Načítám…

Igor Dragun (42 let)

ID: 29019

Praha

  • 82 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 82
    Zápasů v lize ( 41 / 41 / 0) 20 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň B

294 bodů
114. místo (108. místo v mužích)
N.C. R.F. I.D. H.V. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Nicolas Cablé
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 322 12:0
2 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
3:1
3:2
3:0
18 11 309 9:6
3 .
Image 1
Igor Dragun
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 294 7:7
4 .
Image 1
Hana Vaňková
0:3
2:3
1:3 3:1 9 -11 278 6:10
5 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 267 1:12

11 . Úroveň B

276 bodů
125. místo (119. místo v mužích)
J.P. J.U. S.L. I.D. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ján Puškár
2:3
3:1
3:0
3:S
21 14 315 11:4
2 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:2
3:0
3:1
S:S 16 11 307 9:3
3 .
Image 1
Sébastien Lugue
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 294 7:6
4 .
Image 1
Igor Dragun
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 276 4:9
5 .
Image 1
Václav Konáš
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 -14 264 0:9

12 . Úroveň C

291 bodů
115. místo (111. místo v mužích)
I.D. J.P. J.S. P.V. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Igor Dragun
2:3 1:3 3:0 3:0 17 14 291 9:6
2 .
Image 1
Jan Přerovský
3:2 3:1 3:0 S:S 16 11 287 9:3
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1 1:3 3:2 S:S 10 0 270 7:6
4 .
Image 1
Petr Velička
0:3 0:3 2:3
3:0
9 -11 258 5:9
5 .
Image 1
Lukáš Klásek
0:3 S:S S:S
0:3
-4 -14 242 0:6

12 . Úroveň A

254 bodů
128. místo (124. místo v mužích)
L.M. D.V. I.D. Z.S. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Machek
3:1
3:1
3:2
3:S
23 14 277 12:4
2 .
Image 1
Daniel Vlček
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 271 10:4
3 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 254 7:6
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
2:3
1:3 0:3
3:S
9 -11 238 6:9
5 .
Image 1
Pavel Černý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

Podzimní sezóna 2021

11 . Úroveň B

256 bodů
125. místo (121. místo v mužích)
T.R. V.S. P.H. I.D. H.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Rozehnal
3:0
3:0 3:0 S:S 19 14 293 9:0
2 .
Image 1
Vojtěch Starý
0:3
3:2
3:1
3:1
17 11 288 9:7
3 .
Image 1
Petr Holman
0:3
2:3
3:0
3:0 16 0 276 8:6
4 .
Image 1
Igor Dragun
0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 256 4:9
5 .
Image 1
Honza Dědina
S:S
1:3
0:3
S:3
-1 -14 245 1:9

11 . Úroveň B

227 bodů
104. místo (100. místo v mužích)
E.V. I.D. J.K. A.V. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Evžen Vacek
3:1
3:2
3:2 3:1 22 14 236 12:6
2 .
Image 1
Igor Dragun
1:3 3:0 2:3
3:S
16 11 227 9:6
3 .
Image 1
Jarmila Kuličková
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 214 8:7
4 .
Image 1
Antonín Vacek
2:3 3:2
1:3
3:S
14 -11 203 9:8
5 .
Image 1
Petr Knězů
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 187 1:12

11 . Úroveň C

228 bodů
133. místo (126. místo v mužích)
T.T. J.V. V.Z. K.P. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Tachecí
3:2
3:0
3:0
3:1
25 14 279 12:3
2 .
Image 1
Juraj Varga
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 271 11:6
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
1:3
3:2
3:1
12 0 252 7:9
4 .
Image 1
Kevin Perche
0:3 2:3
2:3
3:0 11 -11 240 7:9
5 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
0:3
1:3
0:3 2 -14 228 2:12

12 . Úroveň A

267 bodů
117. místo (112. místo v mužích)
L.P. I.D. P.V. M.K. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:1 3:2
3:S
3:S 23 14 277 12:3
2 .
Image 1
Igor Dragun
1:3 2:3
3:S
3:0
16 11 267 9:6
3 .
Image 1
Petr Valouch
2:3 3:2 0:3
3:S
13 0 253 8:8
4 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -11 236 3:9
5 .
Image 1
Ondrej Lukas
S:3
0:3
S:3
3:S
6 -14 232 3:9

Podzimní sezóna 2018

14 . Úroveň A

336 bodů
151. místo (146. místo v mužích)
P.W. I.D. J.O. T.B. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter W.
3:1
3:S
3:0
3:S
21 0 105 12:1
2 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
0:3 3:0
3:S
12 0 96 7:6
3 .
Image 1
Jan Ondráček
S:3
3:0
S:3
3:S
11 0 95 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Bělíček
0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 94 6:6
5 .
Image 1
Jan Formánek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 84 0:12

14 . Úroveň B

305 bodů
146. místo (141. místo v mužích)
M.K. M.Š. I.D. D.F. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kymlička
3:0 2:3
3:0
3:S
19 0 91 11:3
2 .
Image 1
Michal Šťastný
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 89 9:3
3 .
Image 1
Igor Dragun
3:2
0:3
3:0
3:S
15 0 87 9:5
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 77 3:9
5 .
Image 1
Daniel Kasa
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 72 0:12

16 . Úroveň B

287 bodů
169. místo (163. místo v mužích)
J.Č. I.D. L.P. T.K. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Červenka
2:3
3:2
3:1 3:0 17 0 83 11:6
2 .
Image 1
Igor Dragun
3:2 1:3 3:1 3:0 16 0 82 10:6
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
2:3
3:1
S:3
3:0 13 0 79 8:7
4 .
Image 1
Tomas Kosik
1:3 1:3
3:S
3:0 13 0 79 8:6
5 .
Image 1
Martin Zeidler
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 66 0:12

16 . Úroveň C

238 bodů
178. místo (173. místo v mužích)
C.A. I.D. K.Ž. J.O. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3 3:1
3:S
3:1 15 0 69 9:5
2 .
Image 1
Igor Dragun
3:0 0:3
2:3
3:0
14 0 68 8:6
3 .
Image 1
Kamil Žylka
1:3 3:0
1:3
3:1 13 0 67 8:7
4 .
Image 1
Jan Ondráček
S:3
3:2
3:1
S:S 7 0 61 6:6
5 .
Image 1
Jan Slezák
1:3
0:3
1:3 S:S 0 0 54 2:9

Jarní sezóna 2018

15 . Úroveň A

136 bodů
210. místo (193. místo v mužích)
O.T. I.D. P.Š. P.B. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:0 3:1 3:S 3:S 44 0 149 12:1
2 .
Image 1
Igor Dragun
0:3 3:1 3:S 3:S 31 0 136 9:4
3 .
Image 1
Pavel Šebelík
1:3 1:3 3:S 3:S 24 0 129 8:6
4 .
Image 1
Petr Bordovský
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 100 0:9
5 .
Image 1
Jan Gregor
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 100 0:9

16 . Úroveň A

125 bodů
221. místo (203. místo v mužích)
H.R. I.D. R.H. J.S. T.V. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Richter
1:3
3:1
3:1
3:0
3:S 38 0 128 13:5
2 .
Image 1
Igor Dragun
3:1
1:3
3:1 3:2 3:S 35 0 125 13:7
3 .
Image 1
Robert Hencz
1:3
3:1
3:2
3:2
3:S 33 0 123 13:8
4 .
Image 1
Jan Slezák
1:3
1:3
2:3
3:1
3:S 24 0 114 10:10
5 .
Image 1
Tereza Vitvarová
0:3
2:3
2:3
1:3
3:S 16 0 106 8:12
6 .
Image 1
Lucka Musilová
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90 0:15

15 . Úroveň D

111 bodů
246. místo (223. místo v mužích)
T.K. M.V. M.K. J.R. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kolomazník
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 153 12:2
2 .
Image 1
Michala Válová
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 144 10:4
3 .
Image 1
Michal Kubina
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 131 7:7
4 .
Image 1
Jan Rambousek
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 116 4:11
5 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
0:3
0:3
2:3
6 0 111 3:12

16 . Úroveň B

125 bodů
222. místo (206. místo v mužích)
T.K. I.D. J.D. R.N. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Krásný
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 138 12:2
2 .
Image 1
Igor Dragun
0:3
3:2 3:0
3:0
35 0 125 9:5
3 .
Image 1
Jakub Dus
2:3
2:3
3:2
3:2
26 0 116 10:10
4 .
Image 1
Renata Novotná
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 103 5:11
5 .
Image 1
Tereza Vitvarová
0:3
0:3
2:3
2:3
8 0 98 4:12

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň A

98 bodů
253. místo (223. místo v mužích)
J.S. T.P. T.H. J.M. L.B. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1
3:1
3:0
3:1 3:0 47 0 137 15:3
2 .
Image 1
Tomáš Petr
1:3
3:2
3:1
3:0
3:2
35 0 125 13:8
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
1:3
2:3
3:1
2:3 3:0 27 0 117 11:10
4 .
Image 1
Jozef Mihok
0:3
1:3
1:3
3:2
3:1
20 0 110 8:12
5 .
Image 1
Lída Bílková
1:3
0:3
3:2
2:3
3:2 19 0 109 9:13
6 .
Image 1
Igor Dragun
0:3
2:3
0:3
1:3
2:3 8 0 98 5:15

16 . Úroveň A

108 bodů
232. místo (207. místo v mužích)
I.D. A.D. P.V. M.L. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
3:2
3:0
3:2 33 0 108 10:7
2 .
Image 1
Anna Dufková
3:1
3:1
3:0
S:S 30 0 105 9:2
3 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
1:3
2:3
3:0
23 0 98 8:9
4 .
Image 1
Michal Levý
0:3
0:3
3:2
1:3
11 0 86 4:11
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3 S:S
0:3
3:1
10 0 85 5:7

17 . Úroveň C

83 bodů
274. místo (233. místo v mužích)
O.K. T.H. I.D. M.P. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Kubera
3:2
3:1
3:0
3:S
43 0 103 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 100 11:3
3 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
0:3
3:1 3:S 23 0 83 7:7
4 .
Image 1
Michaela Poláková
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 72 4:9
5 .
Image 1
Zuza Medunová
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 60 0:12

20 . Úroveň A

61 bodů
288. místo (234. místo v mužích)
I.D. M.S. H.P. J.N. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Igor Dragun
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61 12:0
2 .
Image 1
Marcela Seifrtová
0:3
3:0 3:S 3:S 33 0 48 9:3
3 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
0:3 3:S 3:S 20 0 35 6:6
4 .
Image 1
Jana Němcová
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10 0:9
5 .
Image 1
Vít Maršík
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 10 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2022 18:00 11. Hana Vaňková BB Arena Štěrboholy 3:1
26.05.2022 21:00 11. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
24.05.2022 21:00 11. Nicolas Cablé Tatran Střešovice 0:3 Komentáře
19.05.2022 20:00 11. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:0
01.05.2022 21:17 11. Václav Konáš 3:S Komentáře
29.04.2022 18:00 11. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 0:3
12.04.2022 21:00 11. Sébastien Lugue Badminton Arena Skalka 0:3
05.04.2022 20:30 11. Jiří Uldrich BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
31.03.2022 21:00 12. Lukáš Klásek BB Arena Štěrboholy 3:0
29.03.2022 21:00 12. Jan Přerovský Badminton Arena Skalka 2:3
24.03.2022 18:30 12. Jaroslav Sedláček SportCentrum JEREMI 1:3
06.03.2022 10:30 12. Petr Velička Tenis Centrum Lužiny 3:0
28.02.2022 18:00 12. Daniel Vlček BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.02.2022 08:00 12. Lukáš Machek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.02.2022 20:30 12. Zdeněk Sychra Hamr Braník 3:0
15.02.2022 10:46 12. Pavel Černý 3:S Komentáře
01.02.2022 00:10 11. Vojtěch Starý 1:3
25.01.2022 12:19 11. Honza Dědina 3:S Komentáře
20.01.2022 19:00 11. Tomáš Rozehnal BB Arena Štěrboholy 0:3
14.01.2022 17:00 11. Petr Holman Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.12.2021 21:00 11. Jarmila Kuličková Sportcentrum Step 3:0
22.12.2021 10:00 11. Antonín Vacek Badminton Arena Skalka 2:3
20.12.2021 11:38 11. Petr Knězů 3:S Komentáře
14.12.2021 20:00 11. Evžen Vacek BB Arena Štěrboholy 1:3
30.11.2021 20:00 11. Juraj Varga Badminton Arena Skalka 0:3
29.11.2021 19:00 11. Vaclav Zednicek Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.11.2021 19:00 11. Tomáš Tachecí Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.11.2021 19:00 11. Kevin Perche Sportcentrum Step 0:3
27.10.2021 14:23 12. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
22.10.2021 20:30 12. Petr Valouch Badminton Arena Skalka 2:3
14.10.2021 19:00 12. Lukáš Pernička BB Arena Štěrboholy 1:3
08.10.2021 10:00 12. Ondrej Lukas Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.01.2019 00:10 14. Jan Formánek 3:S Komentáře
28.01.2019 09:00 14. Peter W. 1:3 Komentáře
14.01.2019 20:00 14. Jan Ondráček Badminton Arena Skalka 0:3
07.01.2019 20:00 14. Tomáš Bělíček Badminton Arena Skalka 3:0
27.12.2018 14:59 14. Daniel Kasa 3:S Komentáře
23.12.2018 09:00 14. Michal Šťastný Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
21.12.2018 20:00 14. Michal Kymlička Badminton Arena Skalka 3:2
17.12.2018 20:00 14. Daniel Ficek BB Arena Štěrboholy 3:0
29.11.2018 21:00 16. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 1:3
23.11.2018 20:00 16. Jiří Červenka Hamr Braník 3:2
16.11.2018 18:00 16. Tomas Kosik 3:1
12.11.2018 09:00 16. Martin Zeidler Badminton Arena Skalka 3:0
29.10.2018 21:00 16. Chris Abu Dayeh 3:0
18.10.2018 08:00 16. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 0:3
15.10.2018 09:00 16. Jan Slezák Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.10.2018 07:30 16. Jan Ondráček Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
25.05.2018 17:00 15. Ondřej Tyrychtr Badminton Arena Skalka 0:3
11.05.2018 17:00 15. Pavel Šebelík Badminton Arena Skalka 3:1
25.04.2018 18:00 16. Honza Richter Badminton Arena Skalka 3:1
19.04.2018 09:00 16. Jan Slezák Badminton Arena Skalka 3:1
11.04.2018 09:00 16. Robert Hencz Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.04.2018 17:00 16. Tereza Vitvarová Badminton Arena Skalka 3:2
30.03.2018 18:00 15. Tomáš Kolomazník Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
27.03.2018 09:00 15. Jan Rambousek Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
26.03.2018 20:00 15. Michala Válová 0:3 Komentáře
19.03.2018 19:30 15. Michal Kubina Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.02.2018 20:00 16. Renata Novotná 3:0
20.02.2018 19:00 16. Jakub Dus Badminton Arena Skalka 3:2
13.02.2018 17:00 16. Tereza Vitvarová Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.02.2018 20:30 16. Tomáš Krásný Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.01.2018 20:30 15. Tomáš Petr BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.01.2018 10:00 15. Tomáš Hořava 0:3
17.01.2018 16:30 15. Lída Bílková Badminton Arena Skalka 2:3
09.01.2018 09:00 15. Jozef Mihok Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.01.2018 21:00 15. Jaroslav Sedláček BB Arena Štěrboholy 0:3
30.12.2017 10:00 16. Tomáš Chlum Sportcentrum Step 3:2
16.12.2017 10:00 16. Michal Levý Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.12.2017 09:00 16. Anna Dufková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.12.2017 10:00 16. Petr Valenta Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
22.11.2017 17:00 17. Michaela Poláková Hamr Braník 3:1
09.11.2017 21:00 17. Ondřej Kubera Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
02.11.2017 20:00 17. Tomáš Hořava Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
18.10.2017 18:00 20. Marcela Seifrtová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.10.2017 21:00 20. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15. Petr Bordovský 3:S
16. Lucka Musilová 3:S
20. Jana Němcová 3:S
20. Vít Maršík 3:S
17. Zuza Medunová 3:S
15. Jan Gregor 3:S

Platební metody

Platební metody