Načítám…

Robert Kowalski (54 let)

ID: 40152

Praha

  • 81 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 57 /485
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 36 / 37 / 8) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

8 . Úroveň A

247 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
F.H. L.N. R.K. M.S. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Herink
3:1 3:0 13 14 267
2 .
Image 1
Libor Novak
3:0 7 11 258
3 .
Image 1
Robert Kowalski
3:0 7 0 247
4 .
Image 1
Martin Staněk
1:3 0:3 0:3 1 -11 230
5 .
Image 1
Lukáš Machek
0:3 0 -14 226

8 . Úroveň C

252 bodů
68. místo (64. místo v mužích)
O.V. S.R. R.K. L.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:2 3:0 2:3 3:0 21 14 275
2 .
Image 1
Stefan Ryba
2:3 3:2 3:0 2:3 16 11 267
3 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 252
4 .
Image 1
Lukáš Hudeček
3:2 0:3 2:3 3:2 12 -11 241
5 .
Image 1
Lukáš Kristek
0:3 3:2 2:3 2:3 9 -14 235

8 . Úroveň B

272 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
V.L. F.M. J.S. L.M. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vašek Lukášek
3:1 3:0
3:0
S:3
20 14 314
2 .
Image 1
Filip Murmak
1:3 3:2
2:3
3:0 15 11 306
3 .
Image 1
Jan Snovický
0:3 2:3
3:1
3:0
15 0 295
4 .
Image 1
Lukáš Machek
0:3
3:2
1:3
3:0
13 -11 282
5 .
Image 1
Robert Kowalski
3:S
0:3
0:3
0:3
6 -14 272

Jarní sezóna 2022

9 . Úroveň C

354 bodů
64. místo (62. místo v mužích)
R.K. M.S. J.P. L.V. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kowalski
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 354
2 .
Image 1
Martin Staněk
3:2 3:2 3:2 1:3 16 11 347
3 .
Image 1
Ján Puškár
1:3 2:3
3:S
3:S
15 0 335
4 .
Image 1
Lukáš Voborník
1:3 2:3
S:3
3:S
9 -11 318
5 .
Image 1
Ján Suchár
S:3
3:1
S:3
S:3
6 -14 312

9 . Úroveň C

318 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
M.H. F.H. M.M. R.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Hauptvogl
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 358
2 .
Image 1
František Herink
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 353
3 .
Image 1
Martin Mastalir
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 334
4 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 0:3 1:3 3:0 9 -11 318
5 .
Image 1
Lukáš Kristek
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 307

10 . Úroveň C

334 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
R.K. M.S. F.C. J.K. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kowalski
2:3 3:2 3:0 3:1 20 14 334
2 .
Image 1
Martin Staněk
3:2 1:3 3:S
3:S
18 11 329
3 .
Image 1
František Chovanec
2:3 3:1 S:S
3:0
13 0 313
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3 S:3 S:S
3:S
4 -11 293
5 .
Image 1
Kamil Dunička
1:3
S:3
0:3
S:3
1 -14 287

11 . Úroveň C

291 bodů
99. místo (95. místo v mužích)
O.Š. R.K. K.P. F.O. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondra Štrobach
3:0
2:3
3:0
3:S 22 14 296
2 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 291
3 .
Image 1
Kevin Perche
3:2
0:3 3:0 3:S 18 0 278
4 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 255
5 .
Image 1
Petr Kosmata
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 246

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň B

273 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
J.J. J.V. P.N. S.U. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ježek
3:1
3:0
2:3 3:1 21 14 315
2 .
Image 1
Juraj Varga
1:3
3:0
3:2 3:0 20 11 311
3 .
Image 1
Pavel Nový
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 293
4 .
Image 1
Siegfried Ulrich
3:2 2:3 1:3 1:3 9 -11 278
5 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -14 273

9 . Úroveň C

237 bodů
94. místo (91. místo v mužích)
T.T. L.N. M.M. R.K. C.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Tachecí
3:1 3:1 3:0 3:2 24 14 278
2 .
Image 1
Libor Novak
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Martin Mastalir
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 255
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 237
5 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3 0:3 0:3 1:3 3 -14 229

10 . Úroveň C

288 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
T.K. R.K. L.P. N.C. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 299
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 288
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
0:3
3:2 3:2 3:1 16 0 276
4 .
Image 1
Natália Csutorová
2:3
0:3 2:3
3:0
11 -11 260
5 .
Image 1
Petr Částka
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 247

12 . Úroveň C

272 bodů
113. místo (108. místo v mužích)
R.K. T.H. V.Z. J.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kowalski
3:0 0:3 3:2 3:1 18 14 272
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
3:0
1:3
3:0 15 11 266
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:0
0:3
2:3
3:1 15 0 255
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
2:3
3:1
3:2
1:3 14 -11 243
5 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 234

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň B

218 bodů
126. místo (120. místo v mužích)
S.R. P.R. T.K. R.K. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stefan Ryba
2:3 3:0 3:0 3:1 22 14 256
2 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
0:3
1:3
3:0
13 11 244
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:0
3:1
S:S
11 0 231
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 3:1 1:3 2:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3
0:3
S:S
3:2 4 -14 210

9 . Úroveň C

198 bodů
92. místo (89. místo v mužích)
U.A. V.L. C.A. R.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:0 3:0 3:2
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Robert Kowalski
2:3
1:3
0:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Michal Šťastný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

9 . Úroveň C

173 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
T.K. S.R. R.K. J.P. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:0
3:0
S:3
3:S
20 14 194
2 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 1:3 3:1
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Ján Puškár
3:S
0:3
1:3
3:S
13 -11 162
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň B

170 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
F.I. R.K. Z.R. M.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Firuz Ibragimov
1:3 3:0
3:S
3:S 20 14 174
2 .
Image 1
Robert Kowalski
3:1 1:3
3:S
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3 3:1
3:S
3:S 18 0 158
4 .
Image 1
Mirek Kubíček
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 127
5 .
Image 1
Milan Tůma
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 124

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň B

225 bodů
134. místo (126. místo v mužích)
M.H. R.K. P.R. M.D. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Huszák
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3
3:1 3:1
1:3
14 11 225
3 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Martin Daniš
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Markéta Vránková
0:3
3:1
S:3
1:3
7 -14 193

11 . Úroveň C

206 bodů
133. místo (125. místo v mužích)
D.S. J.U. P.D. C.A. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
3:S
3:0 3:0
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Jiří Uldrich
S:3
3:1
3:1
3:S
18 11 249
3 .
Image 1
Petr Dolníček
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 232
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 218
5 .
Image 1
Robert Kowalski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

11 . Úroveň C

239 bodů
123. místo (116. místo v mužích)
K.S. L.K. A.V. R.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:1
3:1
3:1
3:0
25 14 279
2 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3
3:1
3:0 3:1 20 11 271
3 .
Image 1
Aleš Vlach
1:3
1:3
3:2
3:2
12 0 252
4 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3
0:3
2:3
3:0 10 -11 239
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
1:3
2:3
0:3 3 -14 229

12 . Úroveň C

229 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
T.D. R.K. M.T. J.K. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dupal
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 240
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Daniel Švarc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

273 bodů
159. místo (151. místo v mužích)
M.N. O.V. R.K. T.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novak
S:S
3:1 3:1 3:1 16 14 290
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
S:S
3:0 3:2
3:2
15 11 286
3 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 273
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 260
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3
2:3
1:3 0:3 4 -14 250

13 . Úroveň B

306 bodů
158. místo (151. místo v mužích)
J.P. K.Ž. T.H. D.F. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Popek
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 361
2 .
Image 1
Kamil Žylka
0:3
3:0 S:S
3:S
11 11 342
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
0:3 S:S
3:S
4 0 324
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
S:S S:S
3:S
2 -11 311
5 .
Image 1
Robert Kowalski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 306

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.08.2022 17:00 8. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:0
31.07.2022 20:00 8. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 0:3
26.07.2022 18:00 8. Lukáš Kristek Sportcentrum Step 3:2
18.07.2022 10:00 8. Lukáš Hudeček BB Arena Letňany 3:2
14.07.2022 08:00 8. Stefan Ryba Badminton Arena Skalka 2:3
27.06.2022 14:46 8. Vašek Lukášek 3:S Komentáře
12.06.2022 20:30 8. Filip Murmak Hamr Štěrboholy 0:3
10.06.2022 18:00 8. Jan Snovický Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.06.2022 15:00 8. Lukáš Machek Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
27.05.2022 06:41 9. Ján Suchár 3:S Komentáře
11.05.2022 17:00 9. Martin Staněk Sportcentrum Step 2:3
08.05.2022 10:00 9. Lukáš Voborník Sportcentrum Radonice 3:1
05.05.2022 16:00 9. Ján Puškár Sportcentrum Radonice 3:1
30.04.2022 09:00 9. František Herink Badminton Arena Skalka 0:3
20.04.2022 18:00 9. Lukáš Kristek Sportcentrum Step 3:0
07.04.2022 16:00 9. Martin Hauptvogl Sportcentrum Radonice 1:3
03.04.2022 09:00 9. Martin Mastalir Hamr Štěrboholy 1:3
26.03.2022 10:00 10. František Chovanec Badminton Arena Skalka 3:2
24.03.2022 20:00 10. Jarmila Kuličková BB Arena Letňany 3:0
22.03.2022 17:00 10. Martin Staněk Sportcentrum Step 2:3
02.03.2022 20:00 10. Kamil Dunička Badminton Arena Skalka 3:1
01.03.2022 00:10 11. Petr Kosmata 3:S
25.02.2022 18:00 11. Ondra Štrobach Hamr Štěrboholy 0:3
10.02.2022 20:30 11. Filip Ocásek Badminton Arena Skalka 3:0
08.02.2022 20:00 11. Kevin Perche Hamr Štěrboholy 3:0
18.01.2022 16:00 10. Jan Ježek Hamr Štěrboholy 1:3
14.01.2022 20:00 10. Siegfried Ulrich 3:1
12.01.2022 16:00 10. Pavel Nový Badminton Arena Skalka 0:3
10.01.2022 18:30 10. Juraj Varga Sportcentrum Radonice 0:3
02.01.2022 10:00 9. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 3:1
22.12.2021 15:00 9. Martin Mastalir Hamr Štěrboholy 2:3
20.12.2021 17:00 9. Tomáš Tachecí Badminton Arena Skalka 0:3
07.12.2021 15:00 9. Libor Novak 0:3
24.11.2021 18:00 10. Lukáš Pernička Sportcentrum Radonice 2:3
15.11.2021 20:00 10. Tomáš Kopsa 1:3
13.11.2021 09:00 10. Petr Částka Hamr Štěrboholy 3:0
09.11.2021 19:00 10. Natália Csutorová 3:0
27.10.2021 09:00 12. Jarmila Kuličková 3:2
12.10.2021 20:00 12. Vaclav Zednicek 0:3
10.10.2021 18:30 12. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:0
07.10.2021 11:00 12. Jakub Kopáček Sportcentrum Step 3:1
13.09.2021 18:00 11. Petra Raszyková Hamr Štěrboholy 3:1
07.09.2021 20:00 11. Evžen Vacek Hamr Štěrboholy 2:3
05.09.2021 20:00 11. Stefan Ryba Hamr Štěrboholy 0:3
03.09.2021 17:30 11. Tomáš Kopsa 1:3
26.08.2021 18:00 9. Vojta Lejsek Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
24.08.2021 20:30 9. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 0:3
18.08.2021 17:19 9. Michal Šťastný 3:S Komentáře
04.08.2021 11:00 9. Utkir Amrillaev Hamr Štěrboholy 2:3
27.07.2021 20:19 9. Tomáš Mattern 3:S Komentáře
23.07.2021 14:30 9. Tomáš Kopsa 0:3
21.07.2021 16:30 9. Ján Puškár 3:1
20.07.2021 19:00 9. Stefan Ryba Badminton Arena Skalka 1:3
30.06.2021 18:00 10. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 1:3
29.06.2021 18:29 10. Milan Tůma 3:S Komentáře
23.06.2021 21:12 10. Mirek Kubíček 3:S Komentáře
10.06.2021 18:30 10. Firuz Ibragimov Hamr Štěrboholy 3:1
24.09.2020 17:00 13. Petra Raszyková 3:1
22.09.2020 15:00 13. Martin Daniš Hamr Štěrboholy 3:1
20.09.2020 19:00 13. Miroslav Huszák 1:3 Komentáře
18.09.2020 17:00 13. Markéta Vránková Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. Petr Dolníček S:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. David Skulina S:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. Chris Abu Dayeh S:3 Komentáře
19.08.2020 16:37 11. Jiří Uldrich S:3 Komentáře
30.07.2020 15:00 11. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 0:3
29.07.2020 17:00 11. Aleš Vlach Sportcentrum Radonice 2:3 Komentáře
26.07.2020 10:00 11. Tomáš Hořava 3:0
20.07.2020 14:00 11. Karel Světlý 1:3 Komentáře
08.07.2020 17:00 12. Milan Tůma Hamr Štěrboholy 3:1
30.06.2020 15:11 12. Daniel Švarc 3:S Komentáře
29.06.2020 09:00 12. Jarmila Kuličková 3:2
21.06.2020 09:30 12. Tomáš Dupal Hamr Štěrboholy 1:3
03.06.2020 15:00 14. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:1
02.06.2020 20:00 14. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 0:3
29.05.2020 19:00 14. Tomáš Kopsa 3:1
28.05.2020 19:00 14. Martin Novak Hamr Štěrboholy 1:3
13. Kamil Žylka S:3 Komentáře
13. Daniel Ficek S:3 Komentáře
13. Tomáš Hořava S:3 Komentáře
13. Jaroslav Popek S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím