Načítám…
Image 1

Daniel Janoch (44 let)

ID: 29506

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (70/239)

  • 57 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 53 /399
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 32 / 23 / 2) 1 turnaj
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň A

314 bodů
70. místo (69. místo v mužích)
R.V. J.J. D.J. T.T. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Votík
3:1 3:1 4 30 334 6:2
2 .
Image 1
Jan Ježek
1:3
3:1
3:2 4 25 329 7:6
3 .
Image 1
Daniel Janoch
3:0 2 12 314 3:0
4 .
Image 1
Tomáš Tachecí
1:3
3:s 2 4 306 4:3
5 .
Image 1
Ondřej Volf
1:3 2:3 0:3 s:3 0 0 300 3:12

7 . Úroveň A

320 bodů
66. místo (65. místo v mužích)
L.N. P.H. Z.R. S.Š. D.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Navrátil
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 358 12:1
2 .
Image 1
Petr Holý
1:3 3:2 3:1 3:0 6 25 351 10:6
3 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3 2:3 3:1 3:0 4 12 336 8:7
4 .
Image 1
Standa Šišpela
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 326 5:9
5 .
Image 1
Daniel Janoch
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 320 0:12

6 . Úroveň A

360 bodů
50. místo (50. místo v mužích)
J.M. M.E. U.A. J.L. D.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
3:2 3:1 3:0 3:1 8 30 398 12:4
2 .
Image 1
Michal Erben
2:3 3:2 3:0 3:1 6 25 391 11:6
3 .
Image 1
Utkir Amrillaev
1:3 2:3
3:0
3:1 4 12 376 9:7
4 .
Image 1
Jan Lubeník
0:3 0:3
0:3
3:1 2 4 366 3:10
5 .
Image 1
Daniel Janoch
1:3 1:3 1:3 1:3 0 0 360 4:12

5 . Úroveň A

362 bodů
38. místo (38. místo v mužích)
E.H. J.O. L.K. L.S. D.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eda Hais
3:1
2:3
3:1 3:1 6 30 396 11:6
2 .
Image 1
Jiří Olejníček
1:3
3:2
3:1
3:1
6 25 391 10:7
3 .
Image 1
Ladislav Koudelka
3:2
2:3
3:1
2:3
4 12 376 10:9
4 .
Image 1
Ladislav Slaník
1:3
1:3
1:3 3:0 2 4 366 6:9
5 .
Image 1
Daniel Janoch
1:3
1:3
3:2
0:3 2 0 362 5:11

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň B

371 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
V.L. D.J. A.F. R.R. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vašek Lukášek
3:2 3:0 3:0
3:S
8 30 378 12:2
2 .
Image 1
Daniel Janoch
2:3 3:2 3:2
3:S
6 25 371 11:7
3 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 2:3 3:1
3:S
4 12 356 8:7
4 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3 2:3 1:3
3:S
2 4 346 6:9
5 .
Image 1
Jakub Culek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 340 0:12

6 . Úroveň B

336 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
I.S. M.B. D.J. J.V. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Igor Senaj
3:0
3:1
3:0
3:S
8 30 358 12:1
2 .
Image 1
Míra Břečka
0:3 3:0 S:S
3:S
4 25 349 6:6
3 .
Image 1
Daniel Janoch
1:3
0:3 3:2 3:1 4 12 336 7:9
4 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
0:3 S:S 2:3
3:S
2 4 326 5:9
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
S:3
S:3
1:3
S:3
0 0 320 1:12

7 . Úroveň A

351 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
D.Š. D.J. J.F. P.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dan Štěpánek
3:2 3:0 3:0
3:S
8 30 358 12:2
2 .
Image 1
Daniel Janoch
2:3 3:2 3:1 3:1 6 25 351 11:7
3 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
0:3 2:3 2:3
3:S
2 12 334 7:9
4 .
Image 1
Pavel Halátek
0:3 1:3 3:2 2:3 2 4 326 6:11
5 .
Image 1
Martin Mastalir
S:3
1:3
S:3
3:2 2 0 322 4:11

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

316 bodů
52. místo (50. místo v mužích)
L.D. K.K. D.J. M.K. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Drahník
3:0 2:3 3:0
3:2
21 14 335 11:5
2 .
Image 1
Kateřina Kašparová
0:3 3:0
3:S
3:0 20 5 325 9:3
3 .
Image 1
Daniel Janoch
3:2 0:3 3:2 3:1 16 0 316 9:8
4 .
Image 1
Mihir Kulkarni
0:3
S:3
2:3
3:S
8 -11 297 5:9
5 .
Image 1
Pavel Barkáč
2:3
0:3 1:3
S:3
3 -14 289 3:12

6 . Úroveň A

243 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
L.B. M.H. D.J. V.L. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:0
3:1 3:1 S:S 17 14 271 9:2
2 .
Image 1
Martin Hauptvogl
0:3
1:3 1:3 3:1 8 11 259 5:10
3 .
Image 1
Daniel Janoch
1:3 3:1 S:S S:S 3 0 243 4:4
4 .
Image 1
Vašek Lukášek
1:3 3:1 S:S S:S 3 -11 232 4:4
5 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
S:S 1:3 S:S S:S -5 -14 221 1:3

6 . Úroveň B

275 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
L.S. L.D. D.J. M.K. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Strejc
3:0
2:3 3:0
3:2
21 14 295 11:5
2 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 288 9:5
3 .
Image 1
Daniel Janoch
3:2 2:3 2:3 3:1 15 0 275 10:9
4 .
Image 1
Martin Kučera
0:3
S:3
3:2 3:2 10 -11 259 6:10
5 .
Image 1
Jan Lubeník
2:3
S:3
1:3 2:3 5 -14 251 5:12

7 . Úroveň C

342 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
M.B. D.J. M.N. L.B. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Míra Břečka
3:0
3:1
3:2
3:0
25 14 359 12:3
2 .
Image 1
Daniel Janoch
0:3
3:2 3:2 3:0 17 5 342 9:7
3 .
Image 1
Marek Nečas
1:3
2:3 3:1 3:0 16 0 336 9:7
4 .
Image 1
Lukáš Bedecs
2:3
2:3 1:3 3:0 12 -11 321 8:9
5 .
Image 1
Ondřej Volf
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 306 0:12

Jarní sezóna 2023

9 . Úroveň C

341 bodů
61. místo (59. místo v mužích)
D.J. R.R. M.H. J.M. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Janoch
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 341 12:1
2 .
Image 1
Robert Rosenberg
0:3
3:2
3:2 3:2 15 11 326 9:9
3 .
Image 1
Martin Hauptvogl
0:3
2:3
3:0 3:1 15 0 315 8:7
4 .
Image 1
Jiří Medlín
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 299 6:9
5 .
Image 1
Jan Ježek
0:3 2:3 1:3 0:3 3 -14 289 3:12

10 . Úroveň C

350 bodů
90. místo (88. místo v mužích)
M.D. D.J. I.S. M.S. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Draisaitl
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 362 12:0
2 .
Image 1
Daniel Janoch
0:3
3:0
3:0 3:2 19 11 350 9:5
3 .
Image 1
Igor Senaj
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 333 6:7
4 .
Image 1
Martin Staněk
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -11 314 3:11
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
2:3
1:3
2:3 5 -14 311 5:12

12 . Úroveň B

294 bodů
111. místo (108. místo v mužích)
D.J. K.T. M.Š. P.K. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Janoch
1:3 3:2 3:0 3:0 20 14 294 10:5
2 .
Image 1
Kristýna Třešková
3:1
3:0
3:S
S:S 17 11 288 9:1
3 .
Image 1
Michal Šťastný
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 274 8:7
4 .
Image 1
Petr Knězů
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 256 4:9
5 .
Image 1
David Kalbáč
0:3 S:S
S:3
S:3
-2 -14 244 0:9

13 . Úroveň C

274 bodů
128. místo (123. místo v mužích)
J.M. D.J. A.K. V.Z. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Medlín
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 279 12:2
2 .
Image 1
Daniel Janoch
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 274 11:3
3 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 252 6:8
4 .
Image 1
Vaclav Zednicek
S:3
0:3 1:3
3:1
7 -11 236 4:10
5 .
Image 1
Ondrej Kaderka
0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 228 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.05.2024 19:00 8. Ondřej Volf Badminton Arena Skalka 3:0
30.04.2024 21:00 7. Ladislav Navrátil SportCentrum JEREMI 0:3
19.04.2024 19:00 7. Petr Holý SportCentrum JEREMI 0:3
12.04.2024 19:00 7. Standa Šišpela BB Arena Štěrboholy 0:3
10.04.2024 18:00 7. Zdeněk Randa Badminton Arena Skalka 0:3
30.03.2024 14:30 6. Michal Erben Badminton Arena Skalka 1:3
26.03.2024 18:00 6. Jaroslav Matějovský BB Arena Štěrboholy 1:3
22.03.2024 18:00 6. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 1:3
14.03.2024 20:30 6. Utkir Amrillaev BB Arena Letňany 1:3
24.02.2024 09:00 5. Jiří Olejníček BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
17.02.2024 11:00 5. Eda Hais BB Arena Letňany 1:3
11.02.2024 14:00 5. Ladislav Koudelka Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.02.2024 21:00 5. Ladislav Slaník BB Arena Letňany 0:3
23.01.2024 11:24 6. Jakub Culek 3:S Komentáře
21.01.2024 21:00 6. Robert Rosenberg Badminton Arena Skalka 3:2
21.01.2024 19:00 6. Vašek Lukášek Badminton Arena Skalka 2:3
20.01.2024 18:00 6. Antonin Fulka Badminton Arena Skalka 3:2
20.12.2023 17:00 6. Jaroslav Vybíral SportCentrum JEREMI 3:2
20.12.2023 17:00 6. Míra Břečka SportCentrum JEREMI 0:3
15.12.2023 20:00 6. Igor Senaj BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
04.12.2023 18:00 6. Zdeněk Randa Badminton Arena Skalka 3:1
20.10.2023 19:00 7. Dan Štěpánek Badminton Arena Skalka 2:3
19.10.2023 20:00 7. Jaroslav Fibichr BB Arena Letňany 3:2
15.10.2023 09:00 7. Martin Mastalir BB Arena Letňany 3:1
12.10.2023 20:00 7. Pavel Halátek BB Arena Štěrboholy 3:1
26.09.2023 20:00 7. Pavel Barkáč BB Arena Letňany 3:1
22.09.2023 19:00 7. Lukáš Drahník Badminton Arena Skalka 3:2
10.09.2023 09:00 7. Mihir Kulkarni Sportovní centrum Olšanka 3:2
08.09.2023 19:00 7. Kateřina Kašparová BB Arena Letňany 0:3
01.09.2023 00:10 6. Vašek Lukášek S:S
01.09.2023 00:10 6. Jaroslav Vybíral S:S
10.08.2023 19:00 6. Lukáš Bedecs BB Arena Letňany 1:3
07.08.2023 19:00 6. Martin Hauptvogl BB Arena Letňany 3:1
30.07.2023 13:00 6. Martin Kučera Badminton Arena Skalka 2:3
26.07.2023 17:00 6. Lukáš Strejc Badminton Arena Skalka 3:2
23.07.2023 20:30 6. Lukáš Drahník Badminton Arena Skalka 2:3
14.07.2023 17:30 6. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 3:1
30.06.2023 19:00 7. Lukáš Bedecs Badminton Arena Skalka 3:2
29.06.2023 17:30 7. Marek Nečas BB Arena Štěrboholy 3:2
14.06.2023 18:00 7. Míra Břečka BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.06.2023 09:00 7. Ondřej Volf BB Arena Letňany 3:0
27.05.2023 10:00 9. Robert Rosenberg BB Arena Letňany 3:0
26.05.2023 18:30 9. Martin Hauptvogl BB Arena Letňany 3:0
21.05.2023 10:00 9. Jan Ježek BB Arena Letňany 3:0
13.05.2023 10:00 9. Jiří Medlín BB Arena Letňany 3:1
29.04.2023 10:00 10. Chris Abu Dayeh Sportcentrum Step 3:2
25.04.2023 23:00 10. Michael Draisaitl Badminton Arena Skalka 0:3
15.04.2023 10:00 10. Martin Staněk Sportcentrum Step 3:0
07.04.2023 10:00 10. Igor Senaj Hector Sport Centrum Malešice 3:0 Komentáře
30.03.2023 20:30 12. Kristýna Třešková SportCentrum JEREMI 1:3
25.03.2023 10:00 12. Michal Šťastný BB Arena Letňany 3:2
04.03.2023 10:00 12. David Kalbáč BB Arena Letňany 3:0
02.03.2023 17:30 12. Petr Knězů BB Arena Letňany 3:0
21.02.2023 19:00 13. Adrián Krištof SportCentrum JEREMI 3:0
20.02.2023 20:00 13. Vaclav Zednicek Sportcentrum Step 3:0
20.02.2023 17:00 13. Jiří Medlín Sportcentrum Step 2:3
18.02.2023 13:00 13. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody