Načítám…
Image 1

Ivan Malý (32 let)

ID: 31805

Brno

Sklizeno - c

Webová stránka

Fandí:Kometa

Hraje ligy: Brno - Badminton (74/138)

  • 100 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 38 /243
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 96
    Zápasů v lize ( 55 / 29 / 12) 1 turnaj
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

7 . Úroveň A

164 bodů
74. místo (69. místo v mužích)
J.R. P.Č. J.K. V.H. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:2 3:0 3:0 s:s 17 14 211
2 .
Image 1
Petr Čvanda
2:3 3:0 3:s 15 5 200
3 .
Image 1
Jakub Kominka
0:3 3:s 6 0 186
4 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 0:3 3:s 6 -11 175
5 .
Image 1
Ivan Malý
s:s s:3 s:3 s:3 -2 -14 164

6 . Úroveň B

173 bodů
41. místo (39. místo v mužích)
V.S. M.T. I.M. A.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:1
3:0
2:3
3:0 22 14 196
2 .
Image 1
Michal Turoň
1:3
3:1 3:2 3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
1:3 3:0 3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Antonín Seidl
3:2
2:3 0:3 3:2 12 -11 161
5 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 150

6 . Úroveň B

154 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
J.B. J.C. I.M. M.N. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bureš
3:1
3:S
3:0 3:1 25 14 179
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3 3:1
3:2
3:1
18 11 169
3 .
Image 1
Ivan Malý
S:3
1:3 3:1 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Michal Novotný
0:3
2:3
1:3 3:2 8 -11 137
5 .
Image 1
Václav Hadrava
1:3
1:3
0:3 2:3 4 -14 130

5 . Úroveň B

143 bodů
45. místo (42. místo v mužích)
M.H. H.H. J.D. B.F. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 199
2 .
Image 1
Hubert Horák
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 193
3 .
Image 1
Jiří Dočkal
0:3 0:3
3:0
S:S
5 0 165
4 .
Image 1
Bára Fenclová
1:3 0:3
0:3
S:S
-1 -11 148
5 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 1:3
S:S
S:S
-3 -14 143

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

234 bodů
42. místo (39. místo v mužích)
M.K. P.V. M.M. P.N. I.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Krippel
3:0
3:0
3:0
3:2
26 14 280
2 .
Image 1
Petr Vičar
0:3
3:2
3:1 2:3 13 11 264
3 .
Image 1
Martin Mráz
0:3
2:3
3:2 3:1 13 0 253
4 .
Image 1
Petr Neradilek
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 239
5 .
Image 1
Ivan Malý
2:3
3:2 1:3 0:3 8 -14 234

6 . Úroveň B

210 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
T.G. I.M. M.M. R.V. M.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 218
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Marek Masar
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 194
4 .
Image 1
Radek Veveričík
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Michal Indruch
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 168

6 . Úroveň A

191 bodů
43. místo (41. místo v mužích)
M.B. P.V. I.M. J.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bertko
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 221
2 .
Image 1
Petr Vičar
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
0:3
3:2 3:1 11 0 191
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:3
S:3
1:3 2:3 3 -14 169

6 . Úroveň B

215 bodů
41. místo (40. místo v mužích)
M.M. M.I. I.M. J.C. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Masar
3:1 3:2 2:3 3:S 19 14 233
2 .
Image 1
Michal Indruch
1:3 3:2 3:1 3:S 18 11 229
3 .
Image 1
Ivan Malý
2:3 2:3 3:1 3:2 15 0 215
4 .
Image 1
Jan Caha
3:2 1:3 1:3 3:S 13 -11 202
5 .
Image 1
Sean McLemon
S:3 S:3 2:3 S:3 2 -14 188

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

244 bodů
60. místo (58. místo v mužích)
M.S. I.M. D.B. J.G. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Slanina
3:0
3:2
3:0
3:0
26 14 260
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
2:3
3:1
3:2
13 11 244
3 .
Image 1
David Baloun
2:3
3:2
3:2
S:3
12 0 232
4 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3
1:3
2:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
2:3
3:S
0:3 8 -14 214

9 . Úroveň A

250 bodů
66. místo (65. místo v mužích)
I.M. I.T. T.H. R.U. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:0
3:2
S:S 16 14 250
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
1:3
3:0 3:S S:S 12 11 243
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 0:3 3:S S:S 4 0 224
4 .
Image 1
Radim Uhřík
2:3
S:3 S:3 S:3 2 -11 211
5 .
Image 1
Jan Dlugoš
S:S S:S S:S 3:S 0 -14 206

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň B

241 bodů
78. místo (77. místo v mužích)
L.B. F.J. B.N. I.M. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Brtník
3:0 3:0 2:3 2:3 18 14 272
2 .
Image 1
Filip Jedlička
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 269
3 .
Image 1
Braňo Náter
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 255
4 .
Image 1
Ivan Malý
3:2 1:3 0:3
3:1
12 -11 241
5 .
Image 1
David Bajger
3:2 1:3 0:3
1:3
7 -14 233

8 . Úroveň B

264 bodů
60. místo (59. místo v mužích)
P.V. I.M. V.B. L.N. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vičar
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
3:2 2:3 3:2 13 11 264
3 .
Image 1
Vojtěch Bartl
1:3 2:3 1:3 3:0 11 0 251
4 .
Image 1
Lukas Nevaril
0:3 3:2 3:1
S:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 2:3 0:3
S:S
0 -14 226

7 . Úroveň B

257 bodů
64. místo (63. místo v mužích)
M.M. V.P. M.V. I.M. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Malaník
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 301
2 .
Image 1
Vít Pecen
0:3
3:1 3:1 3:0 19 5 284
3 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3
1:3 3:0 3:2 13 0 273
4 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
1:3 0:3 3:0 8 -11 257
5 .
Image 1
Lukáš Brtník
1:3
0:3 2:3 0:3 3 -14 249

8 . Úroveň C

289 bodů
57. místo (55. místo v mužích)
S.M. I.M. J.B. J.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sean McLemon
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 300
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 289
3 .
Image 1
Jan Bureš
1:3 2:3 3:2 3:0 15 0 275
4 .
Image 1
Jan Caha
S:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 259
5 .
Image 1
Michaela Krejčí
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 246

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň C

199 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
I.M. R.S. J.R. P.Š. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:1 3:0
3:S
25 14 199
2 .
Image 1
Roman Studený
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 192
3 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3 0:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 154
5 .
Image 1
Petr Macek
S:3
S:3
S:3
2:3 2 -14 148

9 . Úroveň C

165 bodů
75. místo (71. místo v mužích)
J.C. I.M. D.M. A.B. I.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
3:2
3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Ivan Malý
2:3
3:0
3:0 S:S 14 11 165
3 .
Image 1
Dušan Medek
0:3
0:3
3:0 3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Ivan Syka
0:3 S:S 2:3 0:3 0 -14 126

8 . Úroveň A

169 bodů
87. místo (83. místo v mužích)
R.T. D.L. R.U. I.M. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Tichý
3:2
3:1 3:1 3:1 23 14 217
2 .
Image 1
David Luczewský
2:3
3:1 3:0 3:0 22 11 213
3 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3 1:3 3:1
3:0
15 0 195
4 .
Image 1
Ivan Malý
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -11 169
5 .
Image 1
Jan Laštůvka
1:3 0:3
0:3
S:S -1 -14 165

9 . Úroveň B

171 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
J.S. I.M. M.M. A.B. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:S
3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Ivan Malý
S:3
3:0
3:0
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Michal Malčík
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 152
4 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Image 1
Pawel Slawatycki
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2019

12 . Úroveň A

255 bodů
110. místo (104. místo v mužích)
I.M. L.B. R.C. M.M. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
3:0
3:1
3:0
21 14 255
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1
3:2 1:3 3:2 17 11 248
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3 3:1 3:2 13 0 233
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
3:1 1:3 S:S 6 -11 215
5 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
0:3
2:3 2:3 S:S 2 -14 208

13 . Úroveň A

210 bodů
130. místo (124. místo v mužích)
J.Š. I.M. T.H. M.Z. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Švancer
0:3 3:0
3:1
3:0 20 14 214
2 .
Image 1
Ivan Malý
3:0 3:0
S:S
3:0 19 11 210
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 0:3
3:0
3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
S:S
0:3
3:1 5 -11 174
5 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 167

14 . Úroveň B

220 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
I.M. P.Š. P.Š. T.M. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Petr Šebesta
1:3
3:2
3:2
3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 .
Image 1
Tomáš Menšík
1:3
2:3
0:3
3:0
10 -11 179
5 .
Image 1
Kateřina Šverclová
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 166

15 . Úroveň C

200 bodů
154. místo (142. místo v mužích)
I.M. T.T. E.H. R.T. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:1
3:0
3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3
3:0 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
0:3 0:3
3:1
6 -11 155
5 .
Image 1
Miroslava Ptáčková
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň A

186 bodů
158. místo (147. místo v mužích)
I.M. L.C. P.Č. T.B. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1
3:0 3:0
3:0
23 0 53
2 .
Image 1
Lubos Cabala
1:3
3:0 2:3 3:0 15 0 45
3 .
Image 1
Pavel Čech
0:3 0:3 2:3 3:2 6 0 36
4 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 3:2 3:2
S:S
6 0 36
5 .
Image 1
Petr Vlašánek
0:3
0:3 2:3
S:S
0 0 30

16 . Úroveň A

147 bodů
188. místo (169. místo v mužích)
M.M. I.M. M.G. J.D. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Míčka
S:S 3:0
3:S
3:S
14 0 50
2 .
Image 1
Ivan Malý
S:S
3:1
S:S
3:S
6 0 42
3 .
Image 1
Marek Grác
0:3
1:3
S:S
3:S
4 0 40
4 .
Image 1
Jan Drábek
S:3
S:S S:S
3:S
1 0 37
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

15 . Úroveň A

158 bodů
189. místo (171. místo v mužích)
K.Š. M.K. P.L. I.M. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimková
3:0 3:2 3:1 3:0 21 0 63
2 .
Image 1
Milan Kafka
0:3
3:0
3:S
3:0 17 0 59
3 .
Image 1
Petra Lišková
2:3
0:3
2:3
3:2
8 0 50
4 .
Image 1
Ivan Malý
1:3
S:3
3:2
S:S
3 0 45
5 .
Image 1
Rudolf Keller
0:3 0:3
2:3
S:S
0 0 42

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.08.2021 17:00 6. Petr Šikula Sprint 3:2
24.08.2021 17:00 6. Vaclav Snasel fit4all centrum 0:3 Komentáře
23.08.2021 18:00 6. Michal Turoň Sport Centrum IVANOVICE 1:3
22.08.2021 17:00 6. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.07.2021 16:00 6. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.07.2021 18:00 6. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 1:3
27.07.2021 12:00 6. Václav Hadrava fit4all centrum 3:0
26.07.2021 16:10 6. Jan Bureš S:3 Komentáře
28.06.2021 18:00 5. Hubert Horák Sprint 1:3
28.06.2021 17:52 5. Bára Fenclová S:S Komentáře
28.06.2021 17:52 5. Jiří Dočkal S:S Komentáře
08.06.2021 19:00 5. Martin Holas 0:3
01.10.2020 18:00 5. Martin Krippel Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
30.09.2020 18:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:2
23.09.2020 17:00 5. Petr Neradilek Sprint 0:3
15.09.2020 18:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.08.2020 12:22 6. Michal Indruch 3:S Komentáře
28.08.2020 11:30 6. Radek Veveričík fit4all centrum 3:0
21.08.2020 11:00 6. Marek Masar fit4all centrum 3:1
20.08.2020 10:30 6. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.07.2020 18:30 6. Jan Bureš Centrum Viktoria 3:2
28.07.2020 17:00 6. Lukáš Kopačka fit4all centrum 3:1
20.07.2020 16:30 6. Michal Bertko fit4all centrum 0:3
16.07.2020 19:00 6. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
12.07.2020 13:00 6. Marek Masar fit4all centrum 2:3
02.07.2020 17:00 6. Jan Caha fit4all centrum 3:1
01.07.2020 18:00 6. Sean McLemon Sprint 3:2
21.06.2020 15:00 6. Michal Indruch Xarena Slatina Badminton Club 2:3
11.06.2020 16:00 8. David Baloun Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.06.2020 17:00 8. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
08.06.2020 19:00 8. Milan Slanina Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
04.06.2020 18:00 8. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:10 9. Jan Dlugoš S:S
20.05.2020 15:00 9. Radim Uhřík Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
18.05.2020 18:00 9. Ivo Trávníček Sprint 3:1 Komentáře
11.03.2020 12:30 9. Tomáš Horáček fit4all centrum 3:0
29.01.2020 11:00 8. David Bajger Sprint 3:1 Komentáře
24.01.2020 19:00 8. Lukáš Brtník fit4all centrum 3:2
20.01.2020 17:00 8. Filip Jedlička Sprint 1:3
15.01.2020 11:30 8. Braňo Náter Sprint 0:3
29.12.2019 11:30 8. Dušan Medek fit4all centrum 3:2
23.12.2019 15:00 8. Lukas Nevaril Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.12.2019 16:00 8. Petr Vičar Sprint 1:3 Komentáře
06.12.2019 14:00 8. Vojtěch Bartl Sprint 3:2
28.11.2019 14:00 7. Vít Pecen fit4all centrum 1:3
25.11.2019 17:00 7. Miloš Vantuch Sprint 0:3
24.11.2019 14:00 7. Lukáš Brtník fit4all centrum 3:0
13.11.2019 19:00 7. Milan Malaník Sprint 0:3 Komentáře
28.10.2019 17:00 8. Sean McLemon fit4all centrum 0:3
25.10.2019 14:00 8. Jan Caha fit4all centrum 3:1
17.10.2019 17:00 8. Michaela Krejčí Sport Centrum IVANOVICE 3:0
14.10.2019 18:00 8. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:2
30.09.2019 09:08 9. Petr Macek 3:S Komentáře
26.09.2019 11:00 9. Roman Studený fit4all centrum 3:1 Komentáře
23.09.2019 19:00 9. Jaroslav Reissig Club Classic 3:1
22.09.2019 17:30 9. Petr Šikula fit4all centrum 3:0
02.09.2019 00:10 9. Ivan Syka S:S
24.08.2019 10:30 9. Aleš Bartlík fit4all centrum 3:0
22.08.2019 21:00 9. Dušan Medek fit4all centrum 3:0 Komentáře
14.08.2019 17:00 9. Jan Caha fit4all centrum 2:3 Komentáře
01.08.2019 00:10 8. Jan Laštůvka S:S
25.07.2019 14:00 8. Radim Uhřík fit4all centrum 1:3
22.07.2019 18:00 8. Radek Tichý Sprint 1:3
19.07.2019 16:30 8. David Luczewský fit4all centrum 0:3
30.06.2019 18:13 9. Jan Sabela S:3 Komentáře
26.06.2019 18:00 9. Michal Malčík fit4all centrum 3:0 Komentáře
25.06.2019 15:00 9. Aleš Bartlík fit4all centrum 3:0 Komentáře
24.06.2019 11:42 9. Pawel Slawatycki 3:S Komentáře
23.05.2019 18:00 12. Lukáš Bránka Sprint 1:3 Komentáře
22.05.2019 11:00 12. Roman Caha Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
20.05.2019 18:00 12. Tomáš Mezenyi Club Classic 3:0 Komentáře
18.05.2019 16:00 12. Marek Montag fit4all centrum 3:1 Komentáře
01.05.2019 16:18 13. Marek Zukal S:S Komentáře
28.04.2019 13:00 13. Tomáš Horáček fit4all centrum 3:0
16.04.2019 15:00 13. Jan Švancer fit4all centrum 3:0
12.04.2019 15:00 13. Jiří Čejka Centrum Viktoria 3:0
28.03.2019 18:00 14. Tomáš Menšík Sprint 3:1 Komentáře
26.03.2019 16:00 14. Petr Šikula Sprint 3:0
17.03.2019 13:00 14. Petr Šebesta fit4all centrum 3:1 Komentáře
11.03.2019 18:00 14. Kateřina Šverclová fit4all centrum 3:0 Komentáře
22.02.2019 13:30 15. Eva Harťanská Centrum Viktoria 3:1
21.02.2019 17:30 15. Miroslava Ptáčková 3:0
20.02.2019 09:00 15. Richard Trembecký fit4all centrum 3:0 Komentáře
19.02.2019 17:00 15. Tom Tom Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
29.01.2019 17:00 16. Lubos Cabala Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
25.01.2019 17:00 16. Petr Vlašánek Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
21.01.2019 11:00 16. Pavel Čech Centrum Viktoria 3:0
14.01.2019 17:00 16. Tomáš Bambas Sprint 3:0
02.01.2019 00:10 16. Martin Míčka S:S
02.01.2019 00:10 16. Jan Drábek S:S
18.12.2018 11:00 16. Marek Grác Sprint 3:1 Komentáře
18.12.2018 10:19 16. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
01.12.2018 13:39 15. Rudolf Keller S:S Komentáře
30.11.2018 12:28 15. Milan Kafka S:3 Komentáře
29.11.2018 20:00 15. Katarína Šimková Sprint 1:3
28.11.2018 17:00 15. Petra Lišková Centrum Viktoria 3:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím