Antonín Seidl

Antonín Seidl (25 let)

ID: 21050

Brno

  • 92 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 109 /244
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 92
    Zápasů v lize ( 42 / 48 / 2) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

11 . Úroveň A

73 bodů
112. místo (107. místo v mužích)
I.D. K.P. A.S. A.B. Z.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ivo Dusík
3:1
3:2
3:0
3:2 19 85
2 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 3:0 3:0 13 79
3 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3
0:3
3:1
7 73
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
3:0
6 72
5 .
Image 1
Zdeněk Maděra
2:3 0:3
1:3
0:3
3 69

11 . Úroveň B

76 bodů
118. místo (112. místo v mužích)
M.K. O.D. A.S. M.N. J.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michaela Krejčí
3:1 3:1 3:2 3:1 19 85
2 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
1:3 0:3 3:1
3:S
11 77
3 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 3:0 1:3
2:3
10 76
4 .
Image 1
Michal Novotný
2:3 1:3 3:1 2:3 10 76
5 .
Image 1
Jiří Jetelina
1:3
S:3
3:2
3:2 9 75

9 . Úroveň B

73 bodů
110. místo (105. místo v mužích)
J.B. M.D. Z.S. L.Š. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jan Bureš
3:2 3:1 0:3 3:0 15 87
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
2:3
3:0
3:1 15 87
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3
3:2
3:2 3:0 15 87
4 .
Image 1
Lenka Šturmová
3:0
0:3
2:3 3:0 14 86
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 1:3 0:3 0:3 1 73

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň B

66 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
L.K. A.S. M.K. M.D. P.s. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:0
3:S
3:S
3:S
21 75
2 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
3:S
2:3
3:S
12 66
3 .
Image 1
Martin Krippel
S:3
S:3
3:1
S:3
5 59
4 .
Image 1
Matej Ducár
S:3
3:2
1:3
S:S 3 57
5 .
Image 1
Petr svoboda
S:3
S:3
3:S
S:S 3 57

8 . Úroveň B

64 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
K.P. A.S. A.S. P.Č. M.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2 3:1 3:1 3:S 19 67
2 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 3:1 3:2 3:S 16 64
3 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 1:3 3:1 3:S 12 60
4 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 2:3 1:3 3:S 9 57
5 .
Image 1
Monika Hamzová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 48

9 . Úroveň C

75 bodů
72. místo (68. místo v mužích)
A.S. M.K. T.C. I.S. P.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1 3:0 3:S 3:1 45 75
2 .
Image 1
Martin Kužela
1:3 3:0
3:S
3:1 36 66
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 0:3 3:S
3:1
21 51
4 .
Image 1
Ivan Syka
S:3
S:3
S:3 3:0 13 43
5 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 1:3
1:3
0:3 6 36

8 . Úroveň A

75 bodů
96. místo (86. místo v mužích)
K.Š. R.V. M.D. A.S. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:0
3:0
3:0 3:0 52 112
2 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:1
3:1 3:0 35 95
3 .
Image 1
Michal Drexler
0:3
1:3
3:1
2:3
17 77
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 1:3
1:3
3:1 15 75
5 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 0:3
3:2
1:3 11 71

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň C

101 bodů
137. místo (128. místo v mužích)
A.S. R.J. L.A. L.K. M.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3
3:0 3:1 3:0 41 101
2 .
Image 1
Radek Joch
3:2
3:1
1:3
3:1
33 93
3 .
Image 1
Lukáš Antalov
0:3
1:3
3:1 3:1 24 84
4 .
Image 1
Luděk Kočica
1:3 3:1 1:3 1:3 17 77
5 .
Image 1
Martin Kužela
0:3
1:3
1:3 3:1 15 75

11 . Úroveň D

109 bodů
154. místo (143. místo v mužích)
M.D. R.B. T.B. Z.M. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Drexler
3:1
3:1
0:3
3:1
33 123
2 .
Image 1
Roman Brennner
1:3
3:1 3:0 2:3 30 120
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3
1:3 3:0 3:2 26 116
4 .
Image 1
Zdeněk Maděra
3:0
0:3 0:3
3:2
22 112
5 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
3:2 2:3
2:3
19 109

10 . Úroveň C

117 bodů
139. místo (130. místo v mužích)
M.I. I.T. Z.S. A.S. L.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Imrich
3:0
3:0
3:0
3:S
49 154
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3
S:S 3:0
3:S
18 123
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
0:3
S:S 3:1
3:S
16 121
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
0:3 1:3
3:S
12 117
5 .
Image 1
Lukáš Černín
S:3
S:3
S:3
S:3
0 105

11 . Úroveň D

121 bodů
135. místo (127. místo v mužích)
M.V. A.S. T.E. L.A. T.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:0
3:0
3:0
3:0
52 142
2 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 3:2 3:2 3:0 31 121
3 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3
2:3 3:0 3:1 28 118
4 .
Image 1
Lukáš Antalov
0:3
2:3 0:3
3:S
14 104
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
0:3 1:3
S:3
2 92

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň D

112 bodů
146. místo (132. místo v mužích)
M.C. P.K. A.S. L.K. M.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Chylík
3:2
3:1
3:S
3:S
40 130
2 .
Image 1
Petr Kalužík
2:3
3:0
3:S
3:S
37 127
3 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
0:3
3:S
3:S
22 112
4 .
Image 1
Lukáš Kostka
S:3 S:3 S:3
3:S
10 100
5 .
Image 1
Martin Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 90

11 . Úroveň C

116 bodů
135. místo (123. místo v mužích)
M.M. L.N. A.S. L.A. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Marek Masar
3:1 3:0 3:2 3:1 44 134
2 .
Image 1
Lukas Nevaril
1:3
3:2
3:0 2:3 28 118
3 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
2:3
3:0 3:2 26 116
4 .
Image 1
Lukáš Antalov
2:3 0:3 0:3 3:0 17 107
5 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 3:2 2:3 0:3 15 105

11 . Úroveň B

131 bodů
139. místo (127. místo v mužích)
K.P. M.N. A.S. R.J. K.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Polášková
3:1
3:2
3:0
3:0
46 151
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3
2:3
3:0
3:S
29 134
3 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 3:2
3:1
1:3
26 131
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3
0:3
1:3
3:S
12 117
5 .
Image 1
Karel Černý
0:3
S:3
3:1
S:3
11 116

12 . Úroveň B

122 bodů
148. místo (134. místo v mužích)
R.C. A.S. L.A. J.K. L.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1 3:2 3:0 3:S 43 133
2 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 3:2 3:1 3:S 32 122
3 .
Image 1
Lukáš Antalov
2:3 2:3 3:1 3:S 29 119
4 .
Image 1
Jan Kriz
0:3 1:3 1:3 3:S 14 104
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
S:3 S:3 S:3 S:3 0 90

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň B

86 bodů
105. místo (96. místo v mužích)
J.J. M.N. A.S. M.D. J.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Josef Jeglík
S:S
3:0
3:0
3:0
34 94
2 .
Image 1
Michal Novotný
S:S 3:2 3:0
3:0
30 90
3 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
2:3 3:2 3:0 26 86
4 .
Image 1
Michaela Dóciová
0:3
0:3 2:3 3:0 17 77
5 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3
0:3
0:3 0:3 0 60

10 . Úroveň A

78 bodů
113. místo (100. místo v mužích)
R.C. A.S. A.K. H.P. O.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1
3:1
3:1
3:0 46 91
2 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
3:2
3:1 3:1 33 78
3 .
Image 1
Alena Königová
1:3
2:3
3:1
3:0
30 75
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
1:3
1:3
3:1 17 62
5 .
Image 1
Ondrej Hajek
0:3 1:3
0:3
1:3 4 49

9 . Úroveň A

72 bodů
117. místo (103. místo v mužích)
P.C. J.J. L.R. A.S. J.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Carda
3:1
3:0
3:0
3:0 50 110
2 .
Image 1
Josef Jeglík
1:3
3:0
3:0
3:2
37 97
3 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
0:3
0:3
3:1 3:0 24 84
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
0:3
1:3 3:S 12 72
5 .
Image 1
Jan Stehlík
0:3
2:3
0:3 S:3 4 64

8 . Úroveň B

77 bodů
110. místo (99. místo v mužích)
L.P. P.H. V.S. P.D. A.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lucie Pitelová
3:1
2:3 3:1 3:0 39 114
2 .
Image 1
Pavel Horák
1:3
3:1
3:1
3:0
37 112
3 .
Image 1
Vít Strádal
3:2
1:3
3:2 3:1 31 106
4 .
Image 1
Petr Diviš
1:3
1:3
2:3 3:0 21 96
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
0:3
1:3 0:3 2 77

Podzimní sezóna 2014

10 . Úroveň A

83 bodů
107. místo (101. místo v mužích)
P.C. A.S. M.P. P.C. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Carda
3:2 3:0 3:S 3:S 42 87
2 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 3:1 3:0 3:S 38 83
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
0:3 1:3 3:S 3:S 22 67
4 .
Image 1
Přemek Colom
S:3 0:3 S:3 3:S 10 55
5 .
Image 1
Vojtěch Chytka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

9 . Úroveň D

73 bodů
124. místo (115. místo v mužích)
J.J. Z.S. M.D. A.S. L.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:S
3:0
3:0 3:0 34 94
2 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:S 3:0
3:S
3:0 31 91
3 .
Image 1
Matej Ducár
0:3
0:3
3:0
3:1
24 84
4 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
S:3
0:3
3:0 13 73
5 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3
1:3
0:3 2 62

8 . Úroveň A

90 bodů
102. místo (97. místo v mužích)
B.N. K.T. L.K. R.U. A.S. V.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
3:1
2:3
3:1
3:0 3:0 41 116
2 .
Image 1
Klára Talášková
1:3
3:0
3:0
3:S
3:0
40 115
3 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2
0:3
2:3
3:2 3:0 27 102
4 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3
0:3
3:2
3:1
2:3
21 96
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 S:3 2:3
1:3
3:0
15 90
6 .
Image 1
Vladimir Chladek
0:3
0:3
0:3
3:2
0:3
7 82

9 . Úroveň D

86 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
M.Z. A.S. P.P. J.C. T.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Zavadil
3:0
3:S
3:1
3:0
47 107
2 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3
0:3
3:0
3:0
26 86
3 .
Image 1
Pavel Pichler
S:3
3:0
3:2
S:3 22 82
4 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
0:3
2:3
3:0
19 79
5 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
0:3
3:S
0:3
10 70

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.12.2018 14:00 11. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
11.12.2018 16:00 11. Ivo Dusík Sprint 2:3 Komentáře
05.12.2018 18:00 11. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.11.2018 17:00 11. Ondrej Dlugoš Sprint 3:0
21.11.2018 16:30 11. Michaela Krejčí fit4all centrum 1:3
14.11.2018 17:00 11. Jiří Jetelina Sprint 2:3 Komentáře
04.11.2018 18:00 11. Michal Novotný Badminton Líšeň 1:3
28.10.2018 16:00 9. Zdeněk Sojma fit4all centrum 0:3
26.10.2018 18:00 9. Lenka Šturmová Sprint 0:3
18.10.2018 17:00 9. Jan Bureš Badminton Líšeň 0:3
10.10.2018 17:00 9. Marek Dlouhý Sport Centrum Kuklenská 1:3
25.09.2018 19:04 8. Petr svoboda 3:S Komentáře
25.09.2018 17:02 8. Martin Krippel 3:S Komentáře
12.09.2018 18:00 8. Matej Ducár Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
09.09.2018 19:00 8. Leoš Křivánek Sprint 0:3 Komentáře
28.08.2018 16:00 8. Karel Pavelek Sprint 2:3
15.08.2018 17:00 8. Monika Hamzová Sport Centrum IVANOVICE 3:S
14.08.2018 19:00 8. Petr Čipera Sprint 3:2
12.08.2018 20:00 8. Antonín Slovák Sprint 3:1
30.07.2018 18:00 9. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.07.2018 19:00 9. Martin Kužela Badminton Líšeň 3:1
05.07.2018 15:00 9. Tomáš Cibulka Sprint 3:0
26.06.2018 09:00 8. Michal Drexler Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
24.06.2018 19:00 8. Radek Veveričík Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.06.2018 19:00 8. Katarína Šimková Sprint 0:3
14.06.2018 19:00 8. Antonín Slovák Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.05.2018 16:00 12. Lukáš Antalov Centrum Viktoria 3:0
28.05.2018 18:00 12. Martin Kužela Badminton Líšeň 3:0
07.05.2018 17:00 12. Luděk Kočica Sprint 3:1
05.05.2018 11:00 12. Radek Joch Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
29.04.2018 18:00 11. Michal Drexler Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
25.04.2018 17:00 11. Tomáš Badár BADMINTON ŽIDENICE 2:3
20.04.2018 18:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:2
11.04.2018 18:00 11. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
21.03.2018 19:00 10. Zdeněk Sychra Sprint 1:3
09.03.2018 17:00 10. Martin Imrich Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
03.03.2018 17:30 10. Ivo Trávníček fit4all centrum 0:3
26.02.2018 19:00 11. Tomáš Horáček BADMINTON ŽIDENICE 3:0
16.02.2018 17:00 11. Lukáš Antalov Xarena Slatina Badminton Club 3:2
12.02.2018 07:30 11. Miloš Vantuch Sprint 0:3
04.02.2018 17:00 11. Tomáš Eker Sprint 3:2
08.01.2018 17:00 11. Michal Chylík Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
05.01.2018 16:00 11. Petr Kalužík Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.12.2017 21:00 11. Antonín Slovák fit4all centrum 3:2
16.12.2017 11:00 11. Lukas Nevaril Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
13.12.2017 16:00 11. Lukáš Antalov Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.12.2017 11:00 11. Marek Masar Centrum Viktoria 0:3
20.11.2017 20:00 11. Kateřina Polášková Xarena Slatina Badminton Club 2:3
17.11.2017 10:00 11. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
08.11.2017 17:00 11. Karel Černý Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
05.11.2017 18:00 11. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:2
24.10.2017 19:00 12. Jan Kriz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.10.2017 20:00 12. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 1:3
12.10.2017 18:00 12. Lukáš Antalov Xarena Slatina Badminton Club 3:2
27.09.2017 17:00 9. Jana Hanáková Sprint 3:0
21.09.2017 19:00 9. Michaela Dóciová Sprint 3:2
04.09.2017 19:00 9. Josef Jeglík Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
03.09.2017 16:00 9. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.08.2017 18:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 3:1
17.08.2017 18:00 10. Ondrej Hajek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.08.2017 21:00 10. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.08.2017 18:00 10. Alena Königová Sprint 3:2 Komentáře
18.07.2017 18:00 9. Pavel Carda Sprint 0:3 Komentáře
10.07.2017 18:00 9. Ludvik Ruzicka Sprint 1:3
06.07.2017 20:00 9. Josef Jeglík Sprint 0:3 Komentáře
19.06.2017 18:00 8. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
12.06.2017 17:00 8. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.06.2017 18:00 8. Pavel Horák Sprint 0:3 Komentáře
04.06.2017 20:00 8. Petr Diviš Sprint 0:3
30.01.2015 17:00 10. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:1
14.01.2015 16:00 10. Pavel Carda Sprint 2:3
12.01.2015 14:30 10. Přemek Colom Sprint 3:0
04.01.2015 17:00 9. Jiří Jetelina Sprint 0:3
16.12.2014 07:30 9. Matej Ducár Sprint 0:3 Komentáře
08.12.2014 15:00 9. Lucie Pitelová Sprint 3:0
27.11.2014 15:00 8. Luděk Kočica Sprint 2:3
21.11.2014 09:00 8. Vladimir Chladek Sprint 3:0 Komentáře
19.11.2014 13:00 8. Braňo Náter Sprint 0:3
07.11.2014 08:30 8. Radim Uhřík Sprint 1:3 Komentáře
20.10.2014 19:30 9. Pavel Pichler Club Classic 0:3 Komentáře
16.10.2014 19:00 9. Tomáš Menšík Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.10.2014 10:00 9. Martin Zavadil Sprint 0:3 Komentáře
10.10.2014 07:30 9. Jindřich Chodúr Sprint 3:0 Komentáře
11. Martin Pospíšil 3:S Komentáře
9. Jan Stehlík 3:S
10. Vojtěch Chytka 3:S
9. Ivan Syka 3:S
12. Lukáš Bartoněk 3:S
8. Klára Talášková S:3
9. Zdeněk Sychra S:3 Komentáře
10. Lukáš Černín 3:S Komentáře
11. Lukáš Kostka 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím