Petr Šikula

Petr Šikula (26 let)

ID: 29852

Brno

  • 56 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • 107 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 32 / 23 / 1) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

10 . Úroveň A

157 bodů
77. místo (73. místo v mužích)
P.Š. J.P. P.Č. S.M. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1
3:S
3:S
23 14 157
2 .
Image 1
Jakub Petečuk
2:3
3:S
8 11 139
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
3:S
7 0 127
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3
S:S
-2 -5 113
5 .
Image 1
Petr Marek
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 104

11 . Úroveň A

158 bodů
93. místo (89. místo v mužích)
P.Š. D.L. P.Š. J.S. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 153
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Jiří Sedláček
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 116
5 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 109

10 . Úroveň B

117 bodů
110. místo (104. místo v mužích)
A.S. K.J. R.J. P.Š. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 3:0 3:1 3:1 20 14 154
2 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:1
3:2
2:3 3:S 19 11 150
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 117
5 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 S:3
0:3
3:2 6 -14 112

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň C

200 bodů
151. místo (143. místo v mužích)
P.Š. L.B. S.M. A.A. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 191
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslav Bača
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

14 . Úroveň C

161 bodů
168. místo (156. místo v mužích)
L.H. D.R. E.H. P.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Hicl
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3
1:3
3:2 3:0 14 11 185
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3
3:1
3:2 1:3 13 0 173
4 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 2:3 2:3
3:S
12 -11 161
5 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 0:3 3:1
S:3
6 -14 152

14 . Úroveň B

196 bodů
154. místo (145. místo v mužích)
I.M. P.Š. P.Š. T.M. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Petr Šebesta
1:3
3:2
3:2
3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 .
Image 1
Tomáš Menšík
1:3
2:3
0:3
3:0
10 -11 179
5 .
Image 1
Kateřina Šverclová
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 166

15 . Úroveň B

190 bodů
162. místo (146. místo v mužích)
E.U. P.Š. J.K. I.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Uhlířová
3:1
1:3 3:1 3:0 20 14 194
2 .
Image 1
Petr Šikula
1:3
3:1
3:0 3:2 19 11 190
3 .
Image 1
Jan Kukučka
3:1
1:3
3:S
2:3
15 0 175
4 .
Image 1
Ivan Syka
1:3 0:3 S:3 3:0 8 -11 157
5 .
Image 1
Martin Kužela
0:3 2:3
3:2
0:3 7 -14 153

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň A

200 bodů
150. místo (141. místo v mužích)
M.J. L.P. P.Š. M.S. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janíček
3:1
3:1
3:S
3:0
21 0 69
2 .
Image 1
Libor Palán
1:3
3:1
3:S
3:2
15 0 63
3 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 1:3 2:3
3:S
9 0 57
4 .
Image 1
Miroslav Slatinský
S:3
S:3
3:2 S:S 2 0 50
5 .
Image 1
Martin Záklasník
0:3
2:3
S:3
S:S 0 0 48

15 . Úroveň B

214 bodů
149. místo (140. místo v mužích)
P.Š. M.Š. A.H. Z.C. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2
3:2 3:1 3:0 19 0 61
2 .
Image 1
Michal Šoka
2:3
3:0
3:1
3:S
18 0 60
3 .
Image 1
Adam Herout
2:3
0:3
3:0
3:0
14 0 56
4 .
Image 1
Zdeněk Charvát
1:3
1:3
0:3
3:S
7 0 49
5 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
S:3
0:3
S:3
0 0 42

13 . Úroveň A

196 bodů
167. místo (153. místo v mužích)
P.Č. I.Š. E.U. T.B. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Číhal
3:0
3:1
3:2
3:0
21 0 75
2 .
Image 1
Ivan Šišák
0:3
3:1 2:3 3:0 13 0 67
3 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3
1:3 3:1
3:S
12 0 66
4 .
Image 1
Tomáš Bartl
2:3
3:2 1:3 3:2 11 0 65
5 .
Image 1
Petr Šikula
0:3
0:3
S:3
2:3 2 0 56

13 . Úroveň C

210 bodů
139. místo (128. místo v mužích)
M.K. H.P. P.Š. M.K. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kuric
3:0 3:1 2:3 3:1 18 0 66
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 3:2 3:0
2:3
12 0 60
3 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 2:3 3:1
3:2
12 0 60
4 .
Image 1
Martin Kužela
3:2 0:3 1:3
3:1
10 0 58
5 .
Image 1
Tomáš Cibulka
1:3
3:2
2:3
1:3
8 0 56

Letní sezóna 2018

12 . Úroveň A

46 bodů
113. místo (102. místo v mužích)
P.Š. M.C. L.D. I.V. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:1 0:3 3:0 3:1 16 0 46
2 .
Image 1
Martin Caletka
1:3
3:S
1:3 3:1 12 0 42
3 .
Image 1
Libor Diviš
3:0
S:3
S:3
3:0 12 0 42
4 .
Image 1
Igor Vychopeň
0:3 3:1
3:S
0:3 10 0 40
5 .
Image 1
Rudolf Keller
1:3 1:3 0:3 3:0 8 0 38

13 . Úroveň A

34 bodů
115. místo (102. místo v mužích)
P.Š. M.Š. D.K. D.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 0:3 3:S 16 0 34
2 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
1:3
3:S
3:0
12 0 30
3 .
Image 1
Dana Kučerová
1:3
3:1
S:S 3:0 10 0 28
4 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0
S:3
S:S S:S 2 0 20
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
S:3
0:3
0:3 S:S -2 0 16

9 . Úroveň C

36 bodů
118. místo (104. místo v mužích)
A.S. M.K. T.C. I.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1 3:0 3:S 3:1 45 0 75
2 .
Image 1
Martin Kužela
1:3 3:0
3:S
3:1 36 0 66
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3 0:3 3:S
3:1
21 0 51
4 .
Image 1
Ivan Syka
S:3
S:3
S:3 3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Petr Šikula
1:3 1:3
1:3
0:3 6 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.08.2019 21:25 10. Stasa Manojlovic 3:S Komentáře
23.08.2019 08:35 10. Petr Marek 3:S Komentáře
21.08.2019 19:00 10. Petr Čipera Sprint 3:1
18.08.2019 18:00 10. Jakub Petečuk Centrum Viktoria 3:2
30.07.2019 16:00 11. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 3:2
18.07.2019 16:00 11. Jiří Sedláček Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.07.2019 18:00 11. Petr Šmejkal Sport Centrum IVANOVICE 3:1
11.07.2019 17:00 11. Jana Hanáková Centrum Viktoria 3:0
24.06.2019 19:00 10. Kristýna Jarošová fit4all centrum 3:2
21.06.2019 17:00 10. Antonín Slovák Sprint 1:3
17.06.2019 20:00 10. Dušan Medek fit4all centrum 2:3
16.06.2019 18:00 10. Radek Joch Centrum Viktoria 0:3
01.06.2019 09:00 15. Lukáš Bartoněk Centrum Viktoria 3:0
31.05.2019 15:12 15. Miroslav Bača 3:S Komentáře
11.05.2019 09:00 15. Adéla Alexová Sprint 3:0
05.05.2019 10:00 15. Stasa Manojlovic Sprint 3:1
26.04.2019 16:30 14. Eva Harťanská Sprint 2:3
19.04.2019 16:30 14. Dominik Rybář Sprint 2:3
15.04.2019 17:33 14. Milan Kafka 3:S Komentáře
09.04.2019 21:00 14. Lukáš Hicl Sprint 2:3
26.03.2019 16:00 14. Ivan Malý Sprint 0:3
19.03.2019 19:30 14. Kateřina Šverclová Centrum Viktoria 3:0
10.03.2019 10:00 14. Tomáš Menšík Sprint 3:0
08.03.2019 17:00 14. Petr Šebesta Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.02.2019 13:00 15. Ivan Syka fit4all centrum 3:0
20.02.2019 17:00 15. Martin Kužela Centrum Viktoria 3:2
17.02.2019 20:00 15. Eva Uhlířová fit4all centrum 1:3 Komentáře
17.02.2019 09:30 15. Jan Kukučka Sprint 3:1 Komentáře
27.01.2019 17:35 13. Martin Záklasník 3:S Komentáře
21.01.2019 16:00 13. Martin Janíček Centrum Viktoria 1:3
12.01.2019 11:00 13. Miroslav Slatinský Badminton Líšeň 2:3
04.01.2019 20:00 13. Libor Palán Sprint 1:3
16.12.2018 20:00 15. Michal Šoka Sprint 3:2 Komentáře
13.12.2018 16:00 15. Zdeněk Charvát Sprint 3:1
09.12.2018 09:00 15. Josef Pospíšil Sprint 3:0
08.12.2018 09:00 15. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:2
30.11.2018 15:11 13. Eva Uhlířová S:3 Komentáře
18.11.2018 09:00 13. Petr Číhal Sprint 0:3 Komentáře
11.11.2018 19:00 13. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 2:3
09.11.2018 17:00 13. Ivan Šišák Sprint 0:3
31.10.2018 17:30 13. Hana Palbuchtová Sprint 2:3
25.10.2018 16:00 13. Martin Kuric Centrum Viktoria 1:3
21.10.2018 20:00 13. Tomáš Cibulka Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
15.10.2018 17:00 13. Martin Kužela Sprint 3:1
26.09.2018 16:00 12. Martin Caletka Sprint 3:1
19.09.2018 19:00 12. Libor Diviš Badminton Jehnice 0:3
18.09.2018 18:00 12. Igor Vychopeň Sprint 3:0
07.09.2018 18:00 12. Rudolf Keller Sprint 3:1
26.08.2018 18:00 13. Tomáš Blažek Sprint 3:S
14.08.2018 17:00 13. Daniel Šafrán Centrum Viktoria 0:3
13.08.2018 17:00 13. Dana Kučerová Centrum Viktoria 3:1
11.08.2018 14:00 13. Monika Šťastná Centrum Viktoria 3:0
30.07.2018 18:00 9. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.07.2018 10:00 9. Tomáš Cibulka Sprint 1:3 Komentáře
10.07.2018 15:00 9. Ivan Syka Sprint 0:3
09.07.2018 16:00 9. Martin Kužela Sprint 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím