Tomáš Badár

Tomáš Badár (25 let)

ID: 29634

Brno

  • 80 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 43 / 34 / 3) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

225 bodů
47. místo (46. místo v mužích)
L.B. M.Z. T.B. S.M. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Blaha
3:1
3:S
3:S
3:1 24 14 258
2 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
3:1
3:0 3:0 21 11 252
3 .
Image 1
Tomáš Badár
S:3
1:3
3:S
S:S 5 0 225
4 .
Image 1
Sean McLemon
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -11 207
5 .
Image 1
Jan Růžička
1:3 0:3 S:S
S:S
-3 -14 203

7 . Úroveň B

205 bodů
46. místo (45. místo v mužích)
V.S. T.B. L.B. D.L. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 219
2 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3
3:0
3:S
3:S
20 5 205
3 .
Image 1
Lukáš Brtník
0:3
0:3 3:0
3:S
13 0 193
4 .
Image 1
David Luczewský
S:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 175
5 .
Image 1
Miroslav Vozdecký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

6 . Úroveň A

219 bodů
49. místo (48. místo v mužích)
P.B. R.U. K.Š. T.B. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:1
3:0 3:1 3:2 24 14 258
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:1
3:2
3:1
18 11 249
3 .
Image 1
Konstantin Šindelář
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3
2:3
0:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Petr Neradilek
2:3
1:3
S:3
0:3 3 -14 209

7 . Úroveň C

206 bodů
45. místo (44. místo v mužích)
S.M. T.B. J.C. L.H. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
2:3
3:0
3:0 3:0 23 14 217
2 .
Image 1
Tomáš Badár
3:2 3:2
3:S
3:2 21 5 206
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Lenka Halouzková
0:3
S:3
1:3
3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
David Luczewský
0:3 2:3 0:3 2:3 4 -14 170

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň B

293 bodů
85. místo (81. místo v mužích)
J.L. Z.S. B.N. M.N. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lojka
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 336
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3
3:2
2:3 3:0 16 11 327
3 .
Image 1
Braňo Náter
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Martin Novotný
1:3 3:2 1:3 2:3 9 -11 298
5 .
Image 1
Tomáš Badár
2:3 0:3 0:3 3:2 7 -14 293

8 . Úroveň A

292 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
M.V. A.N. T.B. O.D. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Višňovský
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 316
2 .
Image 1
Aleš Nevřela
3:2
3:1 S:S
3:S
15 11 306
3 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3
1:3 3:2
3:S
12 0 292
4 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
0:3
S:S 2:3
3:S
6 -11 275
5 .
Image 1
Jiří Černoch
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

8 . Úroveň B

314 bodů
67. místo (65. místo v mužích)
B.N. Z.S. T.B. D.L. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
3:1 3:1
3:S
3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3 3:1 3:0 2:3 16 11 327
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 314
4 .
Image 1
David Luczewský
S:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 297
5 .
Image 1
Lukáš Brtník
0:3 3:2 1:3 0:3 6 -14 292

9 . Úroveň A

317 bodů
63. místo (61. místo v mužích)
T.B. M.L. J.C. P.Z. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Badár
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 317
2 .
Image 1
Michal Lachowicz
1:3 3:0
3:1
3:S
20 11 311
3 .
Image 1
Jindřich Chodúr
2:3 0:3
3:2
3:S
13 0 293
4 .
Image 1
Pavel Zalešák
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 279
5 .
Image 1
Michaela Lazarová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň C

294 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
F.F. M.C. T.B. F.J. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Fousek
3:2 3:1 3:2 3:2 17 0 89
2 .
Image 1
Milan Cermak
2:3 3:1 3:2
3:1
16 0 88
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 1:3 3:2 3:0 12 0 84
4 .
Image 1
Filip Jedlička
2:3 2:3 2:3 3:1 11 0 83
5 .
Image 1
Karel Pavelek
2:3
1:3
0:3 1:3 4 0 76

10 . Úroveň B

305 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
T.B. M.D. M.D. J.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 87
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:0
0:3
2:3 3:0 14 0 86
3 .
Image 1
Michal Drexler
2:3
3:0
0:3 3:1 13 0 85
4 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:2 3:0 0:3 10 0 82
5 .
Image 1
Michaela Krejčí
1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 80

11 . Úroveň A

291 bodů
101. místo (96. místo v mužích)
O.B. T.B. D.L. I.D. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Benc
3:1 3:0 3:1 3:0 22 0 88
2 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 3:0 3:2
3:0
17 0 83
3 .
Image 1
Dalibor Lang
0:3 0:3
3:1
3:0
11 0 77
4 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3 2:3
1:3
3:1 9 0 75
5 .
Image 1
Jan Laštůvka
0:3
0:3
0:3
1:3 1 0 67

12 . Úroveň A

245 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
I.T. T.B. A.V. T.B. E.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Trávníček
3:0
3:0
3:0
3:S
23 0 77
2 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:1 3:0
3:S
16 0 70
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3
1:3 3:0
3:S
12 0 66
4 .
Image 1
Tomáš Bartl
0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 59
5 .
Image 1
Emir Dizdar
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 54

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň C

52 bodů
101. místo (95. místo v mužích)
V.K. J.C. I.D. M.N. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Křivánek
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 72
2 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:0 3:2
2:3
12 0 60
3 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 0:3 3:2 3:0 10 0 58
4 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 2:3 2:3
3:0
10 0 58
5 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3
3:2
0:3
0:3
4 0 52

9 . Úroveň A

56 bodů
76. místo (72. místo v mužích)
A.V. T.B. L.P. R.J. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Votoupalová
1:3
3:S
3:1 3:2 15 0 57
2 .
Image 1
Tomáš Badár
3:1
0:3 3:2 3:1 14 0 56
3 .
Image 1
Lucie Pitelová
S:3
3:0
S:3
3:0 12 0 54
4 .
Image 1
Radek Joch
1:3 2:3
3:S
2:3
10 0 52
5 .
Image 1
Luděk Kočica
2:3 1:3 0:3
3:2
7 0 49

9 . Úroveň D

67 bodů
85. místo (77. místo v mužích)
L.S. T.B. S.M. L.C. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
3:S
3:1
3:1
3:1 43 0 73
2 .
Image 1
Tomáš Badár
S:3
3:0 3:1 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 0:3 3:0 3:2 24 0 54
4 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
1:3 0:3
3:2
13 0 43
5 .
Image 1
Alena Königová
1:3 0:3 2:3
2:3
10 0 40

8 . Úroveň C

66 bodů
102. místo (90. místo v mužích)
J.R. L.P. L.R. Z.K. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
3:1 3:1 3:S 3:1 43 0 103
2 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3 3:1 S:S 3:0 21 0 81
3 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
1:3 1:3
2:3
3:1 19 0 79
4 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
S:3 S:S
3:2
3:1 15 0 75
5 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 0:3 1:3 1:3 6 0 66

Jarní sezóna 2018

11 . Úroveň C

101 bodů
136. místo (127. místo v mužích)
D.D. P.Č. T.B. P.S. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Duda
3:1 3:1 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Image 1
Petr Čipera
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 108
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3 2:3 3:2 3:1 26 0 101
4 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 1:3 2:3 3:2 19 0 94
5 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3
1:3 1:3 2:3 8 0 83

11 . Úroveň D

116 bodů
143. místo (133. místo v mužích)
M.D. R.B. T.B. Z.M. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Drexler
3:1
3:1
0:3
3:1
33 0 123
2 .
Image 1
Roman Brennner
1:3
3:1 3:0 2:3 30 0 120
3 .
Image 1
Tomáš Badár
1:3
1:3 3:0 3:2 26 0 116
4 .
Image 1
Zdeněk Maděra
3:0
0:3 0:3
3:2
22 0 112
5 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
3:2 2:3
2:3
19 0 109

12 . Úroveň B

105 bodů
157. místo (148. místo v mužích)
P.S. T.B. D.L. H.P. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Sluka
3:0 3:2 3:2 3:S 41 0 116
2 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:1 3:2 3:S 30 0 105
3 .
Image 1
David Luczewský
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 104
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3 2:3 0:3 3:S 18 0 93
5 .
Image 1
Pavel Carda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

11 . Úroveň A

90 bodů
172. místo (157. místo v mužích)
V.K. L.Č. J.G. L.R. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Koukal
3:2 3:2 3:1 3:0 42 0 132
2 .
Image 1
Lukáš Černín
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 127
3 .
Image 1
Ján Gardian
2:3 1:3 3:0 3:0 32 0 122
4 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
1:3 2:3 0:3 3:0 19 0 109
5 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 90

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2019 00:10 6. Jan Růžička S:S
29.09.2019 23:00 6. Lukáš Blaha S:3 Komentáře
28.09.2019 22:43 6. Sean McLemon 3:S Komentáře
07.09.2019 19:00 6. Martin Zavadil Sprint 1:3 Komentáře
27.08.2019 08:32 7. David Luczewský 3:S Komentáře
25.08.2019 10:00 7. Vaclav Snasel Sport Centrum IVANOVICE 1:3 Komentáře
22.08.2019 20:00 7. Lukáš Brtník Sprint 3:0
30.07.2019 07:00 6. Konstantin Šindelář Sprint 0:3
23.07.2019 19:30 6. Radomír Uhlíř fit4all centrum 2:3 Komentáře
21.07.2019 11:00 6. Petr Brzobohaty Sprint 1:3
07.07.2019 18:00 6. Petr Neradilek Sprint 3:0
26.06.2019 18:34 7. Lenka Halouzková 3:S Komentáře
23.06.2019 11:00 7. David Luczewský Sprint 3:2
20.06.2019 20:00 7. Sean McLemon Sprint 3:2
08.06.2019 09:30 7. Jindřich Chodúr Sprint 3:2
23.05.2019 20:00 8. Martin Novotný Sprint 3:2
17.05.2019 17:00 8. Braňo Náter Sprint 0:3
05.05.2019 20:00 8. Jan Lojka Sprint 2:3
04.05.2019 10:00 8. Zdeněk Sojma Sprint 0:3
25.04.2019 20:30 8. Aleš Nevřela Sprint 1:3
24.04.2019 07:29 8. Jiří Černoch 3:S Komentáře
09.04.2019 20:00 8. Ondrej Dlugoš Sprint 3:2
06.04.2019 20:00 8. Martin Višňovský Sprint 0:3 Komentáře
22.03.2019 11:00 8. Braňo Náter Sprint 1:3
19.03.2019 21:00 8. Zdeněk Sojma Sprint 1:3
13.03.2019 12:00 8. David Luczewský Sport Centrum Kuklenská 3:1
10.03.2019 16:00 8. Lukáš Brtník Sport Centrum IVANOVICE 3:1
27.02.2019 17:53 9. Michaela Lazarová 3:S Komentáře
27.02.2019 15:00 9. Michal Lachowicz Sprint 3:1
24.02.2019 13:00 9. Jindřich Chodúr Sprint 3:2
21.02.2019 13:00 9. Pavel Zalešák Sprint 3:1
31.01.2019 12:30 9. Karel Pavelek Sprint 3:0
25.01.2019 17:00 9. Milan Cermak fit4all centrum 1:3
24.01.2019 21:00 9. Filip Fousek Sprint 1:3
18.01.2019 18:00 9. Filip Jedlička Sprint 3:2
17.12.2018 21:00 10. Jan Caha Sprint 3:0
15.12.2018 16:00 10. Marek Dlouhý Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.12.2018 11:00 10. Michaela Krejčí Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.12.2018 20:00 10. Michal Drexler Sprint 3:2
30.11.2018 17:00 11. Dalibor Lang Sprint 3:0
27.11.2018 16:00 11. Ivo Dusík Sprint 3:2
22.11.2018 15:00 11. Ondřej Benc Sprint 1:3
08.11.2018 21:00 11. Jan Laštůvka Sprint 3:0 Komentáře
30.10.2018 10:58 12. Emir Dizdar 3:S Komentáře
28.10.2018 20:00 12. Tomáš Bartl Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.10.2018 17:00 12. Andrea Votoupalová Sprint 3:1
20.10.2018 18:00 12. Ivo Trávníček fit4all centrum 0:3
26.09.2018 21:00 9. Jan Caha Sprint 3:2 Komentáře
19.09.2018 18:00 9. Vít Křivánek Sprint 0:3
07.09.2018 16:00 9. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
04.09.2018 13:00 9. Ivo Dusík Sprint 0:3
23.08.2018 15:00 9. Lucie Pitelová Sport Centrum Kuklenská 0:3
17.08.2018 17:00 9. Radek Joch Sprint 3:2
15.08.2018 12:00 9. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.08.2018 17:00 9. Luděk Kočica Sprint 3:1
26.07.2018 18:00 9. Lubos Cabala Sprint 3:1
12.07.2018 17:00 9. Alena Königová Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.07.2018 10:00 9. Stasa Manojlovic Sprint 3:0
28.06.2018 16:00 8. Jaroslav Reissig Sport Centrum Kuklenská 1:3
26.06.2018 18:00 8. Ludvik Ruzicka Sprint 1:3
18.06.2018 18:00 8. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.06.2018 10:30 8. Zuzana Kopáčková Sprint 1:3
24.05.2018 11:00 11. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.05.2018 17:00 11. Peter Sluka Sprint 3:2
09.05.2018 19:00 11. Petr Čipera Sprint 2:3
04.05.2018 17:30 11. David Duda Sprint 1:3
25.04.2018 17:00 11. Antonín Seidl BADMINTON ŽIDENICE 3:2
22.04.2018 17:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 1:3
20.04.2018 18:00 11. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.04.2018 16:00 11. Michal Drexler Sprint 1:3 Komentáře
23.03.2018 11:00 12. David Luczewský Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.03.2018 18:00 12. Hana Palbuchtová Sprint 3:2
09.03.2018 19:00 12. Peter Sluka Sprint 0:3
25.02.2018 21:00 11. Lukáš Černín Sprint 0:3
11.02.2018 15:00 11. Vojtěch Koukal Sprint 0:3
09.02.2018 19:30 11. Ján Gardian Sprint 0:3
06.02.2018 13:00 11. Ludvik Ruzicka Sprint 0:3
9. Lenka Suchá S:3 Komentáře
7. Miroslav Vozdecký 3:S Komentáře
12. Pavel Carda 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím