Načítám…

Lukáš Kopačka (27 let)

ID: 39027

Brno

  • 100 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 72 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 100
    Zápasů v lize ( 52 / 39 / 9) 0 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

296 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
L.K. R.P. D.V. I.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 S:S 3:0 3:1 6 30 296 9:5
2 .
Image 1
Radek Příkrý
1:3 3:1 3:2 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
David Voborský
S:S 1:3 3:0 3:1 4 12 276 7:7
4 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 2:3 0:3
3:2
2 4 266 5:11
5 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 1:3 1:3
2:3
0 0 260 5:12

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

271 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
P.Š. L.K. P.D. M.Š. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:2 3:2 3:2 6 25 271 11:9
3 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 256 10:6
4 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 2:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 2:3 0:3 2:3 0 0 240 4:12

4 . Úroveň B

236 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
T.G. T.M. L.K. J.O. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:2 3:0 1:3 3:1 6 30 256 10:6
2 .
Image 1
Tomáš Majda
2:3 3:1 3:0 1:3 4 25 249 9:7
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 1:3 3:2 3:2 4 12 236 7:10
4 .
Image 1
Jan Orel
3:1 0:3 2:3 3:2 4 4 228 8:9
5 .
Image 1
Hubert Horák
1:3 3:1 2:3 2:3 2 0 222 8:10

5 . Úroveň A

256 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
L.K. J.K. M.T. A.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 3:1 3:1 S:S 6 30 256 9:6
2 .
Image 1
Jan Krupica
1:3
3:2
3:0 3:1 6 25 251 10:6
3 .
Image 1
Michal Turoň
1:3
2:3
3:1 2:3 2 12 234 8:10
4 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 0:3 1:3 3:1 2 4 226 5:10
5 .
Image 1
Miloš Vantuch
S:S 1:3 3:2 1:3 2 0 222 5:11

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň A

234 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
L.K. P.Š. P.V. H.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:1 3:2 3:0 20 14 234 11:6
2 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 1:3 3:2 3:1 17 11 228 10:8
3 .
Image 1
Petr Vičar
1:3 3:1 2:3 3:1 15 0 215 9:8
4 .
Image 1
Hubert Horák
2:3 2:3 3:2 3:2 14 -11 203 10:10
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 190 4:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

212 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
R.U. B.V. L.K. J.C. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:2
3:0
3:1
3:1
24 14 238 12:4
2 .
Image 1
Bára Valtl
2:3
3:1 2:3
3:1
16 11 227 10:8
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
1:3 3:1 3:2 12 0 212 7:9
4 .
Image 1
Jan Chlápek
1:3 3:2 1:3 3:2 12 -11 201 8:10
5 .
Image 1
Roman Kundračík
1:3
1:3
2:3 2:3 6 -14 192 6:12

5 . Úroveň A

212 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
T.G. J.J. L.K. J.C. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Jan Jedlička
1:3 3:1 3:0 3:2 19 11 230 10:6
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 1:3 3:2 3:1 12 0 212 7:9
4 .
Image 1
Jan Caha
1:3 0:3 2:3
3:2
8 -11 197 6:11
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 2:3 1:3
2:3
5 -14 191 5:12

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň B

254 bodů
41. místo (39. místo v mužích)
J.J. P.V. L.K. R.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 279 12:3
2 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 270 11:6
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 254 8:7
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 238 6:9
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

6 . Úroveň B

271 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
M.Z. M.V. L.K. B.V. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Zavadil
3:0
3:S
3:S
3:1
25 14 299 12:1
2 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3
2:3 3:1 3:0 15 11 286 8:7
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:3
3:2 3:1
S:3
11 0 271 6:9
4 .
Image 1
Bára Valtl
S:3
1:3 1:3 3:0 9 -11 258 5:9
5 .
Image 1
Marek Montag
1:3
0:3
3:S
0:3 7 -14 253 4:9

5 . Úroveň A

227 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
P.B. J.C. M.M. B.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Jan Caha
2:3 3:1 1:3 3:0 16 11 267 9:7
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 255 7:6
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 3:1
0:3
3:1
12 -11 241 6:8
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 227 1:12

6 . Úroveň A

288 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
P.Š. L.K. M.Z. M.V. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:1
1:3
3:0 21 14 295 10:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
3:2
3:1 3:1 17 11 288 9:7
3 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 277 9:6
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
1:3
0:3
3:1 13 -11 262 7:8
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 248 2:12

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

233 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
M.F. B.H. M.K. T.G. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 282 12:0
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
3:2
3:0
3:2
17 3 260 9:7
3 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
2:3
3:0
2:3
11 0 251 7:9
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 236 3:9
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
0:3 7 -14 233 5:11

4 . Úroveň A

278 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
J.D. R.U. D.V. L.K. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Dvořák
2:3
3:0 3:1 3:1 21 14 315 11:5
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:2
0:3
3:0
3:2 17 3 300 9:7
3 .
Image 1
David Voborský
0:3
3:0
S:3
3:0 14 0 294 6:6
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3
0:3
3:S
2:3 9 -11 278 6:9
5 .
Image 1
Jan Orel
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -14 274 6:11

5 . Úroveň A

296 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
L.K. Z.W. P.H. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 296 11:4
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 291 10:5
3 .
Image 1
Patrik Habrda
3:2 2:3
3:2
3:0 19 0 279 11:7
4 .
Image 1
Martin Holas
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 257 5:10
5 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 247 1:12

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

233 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
P.V. J.P. L.K. T.G. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Vičar
3:1
3:0 3:2
3:S
24 14 258 12:3
2 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
3:2
3:1
3:2
17 11 248 10:8
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
3:S
13 0 233 8:8
4 .
Image 1
Tereza Gállová
2:3 1:3 2:3
3:S
11 -11 220 8:9
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 208 2:12

5 . Úroveň A

198 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
M.M. B.H. L.K. P.H. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mráz
1:3
3:0 3:0 3:0 22 14 216 10:3
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:1
2:3
3:2
3:0
20 11 211 11:6
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:2 3:1 3:0 18 0 198 9:6
4 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
2:3
1:3 3:2 8 -11 177 6:11
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 168 2:12

5 . Úroveň A

175 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
P.F. Z.W. L.K. M.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Faruzel
3:0 3:2 3:0 3:2 24 14 198 12:4
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 191 9:4
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 175 8:7
4 .
Image 1
Michal Turoň
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 155 4:11
5 .
Image 1
Marek Masar
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 151 5:12

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

235 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
P.Š. M.H. L.K. M.M. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
3:0 3:0 3:0 22 14 256 10:3
2 .
Image 1
Martin Holas
3:1
0:3 3:2 3:1 17 11 248 9:7
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:0 3:S 2:3 15 0 235 8:6
4 .
Image 1
Marek Masar
0:3 2:3 S:3 3:0 9 -11 218 5:9
5 .
Image 1
David Baloun
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 212 4:11

7 . Úroveň A

194 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
L.K. P.Č. L.B. T.B. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 1:3 3:0 3:1 20 14 194 10:5
2 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3 3:0 3:1
3:1
20 5 185 10:5
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1 0:3 2:3 3:1 14 0 174 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 1:3 3:2 3:0 13 -11 162 7:8
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 149 3:12

6 . Úroveň A

169 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
M.B. P.V. I.M. J.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Bertko
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 221 12:0
2 .
Image 1
Petr Vičar
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 211 9:3
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
0:3
3:2 3:1 11 0 191 6:9
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 176 5:11
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:3
S:3
1:3 2:3 3 -14 169 3:12

7 . Úroveň C

215 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
L.K. J.C. L.B. D.B. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1
2:3 3:1 3:0 21 14 215 11:5
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
3:1 3:1 3:0 20 5 205 10:5
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:2 1:3 3:1 3:2 17 0 197 10:8
4 .
Image 1
David Baloun
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 177 6:11
5 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 170 4:12

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

237 bodů
65. místo (63. místo v mužích)
L.K. M.N. V.T. D.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 228 10:7
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3 2:3 3:2 3:0 16 0 216 10:8
4 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 2:3 2:3
3:0
12 -11 201 8:9
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
S:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 186 0:12

8 . Úroveň B

229 bodů
81. místo (80. místo v mužích)
M.M. P.S. M.V. L.K. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Masar
3:2
3:1
S:S
3:S
15 14 269 9:3
2 .
Image 1
Petr Souček
2:3
3:S
1:3
3:S
15 11 266 9:6
3 .
Image 1
Miloš Vantuch
1:3
S:3
S:S
3:2 4 0 244 4:8
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:S
3:1
S:S
S:S
0 -11 229 3:1
5 .
Image 1
Zdeněk Sojma
S:3
S:3
2:3
S:S
0 -14 226 2:9

7 . Úroveň A

280 bodů
63. místo (62. místo v mužích)
D.W. J.V. L.V. L.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:0
3:2
3:2 3:0 24 14 318 12:4
2 .
Image 1
Jakub Vacula
0:3
3:2 3:0 3:0 19 5 304 9:5
3 .
Image 1
Lukáš Vokoun
2:3
2:3 3:2 3:0 16 0 296 10:8
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 280 7:9
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 266 0:12

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

278 bodů
49. místo (48. místo v mužích)
J.Ž. L.V. V.P. L.K. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Židek
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 318 12:4
2 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 312 11:5
3 .
Image 1
Vít Pecen
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 292 6:7
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 278 6:9
5 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 268 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.03.2024 00:10 4. David Voborský S:S
28.02.2024 17:00 4. Ivan Malý Club Classic 3:0
09.02.2024 16:00 4. Radek Příkrý Sport Centrum Kuklenská 3:1
03.02.2024 09:00 4. Jan Krupica Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.01.2024 16:00 4. Petr Daněk Badminton Líšeň 3:2
29.01.2024 17:00 4. Marek Šmíd Sprint 3:2
13.01.2024 08:00 4. Radek Příkrý Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.01.2024 16:00 4. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 2:3
19.12.2023 19:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.12.2023 16:00 4. Tomáš Majda Sport Centrum Kuklenská 1:3
14.12.2023 17:00 4. Jan Orel Sprint 3:2
05.12.2023 18:00 4. Hubert Horák Sprint 3:2
01.12.2023 00:10 5. Miloš Vantuch S:S
16.11.2023 17:00 5. Jan Krupica Badminton Líšeň 3:1
15.11.2023 17:00 5. Michal Turoň Sprint 3:1
10.11.2023 17:00 5. Antonín Seidl Sprint 3:1
29.06.2023 16:00 5. Petr Šulc Sprint 2:3
19.06.2023 18:00 5. Hubert Horák Sprint 3:2
11.06.2023 16:00 5. Roman Studený Sprint 3:0
06.06.2023 17:00 5. Petr Vičar Sprint 3:1
29.09.2022 16:00 5. Roman Kundračík Sport Centrum Kuklenská 3:2
25.09.2022 20:00 5. Radomír Uhlíř Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
15.09.2022 16:00 5. Jan Chlápek Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.09.2022 19:00 5. Bára Valtl Sprint 1:3
31.08.2022 18:00 5. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.08.2022 19:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.08.2022 17:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.08.2022 18:00 5. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.05.2022 19:00 6. Roman Hrozek Club Classic 3:1
20.05.2022 09:45 6. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
16.05.2022 16:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.05.2022 16:00 6. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.04.2022 08:49 6. Marek Montag S:3 Komentáře
24.04.2022 08:49 6. Martin Zavadil S:3 Komentáře
19.04.2022 19:00 6. Bára Valtl Sprint 3:1
11.04.2022 17:00 6. Miloš Vantuch Sprint 3:2
31.03.2022 18:00 5. Petr Brzobohaty Sprint 0:3
30.03.2022 16:00 5. Bohumil Hrnčíř Sprint 1:3 Komentáře
17.03.2022 20:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.03.2022 17:00 5. Milan Malaník Sprint 0:3 Komentáře
28.02.2022 16:00 6. Petr Šulc Sprint 0:3
27.02.2022 19:00 6. Martin Zavadil Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
23.02.2022 17:00 6. Vítězslav Třetina Sport Centrum IVANOVICE 3:1
10.02.2022 07:00 6. Miloš Vantuch Sprint 3:1
21.12.2021 17:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.12.2021 17:00 4. Martin Krippel Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.12.2021 17:00 4. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.12.2021 20:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.11.2021 17:00 4. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.11.2021 08:21 4. David Voborský 3:S Komentáře
18.11.2021 18:30 4. Jan Orel Sprint 2:3
14.11.2021 17:00 4. Radomír Uhlíř 0:3 Komentáře
26.10.2021 17:00 5. Milan Malaník Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.10.2021 17:00 5. Martin Holas 3:0
19.10.2021 20:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.10.2021 18:00 5. Zdeněk Weinlich Sprint 3:1
22.09.2021 19:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
20.09.2021 16:30 5. Jiří Petřek Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.09.2021 08:33 5. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
06.09.2021 17:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.08.2021 18:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.08.2021 17:00 5. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.08.2021 18:00 5. Martin Mráz fit4all centrum 0:3
09.08.2021 18:00 5. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:2
02.08.2021 00:10 5. Marek Masar 3:0
27.07.2021 17:00 5. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
20.07.2021 17:00 5. Michal Turoň Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.07.2021 18:00 5. Zdeněk Weinlich fit4all centrum 0:3
05.10.2020 00:10 6. Marek Masar 3:S
04.10.2020 17:00 6. David Baloun Centrum Viktoria 2:3
17.09.2020 18:00 6. Martin Holas 3:0
15.09.2020 17:00 6. Petr Šťastný Badminton Líšeň 0:3
04.09.2020 20:00 7. Jaroslav Reissig Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.09.2020 19:00 7. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
20.08.2020 19:00 7. Tomáš Badár Sprint 3:0
19.08.2020 18:00 7. Lukáš Bránka Sprint 1:3
04.08.2020 13:36 6. Michal Bertko S:3 Komentáře
30.07.2020 21:18 6. Petr Vičar S:3 Komentáře
28.07.2020 17:00 6. Ivan Malý fit4all centrum 1:3
23.07.2020 18:00 6. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 2:3
01.07.2020 17:00 7. Martin Novotný Sprint 3:0
30.06.2020 17:00 7. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
24.06.2020 19:00 7. Lukáš Bránka Sprint 2:3
19.06.2020 16:00 7. David Baloun Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.06.2020 23:48 9. Tomáš Horáček 3:S Komentáře
10.06.2020 17:00 9. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:2
05.06.2020 17:00 9. Dušan Medek Sport Centrum IVANOVICE 3:1
26.05.2020 19:00 9. Michal Novotný Badminton Líšeň 3:1
19.05.2020 09:23 8. Zdeněk Sojma S:S Komentáře
19.05.2020 09:23 8. Miloš Vantuch S:S Komentáře
19.05.2020 09:23 8. Marek Masar S:S Komentáře
10.03.2020 18:00 8. Petr Souček Xarena Slatina Badminton Club 3:1
02.03.2020 17:00 7. Daniel Walczysko Badminton Líšeň 2:3
27.02.2020 21:00 7.