Načítám…

Jan Jedlička (31 let)

ID: 45919

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (16/140)

  • 47 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 172 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 28 / 18 / 1) 1 turnaj
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň B

249 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
J.O. J.J. J.K. T.R. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Orel
3:1 3:1 4 30 254 6:2
2 .
Image 1
Jan Jedlička
1:3
3:S
3:2 4 25 249 7:5
3 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 3:1 2 12 234 4:4
4 .
Image 1
Tomáš Rebro
S:3
3:2 2 4 226 3:5
5 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 1:3 2:3 0 0 220 5:9

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

268 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
P.B. I.D. J.L. J.O. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 321 12:1
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
0:3 3:2
3:2
3:0 17 11 308 9:7
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3 2:3 3:1
3:2
13 0 293 8:9
4 .
Image 1
Jan Orel
1:3
2:3
1:3
3:S
10 -11 279 7:9
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3 0:3
2:3
S:3
2 -14 268 2:12

4 . Úroveň B

318 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
J.J. J.L. B.V. H.H. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 318 12:4
2 .
Image 1
Jan Lojka
1:3
3:0
3:1
3:0
21 3 304 10:4
3 .
Image 1
Bára Valtl
2:3
0:3
3:1
1:3
9 0 289 6:10
4 .
Image 1
Hubert Horák
1:3
1:3
1:3
3:2 8 -11 277 6:11
5 .
Image 1
David Hořínek
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -14 274 5:10

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

243 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
M.W. J.J. B.H. J.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 260 12:1
2 .
Image 1
Jan Jedlička
1:3 3:0 3:2 3:0 20 3 243 10:5
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 0:3
3:1
2:3 8 0 228 5:10
4 .
Image 1
Jan Růžička
S:3
2:3
1:3
3:2 8 -11 217 6:11
5 .
Image 1
Jan Matoušek
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -14 213 5:11

5 . Úroveň A

230 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
T.G. J.J. L.K. J.C. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Jan Jedlička
1:3 3:1 3:0 3:2 19 11 230 10:6
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 1:3 3:2 3:1 12 0 212 7:9
4 .
Image 1
Jan Caha
1:3 0:3 2:3
3:2
8 -11 197 6:11
5 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 2:3 1:3
2:3
5 -14 191 5:12

6 . Úroveň B

200 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
J.J. Z.B. M.M. M.D. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 200 12:2
2 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 191 9:4
3 .
Image 1
Marek Masar
0:3 0:3
3:2
3:2 10 0 170 6:10
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 1:3
2:3
3:1 10 -11 159 7:10
5 .
Image 1
Jan Bureš
1:3 0:3 2:3 1:3 4 -14 150 4:12

5 . Úroveň A

229 bodů
43. místo (40. místo v mužích)
T.P. M.W. J.P. J.C. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Martin Wojkowský
1:3 3:1 2:3 3:0 16 11 267 9:7
3 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 255 8:7
4 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:2 0:3 3:2 10 -11 239 6:10
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 229 3:12

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň B

279 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
J.J. P.V. L.K. R.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 279 12:3
2 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 270 11:6
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 254 8:7
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 238 6:9
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226 0:12

5 . Úroveň B

279 bodů
37. místo (35. místo v mužích)
J.K. P.H. B.H. J.J. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Kučera
1:3 3:2 3:2 3:0 18 14 312 10:7
2 .
Image 1
Patrik Habrda
3:1
3:2
1:3 3:2 17 11 308 10:8
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3
2:3
3:1
3:1
16 0 296 10:8
4 .
Image 1
Jan Jedlička
2:3 3:1
1:3
1:3 10 -11 279 7:10
5 .
Image 1
Jan Růžička
0:3 2:3
1:3
3:1 9 -14 275 6:10

7 . Úroveň C

240 bodů
37. místo (35. místo v mužích)
J.J. R.H. J.V. V.T. F.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3 3:1 3:0 3:0 21 5 226 10:4
3 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3 1:3 3:1 2:3 9 0 209 6:10
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 197 5:10
5 .
Image 1
Filip Jedlička
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 192 4:11

8 . Úroveň C

255 bodů
53. místo (49. místo v mužích)
J.J. J.Z. P.D. M.N. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2
2:3
3:0 3:0 21 14 255 11:5
2 .
Image 1
Jiří Ziegler
2:3 3:1 3:1
3:S
20 11 251 11:5
3 .
Image 1
Petr Daněk
3:2
1:3 3:1 3:2 17 0 237 10:8
4 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Filip Konečný
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 208 2:12

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

207 bodů
59. místo (54. místo v mužích)
J.V. P.H. P.Š. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Vykydal
3:0 3:2
3:0
3:0
26 14 260 12:2
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 249 9:6
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 237 10:7
4 .
Image 1
Radim Sedlacek
0:3
1:3 0:3
3:0
8 -11 217 4:9
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 207 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2024 18:00 4. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:2
16.04.2024 19:00 4. Jan Orel Sport Centrum Kuklenská 1:3
14.04.2024 13:48 4. Tomáš Rebro 3:S Komentáře
28.11.2022 16:50 3. Jan Orel S:3 Komentáře
15.11.2022 18:00 3. Petr Brzobohaty Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.11.2022 18:00 3. Jan Lojka Sprint 2:3 Komentáře
04.11.2022 17:00 3. Iva Dolejšová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
26.10.2022 14:00 4. Hubert Horák Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.10.2022 18:00 4. David Hořínek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.10.2022 18:00 4. Jan Lojka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
05.10.2022 19:00 4. Bára Valtl Xarena Slatina Badminton Club 3:2
29.09.2022 20:00 4. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 3:2
28.09.2022 18:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.09.2022 19:00 4. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.09.2022 17:00 4. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.08.2022 18:00 5. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.08.2022 15:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.08.2022 18:00 5. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:2
11.08.2022 17:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.07.2022 17:00 6. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:1
20.07.2022 18:00 6. Zdeněk Bartlík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.07.2022 18:00 6. Marek Masar Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.07.2022 19:00 6. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 3:1
29.06.2022 17:00 5. Tonda Pupkáč Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.06.2022 17:00 5. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.06.2022 16:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 2:3
13.06.2022 17:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.05.2022 17:00 6. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.05.2022 16:00 6. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.05.2022 15:00 6. Roman Hrozek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.05.2022 19:00 6. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.04.2022 20:00 5. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.04.2022 16:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.04.2022 17:00 5. Jan Kučera Xarena Slatina Badminton Club 2:3
02.04.2022 12:00 5. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
23.03.2022 17:00 7. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:1
17.03.2022 16:00 7. Filip Jedlička Sport Centrum IVANOVICE 3:0
11.03.2022 16:00 7. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.03.2022 17:00 7. Roman Hrozek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
22.02.2022 17:00 8. Jiří Ziegler Xarena Slatina Badminton Club 3:2
16.02.2022 16:00 8. Martin Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.02.2022 15:30 8. Petr Daněk Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
09.02.2022 16:00 8. Filip Konečný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.01.2022 16:00 6. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 1:3
17.01.2022 14:00 6. Jan Vykydal Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
09.01.2022 17:00 6. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 0:3
05.01.2022 17:00 6. Radim Sedlacek fit4all centrum 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody