Načítám…
Marek Třešňák

Marek Třešňák (27 let)

ID: 38498

Praha

  • 45 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 244 /297
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 22 / 19 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

19 . Úroveň B

126 bodů
245. místo (216. místo v mužích)
L.V. O.P. I.P. J.Ž. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0 7 14 161
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0 11 151
3 .
Image 1
Ivo Peřina
0 0 140
4 .
Image 1
Ján Židek
0 -11 129
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 0 -14 126

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň C

141 bodů
196. místo (175. místo v mužích)
L.Z. J.M. A.Z. M.T. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Zbořil
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 177
2 .
Image 1
Jan Mrkacek
3:2 3:0 S:3 3:1 18 11 169
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 3:S
1:3
3:2 12 -11 141
5 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
1:3
1:3
2:3 4 -14 130

17 . Úroveň B

133 bodů
187. místo (169. místo v mužích)
J.Š. M.T. L.I. Z.K. M.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimůnek
2:3
3:0
3:0
3:0
23 14 137
2 .
Image 1
Marek Třešňák
3:2
3:2
3:2 3:0 22 11 133
3 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
2:3
2:3
3:1
10 0 110
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
2:3
3:2
2:3 9 -11 98
5 .
Image 1
Miroslav Osmančík
0:3
0:3
1:3
3:2 6 -14 92

17 . Úroveň B

131 bodů
200. místo (174. místo v mužích)
M.M. A.D. M.T. J.M. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Moucha
3:0 3:0 S:S
3:S
18 14 152
2 .
Image 1
Anna Dupalová
0:3 0:3 3:S
3:S
12 11 143
3 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 3:0 S:S 3:S 11 0 131
4 .
Image 1
Jan Motejzík
S:S S:3 S:S 3:S 2 -11 111
5 .
Image 1
Lucie Rohlíková
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 106

18 . Úroveň B

111 bodů
202. místo (176. místo v mužích)
M.K. M.T. N.N. K.K. B.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mirek Kubíček
3:0 2:3
3:S
3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Natálie Netušilová
3:2 1:3
3:S
3:0 19 0 99
4 .
Image 1
Kateřina Krákorová
S:3
0:3
S:3
3:0
7 -11 76
5 .
Image 1
Barbora Semová
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 66

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň A

113 bodů
275. místo (244. místo v mužích)
O.P. M.O. K.D. M.T. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
0:3
1:3
3:S 13 14 147
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
S:S
3:S 3:S 11 11 142
3 .
Image 1
Kien Dinh
3:0
S:S
3:0 S:S 10 0 130
4 .
Image 1
Marek Třešňák
3:1
S:3 0:3 S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
Václav Těhle
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 102

20 . Úroveň C

164 bodů
266. místo (237. místo v mužích)
L.N. Z.R. V.Č. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
3:1
3:0
3:1
3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 213
3 .
Image 1
Vítězslav Čurda
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Tomas Hulle
1:3
0:3
0:3 S:S -1 -11 168
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 164

22 . Úroveň B

191 bodů
264. místo (241. místo v mužích)
M.J. M.T. Z.H. A.D. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Mara Jirkovsky
3:2
3:2
3:0
3:1
23 14 197
2 .
Image 1
Marek Třešňák
2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 191
3 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
2:3
1:3
3:0
3:0
17 0 177
4 .
Image 1
Anna Dosedlová
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 154
5 .
Image 1
Jiří Slabý
1:3
2:3
0:3
2:3
5 -14 151

Podzimní sezóna 2019

23 . Úroveň A

139 bodů
273. místo (239. místo v mužích)
M.T. L.B. A.H. E.K. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Třešňák
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Lucie Brnová
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 133
3 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
1:3
0:3
2:3
3:1
9 0 109
4 .
Image 1
Eliška Krpálková
1:3
0:3
3:2
2:3
8 -11 97
5 .
Image 1
Vlastimil Marek
0:3 0:3
1:3
3:2
6 -14 92

21 . Úroveň A

93 bodů
276. místo (236. místo v mužích)
O.S. V.T. D.T. A.Z. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Střeštík
3:1
0:3
3:2
3:0 18 14 132
2 .
Image 1
Václav Těhle
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Daniel Toth
3:0 1:3
3:0
2:3 17 0 117
4 .
Image 1
Anna Zahradníčková
2:3
2:3
0:3
3:1 10 -5 105
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 93

20 . Úroveň C

131 bodů
263. místo (230. místo v mužích)
L.J. J.M. P.V. Z.V. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 181
2 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3
3:1 3:2 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Petr Vitásek
1:3
1:3 2:3 3:0 11 0 151
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 138
5 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -14 131

19 . Úroveň C

155 bodů
244. místo (216. místo v mužích)
J.D. M.B. K.B. M.T. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Ducheček
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 201
2 .
Image 1
Miloš Brouček
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Kamil Bandžak
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Marek Třešňák
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 155
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.10.2020 17:30 19. Lukáš Vystrčil Hamr Braník 0:3
05.10.2020 00:10 16. Jan Mrkacek 3:S
23.09.2020 17:00 16. Lukáš Zbořil SportCentrum JEREMI 0:3
21.09.2020 19:00 16. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.09.2020 19:00 16. Jana Pfeiferová Badminton Arena Skalka 3:2
27.08.2020 19:30 17. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:2
25.08.2020 20:30 17. Jiří Šimůnek Sportcentrum Step 3:2
24.08.2020 20:30 17. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 3:0
21.08.2020 18:00 17. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
10.08.2020 00:10 17. Jan Motejzík S:S
10.08.2020 00:10 17. Lucie Rohlíková 3:S
28.07.2020 18:00 17. Anna Dupalová Badminton Arena Skalka 3:0
16.07.2020 19:00 17. Marek Moucha Sportcentrum Step 0:3
07.07.2020 19:00 18. Mirek Kubíček Hamr Braník 0:3
03.07.2020 18:30 18. Natálie Netušilová Hamr Braník 3:1
26.06.2020 19:00 18. Kateřina Krákorová Sportcentrum Step 3:0
22.06.2020 21:00 18. Barbora Semová 3:0
16.06.2020 00:10 21. Václav Těhle S:S
16.06.2020 00:10 21. Miroslav Osmančík S:3
14.06.2020 13:00 21. Kien Dinh Badminton Arena Skalka 0:3
11.06.2020 21:00 21. Ondřej Peterka Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:10 20. Tomas Hulle S:S
19.05.2020 18:00 20. Libor Novak Badminton Arena Skalka 0:3
18.05.2020 18:30 20. Vítězslav Čurda Hamr Štěrboholy 0:3
15.05.2020 19:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 22. Jiří Slabý 3:2
26.02.2020 19:30 22. Zuzana Hřebíčková Badminton Arena Skalka 3:1
25.02.2020 17:00 22. Anna Dosedlová 3:0
23.02.2020 18:00 22. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 2:3
16.01.2020 20:00 23. Eliška Krpálková 3:1
13.01.2020 20:00 23. Aleš Hanzlíček 3:1
09.01.2020 19:00 23. Vlastimil Marek Badminton Arena Skalka 3:0
08.01.2020 19:00 23. Lucie Brnová Hamr Braník 3:1
19.12.2019 19:30 21. Ondřej Střeštík Sportcentrum Step 0:3
15.12.2019 15:30 21. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 1:3
12.12.2019 20:00 21. Daniel Toth Sportcentrum Step 3:2
04.12.2019 20:00 21. Václav Těhle 1:3
26.11.2019 20:00 20. Zdeněk Válek Děkanka 3:2
19.11.2019 20:00 20. Jakub Mikšovský Badminton Arena Skalka 0:3
19.11.2019 20:00 20. Petr Vitásek Hamr Braník 0:3
08.11.2019 19:00 20. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.10.2019 21:00 19. Jaroslav Ducheček Hamr Braník 0:3
29.10.2019 20:00 19. Miloš Brouček Badminton Arena Skalka 0:3
26.10.2019 12:30 19. Kamil Bandžak Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.10.2019 22:16 19. Douglas Wong 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím