No photo

Martin Tichý (46 let)

ID: 31282

Praha

Fandí:Federer

Hraje ligy: Praha - Squash (22/256)

  • 26 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v SB Centrum
  • 23 /356
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 18 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

407 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
Z.Š. J.S. M.T. T.J. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Šmíd
3:2 3:1 11 14 425
2 .
Image 1
Jakub Strauss
2:3 3:0 9 3 412
3 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 3:1 7 0 407
4 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 1:3 1 -11 390
5 .
Image 1
Jiří Smíšek
0 -14 386

5 . Úroveň A

375 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
M.T. L.S. J.P. S.M. V.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tichý
3:2 3:1 3:2 3:2 21 14 375
2 .
Image 1
Lukáš Sobolčik
2:3 3:1 2:3 3:1 16 11 367
3 .
Image 1
Jan Petrásek
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 354
4 .
Image 1
Stano Miskovic
2:3 3:2 1:3
S:S
6 -11 335
5 .
Image 1
Vojtěch Stančík
2:3 1:3 1:3
S:S
2 -14 328

5 . Úroveň A

377 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
D.G. L.K. M.T. T.N. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Gross
2:3
3:0 3:2 3:1 20 14 394
2 .
Image 1
Lukáš K
3:2
2:3
3:1
3:1 19 11 390
3 .
Image 1
Martin Tichý
0:3
3:2
3:1 3:1 17 0 377
4 .
Image 1
Tohi Nagy
2:3
1:3
1:3 3:1 10 -11 359
5 .
Image 1
Matěj Bartoň
1:3 1:3 1:3 1:3 4 -14 350

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

413 bodů
32. místo (32. místo v mužích)
V.H. M.M. D.K. Č.R. M.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vit Hunka
3:0 2:3 3:2 3:0 18 0 132
2 .
Image 1
Michal Major
0:3 3:0 3:1 3:0 17 0 131
3 .
Image 1
Dušan Kotora
3:2 0:3 3:0 3:0 16 0 130
4 .
Image 1
Čestmír Rybka
2:3 1:3 0:3 2:3 5 0 119
5 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 0:3 0:3 3:2 4 0 118

4 . Úroveň B

399 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
V.K. D.K. M.T. P.S. G.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Kubát
2:3 3:1 3:2 3:0 17 0 119
2 .
Image 1
Dušan Kotora
3:2 2:3 3:0 3:2 16 0 118
3 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 3:2
2:3
3:1 12 0 114
4 .
Image 1
Petr Simek
2:3 0:3
3:2
3:1
11 0 113
5 .
Image 1
George Pindak
0:3 2:3 1:3
1:3
4 0 106

6 . Úroveň A

382 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
M.T. J.R. J.K. P.B. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tichý
3:0 3:0 3:1 2:3 19 0 109
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 106
3 .
Image 1
Jano Kupec
0:3 1:3 3:1 3:2 10 0 100
4 .
Image 1
Petr Bena
1:3 1:3 1:3 3:1 8 0 98
5 .
Image 1
Jan Stanicek
3:2 0:3 2:3 1:3 7 0 97

8 . Úroveň C

371 bodů
46. místo (46. místo v mužích)
M.T. J.P. M.B. T.B. T.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Tichý
3:0 3:1 3:0 3:1 22 0 106
2 .
Image 1
Jakub Průcha
0:3
3:0
3:1
2:3
13 0 97
3 .
Image 1
Michal Bretschneider
1:3
0:3
3:2
3:S
10 0 94
4 .
Image 1
Tomáš Bakule
0:3
1:3
2:3
3:S
8 0 92
5 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
1:3
3:2
S:3
S:3
5 0 89

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.04.2019 16:30 4. Zbyněk Šmíd Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
12.04.2019 17:30 4. Tomáš Jančar Squash Ohradní 3:1
31.03.2019 18:00 5. Vojtěch Stančík Squash Haštal 3:2
26.03.2019 18:00 5. Lukáš Sobolčik SB Centrum 3:2
17.03.2019 18:30 5. Stano Miskovic Hamr Záběhlice 3:2
10.03.2019 15:00 5. Jan Petrásek SB Centrum 3:1
19.02.2019 20:30 5. David Gross SB Centrum 0:3
16.02.2019 20:00 5. Matěj Bartoň Hamr Záběhlice 3:1
13.02.2019 19:00 5. Tohi Nagy Hamr Záběhlice 3:1
10.02.2019 17:00 5. Lukáš K Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
24.01.2019 17:00 4. Dušan Kotora HIT Fitness Flora 0:3
18.01.2019 18:00 4. Vit Hunka FitClub Kozák 0:3
13.01.2019 17:00 4. Čestmír Rybka FitClub Kozák 3:2
07.01.2019 17:00 4. Michal Major SQUASHPOINT 0:3
30.12.2018 20:00 4. Dušan Kotora Hamr Záběhlice 3:2
22.12.2018 17:00 4. Petr Simek SB Centrum 2:3 Komentáře
10.12.2018 18:00 4. George Pindak FitClub Kozák 3:1
09.12.2018 17:00 4. Václav Kubát SB Centrum 1:3
30.11.2018 18:00 6. Jaroslav Růžička Squash Ohradní 3:0
25.11.2018 18:00 6. Jano Kupec SB Centrum 3:0
14.11.2018 07:00 6. Jan Stanicek Squash Haštal 2:3
06.11.2018 20:00 6. Petr Bena SB Centrum 3:1
24.10.2018 07:30 8. Michal Bretschneider Squash Ohradní 3:1
19.10.2018 18:00 8. Jakub Průcha Squash Ohradní 3:0
17.10.2018 08:00 8. Tomáš Bakule SB Centrum 3:0
11.10.2018 07:00 8. Tomáš Mokrejš Squash Haštal 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím