Načítám…
Image 1

Ján Nikodem (23 let)

ID: 46292

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2022
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 250 /468
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 14 / 1 / 0) 1 turnaj
  • 93%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

13 . Úroveň C

210 bodů
128. místo (122. místo v mužích)
P.K. J.N. Z.O. P.H. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Knězů
3:s
3:2
3:S
3:S
23 14 217
2 .
Image 1
Ján Nikodem
s:3 3:0
3:S
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
2:3
0:3
3:S
3:S
14 0 194
4 .
Image 1
Petr Horn
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 175
5 .
Image 1
David Kučera
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Jarní sezóna 2022

15 . Úroveň B

231 bodů
161. místo (151. místo v mužích)
J.Z. J.N. I.B. J.Š. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Zíka
3:0 3:2 2:3 3:1 20 14 234
2 .
Image 1
Ján Nikodem
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 231
3 .
Image 1
Iva Benešová
2:3 0:3
3:1
3:0
15 0 215
4 .
Image 1
Jaromír Šída
3:2 0:3
1:3
3:S
12 -11 201
5 .
Image 1
Ondřej Volf
1:3
S:3
0:3
S:3
1 -14 187

17 . Úroveň B

202 bodů
181. místo (168. místo v mužích)
J.N. T.M. M.V. P.S. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Nikodem
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Tereza Matoušková
0:3
3:1
3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Martin Vayhel
0:3
1:3
3:2 3:0 13 0 173
4 .
Image 1
Pavol Suchý
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Daniela Kroupová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 147

20 . Úroveň C

142 bodů
225. místo (202. místo v mužích)
J.N. F.D. M.H. L.I. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ján Nikodem
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
František Danihel
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Miroslav Hanzelka
0:3 0:3 3:2 3:2 10 0 110
4 .
Image 1
Luisa Illková
0:3 0:3 2:3
3:0
9 -5 104
5 .
Image 1
Jiří Sobotík
0:3 0:3 2:3
0:3
2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2022 10:40 13. Petr Horn 3:S Komentáře
21.06.2022 09:19 13. David Kučera 3:S Komentáře
14.06.2022 19:00 13. Zdeněk Opravil Sportcentrum Uhříněves 3:0
29.05.2022 22:09 15. Ondřej Volf 3:S Komentáře
29.05.2022 18:00 15. Jaromír Šída Badminton Arena Skalka 3:0
26.05.2022 21:00 15. Iva Benešová Hamr Braník 3:0
25.05.2022 21:30 15. Jakub Zíka Badminton Arena Skalka 0:3
28.04.2022 08:30 17. Martin Vayhel Badminton Arena Skalka 3:0
27.04.2022 20:30 17. Pavol Suchý Sportcentrum Step 3:0
21.04.2022 21:00 17. Tereza Matoušková Badminton Arena Skalka 3:0
20.04.2022 18:00 17. Daniela Kroupová SportCentrum JEREMI 3:0
30.03.2022 18:00 20. Luisa Illková Hamr Štěrboholy 3:0
24.03.2022 15:00 20. František Danihel Badminton Arena Skalka 3:0
20.03.2022 19:00 20. Jiří Sobotík Sportcentrum Step 3:0
15.03.2022 17:00 20. Miroslav Hanzelka Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím