Načítám…
Jan Lojka

Jan Lojka (32 let)

ID: 24572

Brno

Sára, s.r.o. - Key account manager

Webová stránka

  • 73 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 17 /352
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 36 / 35 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

250 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
D.V. D.Č. M.B. J.L. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Voborský
3:1
3:0 13 14 287
2 .
Image 1
David Černý
1:3
3:1
7 3 270
3 .
Image 1
Michal Bertko
3:1 6 0 266
4 .
Image 1
Jan Lojka
1:3
1 -11 250
5 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
1:3
1 -14 247

4 . Úroveň A

236 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
R.U. L.J. J.L. M.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:1
3:0
2:3
3:0
22 14 256
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
3:2
3:0
3:1
19 3 242
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
2:3
3:0 3:0 16 0 236
4 .
Image 1
Martin Krippel
3:2
0:3
0:3
3:0
12 -11 221
5 .
Image 1
Martin Holas
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 207

3 . Úroveň A

238 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
P.H. M.S. J.L. J.L. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Havlát
3:1
3:2
3:2
3:0
23 14 277
2 .
Image 1
Mirek Sojka
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 272
3 .
Image 1
Jiří Lev
2:3 0:3 3:1
2:3
10 0 250
4 .
Image 1
Jan Lojka
2:3
1:3
1:3
3:2
9 -11 238
5 .
Image 1
Petr Faruzel
0:3
0:3
3:2
2:3
7 -14 233

3 . Úroveň A

275 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
D.Č. R.H. J.L. L.J. B.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 299
2 .
Image 1
Roman Havlík
2:3
3:2
3:2
3:0
19 11 290
3 .
Image 1
Jan Lojka
1:3
2:3
3:1
3:1
15 0 275
4 .
Image 1
Lucie Jakrlová
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 258
5 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 248

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

318 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
M.V. J.L. P.F. J.P. M.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Višňovský
3:0
3:1
3:0
3:1
26 14 340
2 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
2:3
3:1
3:0 15 3 318
3 .
Image 1
Petr Faruzel
1:3
3:2
3:1
2:3 14 0 314
4 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3
1:3
1:3
3:0 9 -11 298
5 .
Image 1
Martin Wojkowský
1:3
0:3 3:2 0:3 6 -14 292

5 . Úroveň B

328 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
P.B. J.L. L.J. D.W. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0
3:1
S:S 3:S 17 14 331
2 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:2
3:S
3:S 17 11 328
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
2:3
3:S
3:S 15 0 315
4 .
Image 1
Daniel Walczysko
S:S
S:3
S:3
3:S 4 -11 293
5 .
Image 1
Petr Šťastný
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 286

6 . Úroveň B

334 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
J.L. M.W. K.Š. V.S. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lojka
3:1 2:3 3:2 3:0 20 14 334
2 .
Image 1
Martin Wojkowský
1:3 3:1 3:1
3:2
18 11 329
3 .
Image 1
Konstantin Šindelář
3:2 1:3 3:1 3:1 18 0 318
4 .
Image 1
Vaclav Snasel
2:3 1:3 1:3
3:2
9 -11 298
5 .
Image 1
Jiří Slavíček
0:3
2:3
1:3
2:3
5 -14 291

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

297 bodů
38. místo (37. místo v mužích)
M.J. H.H. J.P. J.L. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jízdný
3:2
3:1
3:2
3:0 23 14 337
2 .
Image 1
Hubert Horák
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 332
3 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
2:3
3:0
3:1 16 0 316
4 .
Image 1
Jan Lojka
2:3
0:3
0:3
3:1 8 -11 297
5 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
0:3
1:3 1:3 2 -14 288

4 . Úroveň B

320 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
M.F. J.K. L.J. J.L. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 357
2 .
Image 1
Jiří Konečný
0:3
3:0
3:0
3:0
21 3 344
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:2
0:3
1:3
3:1
12 0 332
4 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
0:3
3:1
3:2
11 -11 320
5 .
Image 1
Petr Faruzel
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 309

5 . Úroveň B

330 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
J.P. J.L. T.F. J.Ž. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:0
3:1
1:3 3:0 21 14 335
2 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:1
3:0 3:1 19 11 330
3 .
Image 1
Tomáš Fendrich
1:3
1:3
3:2
3:1
13 0 313
4 .
Image 1
Jan Židek
3:1 0:3
2:3
3:2 13 -11 302
5 .
Image 1
Petr Neradilek
0:3 1:3
1:3
2:3 4 -14 290

5 . Úroveň B

334 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
L.B. J.K. J.L. Z.B. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3
2:3 3:1
3:S
16 14 350
2 .
Image 1
Jan Krupica
3:2
3:2 2:3
2:3
14 11 345
3 .
Image 1
Jan Lojka
3:2 2:3 2:3 3:2 14 0 334
4 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3 3:2 3:2 S:S 9 -11 318
5 .
Image 1
Konstantin Šindelář
S:3
3:2
2:3 S:S 5 -14 311

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

254 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
M.J. L.J. J.L. J.O. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:1 3:0 3:2 3:2 23 14 277
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
1:3
2:3
3:0 3:2 15 11 266
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:2
2:3 3:0 14 0 254
4 .
Image 1
Jan Orel
2:3 0:3 3:2 3:2 12 -11 241
5 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 2:3 0:3 2:3 6 -14 232

5 . Úroveň B

233 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
J.L. H.H. J.L. M.V. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Lev
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 262
2 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
3:1
3:0
3:1
19 11 250
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
1:3
3:2
3:0 13 0 233
4 .
Image 1
Martin Višňovský
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 218
5 .
Image 1
Sean McLemon
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 207

7 . Úroveň A

239 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
J.L. V.M. Z.S. B.N. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lojka
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 239
2 .
Image 1
Vladimír Meier
1:3
3:0 3:2 3:2 18 5 223
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 214
4 .
Image 1
Braňo Náter
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 199
5 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 2:3 1:3 0:3 3 -14 189

6 . Úroveň B

196 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
J.S. J.P. P.V. J.L. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Slavíček
3:0
3:1
3:1 3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3
3:0
3:0
3:0 21 11 232
3 .
Image 1
Petr Vičar
1:3
0:3 3:1 3:2 12 0 212
4 .
Image 1
Jan Lojka
1:3
0:3
1:3 3:2 7 -11 196
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 190

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň B

336 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
J.L. Z.S. B.N. M.N. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lojka
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 336
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3
3:2
2:3 3:0 16 11 327
3 .
Image 1
Braňo Náter
1:3
2:3
3:1 3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Martin Novotný
1:3 3:2 1:3 2:3 9 -11 298
5 .
Image 1
Tomáš Badár
2:3 0:3 0:3 3:2 7 -14 293

7 . Úroveň A

282 bodů
75. místo (72. místo v mužích)
L.V. J.S. O.B. B.N. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vokoun
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 338
2 .
Image 1
Jiří Slavíček
1:3 3:0 3:0 3:0 22 5 327
3 .
Image 1
Ondřej Benc
2:3 0:3
3:S
S:S 6 0 306
4 .
Image 1
Braňo Náter
1:3 0:3
S:3
S:S -1 -11 288
5 .
Image 1
Jan Lojka
0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 282

7 . Úroveň A

332 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
P.N. S.M. J.L. J.Č. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Neradilek
3:1 3:0 3:2 3:1 24 14 358
2 .
Image 1
Sean McLemon
1:3 3:0 3:1 3:2 19 11 350
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3 0:3
3:1
3:1 12 0 332
4 .
Image 1
Jiří Černoch ml.
2:3 1:3
1:3
3:2 9 -11 318
5 .
Image 1
Vojtěch Bartl
1:3 2:3 1:3 2:3 6 -14 312

6 . Úroveň B

329 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
M.H. M.F. L.B. Z.B. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
0:3 3:0 3:1 3:1 19 14 373
2 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
S:3
3:1 3:2 18 11 369
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:S
2:3
3:0 15 0 355
4 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3 1:3
3:2
3:0
14 -11 343
5 .
Image 1
Jan Lojka
1:3 2:3 0:3
0:3
3 -14 329

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.09.2020 20:00 4. David Voborský Sprint 1:3 Komentáře
03.09.2020 20:30 4. Martin Holas Sprint 3:0
28.08.2020 17:00 4. Martin Krippel Sprint 3:0
25.08.2020 20:00 4. Lucie Jakrlová Sprint 2:3 Komentáře
14.08.2020 17:00 4. Radomír Uhlíř fit4all centrum 0:3 Komentáře
29.07.2020 20:00 3. Mirek Sojka Sprint 1:3 Komentáře
27.07.2020 17:00 3. Jiří Lev Sprint 1:3
22.07.2020 17:00 3. Pavel Havlát Sprint 2:3 Komentáře
14.07.2020 20:30 3. Petr Faruzel Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
06.07.2020 18:00 3. Roman Havlík Sprint 2:3 Komentáře
02.07.2020 17:00 3. David Černý Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.06.2020 20:00 3. Lucie Jakrlová Sprint 3:1 Komentáře
19.06.2020 19:30 3. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:1 Komentáře
14.06.2020 16:00 4. Martin Wojkowský Sprint 3:0
11.06.2020 17:00 4. Petr Faruzel Sport Centrum Kuklenská 2:3
02.06.2020 20:00 4. Martin Višňovský fit4all centrum 0:3 Komentáře
25.05.2020 17:00 4. Jiří Petřek Sprint 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:10 5. Petr Šťastný 3:S
20.05.2020 16:51 5. Daniel Walczysko 3:S Komentáře
10.03.2020 21:00 5. Petr Brzobohaty Sprint 0:3 Komentáře
09.03.2020 20:00 5. Lucie Jakrlová Sprint 3:2 Komentáře
27.02.2020 20:30 6. Martin Wojkowský Sprint 3:1
20.02.2020 20:30 6. Jiří Slavíček Sprint 3:0
14.02.2020 07:00 6. Konstantin Šindelář Sprint 2:3
09.02.2020 11:00 6. Vaclav Snasel Sprint 3:2
15.01.2020 18:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.01.2020 18:00 5. Martin Jízdný fit4all centrum 2:3 Komentáře
08.01.2020 20:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:1
06.01.2020 18:00 5. Hubert Horák Sprint 0:3 Komentáře
22.12.2019 20:00 4. Jiří Konečný Sprint 0:3 Komentáře
21.12.2019 11:00 4. Lucie Jakrlová Sprint 3:1
18.12.2019 18:00 4. Petr Faruzel Sprint 3:2 Komentáře
10.12.2019 18:00 4. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.11.2019 18:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.11.2019 18:00 5. Tomáš Fendrich Sprint 3:1 Komentáře
07.11.2019 20:00 5. Jan Židek Sprint 3:0
05.11.2019 18:00 5. Petr Neradilek Sprint 3:1
25.10.2019 17:00 5. Konstantin Šindelář Sport Centrum Kuklenská 3:2
16.10.2019 20:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:2
15.10.2019 19:00 5. Jan Krupica Sprint 2:3
08.10.2019 20:00 5. Zdeněk Bartlík Sport Centrum Kuklenská 2:3
30.09.2019 19:00 5. Jan Orel Sprint 2:3
16.09.2019 21:00 5. Lucie Jakrlová Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
12.09.2019 20:00 5. Petr Vičar Badminton Líšeň 3:0
10.09.2019 20:00 5. Michal Jünger Sprint 0:3
20.08.2019 18:00 5. Jiří Lev Sprint 0:3
13.08.2019 18:00 5. Sean McLemon Sprint 3:0
07.08.2019 21:00 5. Martin Višňovský fit4all centrum 3:2 Komentáře
05.08.2019 18:00 5. Hubert Horák Sprint 1:3 Komentáře
23.07.2019 18:00 7. Zdeněk Sojma Sprint 3:2 Komentáře
22.07.2019 18:00 7. Vladimír Meier Sprint 3:1 Komentáře
16.07.2019 18:00 7. Braňo Náter Sprint 3:0
08.07.2019 18:00 7. Jan Bureš Sprint 3:0
30.06.2019 17:00 6. Roman Studený Sprint 3:2
17.06.2019 18:00 6. Petr Vičar Badminton Líšeň 1:3
12.06.2019 18:00 6. Jiří Slavíček Sprint 1:3
11.06.2019 18:00 6. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
28.05.2019 19:00 8. Braňo Náter Sprint 3:1
22.05.2019 19:00 8. Zdeněk Sojma Sprint 3:2
15.05.2019 17:00 8. Martin Novotný Sprint 3:1
05.05.2019 20:00 8. Tomáš Badár Sprint 3:2
02.05.2019 00:10 7. Braňo Náter S:S
02.05.2019 00:10 7. Ondřej Benc S:S
29.04.2019 19:00 7. Jiří Slavíček Sprint 0:3
08.04.2019 19:00 7. Lukáš Vokoun Sprint 0:3
31.03.2019 20:00 7. Sean McLemon Sprint 0:3
28.03.2019 21:00 7. Vojtěch Bartl Sprint 3:1
20.03.2019 19:00 7. Jiří Černoch ml. Sprint 3:1 Komentáře
07.03.2019 18:00 7. Petr Neradilek Sprint 0:3
01.03.2019 07:00 6. Zdeněk Bartlík Sprint 0:3 Komentáře
24.02.2019 20:00 6. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 2:3
19.02.2019 21:00 6. Martin Holas Sprint 1:3
13.02.2019 20:00 6. Lukáš Blaha Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím