Roman Caha

Roman Caha (40 let)

ID: 28396

Brno

  • 85 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 91 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 53 / 23 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň B

187 bodů
56. místo (55. místo v mužích)
R.C. R.V. V.K. A.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2 2:3
3:1
13 14 187
2 .
Image 1
Radek Veveričík
2:3 2:3 3:0 11 11 182
3 .
Image 1
Vojtěch Koukal
3:2 3:2
0:3
10 0 170
4 .
Image 1
Adam Blecha
1:3
0:3
3:0
8 -11 157
5 .
Image 1
Roman Studený
0 -14 146

9 . Úroveň C

190 bodů
72. místo (69. místo v mužích)
K.Š. R.C. D.R. P.D. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Roman Caha
2:3
3:2
3:1
3:1 19 11 190
3 .
Image 1
Dominik Rybář
0:3
2:3
3:1 3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Petr Diviš
0:3
1:3
1:3 3:0 9 -11 158
5 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 148

10 . Úroveň C

158 bodů
76. místo (74. místo v mužích)
R.C. R.V. P.Č. P.H. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:S
3:1
3:1
3:1
24 14 158
2 .
Image 1
Radek Veveričík
S:3
3:0
3:1
3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 132
4 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
1:3
2:3
3:1
10 -11 119
5 .
Image 1
Radek Miča
1:3
0:3 1:3
1:3
3 -14 109

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň A

233 bodů
129. místo (123. místo v mužích)
I.M. L.B. R.C. M.M. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 255
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1
3:2 1:3 3:2 17 11 248
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3 3:1 3:2 13 0 233
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
3:1 1:3 S:S 6 -11 215
5 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3 2:3 S:S 2 -14 208

11 . Úroveň C

219 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
P.M. P.D. Z.S. R.C. P.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
2:3 3:2
3:2
3:S
18 14 252
2 .
Image 1
Petr Diviš
3:2
3:1
3:2 0:3 16 11 247
3 .
Image 1
Zdeněk Sychra
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 235
4 .
Image 1
Roman Caha
2:3
2:3 1:3 3:2 10 -11 219
5 .
Image 1
Pavel Zalešák
S:3
3:0
S:3
2:3 9 -14 215

12 . Úroveň C

259 bodů
109. místo (103. místo v mužích)
R.C. R.J. P.Č. M.J. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1
3:1 3:0
3:S
25 14 259
2 .
Image 1
Radek Joch
1:3
3:1 3:1
3:S
19 11 250
3 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 235
4 .
Image 1
Martin Janíček
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 216
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

13 . Úroveň A

238 bodů
122. místo (114. místo v mužích)
R.C. D.L. D.R. K.Š. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2
3:1
3:1
3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Dalibor Lang
2:3
3:0
3:0
3:0 23 11 234
3 .
Image 1
Dominik Rybář
1:3
0:3
3:0
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
Kateřina Šverclová
1:3
0:3
0:3
3:1
7 -11 196
5 .
Image 1
Jan Pinďák
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 187

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň C

214 bodů
136. místo (128. místo v mužích)
D.O. R.C. J.G. J.Š. E.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 71
2 .
Image 1
Roman Caha
1:3
2:3
3:2
3:0
13 0 61
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
3:2
2:3
3:0
12 0 60
4 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
2:3
3:2 3:2 10 0 58
5 .
Image 1
Eva Uhlířová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 0 50

14 . Úroveň A

221 bodů
144. místo (135. místo v mužích)
R.C. P.Š. D.O. G.B. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2
1:3
3:0
3:2
15 0 63
2 .
Image 1
Petr Šulák
2:3
1:3 3:0 3:S 14 0 62
3 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:1 3:0 S:S 14 0 62
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 53
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
2:3
S:3 S:S
S:3
0 0 48

12 . Úroveň C

210 bodů
155. místo (143. místo v mužích)
A.V. P.Č. L.A. M.Z. R.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Votoupalová
3:1 2:3 3:0
3:S
18 0 78
2 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 3:2 3:1
3:S
15 0 75
3 .
Image 1
Lukáš Antalov
3:2 2:3 1:3
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Martin Záklasník
0:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71
5 .
Image 1
Roman Caha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

10 . Úroveň C

231 bodů
130. místo (122. místo v mužích)
R.V. V.K. L.K. K.P. R.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 3:0 3:0
3:S
21 0 87
2 .
Image 1
Vojtěch Kubáň
2:3 3:0 S:S
3:S
11 0 77
3 .
Image 1
Luděk Kočica
0:3 0:3 S:S
3:S
3 0 69
4 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 S:S S:S
3:S
1 0 67
5 .
Image 1
Roman Caha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 66

Jarní sezóna 2018

9 . Úroveň B

123 bodů
114. místo (107. místo v mužích)
P.M. V.T. M.D. R.C. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Michalec
3:1
2:3
3:0
3:0
41 0 146
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
3:0 3:2 3:1 35 0 140
3 .
Image 1
Matej Ducár
3:2
0:3
3:2
3:2
27 0 132
4 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 123
5 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3
1:3
2:3
S:3
6 0 111

9 . Úroveň B

136 bodů
113. místo (107. místo v mužích)
K.P. M.I. R.C. L.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Polášková
1:3
3:1
3:1
3:S
34 0 154
2 .
Image 1
Martin Imrich
3:1
2:3
3:2
3:2
33 0 153
3 .
Image 1
Roman Caha
1:3
3:2
S:S
3:S
16 0 136
4 .
Image 1
Lukáš Konvičný
1:3
2:3
S:S
3:0
14 0 134
5 .
Image 1
Michal Možný
S:3
2:3
S:3
0:3
4 0 124

10 . Úroveň B

144 bodů
103. místo (98. místo v mužích)
L.N. R.C. S.C. V.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Nevaril
2:3
3:0 3:S 3:0 40 0 145
2 .
Image 1
Roman Caha
3:2
3:2
3:1
3:S 39 0 144
3 .
Image 1
Stanislav Charvát
0:3
2:3
3:S 3:S 24 0 129
4 .
Image 1
Vojtěch Koukal
S:3
1:3
S:3 S:S -3 0 102
5 .
Image 1
Katarína Šimková
0:3 S:3 S:3 S:S -5 0 100

10 . Úroveň A

126 bodů
125. místo (118. místo v mužích)
P.H. V.S. R.C. R.B. L.P. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hrubý
2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 40 0 145
2 .
Image 1
Vít Strádal
3:2 3:1 3:0 3:0 S:S 32 0 137
3 .
Image 1
Roman Caha
2:3 1:3 3:1 0:3
3:2
21 0 126
4 .
Image 1
Roman Brennner
0:3 0:3 1:3 3:1 3:1 20 0 125
5 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3 3:0 1:3 3:2 19 0 124
6 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
0:3 S:S
2:3
1:3 2:3 4 0 109

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň D

128 bodů
128. místo (118. místo v mužích)
K.P. M.O. R.C. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Polášková
3:0 3:1
1:3
35 0 140
2 .
Image 1
Matej Olearnik
0:3
3:2
3:0 29 0 134
3 .
Image 1
Roman Caha
1:3
2:3
3:1
23 0 128
4 .
Image 1
Pavel Carda
3:1
0:3
1:3
18 0 123

11 . Úroveň B

132 bodů
124. místo (113. místo v mužích)
R.C. M.B. P.Č. E.U. I.T. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1
3:2 3:2 3:0 3:1 42 0 132
2 .
Image 1
Martin Brabec
1:3
3:2
3:1
3:0
3:1 37 0 127
3 .
Image 1
Petr Čipera
2:3 2:3 3:2 3:2 3:0 30 0 120
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
2:3
1:3
2:3 0:3
3:0
18 0 108
5 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3
0:3
2:3 3:0 1:3 15 0 105
6 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 1:3 0:3
0:3
3:1 13 0 103

11 . Úroveň D

131 bodů
142. místo (129. místo v mužích)
V.T. K.Š. R.C. L.Č. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:2 2:3 3:1 3:1 35 0 140
2 .
Image 1
Katarína Šimková
2:3 3:1 S:3 3:1 26 0 131
3 .
Image 1
Roman Caha
3:2 1:3 2:3 3:1 26 0 131
4 .
Image 1
Lukáš Černín
1:3 3:S 3:2 1:3 23 0 128
5 .
Image 1
Roman Šmerda
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 122

12 . Úroveň B

133 bodů
137. místo (124. místo v mužích)
R.C. A.S. L.A. J.K. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1 3:2 3:0 3:S 43 0 133
2 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 122
3 .
Image 1
Lukáš Antalov
2:3 2:3 3:1 3:S 29 0 119
4 .
Image 1
Jan Kriz
0:3 1:3 1:3 3:S 14 0 104
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň A

89 bodů
99. místo (90. místo v mužích)
R.V. P.D. R.C. L.S. R.Š. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:2 3:0 3:1
3:0
3:S
44 0 104
2 .
Image 1
Petr Diviš
2:3 1:3 3:2
3:0
3:S 30 0 90
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 3:1 3:1 2:3 3:S 29 0 89
4 .
Image 1
Lenka Suchá
1:3 2:3 1:3
3:0
3:S 25 0 85
5 .
Image 1
Radka Šindelářová
0:3
0:3
3:2
0:3
3:S 15 0 75
6 .
Image 1
Tomáš Eker
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

10 . Úroveň A

91 bodů
99. místo (90. místo v mužích)
R.C. A.S. A.K. H.P. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:1
3:1
3:1
3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
3:2
3:1 3:1 33 0 78
3 .
Image 1
Alena Königová
1:3
2:3
3:1
3:0
30 0 75
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
1:3
1:3
3:1 17 0 62
5 .
Image 1
Ondrej Hajek
0:3 1:3
0:3
1:3 4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.08.2019 18:00 8. Radek Veveričík Xarena Slatina Badminton Club 3:2
11.08.2019 19:00 8. Adam Blecha Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
04.08.2019 19:00 8. Vojtěch Koukal Sprint 2:3
27.07.2019 14:00 9. Radek Vičar Centrum Viktoria 3:1
26.07.2019 18:00 9. Katarína Šimková Sprint 2:3 Komentáře
14.07.2019 19:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
11.07.2019 17:00 9. Dominik Rybář Sport Centrum IVANOVICE 3:2 Komentáře
29.06.2019 18:12 10. Radek Veveričík 3:S Komentáře
23.06.2019 19:00 10. Pavel Hejl Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
18.06.2019 09:00 10. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
14.06.2019 19:00 10. Petr Čipera Sprint 3:1
29.05.2019 14:00 12. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.05.2019 07:30 12. Tomáš Mezenyi Centrum Viktoria 3:2
22.05.2019 11:00 12. Ivan Malý Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
16.05.2019 20:00 12. Lukáš Bránka Sprint 2:3
30.04.2019 12:00 11. Pavel Zalešák Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.04.2019 17:00 11. Petr Diviš Sprint 2:3
25.04.2019 20:00 11. Petr Macek fit4all centrum 2:3 Komentáře
24.04.2019 19:00 11. Zdeněk Sychra Sprint 1:3
25.03.2019 19:30 12. Tomáš Horáček 3:S Komentáře
24.03.2019 19:30 12. Martin Janíček Centrum Viktoria 3:0
17.03.2019 18:00 12. Radek Joch Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
08.03.2019 19:00 12. Petr Čipera Sprint 3:1
28.02.2019 19:00 13. Dalibor Lang Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
26.02.2019 20:00 13. Kateřina Šverclová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.02.2019 15:00 13. Dominik Rybář Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.02.2019 15:00 13. Jan Pinďák Centrum Viktoria 3:0
25.01.2019 19:00 13. Jakub Šoltés Sprint 3:2 Komentáře
22.01.2019 17:00 13. Eva Uhlířová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.01.2019 16:00 13. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
11.01.2019 18:00 13. David Očenášek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
30.12.2018 09:00 14. Daniel Šafrán Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
16.12.2018 19:00 14. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
14.12.2018 17:00 14. Petr Šulák Sprint 3:2 Komentáře
08.12.2018 19:00 14. David Očenášek Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
27.11.2018 11:34 12. Martin Záklasník S:3 Komentáře
27.11.2018 11:33 12. Andrea Votoupalová S:3 Komentáře
27.11.2018 11:33 12. Lukáš Antalov S:3 Komentáře
27.11.2018 11:32 12. Petr Čipera S:3 Komentáře
21.10.2018 08:11 10. Vojtěch Kubáň S:3 Komentáře
21.10.2018 08:11 10. Radek Veveričík S:3 Komentáře
21.10.2018 08:10 10. Luděk Kočica S:3 Komentáře
21.10.2018 08:10 10. Karel Pavelek S:3 Komentáře
31.05.2018 17:00 9. Matej Ducár Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
30.05.2018 16:00 9. Pavel Michalec Sprint 0:3 Komentáře
27.05.2018 20:00 9. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 2:3
02.05.2018 12:06 9. Lukáš Konvičný S:S
20.04.2018 20:00 9. Kateřina Polášková Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
18.04.2018 18:00 9. Martin Imrich Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
01.04.2018 17:00 10. Katarína Šimková 3:S
31.03.2018 12:00 10. Stanislav Charvát Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
25.03.2018 20:00 10. Lukas Nevaril Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
18.03.2018 16:00 10. Vojtěch Koukal Sprint 3:1 Komentáře
24.02.2018 12:00 10. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:1
22.02.2018 15:00 10. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.02.2018 17:00 10. Zuzana Kopáčková Sprint 3:2 Komentáře
17.02.2018 19:00 10. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.02.2018 18:00 10. Pavel Hrubý Badminton Líšeň 2:3
28.01.2018 12:00 10. Matej Olearnik Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
26.01.2018 17:30 10. Kateřina Polášková fit4all centrum 1:3
06.01.2018 17:00 10. Pavel Carda Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
27.12.2017 17:00 11. Martin Brabec fit4all centrum 3:1 Komentáře
17.12.2017 18:00 11. Ivo Trávníček fit4all centrum 3:0
15.12.2017 14:00 11. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.12.2017 20:00 11. Eva Uhlířová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.12.2017 15:00 11. Petr Čipera Xarena Slatina Badminton Club 3:2
19.11.2017 19:00 11. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.11.2017 18:00 11. Katarína Šimková Sprint 1:3
07.11.2017 20:00 11. Lukáš Černín Xarena Slatina Badminton Club 2:3
05.11.2017 09:00 11. Roman Šmerda Club Classic 3:1
29.10.2017 18:00 12. Lukáš Bartoněk Centrum Viktoria 3:S
19.10.2017 20:00 12. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.10.2017 20:00 12. Jan Kriz Badminton Líšeň 3:0
05.10.2017 17:00 12. Lukáš Antalov Badminton Líšeň 3:2
27.09.2017 08:00 9. Lenka Suchá Club Classic 3:1
26.09.2017 19:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:1
21.09.2017 17:30 9. Radek Veveričík Badminton Líšeň 0:3
20.09.2017 18:00 9. Tomáš Eker Sprint 3:S
19.09.2017 18:00 9. Radka Šindelářová Badminton Líšeň 2:3
17.08.2017 20:00 10. Alena Königová Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
15.08.2017 23:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 3:1 Komentáře
10.08.2017 21:00 10. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.08.2017 19:00 10. Ondrej Hajek Badminton Líšeň 3:0
9. Jakub Šoltés 3:S Komentáře
9. Michal Možný 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím