Načítám…

Petr Šulc (27 let)

ID: 44524

Brno

  • 44 zápasů

    od roku 2021
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 30 /294
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 44
    Zápasů v lize ( 27 / 13 / 4) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

267 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
D.Č. O.R. D.V. L.V. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
2:3 3:2 3:0 3:0 21 14 315
2 .
Image 1
Otakar Riha
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
David Voborský
2:3 1:3 3:0
3:S
16 0 296
4 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
0:3 3:1 0:3 3:1 12 -11 281
5 .
Image 1
Petr Šulc
0:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 267

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

319 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
P.Š. P.H. L.B. J.C. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0
3:0 3:1
3:2
25 14 319
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
3:1 3:2
2:3
13 3 296
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3 1:3 3:1
3:1
13 0 293
4 .
Image 1
Jan Caha
1:3 2:3 1:3 3:1 10 -11 279
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
3:2
1:3
1:3 9 -14 275

4 . Úroveň B

313 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
T.H. I.D. P.Š. J.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:0 3:2 3:1
3:0
25 14 339
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
0:3 3:0 3:0 3:0 21 3 324
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 0:3 3:2 3:1 13 0 313
4 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -11 299
5 .
Image 1
Martin Mráz
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 287

5 . Úroveň B

268 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
H.H. P.Š. L.B. J.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hubert Horák
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 281
2 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:2 1:3 3:2 11 0 251
4 .
Image 1
Jan Růžička
0:3 0:3 3:1 2:3 8 -11 237
5 .
Image 1
Martin Holas
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -14 233

6 . Úroveň A

295 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
P.Š. L.K. M.Z. M.V. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:1
1:3
3:0 21 14 295
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
3:2
3:1 3:1 17 11 288
3 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 277
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
1:3
0:3
3:1 13 -11 262
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 248

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

237 bodů
38. místo (36. místo v mužích)
J.V. P.H. P.Š. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vykydal
3:0 3:2
3:0
3:0
26 14 260
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 249
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 237
4 .
Image 1
Radim Sedlacek
0:3
1:3 0:3
3:0
8 -11 217
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 207

7 . Úroveň C

216 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
P.Š. A.S. M.K. V.H. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:2 22 14 216
2 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 3:1 3:2 3:0 20 5 205
3 .
Image 1
Michaela Krejčí
2:3 1:3 3:1
2:3
11 0 191
4 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Adam Herout
2:3 0:3
3:2
0:3 7 -14 173

8 . Úroveň C

233 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
P.Š. P.Č. M.D. M.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 3:2 3:1
3:S
19 14 233
2 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2 3:S
S:3
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3 S:3 3:0 3:2 14 0 214
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
3:S
0:3
3:S
13 -11 202
5 .
Image 1
Jiri Vybihal
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 188

8 . Úroveň A

215 bodů
67. místo (62. místo v mužích)
R.S. V.H. P.Š. J.O. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Studený
3:0 3:1 3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 230
3 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Jiří Orava
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -11 188
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
1:3 0:3 S:S -1 -14 185

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň A

181 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
P.Š. F.V. R.V. K.P. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 170
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:0
8 0 148
4 .
Image 1
Karel Pavelek
S:3 S:3 3:0 S:3 7 -5 142
5 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132

7 . Úroveň A

130 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
J.R. R.M. J.O. M.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:1
3:0 S:S 3:0 18 14 172
2 .
Image 1
Radek Miča
1:3
3:S
1:3
3:S 14 5 159
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3
S:3
3:2
1:3 6 0 146
4 .
Image 1
Martin Kroupa
S:S
3:1
2:3
S:S 4 -5 139
5 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 S:3 3:1 S:S 4 -14 130

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.06.2022 08:32 3. David Voborský S:3 Komentáře
26.06.2022 08:32 3. Otakar Riha S:3 Komentáře
15.06.2022 18:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý Sprint 1:3
02.06.2022 19:00 3. David Černý Sprint 0:3
26.05.2022 18:00 4. Lukáš Blaha Sprint 3:0
16.05.2022 20:00 4. Radomír Uhlíř Sprint 3:2 Komentáře
13.05.2022 17:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
06.05.2022 16:00 4. Jan Caha fit4all centrum 3:1
26.04.2022 17:00 4. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.04.2022 11:00 4. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 3:2
20.04.2022 19:00 4. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3
03.04.2022 11:00 4. Iva Dolejšová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.03.2022 16:00 5. Martin Holas Sprint 3:0
20.03.2022 17:00 5. Lukáš Blaha Sprint 2:3
16.03.2022 16:00 5. Jan Růžička Sprint 3:0
09.03.2022 18:00 5. Hubert Horák Sprint 1:3
28.02.2022 16:00 6. Lukáš Kopačka Sprint 3:0
23.02.2022 19:00 6. Martin Zavadil fit4all centrum 3:1
07.02.2022 17:00 6. Miloš Vantuch Sprint 1:3 Komentáře
04.02.2022 16:00 6. Vítězslav Třetina Sprint 3:0
27.01.2022 16:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.01.2022 16:00 6. Radim Sedlacek Sprint 3:0
06.01.2022 14:30 6. Jan Vykydal Sprint 2:3
04.01.2022 16:00 6. Patrik Habrda Sprint 2:3
19.12.2021 17:00 7. Michaela Krejčí fit4all centrum 3:2
12.12.2021 09:30 7. Václav Hadrava Sprint 3:0
10.12.2021 17:30 7. Antonín Seidl Sprint 3:2
04.12.2021 09:00 7. Adam Herout Sprint 3:2
30.11.2021 11:05 8. Jiri Vybihal 3:S Komentáře
26.11.2021 16:00 8. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:2
19.11.2021 16:00 8. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.11.2021 16:00 8. Petr Čvanda Sprint 2:3
29.10.2021 08:00 8. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.10.2021 17:00 8. Václav Hadrava Sprint 0:3
25.10.2021 15:00 8. Jiří Orava Sprint 3:0
12.10.2021 16:00 8. Jiří Kohout Sprint 3:0
04.10.2021 00:10 9. Karel Pavelek 3:S
22.09.2021 17:00 9. Renáta Zrůstová Sprint 3:0
15.09.2021 17:00 9. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.09.2021 17:00 9. Filip Vašíček Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.09.2021 00:10 7. Martin Kroupa S:S
01.09.2021 00:10 7. Radek Miča S:3
25.08.2021 20:00 7. Jiří Orava Sprint 3:1
18.08.2021 17:00 7. Jan Růžička Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím