Načítám…
Robert Kowalski

Robert Kowalski (53 let)

ID: 40152

Praha

  • 48 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 78 /317
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 20 / 20 / 8) 0 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

9 . Úroveň C

240 bodů
84. místo (81. místo v mužích)
M.M. C.A. R.K. T.T. L.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mastalir
0 14 254
2 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0 11 251
3 .
Image 1
Robert Kowalski
0 0 240
4 .
Image 1
Tomáš Tachecí
0 -11 229
5 .
Image 1
Libor Novak
0 -14 226

10 . Úroveň C

288 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
T.K. R.K. L.P. N.C. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:1
3:0
3:2
3:0
25 14 299
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 288
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
0:3
3:2 3:2 3:1 16 0 276
4 .
Image 1
Natália Csutorová
2:3
0:3 2:3
3:0
11 -11 260
5 .
Image 1
Petr Částka
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 247

12 . Úroveň C

272 bodů
113. místo (108. místo v mužích)
R.K. T.H. V.Z. J.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kowalski
3:0 0:3 3:2 3:1 18 14 272
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
3:0
1:3
3:0 15 11 266
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
3:0
0:3
2:3
3:1 15 0 255
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
2:3
3:1
3:2
1:3 14 -11 243
5 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -14 234

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň B

218 bodů
126. místo (120. místo v mužích)
S.R. P.R. T.K. R.K. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stefan Ryba
2:3 3:0 3:0 3:1 22 14 256
2 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
0:3
1:3
3:0
13 11 244
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:0
3:1
S:S
11 0 231
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 3:1 1:3 2:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3
0:3
S:S
3:2 4 -14 210

9 . Úroveň C

198 bodů
92. místo (89. místo v mužích)
U.A. V.L. C.A. R.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Utkir Amrillaev
3:0 3:0 3:2
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Robert Kowalski
2:3
1:3
0:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Michal Šťastný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

9 . Úroveň C

173 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
T.K. S.R. R.K. J.P. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:0
3:0
S:3
3:S
20 14 194
2 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 1:3 3:1
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Ján Puškár
3:S
0:3
1:3
3:S
13 -11 162
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň B

170 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
F.I. R.K. Z.R. M.K. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Firuz Ibragimov
1:3 3:0
3:S
3:S 20 14 174
2 .
Image 1
Robert Kowalski
3:1 1:3
3:S
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3 3:1
3:S
3:S 18 0 158
4 .
Image 1
Mirek Kubíček
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 127
5 .
Image 1
Milan Tůma
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 124

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň B

225 bodů
134. místo (126. místo v mužích)
M.H. R.K. P.R. M.D. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Huszák
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3
3:1 3:1
1:3
14 11 225
3 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Martin Daniš
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 198
5 .
Image 1
Markéta Vránková
0:3
3:1
S:3
1:3
7 -14 193

11 . Úroveň C

206 bodů
133. místo (125. místo v mužích)
D.S. J.U. P.D. C.A. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Skulina
3:S
3:0 3:0
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Jiří Uldrich
S:3
3:1
3:1
3:S
18 11 249
3 .
Image 1
Petr Dolníček
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 232
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 218
5 .
Image 1
Robert Kowalski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

11 . Úroveň C

239 bodů
123. místo (116. místo v mužích)
K.S. L.K. A.V. R.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:1
3:1
3:1
3:0
25 14 279
2 .
Image 1
Ladislav Kellner
1:3
3:1
3:0 3:1 20 11 271
3 .
Image 1
Aleš Vlach
1:3
1:3
3:2
3:2
12 0 252
4 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3
0:3
2:3
3:0 10 -11 239
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
1:3
2:3
0:3 3 -14 229

12 . Úroveň C

229 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
T.D. R.K. M.T. J.K. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dupal
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 240
2 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 229
3 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Daniel Švarc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

273 bodů
159. místo (151. místo v mužích)
M.N. O.V. R.K. T.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novak
S:S
3:1 3:1 3:1 16 14 290
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
S:S
3:0 3:2
3:2
15 11 286
3 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 273
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 260
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3
2:3
1:3 0:3 4 -14 250

13 . Úroveň B

306 bodů
158. místo (151. místo v mužích)
J.P. K.Ž. T.H. D.F. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Popek
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 361
2 .
Image 1
Kamil Žylka
0:3
3:0 S:S
3:S
11 11 342
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
0:3 S:S
3:S
4 0 324
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
S:S S:S
3:S
2 -11 311
5 .
Image 1
Robert Kowalski
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 306

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.11.2021 18:00 10. Lukáš Pernička Sportcentrum Radonice 2:3
15.11.2021 20:00 10. Tomáš Kopsa 1:3
13.11.2021 09:00 10. Petr Částka Hamr Štěrboholy 3:0
09.11.2021 19:00 10. Natália Csutorová 3:0
27.10.2021 09:00 12. Jarmila Kuličková 3:2
12.10.2021 20:00 12. Vaclav Zednicek 0:3
10.10.2021 18:30 12. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:0
07.10.2021 11:00 12. Jakub Kopáček Sportcentrum Step 3:1
13.09.2021 18:00 11. Petra Raszyková Hamr Štěrboholy 3:1
07.09.2021 20:00 11. Evžen Vacek Hamr Štěrboholy 2:3
05.09.2021 20:00 11. Stefan Ryba Hamr Štěrboholy 0:3
03.09.2021 17:30 11. Tomáš Kopsa 1:3
26.08.2021 18:00 9. Vojta Lejsek Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
24.08.2021 20:30 9. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 0:3
18.08.2021 17:19 9. Michal Šťastný 3:S Komentáře
04.08.2021 11:00 9. Utkir Amrillaev Hamr Štěrboholy 2:3
27.07.2021 20:19 9. Tomáš Mattern 3:S Komentáře
23.07.2021 14:30 9. Tomáš Kopsa 0:3
21.07.2021 16:30 9. Ján Puškár 3:1
20.07.2021 19:00 9. Stefan Ryba Badminton Arena Skalka 1:3
30.06.2021 18:00 10. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 1:3
29.06.2021 18:29 10. Milan Tůma 3:S Komentáře
23.06.2021 21:12 10. Mirek Kubíček 3:S Komentáře
10.06.2021 18:30 10. Firuz Ibragimov Hamr Štěrboholy 3:1
24.09.2020 17:00 13. Petra Raszyková 3:1
22.09.2020 15:00 13. Martin Daniš Hamr Štěrboholy 3:1
20.09.2020 19:00 13. Miroslav Huszák 1:3 Komentáře
18.09.2020 17:00 13. Markéta Vránková Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. Petr Dolníček S:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. David Skulina S:3 Komentáře
19.08.2020 16:38 11. Chris Abu Dayeh S:3 Komentáře
19.08.2020 16:37 11. Jiří Uldrich S:3 Komentáře
30.07.2020 15:00 11. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 0:3
29.07.2020 17:00 11. Aleš Vlach Sportcentrum Radonice 2:3 Komentáře
26.07.2020 10:00 11. Tomáš Hořava 3:0
20.07.2020 14:00 11. Karel Světlý 1:3 Komentáře
08.07.2020 17:00 12. Milan Tůma Hamr Štěrboholy 3:1
30.06.2020 15:11 12. Daniel Švarc 3:S Komentáře
29.06.2020 09:00 12. Jarmila Kuličková 3:2
21.06.2020 09:30 12. Tomáš Dupal Hamr Štěrboholy 1:3
03.06.2020 15:00 14. Martin Nepraš Sportcentrum Step 3:1
02.06.2020 20:00 14. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 0:3
29.05.2020 19:00 14. Tomáš Kopsa 3:1
28.05.2020 19:00 14. Martin Novak Hamr Štěrboholy 1:3
13. Kamil Žylka S:3 Komentáře
13. Daniel Ficek S:3 Komentáře
13. Tomáš Hořava S:3 Komentáře
13. Jaroslav Popek S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím