Načítám…
Jiří Kohout

Jiří Kohout (28 let)

ID: 39543

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 9 / 16 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

191 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
R.V. J.K. H.P. P.Č. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:2 3:0 3:S 3:S 24 14 198
2 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3
3:S
3:S 3:S 20 11 191
3 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3
S:3
1:3 3:S 7 0 167
4 .
Image 1
Petr Čipera
S:3 S:3 3:1 S:S 4 -11 153
5 .
Image 1
Lenka Slobodníková
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 144

10 . Úroveň A

131 bodů
87. místo (81. místo v mužích)
M.P. J.K. D.Č. L.Č. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Petřek
3:2
3:1
3:0
3:S 24 14 138
2 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3
3:1
3:1 3:S 20 11 131
3 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3
3:0
3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:S 7 -5 102
5 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

9 . Úroveň C

113 bodů
99. místo (92. místo v mužích)
M.Z. V.H. L.S. J.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:2
3:S
1:3 3:2 17 14 151
2 .
Image 1
Václav Hadrava
2:3
0:3
3:1 3:2 13 11 144
3 .
Image 1
Lenka Slobodníková
S:3
3:0
S:S
3:1
11 0 131
4 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1 1:3 S:S 3:2 10 -11 119
5 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3 2:3
1:3
2:3 7 -14 113

8 . Úroveň B

155 bodů
80. místo (76. místo v mužích)
A.S. R.J. I.T. J.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:0 3:2 3:0 3:1 25 14 199
2 .
Image 1
Radek Joch
0:3
3:2
3:0
3:1 18 11 189
3 .
Image 1
Ivo Trávníček
2:3
2:3
3:0
3:2 16 0 176
4 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -11 155
5 .
Image 1
Radek Vičar
1:3 1:3 2:3 S:3 4 -14 150

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

214 bodů
83. místo (81. místo v mužích)
M.S. I.M. D.B. J.G. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Slanina
3:0
3:2
3:0
3:0
26 14 260
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
2:3
3:1
3:2
13 11 244
3 .
Image 1
David Baloun
2:3
3:2
3:2
S:3
12 0 232
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
1:3
2:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
2:3
3:S
0:3 8 -14 214

8 . Úroveň C

240 bodů
74. místo (73. místo v mužích)
V.B. B.N. J.K. P.S. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Bartl
S:S S:S S:S 3:S 0 14 254
2 .
Image 1
Braňo Náter
S:S S:S S:S 3:S 0 11 251
3 .
Image 1
Jiří Kohout
S:S S:S S:S 3:S 0 0 240
4 .
Image 1
Petr Smetana
S:S S:S S:S 3:S 0 -11 229
5 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 226

7 . Úroveň A

266 bodů
74. místo (73. místo v mužích)
D.W. J.V. L.V. L.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:0
3:2
3:2 3:0 24 14 318
2 .
Image 1
Jakub Vacula
0:3
3:2 3:0 3:0 19 5 304
3 .
Image 1
Lukáš Vokoun
2:3
2:3 3:2 3:0 16 0 296
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 280
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 266

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 9. Petr Čipera 3:S
05.10.2020 00:10 9. Lenka Slobodníková 3:S
28.09.2020 14:41 9. Hana Palbuchtová 3:S Komentáře
13.09.2020 17:00 9. Radek Vičar Sport Centrum IVANOVICE 2:3
07.09.2020 00:10 10. Stasa Manojlovic 3:S
26.08.2020 17:00 10. Ludmila Čápová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.08.2020 19:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
23.08.2020 19:00 10. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
07.08.2020 19:00 9. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.07.2020 17:00 9. Václav Hadrava Xarena Slatina Badminton Club 2:3
16.07.2020 17:00 9. Marek Zukal fit4all centrum 2:3
15.07.2020 16:00 9. Lenka Slobodníková Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
13.07.2020 00:10 8. Radek Vičar 3:S
07.07.2020 17:00 8. Ivo Trávníček Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
06.07.2020 19:00 8. Radek Joch Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
01.07.2020 18:00 8. Antonín Seidl Badminton Líšeň 0:3
11.06.2020 08:36 8. David Baloun 3:S Komentáře
10.06.2020 17:00 8. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.06.2020 17:00 8. Milan Slanina Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
26.05.2020 17:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.05.2020 00:10 8. Ondrej Dlugoš 3:S
21.05.2020 00:10 8. Braňo Náter S:S
21.05.2020 00:10 8. Petr Smetana S:S
21.05.2020 00:10 8. Vojtěch Bartl S:S
27.02.2020 17:00 7. Daniel Walczysko Badminton Líšeň 0:3
18.02.2020 20:00 7. Jakub Vacula Badminton Líšeň 0:3
10.02.2020 21:00 7. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
05.02.2020 21:00 7. Lukáš Vokoun Xarena Slatina Badminton Club 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím