Ondřej Peterka

Ondřej Peterka (36 let)

ID: 14054

Praha

Socialbakers - v marketingu

Facebook profil

Profil na Twitteru

Webová stránka

  • 81 zápasů

    od roku 2011
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 264 /495
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 34 / 30 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň B

140 bodů
187. místo (165. místo v mužích)
L.Š. P.D. O.P. A.Z. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Láďa Švehla
3:1 6 14 160
2 .
Image 1
Petr Dubský
1:3 1 11 152
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
0 0 140
4 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0 -5 135
5 .
Image 1
Jan Mrkacek
0 -14 126

16 . Úroveň C

135 bodů
185. místo (162. místo v mužích)
Z.V. I.B. O.P. P.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Iva Benešová
0:3
3:2
3:S
3:0
18 11 149
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Petr Valenta
S:3
S:3
1:3
3:1 7 -5 122
5 .
Image 1
Anna Dupalová
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 107

Jarní sezóna 2020

21 . Úroveň A

147 bodů
250. místo (227. místo v mužích)
O.P. M.O. K.D. M.T. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
0:3
1:3
3:S 13 14 147
2 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3
S:S
3:S 3:S 11 11 142
3 .
Image 1
Kien Dinh
3:0
S:S
3:0 S:S 10 0 130
4 .
Image 1
Marek Třešňák
3:1
S:3 0:3 S:S 4 -11 113
5 .
Image 1
Václav Těhle
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 102

23 . Úroveň A

150 bodů
274. místo (244. místo v mužích)
L.V. O.P. P.D. Z.K. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vystrčil
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 162
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:1
3:1
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Lucie Šťastná
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

23 . Úroveň C

144 bodů
299. místo (260. místo v mužích)
O.S. L.H. F.W. O.P. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondra Suchánek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182
2 .
Image 1
Lukáš Hadrava
0:3
3:1
3:2
3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Felicita Waloszek
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -5 144
5 .
Image 1
Ludmila Homolková
0:3
1:3 0:3
0:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2019

23 . Úroveň B

133 bodů
279. místo (242. místo v mužích)
J.V. O.P. J.P. B.L. N.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:1
3:0
3:1
3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Barbora Legátová
1:3
0:3
1:3 3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Natálie Netušilová
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 87

23 . Úroveň B

90 bodů
277. místo (237. místo v mužích)
L.B. O.P. F.W. Z.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Brnová
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 99
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
2:3
3:2
3:S
3:1
19 11 90
3 .
Image 1
Felicita Waloszek
1:3
2:3
S:S
3:1 7 0 67
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
S:3
S:S
3:1
4 -11 53
5 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 49

23 . Úroveň A

96 bodů
284. místo (242. místo v mužích)
M.Š. J.S. O.P. O.K. L.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Štěpán
2:3
3:1
3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Jiří Slabý
3:2
3:1
3:2
2:3 18 11 109
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
1:3
3:0
3:0
16 0 96
4 .
Image 1
Ondřej Kotek
0:3
2:3
0:3
3:0
9 -11 78
5 .
Image 1
Lucia Janovcová
0:3
3:2
0:3
0:3
5 -14 71

23 . Úroveň B

99 bodů
277. místo (236. místo v mužích)
L.B. Z.K. O.P. T.H. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Brnová
3:0
1:3
3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
3:1
3:0
3:1
19 11 110
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:1
1:3
3:1
3:S
19 0 99
4 .
Image 1
Tomáš Hochman
0:3
0:3
1:3
S:S -1 -3 76
5 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3
1:3
S:3
S:S -1 -14 65

Letní sezóna 2019

20 . Úroveň A

86 bodů
237. místo (207. místo v mužích)
Z.P. P.V. M.M. O.P. B.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzana Procházková
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Petr Valenta
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Michaela Matasová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 95
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
1:3
0:3 3:0 9 -3 86
5 .
Image 1
Barbora Popová
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 66

18 . Úroveň A

100 bodů
217. místo (192. místo v mužích)
L.J. Z.H. K.H. O.P. I.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 141
2 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
0:3
3:2 3:0 3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
1:3
2:3
2:3
3:0
12 0 112
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
0:3
3:2
3:1
11 -11 100
5 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 88

17 . Úroveň B

81 bodů
209. místo (187. místo v mužích)
M.B. J.K. J.V. O.P. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Brouček
0:3 3:0 3:0
3:0
21 14 115
2 .
Image 1
Jiří Kehar
3:0 0:3 1:3
3:S
14 11 105
3 .
Image 1
Jan Vítek
0:3 3:0 3:0
S:S
12 0 92
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 3:1 0:3
3:S
12 -11 81
5 .
Image 1
Ivana Kunayová
0:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 64

18 . Úroveň A

101 bodů
196. místo (177. místo v mužích)
O.P. V.S. J.P. Ž.S. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Peterka
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3
3:0 3:0 3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Jana Pfeiferová
1:3 0:3 S:S S:S -3 0 57
4 .
Image 1
Žaneta Staňková
0:3
0:3 S:S S:S -4 -11 45
5 .
Image 1
Jana Černínová
0:3
S:3 S:S S:S -4 -14 42

Jarní sezóna 2019

24 . Úroveň A

91 bodů
291. místo (254. místo v mužích)
Z.V. O.P. M.G. I.H. S.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:0
3:0
3:1
3:S
26 14 100
2 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3
3:0
3:1
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Martin Goš
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 72
4 .
Image 1
Ivana Hlobilová
1:3
1:3
1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Simona Haganová
S:3
0:3
S:3
0:3
0 -14 46

23 . Úroveň A

93 bodů
301. místo (258. místo v mužích)
L.P. K.H. A.M. J.M. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Pavlů
1:3
3:2
3:S
3:1 18 14 132
2 .
Image 1
Kristýna Hesounová
3:1
3:S
2:3
2:3
16 11 127
3 .
Image 1
Adéla Matoušková
2:3
S:3
3:1 3:1 14 0 114
4 .
Image 1
Jakub Mikšovský
S:3
3:2 1:3 3:0 13 -11 102
5 .
Image 1
Ondřej Peterka
1:3
3:2
1:3 0:3 7 -14 93

23 . Úroveň A

76 bodů
296. místo (256. místo v mužích)
T.G. M.T. O.V. O.P. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tatiana Gašparová
1:3
S:3
3:0 3:0 15 14 109
2 .
Image 1
Martin Tožička
3:1
S:S
3:0 S:S 9 11 100
3 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:S
S:S
3:1
S:S
8 0 88
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3 1:3
3:1
7 -11 76
5 .
Image 1
Robert Buerger
0:3 S:S
S:S
1:3
-3 -14 63

24 . Úroveň C

97 bodů
316. místo (268. místo v mužích)
J.G. S.S. J.M. O.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Gregor
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Image 1
Samo Strniša
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Jakub Mikšovský
1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Ondřej Peterka
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Jarda Stuchlík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.07.2020 19:00 16. Zdeněk Válek Sport Troja 0:3 Komentáře
03.07.2020 18:00 16. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
30.06.2020 20:30 16. Anna Dupalová Sportcentrum Step 3:0
24.06.2020 21:00 16. Iva Benešová Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 21. Václav Těhle 3:S
12.06.2020 19:00 21. Kien Dinh Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
11.06.2020 21:00 21. Marek Třešňák Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
31.05.2020 18:00 21. Miroslav Osmančík Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
05.05.2020 19:00 23. Lukáš Vystrčil Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.03.2020 19:00 23. Lucie Šťastná Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.03.2020 17:00 23. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
05.03.2020 20:30 23. Petr Dubský Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.02.2020 19:00 23. Lukáš Hadrava Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
26.02.2020 20:00 23. Felicita Waloszek Sportcentrum Step 0:3
23.02.2020 14:00 23. Ondra Suchánek 0:3 Komentáře
20.02.2020 20:30 23. Ludmila Homolková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
19.01.2020 14:00 23. Natálie Netušilová Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.01.2020 20:00 23. Jana Pfeiferová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.01.2020 17:30 23. Jakub Vilhelm Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
07.01.2020 19:30 23. Barbora Legátová Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.12.2019 18:19 23. Zbyněk Kojecký 3:S Komentáře
19.12.2019 20:00 23. Jana Malá Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
08.12.2019 11:30 23. Felicita Waloszek Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
07.12.2019 14:00 23. Lucie Brnová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
24.11.2019 17:00 23. Ondřej Kotek Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.11.2019 20:30 23. Lucia Janovcová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.11.2019 12:00 23. Jiří Slabý Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
03.11.2019 15:30 23. Martin Štěpán Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
31.10.2019 10:30 23. Tomáš Hochman Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
30.10.2019 08:40 23. Martina Tremlova 3:S Komentáře
23.10.2019 20:00 23. Lucie Brnová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.10.2019 19:00 23. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
28.09.2019 10:00 20. Petr Valenta Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
18.09.2019 19:30 20. Michaela Matasová 0:3
12.09.2019 19:30 20. Zuzana Procházková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
08.09.2019 16:00 20. Barbora Popová Sportcentrum Step 3:0
29.08.2019 18:00 18. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
19.08.2019 19:00 18. Ivana Hlobilová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.08.2019 20:00 18. Zuzana Hřebíčková Hamr Braník 0:3
08.08.2019 19:00 18. Kristýna Hesounová Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
29.07.2019 19:00 17. Jiří Kehar Badminton Arena Skalka 3:1
26.07.2019 16:59 17. Ivana Kunayová 3:S Komentáře
15.07.2019 17:00 17. Miloš Brouček Hamr Braník 0:3
05.07.2019 18:00 17. Jan Vítek Sportcentrum Step 0:3
19.06.2019 20:00 18. Jana Pfeiferová Sportcentrum Step 3:1
17.06.2019 20:00 18. Vlasta Sýkorová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.06.2019 20:00 18. Jana Černínová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.06.2019 10:00 18. Žaneta Staňková Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
28.05.2019 21:00 24. Martin Goš Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
28.05.2019 20:00 24. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
22.05.2019 20:30 24. Simona Haganová Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
05.05.2019 14:00 24. Ivana Hlobilová Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
19.04.2019 11:00 23. Kristýna Hesounová Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
12.04.2019 20:00 23. Adéla Matoušková Hamr Braník 1:3
09.04.2019 19:00 23. Lenka Pavlů Badminton Arena Skalka 1:3
07.04.2019 17:00 23. Jakub Mikšovský Sportcentrum Step 0:3
31.03.2019 18:00 23. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 1:3
30.03.2019 20:00 23. Martin Tožička Sportcentrum Step 0:3
20.03.2019 19:00 23. Tatiana Gašparová 0:3
15.03.2019 20:00 23. Robert Buerger Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.02.2019 10:07 24. Jarda Stuchlík 3:S Komentáře
27.02.2019 19:30 24. Jan Gregor Hamr Braník 0:3
24.02.2019 19:00 24. Jakub Mikšovský Sportcentrum Step 2:3
10.02.2019 14:00 24. Samo Strniša Sportcentrum Step 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím