Načítám…
Dušan Medek

Dušan Medek (37 let)

ID: 32874

Brno

Fandí:Lyzovani, Windsurfing

Hraje ligy: Brno - Badminton (54/149)

  • 75 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v fit4all centrum
  • 43 /352
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 46 / 25 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň C

210 bodů
54. místo (51. místo v mužích)
M.V. S.M. D.M. M.N. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Sean McLemon
0:3 3:1
3:0
13 5 218
3 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 3:2
3:2
10 0 210
4 .
Image 1
Martin Novotný
1:3 1:3 2:3
3:2
9 -11 198
5 .
Image 1
Radek Joch
0:3
0:3
2:3
2:3
4 -14 190

8 . Úroveň C

170 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
D.M. M.G. A.H. J.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 3:2 S:S 3:0 16 14 170
2 .
Image 1
Michal Garlík
1:3 3:2
1:3
3:2
12 11 163
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 2:3
3:S
2:3 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
S:S
3:1
S:3
3:2 9 -11 138
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
2:3
3:2 2:3 9 -14 135

7 . Úroveň B

158 bodů
63. místo (61. místo v mužích)
B.N. S.M. A.S. D.M. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
S:S
3:1
3:0
3:S
17 14 191
2 .
Image 1
Sean McLemon
S:S 3:0
3:2
3:S
16 5 181
3 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
0:3 3:1
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Dušan Medek
0:3
2:3
1:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

8 . Úroveň C

197 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
D.M. A.H. K.J. P.Š. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 3:1 3:1 3:1 23 14 197
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3
2:3
3:2 3:0 16 11 187
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3
3:2
3:0 2:3 15 0 175
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -11 157
5 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 154

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

201 bodů
91. místo (88. místo v mužích)
L.K. M.N. V.T. D.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 237
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3 2:3 3:2 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 2:3 2:3
3:0
12 -11 201
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
S:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 186

8 . Úroveň A

229 bodů
83. místo (82. místo v mužích)
P.N. R.V. J.C. D.M. M.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Neradilek
3:0 3:0 3:0 S:S 19 14 273
2 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 2:3 3:2 3:S 13 11 264
3 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:2 3:0 S:S 10 0 250
4 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 2:3 0:3 S:S 0 -11 229
5 .
Image 1
Michal Indruch
S:S S:3 S:S S:S -6 -14 220

9 . Úroveň A

267 bodů
73. místo (72. místo v mužích)
O.D. D.M. D.B. M.B. O.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
3:0 3:0 3:2 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 3:1
3:2
3:2 16 11 267
3 .
Image 1
David Bajger
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 255
4 .
Image 1
Milan Bartl
2:3
2:3
0:3 3:S 10 -11 239
5 .
Image 1
Ondřej Franek
0:3 2:3 0:3 S:3 2 -14 228

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň C

223 bodů
90. místo (89. místo v mužích)
L.K. D.M. R.J. K.P. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Knapcik
3:0 3:0 3:0 3:2 26 14 240
2 .
Image 1
Dušan Medek
0:3
3:1
0:3
3:1 12 11 223
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
1:3
3:2
3:S 12 0 212
4 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3
3:0
2:3
1:3 10 -11 199
5 .
Image 1
Jakub Petečuk
2:3 1:3 S:3 3:1 9 -14 195

8 . Úroveň B

226 bodů
90. místo (89. místo v mužích)
P.V. I.M. V.B. L.N. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vičar
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
3:2 2:3 3:2 13 11 264
3 .
Image 1
Vojtěch Bartl
1:3 2:3 1:3 3:0 11 0 251
4 .
Image 1
Lukas Nevaril
0:3 3:2 3:1
S:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 2:3 0:3
S:S
0 -14 226

9 . Úroveň B

259 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
D.M. J.O. D.B. V.K. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1
3:S
3:S
3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Jiří Orava
1:3 0:3
3:S
3:0
14 11 245
3 .
Image 1
David Bajger
S:3
3:0
3:S
S:3
13 0 233
4 .
Image 1
Vojtěch Koukal
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 216
5 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
0:3
3:S
0:3 6 -14 212

8 . Úroveň B

260 bodů
78. místo (76. místo v mužích)
M.D. F.J. D.R. D.M. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:2 3:1 2:3 3:1 19 14 293
2 .
Image 1
Filip Jedlička
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 289
3 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3 3:2 3:0
S:3
13 0 273
4 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 0:3 0:3 3:1 11 -11 260
5 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 0:3
3:S
1:3 8 -14 254

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

195 bodů
64. místo (63. místo v mužích)
D.M. M.Z. A.H. D.L. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1
2:3
3:0
3:S
21 14 195
2 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
3:1 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Adam Herout
3:2
1:3
3:2
3:S
17 0 177
4 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
Adam Blecha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

9 . Úroveň C

152 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
J.C. I.M. D.M. A.B. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
3:2
3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Ivan Malý
2:3
3:0
3:0 S:S 14 11 165
3 .
Image 1
Dušan Medek
0:3
0:3
3:0 3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 S:S 2:3 0:3 0 -14 126

11 . Úroveň B

159 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
D.M. R.M. J.Č. G.B. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Radek Miča
2:3
3:0
3:0
3:2
21 11 152
3 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3
0:3
3:0
3:2
12 0 132
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3
0:3
3:1
6 -11 115
5 .
Image 1
Dana Kučerová
S:3
2:3
2:3
1:3
5 -14 111

10 . Úroveň B

112 bodů
114. místo (106. místo v mužích)
A.S. K.J. R.J. P.Š. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 3:0 3:1 3:1 20 14 154
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:1
3:2
2:3 3:S 19 11 150
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 117
5 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 S:3
0:3
3:2 6 -14 112

Jarní sezóna 2019

14 . Úroveň A

219 bodů
136. místo (129. místo v mužích)
D.M. T.T. E.H. L.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1
3:1 3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3
2:3
3:2
3:2
13 0 193
4 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3
2:3
2:3
5 -14 171

15 . Úroveň A

168 bodů
163. místo (153. místo v mužích)
D.Š. D.M. T.M. R.M. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 3:1 3:2 3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
1:3
3:1
3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 139
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 1:3 2:3
0:3
3 -14 129

16 . Úroveň B

172 bodů
173. místo (161. místo v mužích)
J.B. D.M. J.H. R.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
3:0
3:0 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 2:3 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Jana Hiripi
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 1:3
3:2
3:0
13 -11 142
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 126

18 . Úroveň B

140 bodů
195. místo (170. místo v mužích)
D.M. L.S. J.J. R.P. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Lukáš Srnec
0:3
3:0
0:3
3:S
13 11 124
3 .
Image 1
Jiří Jedlička
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
Radim Pernický
S:3
3:0
S:3
S:3
7 -11 96
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -14 92

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.09.2020 17:00 7. Miloš Vantuch Sprint 0:3
16.09.2020 16:00 7. Radek Joch fit4all centrum 3:2 Komentáře
09.09.2020 17:00 7. Martin Novotný Sprint 3:2
07.09.2020 00:10 8. Jan Dlugoš S:S
02.09.2020 17:00 8. Václav Hadrava Sprint 3:0
31.08.2020 19:30 8. Michal Garlík fit4all centrum 3:1
26.08.2020 17:00 8. Antonín Huráb Sport Centrum IVANOVICE 3:2
06.08.2020 03:41 7. Radim Uhřík 3:S Komentáře
30.07.2020 18:00 7. Sean McLemon Sprint 2:3 Komentáře
27.07.2020 19:00 7. Braňo Náter fit4all centrum 0:3 Komentáře
17.07.2020 15:00 7. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.07.2020 15:30 8. Antonín Slovák Sprint 3:1
02.07.2020 20:00 8. Antonín Huráb fit4all centrum 3:2
01.07.2020 15:30 8. Kristýna Jarošová Sprint 3:1
29.06.2020 20:30 8. Petr Šikula fit4all centrum 3:1
15.06.2020 20:30 9. Tomáš Horáček fit4all centrum 3:0 Komentáře
12.06.2020 18:00 9. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 2:3
10.06.2020 16:00 9. Michal Novotný Sprint 2:3
05.06.2020 17:00 9. Lukáš Kopačka Sport Centrum IVANOVICE 1:3
21.05.2020 00:10 8. Michal Indruch S:S
20.05.2020 16:00 8. Radek Veveričík Sprint 2:3
11.03.2020 15:00 8. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.03.2020 15:30 8. Petr Neradilek Sprint 0:3
28.02.2020 19:00 9. David Bajger Sprint 3:1
27.02.2020 15:00 9. Ondřej Franek fit4all centrum 3:2
14.02.2020 15:00 9. Ondrej Dlugoš fit4all centrum 0:3
13.02.2020 14:00 9. Milan Bartl Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
29.01.2020 17:00 10. Karel Pavelek Sprint 0:3 Komentáře
19.01.2020 19:30 10. Lukas Knapcik fit4all centrum 0:3
16.01.2020 17:00 10. Jakub Petečuk fit4all centrum 3:1
13.01.2020 17:00 10. Radek Joch Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
31.12.2019 16:42 8. Lukas Nevaril S:S Komentáře
29.12.2019 11:30 8. Ivan Malý fit4all centrum 2:3
27.12.2019 10:00 8. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.12.2019 21:00 8. Vojtěch Bartl fit4all centrum 0:3
28.11.2019 22:41 9. Vojtěch Koukal 3:S Komentáře
26.11.2019 17:00 9. Aleš Bartlík Sprint 3:0
24.11.2019 20:55 9. David Bajger 3:S Komentáře
07.11.2019 21:00 9. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 3:1
30.10.2019 19:30 8. Filip Jedlička fit4all centrum 0:3
23.10.2019 16:00 8. Dominik Rybář Sprint 0:3
16.10.2019 15:30 8. Karel Pavelek Sprint 3:1
07.10.2019 20:00 8. Marek Dlouhý fit4all centrum 3:2
18.09.2019 17:00 9. Dáša Labáková Sprint 3:0 Komentáře
16.09.2019 21:46 9. Adam Blecha 3:S Komentáře
16.09.2019 19:00 9. Adam Herout fit4all centrum 2:3 Komentáře
09.09.2019 20:00 9. Marek Zukal fit4all centrum 3:1 Komentáře
28.08.2019 21:00 9. Jan Caha fit4all centrum 0:3
22.08.2019 21:00 9. Ivan Malý fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.08.2019 20:00 9. Aleš Bartlík fit4all centrum 3:0
15.08.2019 20:00 9. Ivan Syka fit4all centrum 3:2
29.07.2019 23:20 11. Dana Kučerová 3:S Komentáře
22.07.2019 20:00 11. Jiří Čejka fit4all centrum 3:0
15.07.2019 19:00 11. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 3:0
02.07.2019 17:00 11. Radek Miča fit4all centrum 3:2
01.07.2019 00:10 10. Kristýna Jarošová S:3
23.06.2019 20:00 10. Antonín Slovák fit4all centrum 1:3
19.06.2019 16:00 10. Radek Joch Sprint 0:3 Komentáře
17.06.2019 20:00 10. Petr Šikula fit4all centrum 3:2
30.05.2019 17:00 14. Lenka Suchá fit4all centrum 3:0
23.05.2019 20:00 14. Eva Harťanská fit4all centrum 3:1
15.05.2019 17:00 14. Tom Tom fit4all centrum 3:1 Komentáře
12.05.2019 20:00 14. Petr Šmejkal fit4all centrum 3:1
30.04.2019 17:00 15. Daniel Šafrán Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.04.2019 19:30 15. Tomáš Menšík fit4all centrum 3:1
24.04.2019 17:00 15. Radek Miča fit4all centrum 3:2
23.04.2019 18:00 15. Hana Palbuchtová Sprint 3:1
30.03.2019 20:00 16. Richard Trembecký fit4all centrum 3:1
27.03.2019 16:00 16. Jana Hiripi Club Classic 2:3
25.03.2019 21:00 16. Matúš Hlaváčik fit4all centrum 3:0
11.03.2019 20:00 16. Jana Benešová Sprint 3:1
25.02.2019 08:56 18. Tomáš Bambas 3:S Komentáře
24.02.2019 10:46 18. Radim Pernický 3:S Komentáře
18.02.2019 06:00 18. Jiří Jedlička Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.02.2019 16:00 18. Lukáš Srnec Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím