Michal Chylík

Michal Chylík (26 let)

ID: 28646

Brno

  • 32 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 17 / 14 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň D

103 bodů
134. místo (125. místo v mužích)
M.S. M.H. M.C. K.Š. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mirek Sojka
3:2
3:0
3:S
3:0 45 0 135
2 .
Image 1
Monika Hamzová
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 131
3 .
Image 1
Michal Chylík
0:3
0:3 0:3 3:0 13 0 103
4 .
Image 1
Katarína Šimková
S:3
1:3 3:0 S:S 10 0 100
5 .
Image 1
Tomáš Dokoupil
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 85

11 . Úroveň C

115 bodů
145. místo (135. místo v mužích)
A.S. J.J. M.C. R.J. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3 2:3 3:1 3:S 27 0 117
2 .
Image 1
Jiří Jetelina
3:1 S:S
3:2
3:S 25 0 115
3 .
Image 1
Michal Chylík
3:2 S:S
3:1
3:S 25 0 115
4 .
Image 1
Radek Joch
1:3
2:3
1:3
3:S
18 0 108
5 .
Image 1
Vojtěch Koukal
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 90

11 . Úroveň C

119 bodů
137. místo (128. místo v mužích)
Z.S. Z.K. M.C. A.B. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:2 2:3 3:2 3:S 32 0 122
3 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 3:2 3:2 3:1 29 0 119
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 2:3 2:3 3:S 18 0 108
5 .
Image 1
Tomáš Eker
0:3 S:3 1:3 S:3 2 0 92

10 . Úroveň B

119 bodů
137. místo (128. místo v mužích)
V.M. M.D. V.T. M.C. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Meier
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 148
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 139
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 2:3 3:1 3:0 30 0 135
4 .
Image 1
Michal Chylík
1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3 S:3 0:3 S:3 0 0 105

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň D

130 bodů
126. místo (116. místo v mužích)
M.C. P.K. A.S. L.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chylík
3:2
3:1
3:S
3:S
40 0 130
2 .
Image 1
Petr Kalužík
2:3
3:0
3:S
3:S
37 0 127
3 .
Image 1
Antonín Seidl
1:3
0:3
3:S
3:S
22 0 112
4 .
Image 1
Lukáš Kostka
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 100
5 .
Image 1
Martin Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 90

11 . Úroveň D

118 bodů
134. místo (122. místo v mužích)
M.H. O.D. M.C. A.S. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Hamzová
3:1
3:2
3:0
3:1 44 0 134
2 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
1:3
3:2
3:0
3:2
33 0 123
3 .
Image 1
Michal Chylík
2:3
2:3
3:2
3:1
28 0 118
4 .
Image 1
Aleš Stručovský
0:3
0:3
2:3
3:1 15 0 105
5 .
Image 1
Miroslav Dobeš
1:3
2:3
1:3
1:3 10 0 100

10 . Úroveň D

122 bodů
152. místo (137. místo v mužích)
N.K. K.Š. R.V. E.U. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Kubová
3:2
3:0
3:1 3:0 46 0 166
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 154
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:2
3:2
3:0
31 0 151
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3 0:3
2:3
3:1
17 0 137
5 .
Image 1
Michal Chylík
0:3 0:3
0:3
1:3
2 0 122

13 . Úroveň C

118 bodů
155. místo (141. místo v mužích)
M.C. J.B. D.K. J.R. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chylík
3:0
2:3
3:0
3:0
43 0 118
2 .
Image 1
Jana Benešová
0:3
3:S
3:1
3:1
32 0 107
3 .
Image 1
David Koloušek
3:2 S:3 3:1 S:3 20 0 95
4 .
Image 1
Julie Rýznarová
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 92
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:S
0:3
12 0 87

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2018 20:00 10. Katarína Šimková Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.05.2018 09:00 10. Mirek Sojka Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
18.05.2018 20:30 10. Tomáš Dokoupil Sport Centrum IVANOVICE 3:0
05.05.2018 11:00 10. Monika Hamzová Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.05.2018 12:06 11. Jiří Jetelina S:S
13.04.2018 13:00 11. Radek Joch Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.04.2018 08:00 11. Antonín Slovák Sport Centrum Kuklenská 3:2
26.03.2018 18:00 11. Aleš Bartlík Badminton Líšeň 3:2
23.03.2018 18:00 11. Tomáš Eker Badminton Líšeň 3:1
20.03.2018 13:30 11. Zuzana Kopáčková Sprint 3:2
15.03.2018 21:00 11. Zdeněk Sojma Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.02.2018 17:00 10. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 1:3
12.02.2018 18:00 10. Vladimír Meier Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.02.2018 20:00 10. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.01.2018 15:00 11. Petr Kalužík Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
08.01.2018 17:00 11. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
21.12.2017 18:00 11. Monika Hamzová Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
19.12.2017 07:00 11. Miroslav Dobeš Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
16.12.2017 17:00 11. Aleš Stručovský Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
16.12.2017 16:00 11. Ondrej Dlugoš Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.11.2017 18:00 10. Kateřina Škvařilová Club Classic 0:3
27.11.2017 16:00 10. Nikola Kubová Sprint 0:3
19.11.2017 19:30 10. Eva Uhlířová fit4all centrum 1:3 Komentáře
06.11.2017 15:00 10. Radek Veveričík 0:3 Komentáře
26.10.2017 18:00 13. Petr Šmejkal Sprint 3:0 Komentáře
26.10.2017 08:00 13. David Koloušek fit4all centrum 2:3
18.10.2017 20:00 13. Jana Benešová Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2017 19:00 13. Julie Rýznarová Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
11. Martin Pospíšil 3:S Komentáře
11. Vojtěch Koukal 3:S
11. Lukáš Kostka 3:S
10. Jiří Jetelina 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím