Jiří Gajda

Jiří Gajda (48 let)

ID: 31751

Brno

  • 41 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 97 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 25 / 16 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň B

201 bodů
97. místo (96. místo v mužích)
J.G. A.S. K.J. Z.C. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:0 7 14 201
2 .
Image 1
Antonín Slovák
0 11 191
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
0 0 180
4 .
Image 1
Zdeněk Chvátal
0 -11 169
5 .
Image 1
Jan Dlugoš
0:3 0 -14 166

10 . Úroveň B

189 bodů
118. místo (113. místo v mužích)
R.U. P.S. L.K. L.P. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Uhřík
3:0 3:1 3:1 3:1 25 14 239
2 .
Image 1
Petr Smetana
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 232
3 .
Image 1
Lukas Knapcik
1:3 0:3 3:1 3:2 12 0 212
4 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 0:3 1:3 3:0 9 -11 198
5 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3 0:3 2:3 0:3 3 -14 189

9 . Úroveň B

236 bodů
96. místo (92. místo v mužích)
L.V. Z.W. M.N. J.G. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
3:1 3:0 3:1 3:1 25 14 279
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 273
3 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 0:3 3:0 3:1 13 0 253
4 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 236
5 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 229

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

193 bodů
68. místo (67. místo v mužích)
L.K. D.R. J.G. K.Š. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 220
2 .
Image 1
Dominik Rybář
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 193
4 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 167
5 .
Image 1
Lenka Halouzková
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 164

8 . Úroveň A

175 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
D.O. I.D. J.G. D.L. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
S:3
3:1
3:0
3:S
19 14 193
2 .
Image 1
Ivo Dusík
3:S
3:2
0:3
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Dalibor Lang
0:3
3:0 1:3
3:S
14 -11 163
5 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2019

11 . Úroveň B

267 bodů
103. místo (97. místo v mužích)
P.D. J.G. L.R. R.J. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Diviš
2:3 3:1
3:S
3:S
20 14 274
2 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2 3:2
0:3
3:S
16 11 267
3 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
1:3 2:3
3:S
3:S
15 0 255
4 .
Image 1
Radek Janíček
S:3
3:0
S:3
3:S
13 -11 242
5 .
Image 1
Radek Veveričík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

12 . Úroveň B

238 bodů
109. místo (103. místo v mužích)
J.G. M.M. M.P. P.M. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 238
2 .
Image 1
Martin Míčka
2:3 3:1 3:0
3:S
21 11 232
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 215
4 .
Image 1
Petr Marek
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 195
5 .
Image 1
Adam Dvořák
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

13 . Úroveň A

237 bodů
125. místo (118. místo v mužích)
J.G. J.Š. J.Š. T.B. D.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2
3:1 3:1 3:1 23 14 237
2 .
Image 1
Jakub Šoltés
2:3
3:0
3:S
3:0 22 11 233
3 .
Image 1
Jan Švancer
1:3 0:3 3:0
3:1
14 0 214
4 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3
S:3
0:3 3:2 6 -11 195
5 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3 0:3
1:3
2:3 4 -14 190

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň C

210 bodů
141. místo (133. místo v mužích)
D.O. R.C. J.G. J.Š. E.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 71
2 .
Image 1
Roman Caha
1:3
2:3
3:2
3:0
13 0 61
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
3:2
2:3
3:0
12 0 60
4 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
2:3
3:2 3:2 10 0 58
5 .
Image 1
Eva Uhlířová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 0 50

14 . Úroveň B

235 bodů
138. místo (129. místo v mužích)
J.R. J.G. M.K. P.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:2
3:0 3:0 3:0 22 0 70
2 .
Image 1
Jiří Gajda
2:3
3:1
3:0
3:0
19 0 67
3 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 1:3 3:0
3:2
11 0 59
4 .
Image 1
Petr Menšík
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 53
5 .
Image 1
Jirka Hrazdil
0:3
0:3
2:3
S:3
2 0 50

15 . Úroveň B

200 bodů
162. místo (150. místo v mužích)
M.C. J.G. T.M. M.G. L.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0 3:0 3:0 23 0 65
2 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3
3:2
3:0
3:2
15 0 57
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 56
4 .
Image 1
Marek Grác
0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 47
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
2:3
0:3
S:3
2 0 44

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.12.2019 09:00 11. Jan Dlugoš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.11.2019 18:30 10. Petr Smetana Centrum Viktoria 0:3
20.11.2019 19:00 10. Radim Uhřík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.11.2019 11:00 10. Lukas Knapcik Sprint 2:3
08.11.2019 18:00 10. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.10.2019 19:00 9. Zdeněk Weinlich Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.10.2019 19:00 9. Lukáš 'Izmi' Veselý Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.10.2019 11:00 9. Martin Novotný Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.10.2019 17:00 9. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
22.09.2019 19:13 8. Lenka Halouzková 3:S Komentáře
22.09.2019 17:00 8. Dominik Rybář Xarena Slatina Badminton Club 1:3
06.09.2019 23:16 8. Katarína Šimková 3:S Komentáře
04.09.2019 18:00 8. Leoš Křivánek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.08.2019 10:00 8. Dalibor Lang fit4all centrum 3:1
23.08.2019 04:52 8. Radim Uhřík 3:S Komentáře
13.08.2019 13:30 8. Ivo Dusík Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
12.08.2019 17:00 8. David Očenášek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
26.05.2019 20:57 11. Radek Veveričík 3:S Komentáře
17.05.2019 18:00 11. Ludvik Ruzicka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
14.05.2019 17:00 11. Radek Janíček fit4all centrum 0:3 Komentáře
05.05.2019 19:00 11. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:2
25.04.2019 20:00 12. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:1
18.04.2019 17:48 12. Adam Dvořák 3:S Komentáře
10.04.2019 17:00 12. Martin Míčka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
05.04.2019 18:00 12. Petr Marek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.03.2019 18:00 13. Jan Švancer Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.03.2019 20:00 13. Tomáš Bartl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.03.2019 18:00 13. Dominik Rybář Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.03.2019 09:00 13. Jakub Šoltés Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
19.01.2019 09:00 13. Jakub Šoltés Sprint 2:3
13.01.2019 16:00 13. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
12.01.2019 18:00 13. Eva Uhlířová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
06.01.2019 18:00 13. David Očenášek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
19.12.2018 18:00 14. Milan Kafka Sprint 3:1
15.12.2018 09:00 14. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
11.12.2018 10:00 14. Petr Menšík Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
08.12.2018 09:00 14. Jirka Hrazdil fit4all centrum 3:0 Komentáře
24.11.2018 17:00 15. Lubos Cabala Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
23.11.2018 09:00 15. Marek Grác Sprint 3:0
10.11.2018 18:00 15. Tomáš Mezenyi Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
06.11.2018 20:00 15. Michal Chmel Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím