Tomáš Eker

Tomáš Eker (27 let)

ID: 27252

Brno

  • 58 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 23 / 14 / 21) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

13 . Úroveň B

45 bodů
203. místo (176. místo v mužích)
J.M. T.B. P.B. S.M. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 88
2 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3
2:3
3:0 3:S 29 0 74
3 .
Image 1
Patrik Burda
2:3
3:2
2:3
3:S 27 0 72
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3 0:3
3:2
3:S 19 0 64
5 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

12 . Úroveň A

75 bodů
197. místo (177. místo v mužích)
D.L. J.T. M.Š. T.B. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Jozef Triščík
1:3
3:0
3:1 3:S 36 0 111
3 .
Image 1
Michal Šoka
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 95
4 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 1:3
S:3
3:S 12 0 87
5 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 75

11 . Úroveň C

92 bodů
176. místo (162. místo v mužích)
Z.S. Z.K. M.C. A.B. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:2 2:3 3:2 3:S 32 0 122
3 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 3:2 3:2 3:1 29 0 119
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 108
5 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3 S:3 1:3 S:3 2 0 92

11 . Úroveň D

118 bodů
138. místo (129. místo v mužích)
M.V. A.S. T.E. L.A. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 142
2 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 3:2 3:2 3:0 31 0 121
3 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3
2:3 3:0 3:1 28 0 118
4 .
Image 1
Lukáš Antalov
0:3
2:3 0:3
3:S
14 0 104
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
0:3 1:3
S:3
2 0 92

Podzimní sezóna 2017

12 . Úroveň D

116 bodů
143. místo (130. místo v mužích)
Z.M. T.E. M.K. T.B. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Maděra
3:1
3:0
3:0
3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Tomáš Eker
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Image 1
Martin Kuric
0:3
0:3
3:0
3:S 23 0 98
4 .
Image 1
Tomáš Bartl
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 85
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3 0:3 S:3
S:3
0 0 75

11 . Úroveň A

82 bodů
184. místo (161. místo v mužích)
M.O. P.D. J.S. L.K. K.P. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Olearnik
3:0 3:1 3:S 3:S 3:S 43 0 133
2 .
Image 1
Petr Diviš
0:3
3:0
0:3 3:S 3:S 26 0 116
3 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
0:3
0:3
3:S
3:S
18 0 108
4 .
Image 1
Lukáš Kostka
S:3 3:0 3:0 S:S S:S 12 0 102
5 .
Image 1
Karel Pavelek
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 82
6 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3 S:3
S:3
S:S S:S -8 0 82

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň A

60 bodů
135. místo (117. místo v mužích)
R.V. P.D. R.C. L.S. R.Š. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 3:0 3:1
3:0
3:S
44 0 104
2 .
Image 1
Petr Diviš
2:3 1:3 3:2
3:0
3:S 30 0 90
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 3:1 3:1 2:3 3:S 29 0 89
4 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3 2:3 1:3
3:0
3:S 25 0 85
5 .
Image 1
Radka Šindelářová
0:3
0:3
3:2
0:3
3:S 15 0 75
6 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

9 . Úroveň B

92 bodů
98. místo (89. místo v mužích)
M.H. A.S. T.E. P.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Hamzová
3:0 3:2 3:1 3:0 46 0 106
2 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 93
3 .
Image 1
Tomáš Eker
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 92
4 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 1:3 1:3 3:2 15 0 75
5 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 64

9 . Úroveň C

86 bodů
104. místo (93. místo v mužích)
M.Č. O.V. T.E. P.T. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 106
2 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
2:3
2:3 3:S 3:0 31 0 91
3 .
Image 1
Tomáš Eker
1:3
3:2 1:3 3:0 26 0 86
4 .
Image 1
Pavol Turák
0:3 S:3 3:1 S:3 11 0 71
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 70

10 . Úroveň D

97 bodů
84. místo (76. místo v mužích)
T.E. L.S. I.S. P.J. Š.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Eker
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 80
3 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
2:3
3:0 3:1 28 0 73
4 .
Image 1
Peťa Jelínek
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 55
5 .
Image 1
Šárka Helenčíková
0:3
0:3
1:3 S:3 2 0 47

Jarní sezóna 2017

14 . Úroveň A

77 bodů
191. místo (164. místo v mužích)
T.E. K.V. R.P. T.C. I.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Eker
3:0 3:1 3:0 S:S 32 0 77
2 .
Image 1
Karol Vrták
0:3 3:0 3:2 3:2 31 0 76
3 .
Image 1
Romana Putnová
1:3 0:3
2:3
3:1
17 0 62
4 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 2:3
3:2
1:3
15 0 60
5 .
Image 1
Irma Protivová
S:S 2:3
1:3
3:1
12 0 57

15 . Úroveň C

82 bodů
186. místo (164. místo v mužích)
T.E. J.B. M.C. L.P. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Eker
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Image 1
Jana Benešová
0:3 3:0
3:1
3:2 33 0 63
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 54
4 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3
1:3
0:3 3:0 15 0 45
5 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3 2:3 1:3 0:3 6 0 36

14 . Úroveň C

56 bodů
227. místo (189. místo v mužích)
R.N. J.K. M.Ž. T.E. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Němčák
3:1
3:2
3:0
3:S
43 0 88
2 .
Image 1
Jiří Kostelecký
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
Image 1
Michaela Žvátorová
2:3
0:3
3:1
3:S
25 0 70
4 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 56
5 .
Image 1
Jirka Hrazdil
S:3
0:3
S:3
2:3
4 0 49

15 . Úroveň C

56 bodů
219. místo (182. místo v mužích)
F.G. R.K. T.E. M.M. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Galle
3:1
3:1 3:0 3:1 46 0 76
2 .
Image 1
Radka Klimundová
1:3
3:1 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Tomáš Eker
1:3 1:3 3:2
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Markéta Macková
0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 47
5 .
Image 1
Michaela Černochová
1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2018 18:00 13. Tomáš Bartl S:3
28.03.2018 17:00 11. Aleš Bartlík Badminton Jehnice S:3
23.03.2018 18:00 11. Michal Chylík Badminton Líšeň 1:3
23.03.2018 17:00 11. Zdeněk Sojma Badminton Líšeň 0:3
24.02.2018 13:00 11. Miloš Vantuch Sprint 0:3 Komentáře
20.02.2018 17:00 11. Lukáš Antalov Badminton Líšeň 3:0
08.02.2018 19:00 11. Tomáš Horáček Sprint 3:1
04.02.2018 17:00 11. Antonín Seidl Sprint 2:3
25.01.2018 19:00 12. Peťa Jelínek Badminton Jehnice 3:0
18.01.2018 20:00 12. Martin Kuric Sprint 3:0
17.01.2018 20:00 12. Tomáš Bartl Sprint 3:0
16.01.2018 18:00 12. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
02.01.2018 13:37 11. Lukáš Kostka S:S
02.01.2018 13:37 11. Karel Pavelek S:S
30.12.2017 14:00 11. Petr Diviš Centrum Viktoria S:3
20.09.2017 18:00 9. Roman Caha Sprint S:3
19.09.2017 17:00 9. Radka Šindelářová Badminton Líšeň S:3
27.08.2017 20:00 9. Antonín Slovák Sprint 2:3
24.08.2017 18:00 9. Monika Hamzová Sport Centrum Kuklenská 2:3
08.08.2017 17:00 9. Jana Sedláčková Badminton Líšeň 3:0
04.08.2017 20:00 9. Petr Čipera Sprint 3:1
25.07.2017 20:00 9. Ondřej Vyvadil Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.07.2017 18:00 9. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
24.07.2017 17:00 9. Miroslav Černý Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
11.07.2017 20:00 9. Pavol Turák Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.06.2017 17:00 10. Šárka Helenčíková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.06.2017 21:00 10. Peťa Jelínek Sprint 3:0
14.06.2017 17:00 10. Lenka Suchá Club Classic 3:0
09.06.2017 16:30 10. Ivan Syka Sprint 3:0
01.06.2017 13:42 14. Irma Protivová S:S
13.05.2017 09:00 14. Romana Putnová Sprint 3:1
07.05.2017 10:00 14. Tomáš Cibulka Sprint 3:0
05.05.2017 17:00 14. Karol Vrták fit4all centrum 3:0
28.04.2017 17:00 15. Jana Benešová Sprint 3:0
20.04.2017 19:00 15. Magdaléna Němcová Centrum Viktoria 3:0
13.04.2017 20:00 15. Martin Caletka Sprint 3:0
06.04.2017 20:00 15. Lucie Palánová Centrum Viktoria 3:0
29.03.2017 17:00 14. Roman Němčák Centrum Viktoria 0:3
28.03.2017 21:00 14. Jiří Kostelecký Sprint 0:3 Komentáře
19.03.2017 10:00 14. Jirka Hrazdil Sprint 3:2 Komentáře
18.03.2017 17:00 14. Michaela Žvátorová Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.02.2017 11:00 15. Radka Klimundová BADMINTON ŽIDENICE 1:3
11.02.2017 10:00 15. Markéta Macková Sport Centrum IVANOVICE 3:2
07.02.2017 20:00 15. František Galle BADMINTON ŽIDENICE 1:3
05.02.2017 11:30 15. Michaela Černochová Sprint 3:0 Komentáře
13. Stasa Manojlovic S:3
11. Jana Sedláčková S:3 Komentáře
9. Lenka Suchá S:3
12. Tomáš Bambas S:3
13. Jakub Martauz S:3
9. Radek Veveričík S:3 Komentáře
12. Jozef Triščík S:3
13. Patrik Burda S:3
11. Matej Olearnik S:3
12. Michal Šoka S:3 Komentáře
9. Petr Diviš S:3
11. Zuzana Kopáčková S:3
12. David Luczewský S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím