No photo

Marek Dlouhý (44 let)

ID: 25214

Brno

  • 109 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 64 /342
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 109
    Zápasů v lize ( 55 / 53 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň B

272 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
I.R. J.B. M.D. L.B. V.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Reigl
3:0 2:3 3:0 16 14 290
2 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 1:3 3:0 3:2 13 11 284
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:1 3:1 12 0 272
4 .
Image 1
Lukáš Brtník
3:2 0:3
3:1
11 -11 260
5 .
Image 1
Vojtěch Koukal
0:3 2:3 1:3
1:3
4 -14 250

8 . Úroveň A

300 bodů
78. místo (75. místo v mužích)
J.O. J.S. D.S. M.D. F.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Orel
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 340
2 .
Image 1
Jiří Slavíček
0:3 3:0
3:1
3:0 20 11 331
3 .
Image 1
David Schachl
1:3 0:3
3:2
3:1
12 0 312
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
1:3
2:3
3:0 11 -11 300
5 .
Image 1
Filip Jedlička
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 287

8 . Úroveň A

313 bodů
68. místo (66. místo v mužích)
J.Č. J.P. M.D. I.R. J.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Černoch
2:3
3:1 3:0 3:1 21 14 335
2 .
Image 1
Jiří Petřek
3:2
3:0
S:3
3:0 19 11 330
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
0:3
3:1
3:1
13 0 313
4 .
Image 1
Ivan Reigl
0:3
3:S
1:3 3:2 12 -11 301
5 .
Image 1
Jan Bureš
1:3 0:3
1:3
2:3 4 -14 290

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

308 bodů
72. místo (69. místo v mužích)
M.M. M.D. D.S. L.N. D.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 3:1 3:0
3:1
17 0 89
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:1
1:3
3:0
3:2
16 0 88
3 .
Image 1
David Schachl
1:3
3:1
3:2
3:2
14 0 86
4 .
Image 1
Lukas Nevaril
0:3 0:3 2:3 3:0 8 0 80
5 .
Image 1
David Bajger
1:3
2:3
2:3
0:3 5 0 77

10 . Úroveň B

301 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
T.B. M.D. M.D. J.C. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 87
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:0
0:3
2:3 3:0 14 0 86
3 .
Image 1
Michal Drexler
2:3
3:0
0:3 3:1 13 0 85
4 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:2 3:0 0:3 10 0 82
5 .
Image 1
Michaela Krejčí
1:3 0:3 1:3 3:0 8 0 80

9 . Úroveň A

298 bodů
97. místo (92. místo v mužích)
S.M. M.T. R.V. M.D. A.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 101
2 .
Image 1
Michal Turoň
1:3 3:0 3:0
3:S
18 0 96
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3 3:2 3:1 9 0 87
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 0:3 2:3 3:1 7 0 85
5 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3
S:3
1:3 1:3 2 0 80

9 . Úroveň B

305 bodů
76. místo (73. místo v mužích)
J.B. M.D. Z.S. L.Š. A.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bureš
3:2 3:1 0:3 3:0 15 0 87
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
2:3
3:0
3:1 15 0 87
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3
3:2
3:2 3:0 15 0 87
4 .
Image 1
Lenka Šturmová
3:0
0:3
2:3 3:0 14 0 86
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 1:3 0:3 0:3 1 0 73

Jarní sezóna 2018

9 . Úroveň D

133 bodů
95. místo (90. místo v mužích)
J.B. M.D. L.K. L.Š. P.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bureš
3:0 0:3 3:2 3:0 35 0 140
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 3:0 1:3 3:0 28 0 133
3 .
Image 1
Lukas Knapcik
3:0 0:3 1:3 3:0 28 0 133
4 .
Image 1
Lenka Šturmová
2:3 3:1 3:1 1:3 28 0 133
5 .
Image 1
Pavel Hrubý
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 116

9 . Úroveň A

147 bodů
100. místo (96. místo v mužích)
M.A. J.C. M.D. P.M. V.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Ambruzík
3:0 3:1
3:2
3:S 43 0 163
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
3:2
3:0
3:S
32 0 152
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
2:3
3:1
3:S 27 0 147
4 .
Image 1
Pavel Michalec
2:3
0:3
1:3
3:S
16 0 136
5 .
Image 1
Vladimír Hovadík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 120

9 . Úroveň B

148 bodů
95. místo (92. místo v mužích)
P.H. M.D. M.D. P.S. J.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hrubý
3:2
3:2 3:1 3:1 40 0 160
2 .
Image 1
Matej Ducár
2:3
3:0
3:1
3:1 39 0 159
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
0:3
3:1 3:0 28 0 148
4 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3
1:3
1:3 3:2 15 0 135
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 1:3 0:3 2:3 8 0 128

10 . Úroveň B

139 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
V.M. M.D. V.T. M.C. J.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Meier
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 148
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 139
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 2:3 3:1 3:0 30 0 135
4 .
Image 1
Michal Chylík
1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 119
5 .
Image 1
Jiří Jetelina
S:3 S:3 0:3 S:3 0 0 105

Podzimní sezóna 2017

9 . Úroveň D

137 bodů
113. místo (107. místo v mužích)
R.D. J.C. L.K. M.D. Z.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Dodek
2:3 3:1 3:0 3:1 39 0 159
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:2
3:2
2:3
3:0
35 0 155
3 .
Image 1
Lukas Knapcik
1:3
2:3
3:2 3:0 28 0 148
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 3:2 2:3 2:3 17 0 137
5 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
1:3
0:3
0:3 3:2 11 0 131

8 . Úroveň B

137 bodů
110. místo (102. místo v mužích)
M.W. P.N. D.Š. R.S. M.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:2
3:0
3:1
3:1 44 0 179
2 .
Image 1
Petr Neradilek
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 176
3 .
Image 1
David Šíbl
0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 159
4 .
Image 1
Roman Studený
1:3
0:3 2:3 3:0 19 0 154
5 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 0:3 0:3 0:3 2 0 137

8 . Úroveň D

175 bodů
79. místo (76. místo v mužích)
M.N. M.Č. M.D. T.H. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novotný
3:2 3:0 3:0 3:S 45 0 195
2 .
Image 1
Michal Čech
2:3 3:2 2:3 3:S 27 0 177
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 2:3 3:1 3:S 25 0 175
4 .
Image 1
Tomáš Hradečný
0:3 3:2 1:3 3:S 21 0 171
5 .
Image 1
Martin Krippel
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 150

9 . Úroveň C

165 bodů
93. místo (89. místo v mužích)
A.K. M.D. V.S. K.Š. M.O. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Koten
3:2
3:2 3:1 3:1 40 0 175
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
3:0
1:3 3:1 30 0 165
3 .
Image 1
Vít Strádal
2:3
0:3
3:2 3:2 22 0 157
4 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
1:3 3:1 2:3 2:3 21 0 156
5 .
Image 1
Matej Olearnik
1:3 1:3 2:3 3:2 17 0 152

Jarní sezóna 2017

8 . Úroveň D

148 bodů
96. místo (89. místo v mužích)
P.T. R.S. G.N. E.Š. M.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Tihlařík
3:0
3:1 3:1
3:0
48 0 183
2 .
Image 1
Roman Studený
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 174
3 .
Image 1
Gustav Novotny
1:3
0:3
1:3
3:1 15 0 150
4 .
Image 1
Eliška Šímová
1:3
0:3
3:1
1:3
15 0 150
5 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 148

8 . Úroveň D

150 bodů
96. místo (89. místo v mužích)
M.N. P.L. M.D. V.M. P.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novotný
1:3
3:0
3:S 3:0 38 0 173
2 .
Image 1
Petr Liška
3:1
3:1
2:3
3:1
37 0 172
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
1:3
3:2
2:3
15 0 150
4 .
Image 1
Vladimír Meier
S:3
3:2
2:3
S:S 8 0 143
5 .
Image 1
Petr Švrček
0:3
1:3
3:2
S:S 6 0 141

9 . Úroveň A

167 bodů
71. místo (67. místo v mužích)
M.D. J.C. L.V. O.D. P.D. R.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:0
3:0
3:2
3:0 3:0 47 0 167
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
3:1
3:2
3:1
3:0
35 0 155
3 .
Image 1
Lucie Viková
0:3 1:3 3:0 3:0 3:0 32 0 152
4 .
Image 1
Ondrej Dlugoš
2:3
2:3
0:3
3:2
3:0
23 0 143
5 .
Image 1
Petr Diviš
0:3
1:3
0:3
2:3
3:1 14 0 134
6 .
Image 1
Rastislav Papp
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 122

10 . Úroveň A

153 bodů
86. místo (81. místo v mužích)
M.D. R.Š. A.S. L.K. L.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 153
2 .
Image 1
Radomír Švihel
2:3 3:1 3:1 3:S 36 0 141
3 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 130
4 .
Image 1
Lukas Knapcik
0:3 1:3 0:3 3:S 12 0 117
5 .
Image 1
Libor Kulkus
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

Podzimní sezóna 2016

9 . Úroveň A

157 bodů
106. místo (100. místo v mužích)
K.Š. M.Ř. P.Č. M.D. E.U. J.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
3:2
3:2
3:0 3:0
3:S
42 0 177
2 .
Image 1
Martin Říman
2:3 3:0
2:3
3:0 3:S 34 0 169
3 .
Image 1
Petr Číhal
2:3
0:3
3:0
3:2
3:S
28 0 163
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
3:2
0:3
3:2
3:S 22 0 157
5 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 0:3
2:3
2:3
3:S
14 0 149
6 .
Image 1
Jan Tureček
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 135

9 . Úroveň B

125 bodů
129. místo (121. místo v mužích)
F.F. Z.S. M.D. J.Č. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Fousek
3:2
3:0
3:S 3:S 42 0 162
2 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3
3:0 3:S 3:S 37 0 157
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
0:3 3:S S:S 5 0 125
4 .
Image 1
Jakub Černý
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 115
5 .
Image 1
Jan Klement
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 110

10 . Úroveň B

128 bodů
126. místo (117. místo v mužích)
D.U. M.D. M.M. K.P. S.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Urbánek
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 157
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
1:3
3:1
3:S
23 0 128
3 .
Image 1
Martina Míčková
0:3
3:1
1:3
1:3
15 0 120
4 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3
1:3
3:1
S:S 8 0 113
5 .
Image 1
Stanislav Charvát
0:3
S:3
3:1
S:S 6 0 111

9 . Úroveň A

139 bodů
108. místo (101. místo v mužích)
J.R. E.U. M.M. M.D. A.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
3:0 3:1 3:1 3:0 48 0 168
2 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 3:1
3:2
3:0
33 0 153
3 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 1:3
3:2
3:0
26 0 146
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3
2:3
2:3
3:2
19 0 139
5 .
Image 1
Alena Königová
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 124

Letní sezóna 2016

9 . Úroveň D

82 bodů
89. místo (83. místo v mužích)
S.C. M.D. I.S. M.P. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Charvát
3:2
2:3
3:1
3:0
37 0 82
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3
3:2 3:1 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Ivan Syka
3:2
2:3 3:2 2:3 26 0 71
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
1:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Image 1
Peter Sluka
0:3
0:3 3:2 0:3 9 0 54

8 . Úroveň B

58 bodů
98. místo (83. místo v mužích)
J.C. Z.V. Z.V. M.D. L.R. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:1
3:1
3:0
3:1
46 0 91
2 .
Image 1
Zdeněk Valášek
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
Zdeněk Vahala
1:3
1:3 3:1 3:1 26 0 71
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3
1:3 1:3 3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Ludvik Ruzicka
1:3
0:3 1:3 2:3 8 0 53

9 . Úroveň A

60 bodů
95. místo (85. místo v mužích)
L.K. L.Č. M.D. H.P. O.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Kočica
3:2 3:1 3:1 3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Lukáš Černín
2:3 1:3
3:1
3:0 30 0 60
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 3:1 2:3 3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
1:3
3:2 3:0 26 0 56
5 .
Image 1
Otakar Dušek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

10 . Úroveň C

53 bodů
104. místo (91. místo v mužích)
M.D. J.B. O.H. B.Z. L.H. R.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3 3:1 3:0
3:S
3:S
38 0 53
2 .
Image 1
Jana Benešová
3:2
0:3
3:0
3:S
3:S
33 0 48
3 .
Image 1
Ondřej Haťapka
1:3
3:0
3:0
S:S S:S 14 0 29
4 .
Image 1
Branislav Zahradník
0:3 0:3
0:3
3:2 S:S 3 0 18
5 .
Image 1
Lukáš Hlavinka
S:3
S:3
S:S 2:3 S:S -5 0 10
6 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3
S:3
S:S S:S S:S -12 0 3

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.04.2019 17:00 9. Vojtěch Koukal Sprint 3:1
16.04.2019 17:00 9. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.03.2019 16:30 8. Filip Jedlička Badminton Líšeň 3:0
12.03.2019 20:00 8. Jiří Slavíček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
10.03.2019 16:00 8. David Schachl Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
08.03.2019 17:00 8. Jan Orel Badminton Líšeň 1:3
26.02.2019 18:00 8. Jiří Černoch Badminton Líšeň 1:3
22.02.2019 16:00 8. Ivan Reigl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.02.2019 17:00 8. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.02.2019 17:00 8. Jiří Petřek Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
29.01.2019 19:00 9. Martin Mráz Badminton Líšeň 3:1
20.01.2019 11:00 9. David Bajger Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
16.01.2019 10:00 9. David Schachl Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
05.01.2019 10:00 9. Lukas Nevaril Badminton Líšeň 3:0
28.12.2018 10:00 10. Michaela Krejčí Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2018 19:00 10. Michal Drexler Sprint 0:3 Komentáře
16.12.2018 16:00 10. Jan Caha fit4all centrum 2:3
15.12.2018 16:00 10. Tomáš Badár Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.11.2018 17:00 9. Antonín Slovák Sprint 3:1
23.11.2018 19:30 9. Radek Veveričík Sprint 2:3
23.11.2018 18:00 9. Sean McLemon Sprint 0:3
21.11.2018 18:00 9. Michal Turoň Sprint 0:3
27.10.2018 11:00 9. Lenka Šturmová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
25.10.2018 08:00 9. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 2:3
20.10.2018 10:00 9. Zdeněk Sojma fit4all centrum 2:3 Komentáře
10.10.2018 17:00 9. Antonín Seidl Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.05.2018 20:00 9. Pavel Hrubý Badminton Líšeň 3:0
16.05.2018 18:00 9. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.05.2018 16:00 9. Lenka Šturmová Sport Centrum Kuklenská 1:3
08.05.2018 10:00 9. Lukas Knapcik Sprint 3:0
26.04.2018 12:00 9. Milan Ambruzík Sprint 1:3
22.04.2018 16:00 9. Pavel Michalec Sprint 3:1 Komentáře
15.04.2018 11:00 9. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.03.2018 19:30 9. Matej Ducár fit4all centrum 0:3 Komentáře
21.03.2018 19:00 9. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:1
21.03.2018 08:00 9. Pavel Hrubý Xarena Slatina Badminton Club 2:3
13.03.2018 19:30 9. Jaroslav Reissig fit4all centrum 3:0
10.02.2018 20:00 10. Michal Chylík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.02.2018 21:00 10. Vladimír Meier Centrum Viktoria 1:3
04.02.2018 20:00 10. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:2
28.01.2018 17:00 9. Radim Dodek Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.01.2018 18:00 9. Zuzana Kopáčková Sprint 2:3
23.01.2018 19:00 9. Jindřich Chodúr Sprint 3:2
17.01.2018 19:00 9. Lukas Knapcik Sprint 2:3
28.12.2017 12:00 8. David Šíbl Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.12.2017 08:00 8. Roman Studený fit4all centrum 0:3
17.12.2017 19:30 8. Martin Wojkowský fit4all centrum 1:3
05.12.2017 17:30 8. Petr Neradilek Club Classic 0:3
29.11.2017 18:00 8. Tomáš Hradečný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.11.2017 18:00 8. Michal Čech Centrum Viktoria 2:3
15.11.2017 07:00 8. Martin Novotný Sprint 0:3
31.10.2017 17:00 9. Matej Olearnik Sport Centrum IVANOVICE 3:1
27.10.2017 09:00 9. Kateřina Škvařilová Sprint 1:3
24.10.2017 19:00 9. Adam Koten Sprint 2:3 Komentáře
17.10.2017 21:00 9. Vít Strádal Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.05.2017 19:30 8. Eliška Šímová fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.05.2017 09:00 8. Pavel Tihlařík Sprint 0:3 Komentáře
08.05.2017 10:00 8. Gustav Novotny Sprint 1:3
06.05.2017 10:00 8. Roman Studený fit4all centrum 0:3 Komentáře
01.05.2017 19:00 8. Petr Švrček Sprint 2:3 Komentáře
27.04.2017 08:00 8. Petr Liška Sprint 1:3 Komentáře
19.04.2017 07:00 8. Martin Novotný Sprint 0:3 Komentáře
17.04.2017 14:00 8. Vladimír Meier fit4all centrum 3:2 Komentáře
30.03.2017 19:00 9. Ondrej Dlugoš Sprint 3:2 Komentáře
18.03.2017 10:00 9. Petr Diviš Centrum Viktoria 3:0
12.03.2017 19:00 9. Jindřich Chodúr Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
10.03.2017 08:00 9. Rastislav Papp Sport Centrum Kuklenská 3:0
07.03.2017 17:00 9. Lucie Viková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.02.2017 18:00 10. Libor Kulkus Sprint 3:0
26.02.2017 19:00 10. Antonín Slovák Centrum Viktoria 3:0
12.02.2017 11:00 10. Radomír Švihel fit4all centrum 3:2
05.02.2017 10:00 10. Lukas Knapcik Sprint 3:0
27.01.2017 16:00 9. Martin Říman Sprint 3:2 Komentáře
20.01.2017 10:00 9. Eva Urbánková Sprint 3:2 Komentáře
07.01.2017 19:00 9. Kateřina Škvařilová Sprint 0:3
06.01.2017 08:00 9. Petr Číhal Sprint 0:3 Komentáře
03.01.2017 10:45 9. Jan Klement S:S
14.12.2016 07:30 9. Zdeněk Sojma Sprint 0:3
03.12.2016 10:00 9. Filip Fousek fit4all centrum 0:3 Komentáře
17.11.2016 13:00 10. Karel Pavelek Sprint 3:1 Komentáře
13.11.2016 10:00 10. David Urbánek fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.11.2016 15:00 10. Martina Míčková fit4all centrum 1:3
18.10.2016 17:00 9. Eva Urbánková Sprint 2:3 Komentáře
11.10.2016 18:00 9. Jaroslav Reissig 1:3
09.10.2016 10:00 9. Alena Königová Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
07.10.2016 18:00 9. Martin Mráz fit4all centrum 2:3 Komentáře
29.09.2016 10:00 9. Miroslav PROKEŠ Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.09.2016 21:00 9. Ivan Syka fit4all centrum 3:2
20.09.2016 17:00 9. Peter Sluka Club Classic 3:0
15.09.2016 17:00 9. Stanislav Charvát Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
24.08.2016 09:00 8. Ludvik Ruzicka fit4all centrum 3:2
19.08.2016 17:00 8. Zdeněk Valášek fit4all centrum 1:3
12.08.2016 07:30 8. Jindřich Chodúr Sprint 0:3 Komentáře
10.08.2016 07:30 8. Zdeněk Vahala Sprint 1:3
25.07.2016 18:30 9. Otakar Dušek Sprint 3:0
24.07.2016 19:30 9. Lukáš Černín Sprint 3:1
15.07.2016 17:00 9. Hana Palbuchtová Sprint 2:3
11.07.2016 17:00 9. Luděk Kočica Sprint 1:3
23.06.2016 17:00 10. Ondřej Haťapka fit4all centrum 3:1
19.06.2016 10:00 10. Branislav Zahradník fit4all centrum 3:0
14.06.2016 17:00 10. Jana Benešová Sport Centrum IVANOVICE 2:3
10. Stanislav Charvát 3:S Komentáře
9. Jakub Černý 3:S
10. Roman Zouhar 3:S Komentáře
10. Lukáš Hlavinka 3:S Komentáře
9. Jan Tureček 3:S
8. Martin Krippel 3:S
9. Vladimír Hovadík 3:S
10. Jiří Jetelina 3:S