Richard Trembecký

Richard Trembecký (25 let)

ID: 31336

Brno

Vacuumlabs -

Facebook profil

  • 65 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 130 /335
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 35 / 25 / 5) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň B

131 bodů
96. místo (90. místo v mužích)
M.C. R.T. M.F. V.V. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Richard Trembecký
1:3
3:1
3:0
3:S
20 11 131
3 .
Image 1
Marek Filka
0:3
1:3
3:S
7 0 107
4 .
Image 1
Vilem Vrba
0:3
0:3
0 -11 89
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Jarní sezóna 2020

13 . Úroveň C

116 bodů
154. místo (144. místo v mužích)
A.H. M.G. J.V. R.T. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Herout
3:1
3:2
3:0
3:1
24 14 158
2 .
Image 1
Michal Garlík
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 153
3 .
Image 1
Jan Vavrečka
2:3
0:3
3:1
3:1
14 0 134
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -11 116
5 .
Image 1
Eva Paterová
1:3
0:3
1:3
1:3
3 -14 109

14 . Úroveň C

143 bodů
150. místo (142. místo v mužích)
M.B. R.T. M.Č. M.G. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Baranec
3:2 S:S 3:S 3:S 15 14 149
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3 S:S 3:S 3:S 12 11 143
3 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 128
4 .
Image 1
Martin Gabriel
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 107
5 .
Image 1
Jakub Gabriel
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 104

14 . Úroveň A

137 bodů
167. místo (154. místo v mužích)
R.M. A.H. M.Ž. R.T. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 155
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 126

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

154 bodů
144. místo (137. místo v mužích)
A.A. R.T. E.M. N.F. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 160
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:0
3:0
3:0
23 11 154
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3 0:3
3:0
3:1
13 0 133
4 .
Image 1
Natálie Faruzelová
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
1:3
0:3 1 -14 107

15 . Úroveň B

141 bodů
151. místo (145. místo v mužích)
R.T. G.B. T.B. T.B. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
2:3
3:0
3:0 17 11 128
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3
3:2 3:0 S:S 10 0 110
4 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 96
5 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3 0:3 S:S 0:3 -2 -14 84

14 . Úroveň B

106 bodů
178. místo (163. místo v mužích)
M.B. T.M. T.H. J.H. R.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Baranec
3:2
3:0 3:0
3:S
25 14 159
2 .
Image 1
Tomáš Menšík
2:3
3:1 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Image 1
Tomáš Hula
0:3 1:3 3:1
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Image 1
Richard Trembecký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

14 . Úroveň B

154 bodů
156. místo (145. místo v mužích)
A.S. D.K. R.T. N.P. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
David Kovář
0:3 3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3 3:0
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Nikola Pajkovský
1:3
0:3
0:3 3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Josef Mikulka
0:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2019

15 . Úroveň B

192 bodů
157. místo (148. místo v mužích)
R.T. J.R. I.P. P.C. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 3:1
3:S
3:S
18 14 192
2 .
Image 1
Jan Rybka
3:0 S:S S:S S:S 1 11 172
3 .
Image 1
Irma Protivová
1:3 S:S S:S S:S -5 0 155
4 .
Image 1
Pavel Carda
S:3
S:S S:S S:S -6 -11 143
5 .
Image 1
Martin Bělohoubek
S:3
S:S S:S S:S -6 -14 140

16 . Úroveň A

152 bodů
174. místo (161. místo v mužích)
T.C. R.T. P.M. J.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 158
2 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:1 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Image 1
Petr Menšík
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 135
4 .
Image 1
Jaroslav Škulavik
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
Dana Kučerová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

16 . Úroveň B

142 bodů
192. místo (172. místo v mužích)
J.B. D.M. J.H. R.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
1:3
3:0
3:0 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 2:3 3:1 3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Jana Hiripi
0:3
3:2
2:3
3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 1:3
3:2
3:0
13 -11 142
5 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 126

15 . Úroveň C

155 bodů
185. místo (163. místo v mužích)
I.M. T.T. E.H. R.T. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:1
3:0
3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2018

13 . Úroveň B

175 bodů
163. místo (150. místo v mužích)
P.D. T.H. L.S. M.K. R.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Diviš
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 70
2 .
Image 1
Tomáš Herůdek
1:3 3:0 3:1 3:0 18 0 66
3 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 58
4 .
Image 1
Martin Kuric
1:3 1:3 2:3 3:2 8 0 56
5 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 0:3 0:3 2:3 2 0 50

13 . Úroveň C

224 bodů
142. místo (133. místo v mužích)
T.B. K.Š. R.T. S.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bartl
3:S
3:0
3:S
3:S
21 0 75
2 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3
3:0 3:0
3:S
17 0 71
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3 0:3
3:S
3:S
10 0 64
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3
0:3
S:3
S:S -2 0 52
5 .
Image 1
Luděk Kočica
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 52

15 . Úroveň C

221 bodů
147. místo (138. místo v mužích)
R.T. I.P. T.M. V.N. I.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 63
2 .
Image 1
Irma Protivová
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 56
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
3:2
3:S
S:S
7 0 49
4 .
Image 1
Vit N
S:3
0:3
S:3
3:S
5 0 47
5 .
Image 1
Igor Vychopeň
S:3
S:3
S:S
S:3
-2 0 40

20 . Úroveň A

98 bodů
207. místo (179. místo v mužích)
R.T. P.Č. D.L. M.Č. M.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0
22 0 28
2 .
Image 1
Pavel Čech
3:2
3:0
3:1
3:S
3:0 21 0 27
3 .
Image 1
Dáša Labáková
0:3
0:3
3:1
3:S
S:S
6 0 12
4 .
Image 1
Michaela Černochová
0:3
1:3
1:3
3:S
S:S
4 0 10
5 .
Image 1
Matěj Severa
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6
6 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3
S:S
S:S
3:S
0 0 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.07.2020 19:56 11. Miroslav Čechmánek 3:S Komentáře
01.07.2020 17:00 11. Marek Filka Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
30.06.2020 07:00 11. Vilem Vrba Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
25.06.2020 16:00 11. Martin Chromeček fit4all centrum 1:3 Komentáře
07.06.2020 10:00 13. Eva Paterová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
05.06.2020 10:00 13. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
02.06.2020 20:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
29.05.2020 15:00 13. Michal Garlík Sprint 0:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 14. Miroslav Čechmánek S:S
21.05.2020 00:10 14. Martin Gabriel 3:S
21.05.2020 00:10 14. Jakub Gabriel 3:S
07.03.2020 10:00 14. Michal Baranec Xarena Slatina Badminton Club 2:3
28.02.2020 21:00 14. Radek Miča fit4all centrum 0:3 Komentáře
24.02.2020 12:00 14. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
20.02.2020 16:00 14. Antonín Huráb Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.02.2020 11:00 14. Milan Kachlík Sprint 3:0
22.01.2020 14:00 14. Lukáš Drahník Sprint 3:0 Komentáře
21.01.2020 08:00 14. Eduard Medla Sprint 3:0
20.01.2020 17:00 14. Adéla Alexová Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
11.01.2020 17:00 14. Natálie Faruzelová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
19.12.2019 19:00 15. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
11.12.2019 13:00 15. Tomáš Blažek Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.12.2019 16:00 15. Tomáš Bambas Sprint 3:0 Komentáře
08.12.2019 20:00 15. Josef Pospíšil Sprint 3:0
01.12.2019 14:13 14. Tomáš Menšík S:3 Komentáře
29.11.2019 11:19 14. Tomáš Hula S:3 Komentáře
28.11.2019 08:24 14. Jiří Hovorka S:3 Komentáře
27.11.2019 09:57 14. Michal Baranec S:3 Komentáře
14.10.2019 20:00 14. Josef Mikulka Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
13.10.2019 10:30 14. Nikola Pajkovský fit4all centrum 3:0
11.10.2019 19:00 14. Antonín Seidl Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
09.10.2019 21:00 14. David Kovář Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.06.2019 21:48 15. Martin Bělohoubek 3:S Komentáře
02.06.2019 21:48 15. Pavel Carda 3:S Komentáře
08.05.2019 15:00 15. Jan Rybka Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.05.2019 19:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
26.04.2019 18:00 16. Tomáš Cibulka Sprint 2:3 Komentáře
26.04.2019 11:00 16. Petr Menšík Sport Centrum IVANOVICE 3:1
26.04.2019 00:05 16. Dana Kučerová 3:S Komentáře
09.04.2019 08:30 16. Jaroslav Škulavik Centrum Viktoria 3:0
30.03.2019 20:00 16. Dušan Medek fit4all centrum 1:3
23.03.2019 15:00 16. Jana Hiripi Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
14.03.2019 18:00 16. Jana Benešová Sprint 0:3
13.03.2019 20:00 16. Matúš Hlaváčik Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
02.03.2019 10:00 15. Miroslava Ptáčková Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
25.02.2019 14:00 15. Eva Harťanská Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.02.2019 09:00 15. Ivan Malý fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.02.2019 17:00 15. Tom Tom Centrum Viktoria 0:3
30.01.2019 07:00 13. Tomáš Herůdek Sprint 0:3
28.01.2019 16:00 13. Lenka Suchá Sprint 0:3
10.01.2019 08:00 13. Martin Kuric Sprint 2:3
09.01.2019 19:00 13. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.12.2018 13:56 13. Stasa Manojlovic 3:S Komentáře
18.12.2018 13:55 13. Luděk Kočica 3:S Komentáře
17.12.2018 19:00 13. Tomáš Bartl Sprint 0:3
05.12.2018 10:00 13. Katarína Šimková Sprint 0:3
01.12.2018 08:57 15. Igor Vychopeň 3:S Komentáře
01.12.2018 08:55 15. Vit N 3:S Komentáře
13.11.2018 20:00 15. Tomáš Menšík Sprint 3:0
12.11.2018 20:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
26.10.2018 08:00 20. Michaela Černochová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
22.10.2018 09:00 20. Pavel Čech Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
18.10.2018 07:00 20. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.10.2018 09:00 20. Matěj Severa Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
11.10.2018 09:00 20. Dáša Labáková Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím