Milan Koudelka

Milan Koudelka (37 let)

ID: 33806

Praha

GoodData -

Facebook profil

Webová stránka

Fandí:Dycky Most

Hraje ligy: Praha - Beach volejbal (45/51)

  • 39 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 53 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 8 / 28 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

36 bodů
45. místo (23. místo v mužích)
Pár… Kou… Ňou… Thu… Ház… EL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
3:s 5 14 39
2 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
3:s 5 11 36
3 . 3:s 5 0 25
4 . 3:s 5 0 25
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
3:s 5 -11 14
6 . s:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

35 bodů
51. místo (28. místo v mužích)
My2 Swi… Kou… Thu… Ház… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Swimsuit optional (T. Řezníčková + R. Lacok)
2:3 3:2
3:0
3:1 20 11 51
3 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 35
4 . 0:3
0:3
1:3 3:1 7 -11 16
5 .
Házenkáři (J. Bursa + A. Cejnarová)
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 8

7 . Úroveň A

34 bodů
49. místo (27. místo v mužích)
Šta… EL… Prs… Gra… Kou… Čme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Štaflík a Špagetka (J. Gabauer + A. Zelinková)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S 27 14 81
2 .
1:3
0:3 3:0 3:0 3:S 18 11 69
3 .
Prskavky (Z. Mazáč + A. Wachtelová)
1:3
3:0
S:S
3:0 3:S 16 0 56
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
0:3
S:S
3:0
3:S 9 0 49
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S 5 -11 34
6 .
Čmeláci (B. Štíbrová + J. Šoukal)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

46 bodů
39. místo (19. místo v mužích)
Bra… Kou… Thu… Pís… Aloe Gua… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
3:2
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
2:3
3:0
0:3
2:3
3:S
15 11 46
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 3:S 15 0 35
4 .
Písečná duna (t. římal + R. Římalová)
S:3
3:0
S:3 S:S S:S 2 0 22
5 .
0:3
3:2
S:3 S:S S:S 0 -11 9
6 .
Guardians of Shots (G. De Liso + K. Makarova)
S:3
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 2

7 . Úroveň A

32 bodů
40. místo (22. místo v mužích)
Goo… Ňou… Bra… Kou… Aloe Sup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
GoodTeam (J. Tkáčová + M. Čech)
2:3
3:0
3:0
3:1
3:S
24 14 58
2 .
3:2
1:3
3:0
3:S
3:S
21 11 52
3 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:1
3:2
3:2
3:S
18 0 38
4 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
0:3
2:3
3:S
3:S
12 0 32
5 .
1:3
S:3
2:3
S:3
3:S
8 -11 17
6 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

7 . Úroveň A

17 bodů
40. místo (22. místo v mužích)
Lin… Uli… Ňou… Bra… Kou… Sup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 30 14 64
2 .
Uličníci (J. Roubková + J. Němec)
0:3 3:0
2:3
3:1
3:1
18 11 49
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2
3:S
14 0 34
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
3:2
S:3
3:0
S:S 8 0 28
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 1:3 2:3
0:3
3:S
8 -11 17
6 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
1:3
S:3
S:S
S:3
-1 -14 5

7 . Úroveň A

6 bodů
41. místo (22. místo v mužích)
Una… Gra… Vyf… Bra… Sup… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Unagi (M. Barcaj + Z. Barcaj)
3:0
2:3
3:0
3:0
3:0
26 14 60
2 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
0:3
3:S
3:1
3:0
3:0
22 11 53
3 .
Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková + H. Plesníková)
3:2
S:3
3:0 3:0 3:0 22 0 42
4 .
Brambora (A. Pohlová + M. Kašpárek)
0:3
1:3 0:3
3:2
3:0
11 0 31
5 .
SupTamSnim (R. Hončariv + O. Nazarkevych)
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

4 bodů
42. místo (21. místo v mužích)
Pár… Ňou… Mar… Gra… Koč… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pár a půl (B. Samk + M. Marks)
S:S
3:1
1:3
3:2
3:0 14 14 48
2 .
S:S
3:S
3:0 S:S 3:0 13 11 44
3 .
1:3
S:3
3:0
S:3
3:0 13 0 33
4 .
Grandepiccolo (S. Bursová + P. Kašpárek)
3:1 0:3 0:3
0:3
3:0 11 0 31
5 .
Kočku mám doma (M. Veverková + J. Kohoutek)
2:3
S:S
3:S
3:0
S:S
9 -11 18
6 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3 0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 4

6 . Úroveň A

26 bodů
44. místo (21. místo v mužích)
Han… Pik… Zad… Dre… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:1
3:0
25 14 79
2 .
Pikadoři (J. Neruda + Z. Nerudová)
1:3
3:S
3:S
3:S
19 11 70
3 .
S:3
S:3
3:S
3:0 13 0 53
4 .
Dream team (I. Mejdrová + J. Vyšinková)
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 37
5 .
Koudisáci (M. Koudelka + D. Cermanová)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 8. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) 3:S
25.11.2019 17:30 8. Swimsuit optional (T. Řezníčková, R. Lacok) Areál volného času Gutova 2:3
15.11.2019 20:00 8. Házenkáři (J. Bursa, A. Cejnarová) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
03.11.2019 20:30 8. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Areál volného času Gutova 3:1
03.11.2019 19:00 8. My2 (K. Hanouskova, L. Polame) Areál volného času Gutova 0:3
01.11.2019 08:15 7. Čmeláci (B. Štíbrová, J. Šoukal) 3:S
30.10.2019 20:00 7. Prskavky (Z. Mazáč, A. Wachtelová) Areál volného času Gutova 0:3
16.10.2019 19:00 7. EL HABASO (A. Habětínek, B. Habětínková) Areál volného času Gutova 0:3
06.10.2019 17:30 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
04.10.2019 20:00 7. Štaflík a Špagetka (J. Gabauer, A. Zelinková) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
26.09.2019 20:30 7. Thunder (S. Rakoušová, P. Martiník) Beachklub Ládví 3:0 Komentáře
24.09.2019 15:16 7. Guardians of Shots (G. De Liso, K. Makarova) 3:S Komentáře
22.09.2019 19:30 7. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) Beachklub Ládví 2:3 Komentáře
20.09.2019 18:00 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
19.09.2019 18:00 7. Písečná duna (t. římal, R. Římalová) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
28.08.2019 20:30 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
27.08.2019 20:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
26.08.2019 14:53 7. Aloe (Z. Hlinkova, O. Bednar) 3:S Komentáře
26.08.2019 14:51 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) 3:S Komentáře
05.08.2019 17:30 7. GoodTeam (J. Tkáčová, M. Čech) 0:3 Komentáře
29.07.2019 10:34 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) 3:S Komentáře
28.07.2019 19:00 7. Linea roja (O. Šebestík, M. Doležalová) Beachklub Ládví 0:3
24.07.2019 20:30 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
19.07.2019 20:30 7. Uličníci (J. Roubková, J. Němec) Hamr Záběhlice 1:3
19.07.2019 19:30 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 2:3
26.06.2019 20:00 7. SupTamSnim (R. Hončariv, O. Nazarkevych) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
20.06.2019 17:00 7. Brambora (A. Pohlová, M. Kašpárek) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
19.06.2019 20:00 7. Vyfuknutá Lopta (K. Vondráčková, H. Plesníková) Beachklub Ládví 0:3
14.06.2019 18:00 7. Unagi (M. Barcaj, Z. Barcaj) Beachklub Ládví 0:3 Komentáře
09.06.2019 15:00 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
28.05.2019 20:00 7. Ňoumíci (M. Haustein, A. Matoušková) Hamr Záběhlice 0:3
28.05.2019 09:12 7. Kočku mám doma (M. Veverková, J. Kohoutek) S:S Komentáře
24.05.2019 18:00 7. Grandepiccolo (S. Bursová, P. Kašpárek) Areál volného času Gutova 0:3
21.05.2019 20:00 7. Marbaři (M. Šedivý, B. Chandrycká) DOMYNO 0:3
16.05.2019 20:00 7. Pár a půl (B. Samk, M. Marks) Areál volného času Gutova 0:3
26.04.2019 00:15 6. Pikadoři (J. Neruda, Z. Nerudová) S:3 Komentáře
17.04.2019 20:30 6. Dream team (I. Mejdrová, J. Vyšinková) Areál volného času Gutova 0:3
15.04.2019 21:00 6. Zadná lavica (M. Majerčáková, K. Krištofová) 0:3
11.04.2019 17:00 6. HanzLuc (L. Sirotiaková, J. Kolář) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím