Načítám…

Haji Ashumov (42 let)

ID: 51063

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - russia

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (82/252)

  • 23 zápasů

    od roku 2023
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 116 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 19 / 4 / 0) 0 turnajů
  • 83%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

10 . Úroveň B

296 bodů
82. místo (81. místo v mužích)
H.A. L.P. S.L. V.W. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Haji Ashumov
3:1 3:2 3:1 6 30 296 9:4
2 .
Image 1
Lukáš Pernička
3:0 3:0 4 25 289 6:0
3 .
Image 1
Sébastien Lugue
1:3 0:3 3:1 2 12 274 4:7
4 .
Image 1
Vojtěch Wagner
2:3 0 4 264 2:3
5 .
Image 1
Martin Staněk
1:3 0:3 1:3 0 0 260 2:9

11 . Úroveň B

291 bodů
103. místo (102. místo v mužích)
J.Č. H.A. T.H. M.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čeněk
3:1
3:0
3:S
3:1 8 30 298 12:2
2 .
Image 1
Haji Ashumov
1:3
3:0
3:S
3:0
6 25 291 10:3
3 .
Image 1
Tomas Hulle
0:3
0:3
3:S
3:1
4 12 276 6:7
4 .
Image 1
Marek Štěpán
S:3
S:3
S:3
3:S 2 4 266 3:9
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
1:3
0:3
1:3
S:3 0 0 260 2:12

10 . Úroveň C

262 bodů
109. místo (107. místo v mužích)
D.N. M.T. R.F. R.K. H.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Nepožitek
3:1 3:0 3:0 3:2 8 30 298 12:3
2 .
Image 1
Martin Tichý
1:3
3:2
3:1 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
2:3
2:3 3:1 2 12 274 7:10
4 .
Image 1
Robert Kowalski
0:3 1:3 3:2 2:3 2 4 266 6:11
5 .
Image 1
Haji Ashumov
2:3 1:3 1:3 3:2 2 0 262 7:11

Podzimní sezóna 2023

12 . Úroveň A

238 bodů
112. místo (106. místo v mužích)
H.A. O.B. P.V. O.T. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Haji Ashumov
3:0 3:0 3:0 3:S 8 30 238 12:0
2 .
Image 1
Ondřej Bureš
0:3 3:1
3:S
3:S 6 25 231 9:4
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3 1:3
3:S
3:S 4 12 216 7:6
4 .
Image 1
Oldřich Turner
0:3
S:3
S:3
3:S 2 4 206 3:9
5 .
Image 1
Václav Konáš
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 200 0:12

14 . Úroveň A

238 bodů
144. místo (136. místo v mužích)
H.A. J.Č. M.Š. M.S. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Haji Ashumov
3:2 3:1 3:0
3:1
8 30 238 12:4
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
2:3
3:0
3:0
3:0
6 25 231 11:3
3 .
Image 1
Marek Štěpán
1:3
0:3
3:0
3:0
4 12 216 7:6
4 .
Image 1
Martin Skapa
0:3 0:3
0:3
3:2
2 4 206 3:11
5 .
Image 1
Pavel Hušek
1:3
0:3
0:3
2:3
0 0 200 3:12

17 . Úroveň A

158 bodů
187. místo (172. místo v mužích)
H.A. K.K. Z.K. O.P. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Haji Ashumov
3:0 3:0 3:0 3:S 8 30 158 12:0
2 .
Image 1
Kateřina Kratochvílová
0:3
S:S
3:0 3:S 4 25 149 6:3
3 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
S:S
3:2
3:S 4 12 136 6:5
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3
2:3
3:S 2 4 126 5:9
5 .
Image 1
Miroslav Červeňák
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 120 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.04.2024 20:00 10. Vojtěch Wagner Hamr Braník 3:2
10.04.2024 19:30 10. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 3:1
04.04.2024 12:00 10. Sébastien Lugue SportCentrum JEREMI 3:1
26.03.2024 21:00 11. Tomas Hulle Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.03.2024 09:30 11. Jarmila Kuličková SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
14.03.2024 21:00 11. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 1:3
12.03.2024 00:11 11. Marek Štěpán 3:S Komentáře
25.02.2024 10:00 10. Robert Kowalski Badminton Arena Skalka 3:2
23.02.2024 19:00 10. David Nepožitek Badminton Arena Skalka 2:3
20.02.2024 21:00 10. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 1:3
15.02.2024 16:00 10. Martin Tichý Badminton Arena Skalka 1:3
02.01.2024 00:10 12. Václav Konáš 3:S
28.12.2023 10:00 12. Oldřich Turner Badminton Arena Skalka 3:0
10.12.2023 17:00 12. Petr Velička Badminton Arena Skalka 3:0
06.12.2023 19:00 12. Ondřej Bureš Badminton Arena Skalka 3:0
10.11.2023 09:30 14. Marek Štěpán Badminton Arena Skalka 3:1
07.11.2023 21:00 14. Martin Skapa Hamr Braník 3:0
05.11.2023 20:00 14. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 3:2
04.11.2023 10:00 14. Pavel Hušek Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.11.2023 00:10 17. Miroslav Červeňák 3:S
31.10.2023 19:00 17. Zbyněk Kojecký TK Neridé 3:0
09.10.2023 19:00 17. Ondřej Peterka 3:0
07.10.2023 10:00 17. Kateřina Kratochvílová Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody