Image 1

Aleš Bartlík (19 let)

ID: 28460

Brno

  • 97 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 81 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 97
    Zápasů v lize ( 54 / 40 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň C

126 bodů
100. místo (95. místo v mužích)
J.C. D.M. I.M. I.S. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
3:2
3:0 12 14 166
2 .
Image 1
Dušan Medek
3:2 3:0 12 11 163
3 .
Image 1
Ivan Malý
2:3
2 0 142
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 2:3 2 -11 131
5 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 0 -14 126

10 . Úroveň C

165 bodů
89. místo (85. místo v mužích)
M.Z. A.B. A.H. P.Č. A.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:1 3:0 0:3 3:1 19 14 173
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3
3:0
1:3
3:2
14 11 165
3 .
Image 1
Adam Herout
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Petr Čipera
3:0 3:1 1:3 S:S 12 -5 147
5 .
Image 1
Adam Řihák
1:3
2:3
1:3
S:S 2 -14 128

9 . Úroveň B

136 bodů
96. místo (92. místo v mužích)
J.S. I.M. M.M. A.B. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:S
3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Ivan Malý
S:3
3:0
3:0
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Michal Malčík
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Image 1
Pawel Slawatycki
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

269 bodů
102. místo (96. místo v mužích)
M.V. F.J. M.C. D.B. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Vozdecký
3:1
0:3
3:0
3:0 20 14 314
2 .
Image 1
Filip Jedlička
1:3 3:0 3:2 3:1 19 11 310
3 .
Image 1
Michal Chmel
3:0
0:3 2:3 3:1 15 0 295
4 .
Image 1
David Bajger
0:3
2:3 3:2 3:1 13 -11 282
5 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 269

10 . Úroveň C

269 bodů
86. místo (82. místo v mužích)
L.H. A.B. J.R. Z.M. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Halouzková
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 281
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 3:2
3:0
3:S
18 11 269
3 .
Image 1
Jaroslav Reissig
0:3 2:3
3:2
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Zdeněk Maděra
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 237
5 .
Image 1
Radek Veveričík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

11 . Úroveň C

268 bodů
102. místo (96. místo v mužích)
L.K. A.B. M.M. A.S. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukas Knapcik
3:2
3:1 3:1 3:0 24 14 278
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
2:3
1:3 3:0 3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Marek Montag
1:3 3:1 2:3 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3 0:3 3:2 3:1 12 -11 241
5 .
Image 1
Adam Dvořák
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 227

12 . Úroveň C

250 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
P.M. A.B. T.M. L.R. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
2:3
3:0
3:2 3:0 21 14 255
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:2 0:3 3:0 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
3:0 2:3 3:0 16 0 236
4 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
2:3 0:3 3:2 3:0 14 -11 223
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 206

Podzimní sezóna 2018

12 . Úroveň C

238 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
T.R. A.B. M.N. M.P. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Rebro
3:1 3:2 3:2 3:1 18 0 72
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3 3:2 3:1 3:2 14 0 68
3 .
Image 1
Michal Novotný
2:3 2:3 2:3 3:0 12 0 66
4 .
Image 1
Martin Pospíšil
2:3 1:3 3:2 3:1 12 0 66
5 .
Image 1
Libor Diviš
1:3 2:3 0:3 1:3 4 0 58

11 . Úroveň A

256 bodů
122. místo (115. místo v mužích)
I.D. K.P. A.S. A.B. Z.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Dusík
3:1
3:2
3:0
3:2 19 0 85
2 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 3:0 3:1 3:0 18 0 84
3 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3
0:3 3:0
3:1
13 0 79
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 73
5 .
Image 1
Zdeněk Maděra
2:3 0:3
1:3
0:3
3 0 69

13 . Úroveň C

266 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
A.B. L.D. D.Š. P.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 76
2 .
Image 1
Libor Diviš
0:3 3:S 3:S 3:0 16 0 70
3 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
S:3 S:S 3:0 4 0 58
4 .
Image 1
Petr Menšík
0:3 S:3 S:S
3:S
3 0 57
5 .
Image 1
Martin Kužela
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 54

11 . Úroveň A

207 bodů
146. místo (134. místo v mužích)
M.D. D.L. M.N. A.B. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Ducár
3:0 3:1 3:S 3:1 21 0 81
2 .
Image 1
David Luczewský
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 76
3 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 1:3 3:0 3:0 14 0 74
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
S:3 1:3 0:3
S:S
-1 0 59
5 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 0:3 0:3
S:S
-1 0 59

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň A

55 bodů
94. místo (89. místo v mužích)
D.L. A.B. P.S. M.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:0 3:2 1:3 3:1 16 0 58
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 3:0
3:S
13 0 55
3 .
Image 1
Peter Sluka
2:3 3:2 3:1 S:S 9 0 51
4 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 0:3 1:3 0:3 6 0 48
5 .
Image 1
Katarína Šimková
1:3
S:3
S:S 3:0 5 0 47

10 . Úroveň A

53 bodů
83. místo (78. místo v mužích)
A.B. L.R. M.D. M.Š. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:2
2:3
3:0
3:S 17 0 53
2 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
2:3
3:2
3:1
3:S 16 0 52
3 .
Image 1
Michal Drexler
3:2
2:3
3:2
3:S 15 0 51
4 .
Image 1
Michal Šoka
0:3
1:3
2:3
3:S 8 0 44
5 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 36

8 . Úroveň D

61 bodů
94. místo (85. místo v mužích)
L.S. M.Z. M.N. A.B. O.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Svoboda
3:1 3:1
3:0
1:3 37 0 82
2 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 3:1 3:1 3:1 35 0 80
3 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 1:3 3:2 3:S 23 0 68
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
1:3 2:3 3:S 16 0 61
5 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
3:1 1:3 S:3 S:3 13 0 58

9 . Úroveň D

86 bodů
79. místo (74. místo v mužích)
A.B. J.M. M.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:2
3:2
3:0
41 0 86
2 .
Image 1
Jakub Martauz
2:3
3:1
3:1
35 0 80
3 .
Image 1
Martin Kužela
2:3 1:3
3:0
25 0 70
4 .
Image 1
Michal Šoka
0:3
1:3
0:3
3 0 48

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň A

92 bodů
150. místo (139. místo v mužích)
M.N. A.B. M.Z. M.P. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Novotný
3:1
3:2
3:1
3:2
40 0 100
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3 3:2 3:S 3:1 32 0 92
3 .
Image 1
Marek Zukal
2:3
2:3 3:1
3:1
30 0 90
4 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 S:3 1:3 3:1 15 0 75
5 .
Image 1
Lenka Suchá
2:3
1:3
1:3
1:3 10 0 70

12 . Úroveň B

94 bodů
169. místo (155. místo v mužích)
K.V. A.V. A.B. L.K. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karol Vrták
3:0 0:3 2:3 3:2 26 0 101
2 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3 1:3 3:1 3:2 22 0 97
3 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:0 3:1 0:3 S:S 19 0 94
4 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 1:3 3:0 S:S 19 0 94
5 .
Image 1
Pavel Nevrtal
2:3 2:3 S:S S:S -2 0 73

11 . Úroveň C

108 bodů
152. místo (143. místo v mužích)
Z.S. Z.K. M.C. A.B. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:2 2:3 3:2 3:S 32 0 122
3 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 3:2 3:2 3:1 29 0 119
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 108
5 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3 S:3 1:3 S:3 2 0 92

12 . Úroveň C

111 bodů
145. místo (136. místo v mužích)
R.V. A.B. A.V. M.K. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veveričík
3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 111
3 .
Image 1
Andrea Votoupalová
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 96
4 .
Image 1
Milan Kafka
1:3 0:3 1:3 3:1 15 0 90
5 .
Image 1
Jan Stehlík
S:3 S:3 S:3 1:3 2 0 77

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň A

103 bodů
157. místo (143. místo v mužích)
L.P. P.Č. M.N. A.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Pitelová
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
2 .
Image 1
Petr Čipera
3:2 3:2 3:0 3:1 42 0 132
3 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 2:3 3:2 3:2 22 0 112
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 0:3 2:3 3:2 13 0 103
5 .
Image 1
Luděk Kočica
0:3 1:3 2:3 2:3 10 0 100

12 . Úroveň A

112 bodů
141. místo (129. místo v mužích)
L.K. A.B. R.J. T.N. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Konvičný
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 127
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
3:1 3:0 3:0 37 0 112
3 .
Image 1
Radek Joch
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 101
4 .
Image 1
Tomáš Němeček
0:3
0:3
0:3
3:1 11 0 86
5 .
Image 1
Milan Kafka
0:3
0:3
1:3
1:3 4 0 79

12 . Úroveň D

116 bodů
160. místo (145. místo v mužích)
A.S. J.S. A.B. L.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Stručovský
3:2 3:1
3:2
3:1 40 0 130
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
2:3 3:0
3:2
3:2
35 0 125
3 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 116
4 .
Image 1
Lucie Smolová
2:3
2:3
1:3 3:1 21 0 111
5 .
Image 1
Martin Kuric
1:3
2:3
0:3 1:3 8 0 98

13 . Úroveň B

112 bodů
164. místo (149. místo v mužích)
P.Č. A.B. M.K. Š.H. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Čipera
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 127
2 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 3:0 3:0 3:1 37 0 112
3 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 97
4 .
Image 1
Šárka Helenčíková
0:3 0:3 2:3
3:2
13 0 88
5 .
Image 1
Martin Caletka
0:3 1:3 0:3
2:3
6 0 81

Letní sezóna 2017

10 . Úroveň B

86 bodů
103. místo (94. místo v mužích)
A.B. J.H. P.J. I.S. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:0
1:3
3:0 3:0 41 0 86
2 .
Image 1
Jirka Hrazdil
0:3
3:1
3:S
3:2
30 0 75
3 .
Image 1
Peťa Jelínek
3:1
1:3
S:3
3:1
24 0 69
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
S:3
3:S 3:0 23 0 68
5 .
Image 1
Dana Procházková
0:3
2:3
1:3
0:3 6 0 51

11 . Úroveň A

73 bodů
121. místo (105. místo v mužích)
A.B. P.N. M.C. J.N. T.B. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:1 3:2 3:S 3:1 3:0 43 0 73
2 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 2:3 1:3 3:0 3:0 27 0 57
3 .
Image 1
Martin Caletka
2:3 3:2 S:S 3:1
3:0
25 0 55
4 .
Image 1
Jan Navařík
S:3 3:1 S:S 3:2
3:S
20 0 50
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3 0:3 1:3 2:3 3:0 17 0 47
6 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3 0:3
0:3
S:3
0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.08.2019 20:00 9. Dušan Medek fit4all centrum 0:3
29.07.2019 21:00 10. Petr Čipera Sprint 1:3
23.07.2019 11:00 10. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
19.07.2019 11:00 10. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.07.2019 14:00 10. Adam Řihák fit4all centrum 3:2 Komentáře
27.06.2019 14:00 9. Jan Sabela Sprint 0:3
25.06.2019 15:00 9. Ivan Malý fit4all centrum 0:3 Komentáře
24.06.2019 11:42 9. Pawel Slawatycki 3:S Komentáře
12.06.2019 17:00 9. Michal Malčík Sprint 1:3
03.06.2019 00:10 9. David Bajger 1:3
26.05.2019 11:00 9. Michal Chmel fit4all centrum 1:3
21.05.2019 19:00 9. Filip Jedlička Sprint 1:3
10.05.2019 10:30 9. Miroslav Vozdecký Sprint 0:3
30.04.2019 22:57 10. Radek Veveričík 3:S Komentáře
26.04.2019 18:00 10. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
14.04.2019 10:00 10. Jaroslav Reissig fit4all centrum 3:2
12.04.2019 16:00 10. Lenka Halouzková Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.03.2019 17:00 11. Adam Dvořák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.03.2019 18:00 11. Marek Montag fit4all centrum 1:3
17.03.2019 11:00 11. Lukas Knapcik Sprint 2:3 Komentáře
15.03.2019 17:00 11. Antonín Seidl Badminton Líšeň 3:0
02.03.2019 09:00 12. Ludvik Ruzicka Sprint 3:0
01.03.2019 16:00 12. Petr Macek Sprint 3:2
28.02.2019 16:00 12. Adéla Alexová Club Classic 3:0
26.02.2019 17:00 12. Tomáš Mezenyi 0:3
31.01.2019 21:00 12. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:1
19.01.2019 14:00 12. Michal Novotný Badminton Líšeň 3:2
18.01.2019 17:00 12. Tomáš Rebro fit4all centrum 1:3
11.01.2019 15:30 12. Libor Diviš Sprint 3:2
21.12.2018 16:00 11. Karel Pavelek Sprint 1:3
18.12.2018 16:00 11. Ivo Dusík Sprint 0:3 Komentáře
15.12.2018 15:00 11. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.12.2018 18:00 11. Zdeněk Maděra Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
29.11.2018 08:46 13. Martin Kužela 3:S Komentáře
29.11.2018 07:21 13. Daniel Šafrán 3:S Komentáře
20.11.2018 17:00 13. Libor Diviš Sprint 3:0
07.11.2018 14:00 13. Petr Menšík Sprint 3:0
31.10.2018 14:00 11. David Luczewský Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.10.2018 17:30 11. Michal Novotný Badminton Líšeň 0:3
24.10.2018 15:18 11. Roman Brennner S:S Komentáře
21.10.2018 15:30 11. Matej Ducár Sport Centrum Kuklenská S:3
30.09.2018 18:19 10. Katarína Šimková 3:S Komentáře
28.09.2018 08:00 10. David Luczewský Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.09.2018 18:00 10. Peter Sluka Sprint 2:3
17.09.2018 14:30 10. Martin Kužela Sprint 3:0
27.08.2018 08:00 10. Ludvik Ruzicka Sprint 3:2 Komentáře
21.08.2018 17:00 10. Radim Uhřík 3:S
20.08.2018 17:00 10. Michal Drexler Sprint 2:3 Komentáře
13.08.2018 16:00 10. Michal Šoka Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
04.08.2018 19:00 8. Ondrej Dlugoš 3:S
26.07.2018 20:00 8. Ladislav Svoboda Sprint 0:3 Komentáře
24.07.2018 16:00 8. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.07.2018 08:00 8. Marek Zukal fit4all centrum 1:3
29.06.2018 10:00 9. Michal Šoka Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.06.2018 19:00 9. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.06.2018 15:00 9. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 3:2
28.05.2018 16:00 12. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 1:3
21.05.2018 18:00 12. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:S
14.05.2018 15:00 12. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 3:2
11.05.2018 17:00 12. Lenka Suchá Sprint 3:1
01.05.2018 18:00 12. Pavel Nevrtal S:S
28.04.2018 08:00 12. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:1
20.04.2018 19:30 12. Karol Vrták Sprint 3:0
16.04.2018 17:00 12. Luděk Kočica Sprint 0:3
28.03.2018 17:00 11. Tomáš Eker Badminton Jehnice 3:S
26.03.2018 18:00 11. Michal Chylík Badminton Líšeň 2:3
14.03.2018 14:30 11. Zuzana Kopáčková Sprint 2:3
09.03.2018 16:00 11. Zdeněk Sojma Sprint 0:3
21.02.2018 17:00 12. Andrea Votoupalová Sprint 3:0
19.02.2018 18:00 12. Milan Kafka Centrum Viktoria 3:0
15.02.2018 20:00 12. Radek Veveričík fit4all centrum 0:3
30.01.2018 20:00 11. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.01.2018 17:00 11. Luděk Kočica Sprint 3:2
13.01.2018 14:00 11. Petr Čipera Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.01.2018 17:00 11. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 2:3
19.12.2017 17:00 12. Milan Kafka Badminton Líšeň 3:0
18.12.2017 17:00 12. Lukáš Konvičný Sprint 0:3 Komentáře
15.12.2017 16:00 12. Tomáš Němeček Sprint 3:0
13.12.2017 15:00 12. Radek Joch Centrum Viktoria 3:1
30.11.2017 20:00 12. Aleš Stručovský Sprint 1:3
26.11.2017 17:00 12. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.11.2017 16:00 12. Lucie Smolová Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.11.2017 07:00 12. Martin Kuric Sprint 3:0
27.10.2017 19:00 13. Petr Čipera Sprint 0:3
20.10.2017 17:00 13. Šárka Helenčíková Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.10.2017 18:00 13. Milan Kafka Sprint 3:0
09.10.2017 16:00 13. Martin Caletka Sprint 3:1
29.09.2017 19:30 10. Peťa Jelínek fit4all centrum 1:3 Komentáře
22.09.2017 18:00 10. Ivan Syka fit4all centrum 3:0
12.09.2017 17:00 10. Dana Procházková Sprint 3:0
11.09.2017 19:00 10. Jirka Hrazdil fit4all centrum 3:0
28.08.2017 18:00 11. Petr Novotný Badminton Líšeň 3:1
25.08.2017 17:00 11. Tomáš Bambas Sprint 3:1
24.08.2017 17:00 11. Ondřej Chaloupka fit4all centrum 3:0
17.08.2017 17:00 11. Jan Navařík Badminton Líšeň 3:S
14.08.2017 17:00 11. Martin Caletka Sprint 3:2
12. Jan Stehlík 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím