Michal Chmel

Michal Chmel (31 let)

ID: 27128

Brno

  • 26 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 10:00
    Často hraje od 10:00 v Sprint
  • 129 /320
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 20 / 2 / 4) 3 turnaje

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

279 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
P.S. M.C. L.K. K.Š. L.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pawel Slawatycki
3:1 3:1 3:0 19 14 293
2 .
Image 1
Michal Chmel
1:3
3:0
8 11 279
3 .
Image 1
Lukas Knapcik
1:3
0:3
1 0 261
4 .
Image 1
Katarína Šimková
0 -11 249
5 .
Image 1
Lenka Šturmová
0:3 0 -14 246

Podzimní sezóna 2018

11 . Úroveň C

270 bodů
96. místo (93. místo v mužích)
M.C. A.S. T.H. R.B. D.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 77
2 .
Image 1
Antonín Seidl
3:0
3:1
2:3 2:3 15 0 75
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3
1:3
3:0
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Roman Brennner
0:3
3:2 0:3
3:S
9 0 69
5 .
Image 1
Dalibor Lang
S:3
3:2
S:3
S:3
4 0 64

13 . Úroveň A

270 bodů
113. místo (107. místo v mužích)
M.C. J.S. T.H. I.S. J.G. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:0
3:1
3:0
3:0
23 0 77
2 .
Image 1
Jana Sedláčková
0:3
3:2
3:0
3:0
16 0 70
3 .
Image 1
Tomáš Herůdek
1:3
2:3 3:1 3:0 14 0 68
4 .
Image 1
Ivan Syka
0:3
0:3
1:3 3:S 6 0 60
5 .
Image 1
Jiří Gálik
0:3
0:3
0:3 S:3 0 0 54

15 . Úroveň B

228 bodů
141. místo (133. místo v mužích)
M.C. J.G. T.M. M.G. L.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0 3:0 3:0 23 0 65
2 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3
3:2
3:0
3:2
15 0 57
3 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 56
4 .
Image 1
Marek Grác
0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 47
5 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3
2:3
0:3
S:3
2 0 44

Jarní sezóna 2017

12 . Úroveň C

75 bodů
195. místo (168. místo v mužích)
O.V. L.K. P.S. J.F. M.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
3:0 3:1
3:0
3:S 47 0 122
2 .
Image 1
Lukas Knapcik
0:3
3:1
3:2
3:S
30 0 105
3 .
Image 1
Pavel Slovák
1:3
1:3
3:0
3:S 27 0 102
4 .
Image 1
Jan Feyrer
0:3
2:3
0:3
3:S 14 0 89
5 .
Image 1
Michal Chmel
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 75

13 . Úroveň C

104 bodů
158. místo (142. místo v mužích)
M.C. M.V. G.B. A.V. A.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:1
3:1
3:1
44 0 104
2 .
Image 1
Martin Vinář
1:3
3:0
3:2
3:2
33 0 93
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
0:3
3:0
3:2
24 0 84
4 .
Image 1
Andrea Votoupalová
1:3
2:3
0:3
3:2 15 0 75
5 .
Image 1
Alena Königová
1:3
2:3
2:3
2:3 14 0 74

14 . Úroveň C

89 bodů
175. místo (155. místo v mužích)
M.C. M.C. L.Š. J.M. J.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chmel
3:1
3:0
3:2
3:1
44 0 89
2 .
Image 1
Milan Chobola
1:3
3:0
3:0
3:1
39 0 84
3 .
Image 1
Ladislav Šigut
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 71
4 .
Image 1
Jana Michlíková
2:3
0:3
0:3
3:2 13 0 58
5 .
Image 1
Jana Laštůvková
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.02.2019 14:00 10. Pawel Slawatycki fit4all centrum 1:3
09.02.2019 10:00 10. Lukas Knapcik Sprint 3:0 Komentáře
20.01.2019 20:19 11. Dalibor Lang 3:S Komentáře
20.01.2019 18:00 11. Antonín Seidl Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
19.01.2019 19:00 11. Tomáš Horáček fit4all centrum 3:0 Komentáře
04.01.2019 18:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
14.12.2018 12:00 13. Jiří Gálik Sprint 3:0 Komentáře
12.12.2018 12:00 13. Tomáš Herůdek Sprint 3:1 Komentáře
09.12.2018 15:00 13. Jana Sedláčková Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
06.12.2018 10:00 13. Ivan Syka fit4all centrum 3:0 Komentáře
26.11.2018 10:00 15. Marek Grác Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.11.2018 17:00 15. Lubos Cabala Badminton Líšeň 3:0
14.11.2018 17:00 15. Tomáš Mezenyi Centrum Viktoria 3:0
06.11.2018 20:00 15. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
31.03.2017 18:00 13. Gabriela Bociánová Sprint 3:1 Komentáře
12.03.2017 10:00 13. Martin Vinář Sprint 3:1 Komentáře
08.03.2017 20:00 13. Alena Königová Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
05.03.2017 09:00 13. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
27.02.2017 16:30 14. Jana Michlíková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
24.02.2017 11:00 14. Milan Chobola Sprint 3:1 Komentáře
12.02.2017 09:30 14. Jana Laštůvková Sprint 3:1 Komentáře
06.02.2017 20:30 14. Ladislav Šigut Club Classic 3:0 Komentáře
12. Lukas Knapcik S:3 Komentáře
12. Jan Feyrer S:3
12. Pavel Slovák S:3
12. Ondřej Vyvadil S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím