Petr Šmejkal

Petr Šmejkal (30 let)

ID: 28412

Brno

  • 98 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 131 /371
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 98
    Zápasů v lize ( 42 / 52 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

10 . Úroveň C

127 bodů
96. místo (91. místo v mužích)
P.M. A.H. P.Š. N.F. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Macek
3:0 3:0 14 14 148
2 .
Image 1
Adam Herout
0:3
3:1
3:1
12 11 143
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 3:0 7 0 127
4 .
Image 1
Natálie Faruzelová
1:3
1 -5 116
5 .
Image 1
Jan Kaděra
1:3
0:3 1 -14 107

11 . Úroveň A

134 bodů
108. místo (101. místo v mužích)
P.Š. D.L. P.Š. J.S. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Dáša Labáková
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 153
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Jiří Sedláček
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 116
5 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 109

11 . Úroveň C

113 bodů
112. místo (105. místo v mužích)
R.V. M.K. P.Š. J.K. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:2 3:0
3:1
3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Martin Kužela
2:3 3:1
3:2
3:1
19 11 130
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Jan Kaděra
1:3
2:3
2:3
2:3
7 -5 102
5 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -14 92

Jarní sezóna 2019

14 . Úroveň A

171 bodů
174. místo (160. místo v mužích)
D.M. T.T. E.H. L.S. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Medek
3:1
3:1 3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 211
3 .
Image 1
Eva Harťanská
1:3
2:3
3:2
3:2
13 0 193
4 .
Image 1
Lenka Suchá
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -11 176
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3
2:3
2:3
5 -14 171

15 . Úroveň C

172 bodů
161. místo (151. místo v mužích)
P.V. P.Š. S.M. M.B. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vlašánek
3:0 3:S 3:0 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3
0:3
3:0 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Martin Bělohoubek
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 136
5 .
Image 1
Kateřina Šverclová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 126

14 . Úroveň C

176 bodů
169. místo (157. místo v mužích)
J.S. T.T. K.J. P.Š. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:1
2:3
3:0 3:1 21 14 215
2 .
Image 1
Tom Tom
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
3:2
0:3
3:0
3:0 19 0 199
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 176
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3
S:3
0:3
S:3
1 -14 167

14 . Úroveň C

193 bodů
159. místo (144. místo v mužích)
P.C. A.Ř. P.Š. R.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Carda
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Adam Řihák
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 212
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 193
4 .
Image 1
Radek Vičar
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 178
5 .
Image 1
Jiří Kroupa
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 167

Podzimní sezóna 2018

15 . Úroveň C

200 bodů
148. místo (139. místo v mužích)
P.Š. G.B. S.M. B.H. Z.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šmejkal
3:2
3:1
3:0
3:0 21 0 57
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
3:1
3:0
3:S
18 0 54
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
1:3 1:3 3:1
3:S
12 0 48
4 .
Image 1
Birgitta Heidt
0:3
0:3
1:3
3:S
6 0 42
5 .
Image 1
Zdeněk Charvát
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

16 . Úroveň B

168 bodů
177. místo (159. místo v mužích)
E.H. P.Š. D.K. V.N. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Harťanská
3:1 3:2
3:1
3:0 20 0 56
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:1
1:3
3:1
12 0 48
3 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3
1:3
3:2
3:1 12 0 48
4 .
Image 1
Vit N
1:3
3:1
2:3
2:3 10 0 46
5 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3
1:3
1:3 3:2 6 0 42

17 . Úroveň A

151 bodů
192. místo (173. místo v mužích)
A.H. T.B. P.Š. M.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Herout
2:3
3:0
3:1
3:0
19 0 49
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
3:2
3:1
3:1 3:1 19 0 49
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 43
4 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3
1:3
0:3
3:1
7 0 37
5 .
Image 1
Jan Kaděra
0:3
1:3
0:3
1:3
2 0 32

17 . Úroveň B

126 bodů
191. místo (169. místo v mužích)
T.M. P.Š. P.Š. J.R. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mezenyi
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 48
2 .
Image 1
Petr Šebesta
0:3
3:0
3:0
3:0
18 0 42
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
3:0
3:0
12 0 36
4 .
Image 1
Julie Rýznarová
0:3
0:3
0:3
3:0 6 0 30
5 .
Image 1
Martina Kováčová
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 24

Letní sezóna 2018

13 . Úroveň B

29 bodů
143. místo (125. místo v mužích)
D.Š. D.K. P.Š. O.C. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:S 3:0
3:0
S:S 8 0 32
2 .
Image 1
Dana Kučerová
S:S
3:1
3:0
S:S 7 0 31
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
S:S 5 0 29
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 29
5 .
Image 1
Dana Procházková
S:S S:S S:S
S:3
-6 0 18

12 . Úroveň A

30 bodů
120. místo (106. místo v mužích)
L.C. Z.K. L.D. P.Š. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 3:1 3:0
3:0
17 0 41
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:0 3:1 3:0
S:S
15 0 39
3 .
Image 1
Libor Diviš
1:3 1:3 3:1
3:0
13 0 37
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 0:3 1:3 3:1 6 0 30
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:S
0:3
1:3 -1 0 23

10 . Úroveň A

48 bodů
108. místo (97. místo v mužích)
M.Š. I.V. P.Š. D.P. H.B. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šoka
3:1
3:0
3:1
3:0
3:1
47 0 62
2 .
Image 1
Igor Vychopeň
1:3
3:2 3:S 3:1
3:1
35 0 50
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Image 1
Dana Procházková
1:3
S:3
0:3
3:0
3:1
21 0 36
5 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
1:3
0:3
0:3
3:1
11 0 26
6 .
Image 1
Jiří Hovorka
1:3
1:3
0:3
1:3
1:3
8 0 23

10 . Úroveň C

33 bodů
127. místo (109. místo v mužích)
T.C. S.M. O.C. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:1
3:0
44 0 74
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
2:3
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
0:3
3:1
18 0 48
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
1:3
3 0 33

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň C

22 bodů
226. místo (190. místo v mužích)
J.B. P.L. M.M. P.Š. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Benešová
3:1
3:S
3:1
3:S 42 0 72
2 .
Image 1
Petra Lišková
1:3
1:3
3:0
3:S 27 0 57
3 .
Image 1
Marek Montag
S:3 3:1 S:S S:S 1 0 31
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
0:3
S:S S:S -8 0 22
5 .
Image 1
Marcela Klimparová
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 20

15 . Úroveň D

71 bodů
204. místo (183. místo v mužích)
A.S. P.Š. T.N. P.B. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Sedláčková
3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 77
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3 0:3
3:0
3:S 23 0 53
4 .
Image 1
Petra Banovská
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Mirek Pölzer
S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 30

15 . Úroveň D

47 bodů
232. místo (197. místo v mužích)
J.M. P.M. A.H. P.Š. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
2:3
3:S
3:1
3:S
35 0 65
2 .
Image 1
Petr Menšík
3:2
3:2
S:S
3:0
26 0 56
3 .
Image 1
Adam Herout
S:3
2:3
S:3
3:0
17 0 47
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
S:S
3:S
3:S
17 0 47
5 .
Image 1
Martina Ryšavá
S:3
0:3
0:3
S:3
0 0 30

15 . Úroveň C

60 bodů
214. místo (186. místo v mužích)
D.P. J.L. P.Š. J.H. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dana Procházková
3:S
3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Image 1
Jana Laštůvková
S:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 60
4 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
Image 1
A B
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň A

56 bodů
221. místo (185. místo v mužích)
P.Č. B.K. P.Š. R.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Čech
2:3 3:0 3:1 3:1 39 0 69
2 .
Image 1
Bára Karlínová
3:2 3:2
3:0
1:3 33 0 63
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 2:3 3:1 3:1 26 0 56
4 .
Image 1
Rostislav Bednář
1:3
0:3
1:3 3:0 17 0 47
5 .
Image 1
Lenka Křičková
1:3 3:1 1:3 0:3 15 0 45

14 . Úroveň B

62 bodů
207. místo (176. místo v mužích)
D.L. G.B. M.P. P.Š. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Luczewský
3:1
0:3
3:0
3:1
35 0 80
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
3:S
3:2
3:S 31 0 76
3 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
3:0
S:3
3:0
S:3
26 0 71
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
2:3
0:3
3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Dana Procházková
1:3
S:3
3:S
0:3 12 0 57

14 . Úroveň B

71 bodů
222. místo (186. místo v mužích)
P.S. I.S. M.K. P.Š. V.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Slovák
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 108
2 .
Image 1
Ivan Syka
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 101
3 .
Image 1
Martin Kužela
0:3 1:3 3:0 3:1 26 0 86
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3 0:3
3:1
11 0 71
5 .
Image 1
Věra Dočkalová
0:3
0:3 1:3
1:3
4 0 64

13 . Úroveň C

87 bodů
200. místo (173. místo v mužích)
M.C. J.B. D.K. J.R. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chylík
3:0
2:3
3:0
3:0
43 0 118
2 .
Image 1
Jana Benešová
0:3
3:S
3:1
3:1
32 0 107
3 .
Image 1
David Koloušek
3:2 S:3 3:1 S:3 20 0 95
4 .
Image 1
Julie Rýznarová
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 92
5 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:S
0:3
12 0 87

Letní sezóna 2017

11 . Úroveň B

50 bodů
148. místo (123. místo v mužích)
M.K. P.Š. T.G. H.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Kafka
3:0
3:S
3:1 3:0 47 0 77
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 3:2 1:3 3:2 20 0 50
3 .
Image 1
Terezie Graubnerová
S:3
2:3 S:S 3:S 9 0 39
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
1:3 3:1 S:S S:S 3 0 33
5 .
Image 1
Petr Menšík
0:3 2:3 S:3 S:S -1 0 29

11 . Úroveň D

52 bodů
141. místo (116. místo v mužích)
A.V. P.V. P.Š. T.D. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Votoupalová
3:0 3:0 3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:0
3:1
3:1
35 0 65
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 52
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 1:3 2:3
3:2
15 0 45
5 .
Image 1
Vlaďka Vraná
0:3
1:3
0:3
2:3
6 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.08.2019 08:00 10. Jan Kaděra Sport Centrum IVANOVICE 3:0
14.08.2019 18:00 10. Petr Macek fit4all centrum 0:3
29.07.2019 19:00 11. Jiří Sedláček Badminton Líšeň 3:0
24.07.2019 18:00 11. Jana Hanáková Centrum Viktoria 3:1
22.07.2019 18:00 11. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.07.2019 18:00 11. Petr Šikula Sport Centrum IVANOVICE 1:3
30.06.2019 14:00 11. Jan Kaděra Sprint 3:2 Komentáře
28.06.2019 09:00 11. Lukáš Bartoněk Sprint 3:0
24.06.2019 11:00 11. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.06.2019 09:00 11. Martin Kužela Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.05.2019 08:00 14. Eva Harťanská Sprint 2:3 Komentáře
30.05.2019 17:00 14. Tom Tom Sport Centrum IVANOVICE 0:3
12.05.2019 20:00 14. Dušan Medek fit4all centrum 1:3
10.05.2019 16:00 14. Lenka Suchá Sprint 2:3 Komentáře
30.04.2019 17:00 15. Petr Vlašánek Sport Centrum IVANOVICE 0:3
27.04.2019 16:00 15. Stasa Manojlovic Sprint 3:0 Komentáře
23.04.2019 20:00 15. Kateřina Šverclová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
22.04.2019 16:00 15. Martin Bělohoubek Sprint 3:0
28.03.2019 13:14 14. Hana Palbuchtová 3:S Komentáře
27.03.2019 21:00 14. Tom Tom Sport Centrum IVANOVICE 1:3
20.03.2019 17:00 14. Kristýna Jarošová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.03.2019 17:00 14. Jan Sabela Sprint 0:3
02.03.2019 09:00 14. Jiří Kroupa Sprint 3:0
26.02.2019 20:00 14. Radek Vičar 3:2
23.02.2019 17:00 14. Pavel Carda Sport Centrum IVANOVICE 0:3
17.02.2019 17:00 14. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 1:3
26.01.2019 16:00 15. Birgitta Heidt Sprint 3:0 Komentáře
25.01.2019 20:00 15. Stasa Manojlovic Sport Centrum IVANOVICE 3:1
18.01.2019 18:00 15. Zdeněk Charvát Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.01.2019 19:00 15. Gabriela Bociánová Sprint 3:2 Komentáře
30.12.2018 21:00 16. Dana Kučerová Sprint 3:1 Komentáře
22.12.2018 13:00 16. Eva Harťanská Sprint 1:3
21.12.2018 15:00 16. Vit N Sprint 1:3 Komentáře
09.12.2018 10:00 16. Lucie Kučerová Sprint 3:1 Komentáře
21.11.2018 17:00 17. Miroslav Bača Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.11.2018 17:00 17. Tomáš Bambas Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
16.11.2018 16:00 17. Jan Kaděra Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
10.11.2018 17:00 17. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
31.10.2018 18:00 17. Julie Rýznarová Sprint 3:0 Komentáře
22.10.2018 07:00 17. Martina Kováčová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
17.10.2018 17:00 17. Tomáš Mezenyi Centrum Viktoria 0:3
16.10.2018 19:00 17. Petr Šebesta Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.10.2018 00:10 13. Dana Procházková S:S
25.09.2018 18:00 13. Daniel Šafrán Sprint 0:3
18.09.2018 21:00 13. Ondřej Chaloupka Sprint 3:0 Komentáře
15.09.2018 14:00 13. Dana Kučerová Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.08.2018 20:00 12. Zuzana Kopáčková Sprint 0:3
23.08.2018 19:00 12. Libor Diviš Sprint 1:3
21.08.2018 19:00 12. Ondřej Chaloupka Sprint 3:1
17.08.2018 18:00 12. Lubos Cabala Sprint 0:3
31.07.2018 18:00 10. Dana Procházková Sprint 3:0 Komentáře
29.07.2018 18:00 10. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.07.2018 21:00 10. Michal Šoka Sprint 0:3 Komentáře
09.07.2018 18:00 10. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
07.07.2018 11:00 10. Igor Vychopeň Sprint 2:3
30.06.2018 11:00 10. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
28.06.2018 18:00 10. Tomáš Cibulka Sprint 0:3 Komentáře
26.06.2018 17:00 10. Ondřej Chaloupka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
04.06.2018 09:29 14. Marek Montag S:S
04.06.2018 09:29 14. Marcela Klimparová S:S
27.05.2018 18:30 14. Jana Benešová Sprint 1:3 Komentáře
25.05.2018 07:00 14. Petra Lišková Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
24.04.2018 16:00 15. Petra Banovská Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
22.04.2018 09:00 15. Adéla Sedláčková Sprint 1:3
14.04.2018 17:00 15. Mirek Pölzer Sprint 3:0 Komentáře
10.04.2018 20:00 15. Táňa Novotná Badminton Jehnice 3:0
31.03.2018 19:00 15. Jakub Martauz Sprint 1:3 Komentáře
23.02.2018 19:00 15. A B Sport Centrum IVANOVICE 3:0