Načítám…
Image 1

Václav Hadrava (39 let)

ID: 39403

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 73 /171
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 14 / 14 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň C

187 bodů
74. místo (70. místo v mužích)
M.N. V.H. P.Š. R.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 3:2
3:1
3:2 16 11 187
3 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Radek Miča
0:3
1:3
2:3
3:0
10 -11 159
5 .
Image 1
Martin Petřek
0:3 2:3 0:3
0:3
2 -14 148

8 . Úroveň C

135 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
D.M. M.G. A.H. J.D. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1 3:2 S:S 3:0 16 14 170
2 .
Image 1
Michal Garlík
1:3 3:2
1:3
3:2
12 11 163
3 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 2:3
3:S
2:3 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
S:S
3:1
S:3
3:2 9 -11 138
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
2:3
3:2 2:3 9 -14 135

9 . Úroveň C

144 bodů
74. místo (71. místo v mužích)
M.Z. V.H. L.S. J.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Zukal
3:2
3:S
1:3 3:2 17 14 151
2 .
Image 1
Václav Hadrava
2:3
0:3
3:1 3:2 13 11 144
3 .
Image 1
Lenka Slobodníková
S:3
3:0
S:S
3:1
11 0 131
4 .
Image 1
Jiří Čupr
3:1 1:3 S:S 3:2 10 -11 119
5 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3 2:3
1:3
2:3 7 -14 113

9 . Úroveň A

152 bodů
83. místo (79. místo v mužích)
Z.S. N.M. V.H. A.H. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Nikola Musil
0:3 3:0
3:2
3:2 17 11 168
3 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 0:3 3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Adam Herout
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -5 144
5 .
Image 1
Milan Žižka
0:3 2:3
1:3
1:3
4 -14 130

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň A

176 bodů
110. místo (105. místo v mužích)
V.H. A.Ř. M.P. F.K. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Hadrava
3:1 3:2 3:2 3:S 22 14 176
2 .
Image 1
Adam Řihák
1:3
3:2
3:0 3:S 19 11 170
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
2:3
2:3
3:2
3:S
15 0 155
4 .
Image 1
Filip Kolesár
2:3 0:3
2:3
3:S 10 -11 139
5 .
Image 1
Jan Navařík
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 126

13 . Úroveň A

152 bodů
140. místo (133. místo v mužích)
P.Š. A.H. V.H. J.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Václav Hadrava
1:3 0:3 3:2 3:1 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Vavrečka
2:3 0:3 2:3
3:0
11 -11 140
5 .
Image 1
Radek Veselý
S:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 127

12 . Úroveň B

168 bodů
149. místo (139. místo v mužích)
P.Č. P.Č. P.D. M.Z. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Číhal
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 217
2 .
Image 1
Petr Čipera
3:2
3:S
0:3 3:1 17 11 208
3 .
Image 1
Petr Diviš
0:3
S:3
3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3
3:0 0:3
3:1
13 -11 182
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
1:3 0:3
1:3
2 -14 168

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2020 09:00 9. Radek Miča Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
30.09.2020 15:00 9. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 0:3
28.09.2020 18:00 9. Petr Šikula Sprint 3:2
18.09.2020 18:00 9. Martin Petřek fit4all centrum 3:2
02.09.2020 17:00 8. Dušan Medek Sprint 0:3
20.08.2020 15:00 8. Michal Garlík Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
19.08.2020 14:00 8. Antonín Huráb Sport Centrum IVANOVICE 3:2
17.08.2020 17:00 8. Jan Dlugoš Sprint 2:3
04.08.2020 11:00 9. Jiří Čupr Sport Centrum IVANOVICE 3:1
31.07.2020 13:00 9. Lenka Slobodníková Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
22.07.2020 17:00 9. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 3:2
18.07.2020 11:00 9. Marek Zukal fit4all centrum 2:3
11.07.2020 11:30 9. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:1
09.07.2020 18:00 9. Nikola Musil Sport Centrum IVANOVICE 0:3
27.06.2020 09:00 9. Zdeněk Sojma Sprint 0:3
25.06.2020 11:00 9. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.06.2020 00:10 12. Jan Navařík 3:S
15.06.2020 18:00 12. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:2
03.06.2020 16:00 12. Filip Kolesár Sprint 3:2
28.05.2020 19:00 12. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.05.2020 10:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
13.03.2020 16:00 13. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.03.2020 10:00 13. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.03.2020 17:00 13. Antonín Huráb Sport Centrum IVANOVICE 0:3
24.02.2020 12:00 12. Petr Čipera Sprint 1:3
12.02.2020 17:00 12. Petr Diviš Sprint 0:3
08.02.2020 11:00 12. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
07.02.2020 10:30 12. Petr Číhal Sprint 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím