J.Š. P.K. M.Z. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Slaník
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 418 12:3
2 .
Image 1
Jiří Švejda
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 413 11:4
3 .
Image 1
Petr Kozák
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 396 8:6
4 .
Image 1
Martin Zima
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 376 3:9
5 .
Image 1
Martin Tichý
S:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 366 0:12

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň B

346 bodů
44. místo (43. místo v mužích)
R.K. M.D. A.S. M.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Kubín
3:1 3:2 3:2 3:0 23 14 397 12:5
2 .
Image 1
Marek Dlask
1:3 1:3 3:1 3:0 15 11 386 8:7
3 .
Image 1
Ales Severa
2:3 3:1 S:S 3:0 13 0 373 8:4
4 .
Image 1
Martina Hovorková
2:3 1:3 S:S 3:0 8 -11 357 6:6
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 346 0:12

3 . Úroveň A

344 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
M.J. M.S. J.M. T.R. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0 3:0 S:S 3:0 19 14 393 9:0
2 .
Image 1
Miloslav Skalický
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 390 9:5
3 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 374 7:7
4 .
Image 1
Tomáš Reli
S:S 1:3 1:3 S:S -2 -11 347 2:6
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 344 0:9

20 . Úroveň A

90 bodů
227. místo (202. místo v mužích)
D.Z. M.T. J.B. J.M. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Zhang
0:3 3:0
3:S
3:0 20 14 94 9:3
2 .
Image 1
Martin Tichý
3:0 3:0 S:S 3:0 19 11 90 9:0
3 .
Image 1
Jan Bakalář
0:3 0:3 S:S 3:1 4 0 64 3:7
4 .
Image 1
Jan Maroušek
S:3
S:S S:S
3:S
2 -3 59 3:3
5 .
Image 1
Jindřiška Deckerová
0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 47 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.05.2024 13:00 9. Natália Csutorová Badminton Arena Skalka 2:3
08.05.2024 21:00 9. Martin Trojan Badminton Arena Skalka 3:1
06.05.2024 22:00 9. Matyáš Čermák Badminton Arena Skalka 3:0
02.05.2024 00:10 9. Martin Hauptvogl 3:S
22.04.2024 07:30 9. Aleš Mašek Badminton Arena Skalka 3:2
18.04.2024 17:00 9. Jakub Kopáček Badminton Arena Skalka 1:3
15.04.2024 16:00 9. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 1:3
02.04.2024 00:10 9. Jan Ježek 3:S
14.03.2024 16:00 9. Martin Balák Hamr Braník 0:3
11.03.2024 21:00 9. Petr Šlaich Hamr Braník 0:3
07.03.2024 16:00 9. Tomáš Tachecí Badminton Arena Skalka 2:3
28.02.2024 16:00 10. Robert Kowalski Badminton Arena Skalka 3:1
23.02.2024 15:00 10. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
22.02.2024 21:00 10. David Nepožitek Badminton Arena Skalka 1:3
15.02.2024 16:00 10. Haji Ashumov Badminton Arena Skalka 3:1
21.01.2024 11:00 10. Jan Ježek Badminton Arena Skalka 1:3
20.01.2024 18:00 10. Adam Král Badminton Arena Skalka 3:0
16.01.2024 18:00 10. Matyáš Čermák Badminton Arena Skalka 3:2
08.01.2024 19:00 10. Mirek Říkovský Badminton Arena Skalka 2:3
19.12.2023 21:00 10. Milena Jägerová Badminton Arena Skalka 3:1
12.12.2023 18:00 10. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:1
11.12.2023 08:45 10. Michal Šťastný 3:S Komentáře
10.12.2023 10:00 10. Natália Csutorová SportCentrum JEREMI 0:3
30.11.2023 20:00 10. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 2:3
30.11.2023 14:34 10. Kateřina Maťková 3:S Komentáře
22.11.2023 08:00 10. Iva Benešová Sportovní centrum Olšanka 3:1
03.11.2023 16:30 10. Vojtech Tomanek Badminton Arena Skalka 1:3
28.10.2023 10:00 11. Ondrej Pohan SportCentrum JEREMI 3:1
27.10.2023 17:07 11. Petr Holman 3:S Komentáře
19.10.2023 20:00 11. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.10.2023 10:00 11. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:2
29.09.2023 16:30 11. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 0:3
25.09.2023 19:00 11. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:1
20.09.2023 07:00 11. Jan Ondráček Hamr Braník 3:1
14.09.2023 16:00 11. Ondřej Bureš Badminton Arena Skalka 3:1
30.08.2023 07:30 9. Jan Jelinek Badminton Arena Skalka 3:1
10.08.2023 17:30 9. Iva Benešová Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
09.08.2023 18:00 9. Libor Kubánek Badminton Arena Skalka 2:3
07.08.2023 16:30 9. Chris Abu Dayeh Hamr Braník 0:3
31.07.2023 19:00 8. Milena Jägerová Hamr Braník 2:3
26.07.2023 16:00 8. Jakub Vilhelm Badminton Arena Skalka 1:3
25.07.2023 16:00 8. Martin Staněk Sportovní centrum Olšanka 0:3
09.07.2023 08:00 8. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
27.06.2023 17:30 10. Jaroslav Sedláček Badminton Arena Skalka 3:1
13.06.2023 16:00 10. Robert Kowalski Badminton Arena Skalka 3:1
10.06.2023 15:00 10. Ondrej Pohan Hamr Braník 0:3
03.06.2023 13:03 10. Jakub Barla 3:S Komentáře
01.06.2023 00:10 11. Kristýna Třešková 3:S
29.05.2023 17:00 11. Radek Kokeš Badminton Arena Skalka 3:1
21.05.2023 10:04 11. Tomas Ludvik 3:S Komentáře
04.05.2023 17:00 11. Jarmila Kuličková Sportovní centrum Olšanka 1:3 Komentáře
27.04.2023 16:00 10. Martin Trojan Badminton Arena Skalka 1:3
25.04.2023 16:00 10. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 0:3
15.04.2023 11:00 10. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.04.2023 16:00 10. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
02.04.2023 22:06 7. Eduard Dvořák S:3 Komentáře
24.03.2023 07:00 7. Kateřina Kašparová SportCentrum JEREMI 0:3
06.03.2023 16:00 7. Filip Murmak Hamr Braník 0:3 Komentáře
04.03.2023 18:00 7. Jaroslav Vybíral Badminton Arena Skalka 0:3
28.02.2023 19:30 6. Jiří Švejda Badminton Arena Skalka 0:3
28.02.2023 06:32 6. Ladislav Slaník S:3 Komentáře
21.02.2023 19:00 6. Petr Kozák Hamr Braník 0:3
09.02.2023 21:00 6. Martin Zima Sportovní centrum Olšanka 0:3
29.01.2023 18:00 5. Martina Hovorková Badminton Arena Skalka 0:3
27.01.2023 18:00 5. Ales Severa Badminton Arena Skalka 0:3
27.01.2023 18:00 5. Marek Dlask Badminton Arena Skalka 0:3
18.01.2023 18:00 5. Robert Kubín BB Arena Štěrboholy 0:3
02.01.2023 00:10 3. Tomáš Reli S:S
22.12.2022 07:30 3. Jaroslav Matějovský Badminton Arena Skalka 0:3
15.12.2022 18:00 3. Miloslav Skalický BB Arena Štěrboholy 0:3
11.12.2022 16:00 3. Michal Janotka Badminton Arena Skalka 0:3
01.12.2022 00:10 20. Jan Maroušek S:S
29.11.2022 15:00 20. Jan Bakalář Sportovní centrum Olšanka 3:0
06.11.2022 15:00 20. Jindřiška Deckerová Hamr Braník 3:0
05.11.2022 19:00 20. David Zhang Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody