Načítám…
Tomáš Kopsa

Tomáš Kopsa (33 let)

ID: 37458

Praha

  • 71 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 124 /266
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 31 / 34 / 5) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

11 . Úroveň B

255 bodů
124. místo (119. místo v mužích)
L.S. O.N. M.N. T.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Slaník
3:0 3:0 3:0 3:s 27 14 301
2 .
Image 1
Ondřej Nedvěd
0:3 3:0
3:0
3:s 20 11 291
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 0:3 3:s 6 0 266
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
0:3
3:s 6 -11 255
5 .
Image 1
Lukáš Šedivý
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 246

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň B

231 bodů
112. místo (107. místo v mužích)
S.R. P.R. T.K. R.K. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stefan Ryba
2:3 3:0 3:0 3:1 22 14 256
2 .
Image 1
Petra Raszyková
3:2
0:3
1:3
3:0
13 11 244
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:0
3:1
S:S
11 0 231
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 3:1 1:3 2:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3
0:3
S:S
3:2 4 -14 210

8 . Úroveň C

215 bodů
82. místo (80. místo v mužích)
J.L. T.L. F.K. T.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:2
3:S
3:0
3:0
25 14 259
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
2:3
S:S
3:0 3:1 13 11 244
3 .
Image 1
Filip Kratochvíl
S:3
S:S
3:0
3:S
11 0 231
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3
0:3
3:1 6 -11 215
5 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3
1:3
S:3
1:3 2 -14 208

9 . Úroveň C

194 bodů
66. místo (64. místo v mužích)
T.K. S.R. R.K. J.P. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:0
3:0
S:3
3:S
20 14 194
2 .
Image 1
Stefan Ryba
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 1:3 3:1
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Ján Puškár
3:S
0:3
1:3
3:S
13 -11 162
5 .
Image 1
Tomáš Mattern
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

9 . Úroveň C

173 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
J.C. J.U. T.K. P.B. A.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Culek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Jiří Uldrich
0:3 3:0
3:S
1:3 14 11 185
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Petr Bárta
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Aleš Vlach
0:3 3:1
S:3
S:3
6 -14 152

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň A

254 bodů
111. místo (104. místo v mužích)
J.L. L.N. T.K. L.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:0
3:S
3:0
3:0
27 14 281
2 .
Image 1
Libor Novak
0:3
3:2
3:0
3:2
17 11 268
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
S:3
2:3
3:2
3:0
14 0 254
4 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 237
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
0:3
2:3
0:3
S:3
2 -14 228

10 . Úroveň C

230 bodů
118. místo (110. místo v mužích)
J.N. V.M. D.S. P.H. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Neubert
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 281
2 .
Image 1
Veronika Mičková
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 270
3 .
Image 1
Daniel Slavik
1:3
2:3 3:1 3:2 14 0 254
4 .
Image 1
Petr Holman
0:3 0:3 1:3
3:2
6 -11 235
5 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 230

11 . Úroveň A

264 bodů
105. místo (99. místo v mužích)
J.K. T.K. V.H. O.V. K.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Klemsa
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 281
2 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:1
1:3 3:1 13 11 264
3 .
Image 1
Vladan Hašek
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 253
4 .
Image 1
Ondřej Vaněk
0:3 3:1 1:3 3:2 12 -11 241
5 .
Image 1
Kamil Dunička
S:3
1:3 1:3 2:3 4 -14 230

12 . Úroveň A

240 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
T.K. J.Č. V.Z. D.V. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 240
2 .
Image 1
Jan Černohorský
2:3
1:3
3:1
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
3:1
3:2
S:3 11 0 211
4 .
Image 1
Daniel Vlček
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Michal Jirka
0:3
0:3
3:S
S:3
6 -14 192

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

260 bodů
165. místo (156. místo v mužích)
M.N. O.V. R.K. T.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Novak
S:S
3:1 3:1 3:1 16 14 290
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
S:S
3:0 3:2
3:2
15 11 286
3 .
Image 1
Robert Kowalski
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 273
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 260
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3
2:3
1:3 0:3 4 -14 250

14 . Úroveň C

302 bodů
161. místo (154. místo v mužích)
L.V. J.L. V.J. T.K. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vlk
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Jan Lubeník
2:3 0:3 3:0
3:S
15 11 326
3 .
Image 1
Vladimír Janovský
1:3 3:0 S:3
3:S
14 0 314
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 0:3 3:S
3:0
13 -11 302
5 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3
S:3
S:3
0:3
0 -14 286

15 . Úroveň A

326 bodů
163. místo (156. místo v mužích)
T.K. J.D. L.Z. M.K. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3
S:S
3:1
3:0 12 14 326
2 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
3:1
S:S 3:0 S:S 9 11 320
3 .
Image 1
Lukáš Zářecký
S:S S:S
3:1
S:S 0 0 300
4 .
Image 1
Matěj Král
1:3
0:3
1:3
S:S 0 -11 289
5 .
Image 1
Petr Hösl
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 280

Podzimní sezóna 2019

15 . Úroveň A

257 bodů
185. místo (174. místo v mužích)
J.K. J.M. J.P. T.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Krůta
S:S
3:1 3:0 3:0 18 14 292
2 .
Image 1
Jan Maršoun
S:S
3:1 3:1 3:1 16 11 287
3 .
Image 1
Jan Puklický
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 274
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3 1:3 2:3
3:2
8 -11 257
5 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 249

13 . Úroveň C

249 bodů
162. místo (152. místo v mužích)
š.v. P.D. K.Ž. T.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
šimon vojta
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 298
2 .
Image 1
Peto Durik
0:3
3:S
3:1 S:S 10 11 281
3 .
Image 1
Kamil Žylka
2:3
S:3
3:0 S:S 7 0 267
4 .
Image 1
Tomáš Kopsa
1:3 1:3 0:3
S:S
0 -11 249
5 .
Image 1
Jakub Kopáček
S:3
S:S S:S
S:S
-6 -14 240

15 . Úroveň C

279 bodů
151. místo (142. místo v mužích)
T.K. K.D. H.Š. M.P. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
3:0
3:0
3:2 3:S 25 14 279
2 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 270
3 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
0:3
3:0 3:S 13 0 253
4 .
Image 1
Milan Peterka
2:3 1:3 0:3 3:S 9 -11 238
5 .
Image 1
Adéla Schrecková
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 226

15 . Úroveň A

255 bodů
169. místo (157. místo v mužích)
R.K. B.M. T.K. F.P. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Kokeš
3:0 3:0 S:3 3:1 20 14 274
2 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 271
3 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 255
4 .
Image 1
Filip Plucha
3:S 0:3 0:3 S:S 4 -11 233
5 .
Image 1
Andrea Gabonay
1:3 0:3
0:3
S:S -1 -14 225

Letní sezóna 2019

15 . Úroveň A

212 bodů
158. místo (149. místo v mužích)
T.K. O.T. M.K. T.M. H.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
3:1
3:1
3:S
18 14 212
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:0 S:S 3:0
S:S
10 11 201
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3
S:S 3:0
1:3
7 0 187
4 .
Image 1
Tomáš Mattern
1:3
0:3 0:3 3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
Honza Richter
S:3
S:S
3:1
2:3 6 -14 172

13 . Úroveň B

187 bodů
164. místo (155. místo v mužích)
Z.L. K.D. T.H. A.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Loula
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 242
2 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3
3:1
3:2
3:0
18 11 229
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
1:3
3:0
3:1
14 0 214
4 .
Image 1
Adéla Schrecková
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 198
5 .
Image 1
Tomáš Kopsa
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 187

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.10.2021 20:30 11. Ladislav Slaník Sportcentrum Step 0:3
06.10.2021 18:00 11. Ondřej Nedvěd Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.10.2021 10:33 11. Evžen Vacek S:S Komentáře
29.09.2021 20:00 11. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.09.2021 21:00 11. Stefan Ryba Hamr Braník 0:3
03.09.2021 17:30 11. Robert Kowalski 3:1
29.08.2021 20:00 8. Tomas Ludvik Hamr Braník 0:3
16.08.2021 18:00 8. Lukáš Strejc Hamr Braník 3:1
09.08.2021 18:00 8. Filip Kratochvíl Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.08.2021 17:00 8. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 0:3
28.07.2021 08:14 9. Ján Puškár S:3 Komentáře
28.07.2021 08:09 9. Tomáš Mattern 3:S Komentáře
23.07.2021 14:30 9. Robert Kowalski 3:0
16.07.2021 10:00 9. Stefan Ryba Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.06.2021 13:45 9. Aleš Vlach 3:S Komentáře
20.06.2021 19:00 9. Jakub Culek 0:3
17.06.2021 17:00 9. Jiří Uldrich 0:3
06.06.2021 18:30 9. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 3:0
04.10.2020 10:59 11. Jan Lubeník S:3 Komentáře
03.10.2020 19:00 11. Jarmila Kuličková Hamr Braník 3:0 Komentáře
02.10.2020 19:30 11. Lukáš Drahník Hamr Braník 3:2 Komentáře
01.10.2020 17:00 11. Libor Novak 2:3 Komentáře
06.09.2020 19:30 10. Veronika Mičková Sportcentrum Step 0:3
30.08.2020 15:00 10. Petr Holman Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.08.2020 17:00 10. Daniel Slavik Sportcentrum Step 2:3
18.08.2020 19:00 10. Jan Neubert 0:3
30.07.2020 19:30 11. Jan Klemsa Badminton Arena Skalka 0:3
29.07.2020 18:30 11. Vladan Hašek 3:1 Komentáře
28.07.2020 18:00 11. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 1:3
22.07.2020 18:30 11. Kamil Dunička 3:1
01.07.2020 19:30 12. Jan Černohorský Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
30.06.2020 08:30 12. Michal Jirka Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
23.06.2020 21:00 12. Vaclav Zednicek Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
19.06.2020 18:30 12. Daniel Vlček SportCentrum JEREMI 3:0
11.06.2020 21:00 14. Martin Novak Sportcentrum Step 1:3
09.06.2020 20:00 14. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:0
07.06.2020 17:00 14. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 2:3
29.05.2020 19:00 14. Robert Kowalski 1:3
21.05.2020 00:10 14. Vladimír Janovský 3:S
17.05.2020 19:00 14. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 0:3
12.03.2020 21:00 14. Zdeněk Sychra Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.03.2020 17:00 14. Lukáš Vlk Sportcentrum Step 0:3
04.03.2020 00:10 15. Lukáš Zářecký S:S
25.02.2020 21:00 15. Jaroslav Ducheček Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.02.2020 20:00 15. Petr Hösl Sportcentrum Step 3:0
13.02.2020 21:00 15. Matěj Král Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
31.01.2020 20:30 15. Jan Maršoun Sportcentrum Step 1:3
21.01.2020 21:00 15. Miroslav Huszák 3:2 Komentáře
17.01.2020 19:00 15. Jan Krůta Badminton Arena Skalka 0:3
15.01.2020 17:30 15. Jan Puklický Hamr Braník 2:3
01.01.2020 20:42 13. Jakub Kopáček S:S Komentáře
23.12.2019 09:00 13. Kamil Žylka 0:3
15.12.2019 12:00 13. Peto Durik Sport Troja 1:3
08.12.2019 19:00 13. šimon vojta 1:3
02.12.2019 00:10 15. Adéla Schrecková 3:S
20.11.2019 20:00 15. Milan Peterka Hamr Braník 3:2
13.11.2019 21:00 15. Hynek Šolar Hamr Braník 3:0 Komentáře
06.11.2019 21:00 15. Kamil Dunička 3:0
25.10.2019 18:00 15. Radek Kokeš Hamr Braník 0:3
15.10.2019 19:30 15. Filip Plucha Sportcentrum Step 3:0
10.10.2019 18:30 15. Barbora Masaryková Centrum Třešňovka 1:3 Komentáře
07.10.2019 20:00 15. Andrea Gabonay Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
30.09.2019 20:30 15. Tomáš Mattern Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.09.2019 09:01 15. Honza Richter 3:S Komentáře
22.09.2019 18:00 15. Manik Kainth Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.09.2019 18:00 15. Ondřej Tyrychtr Badminton Arena Skalka 0:3
15.08.2019 19:00 13. Adéla Schrecková Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.08.2019 19:00 13. Zdeněk Loula Sport Troja 0:3
04.08.2019 17:00 13. Kamil Dunička Sport Troja 0:3 Komentáře
02.08.2019 19:00 13. Tomáš Hořava Sport Troja 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím