Martin Židek

Martin Židek (28 let)

ID: 37793

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 173 /335
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 14 / 7 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň B

66 bodů
180. místo (162. místo v mužích)
M.C. T.B. L.D. J.G. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:2
3:0
3:0
3:S 25 14 119
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
2:3
3:0
S:S
3:S 13 11 104
3 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 93
4 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3
S:S
0:3
3:S 4 -11 73
5 .
Image 1
Martin Židek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

16 . Úroveň B

99 bodů
180. místo (166. místo v mužích)
D.L. M.Ž. M.K. K.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Lisa
S:S S:S
3:0
3:S
9 14 103
2 .
Image 1
Martin Židek
S:S S:S
3:S
3:S
8 11 99
3 .
Image 1
Michal Kučera
S:S S:S
3:S
3:S
8 0 88
4 .
Image 1
Krišpína Hopkavá
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

17 . Úroveň B

108 bodů
186. místo (169. místo v mužích)
I.S. M.Ž. N.F. K.S. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Image 1
Natálie Faruzelová
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň A

114 bodů
172. místo (160. místo v mužích)
L.B. T.H. G.B. M.Ž. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:S
3:0
3:1
3:1
25 14 159
2 .
Image 1
Tomáš Hula
S:3
S:3
3:1
3:1
12 11 143
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
3:S
S:S
3:0
11 0 131
4 .
Image 1
Martin Židek
1:3
1:3
S:S
3:2
5 -11 114
5 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 110

15 . Úroveň A

132 bodů
158. místo (148. místo v mužích)
H.P. M.Ž. O.C. J.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Palbuchtová
3:2
3:0
3:S
3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Martin Židek
2:3
3:S
3:S
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:3
3:0
S:3
7 0 107
4 .
Image 1
Josef Mikulka
S:3
S:3
0:3
3:0
7 -11 96
5 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 0:3
3:S
0:3
6 -14 92

16 . Úroveň B

116 bodů
169. místo (155. místo v mužích)
M.Ž. D.L. J.D. M.R. E.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Židek
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Daniel Lisa
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Jan Drábek
3:2 0:3
S:S
3:0 10 0 90
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Hlavinková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

16 . Úroveň B

111 bodů
186. místo (168. místo v mužích)
J.D. I.K. M.Ž. M.R. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:0
3:S
3:0
20 11 131
3 .
Image 1
Martin Židek
0:3
0:3
3:1
3:2
11 0 111
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 96
5 .
Image 1
Kateřina Horňáková
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 15. Martin Chromeček S:3
16.06.2020 00:10 15. Tomáš Bambas S:3
16.06.2020 00:10 15. Lukáš Drahník S:3
16.06.2020 00:10 15. Jakub Gabriel S:3
21.05.2020 00:10 16. Daniel Lisa S:S
21.05.2020 00:10 16. Michal Kučera S:S
18.05.2020 13:15 16. Krišpína Hopkavá 3:S Komentáře
06.03.2020 14:46 16. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
29.02.2020 08:00 17. Ivan Syka fit4all centrum 1:3
23.02.2020 20:00 17. Natálie Faruzelová Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
19.02.2020 16:04 17. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
14.02.2020 14:00 17. Kateřina Svobodová fit4all centrum 3:2
03.02.2020 00:10 14. Gabriela Bociánová S:S
23.01.2020 06:00 14. Lukáš Bartoněk Sprint 1:3 Komentáře
11.01.2020 17:00 14. Tomáš Hula Sprint 1:3 Komentáře
05.01.2020 19:00 14. Monika Šťastná Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
14.12.2019 21:40 15. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
13.12.2019 08:57 15. Josef Mikulka 3:S Komentáře
10.12.2019 18:00 15. Hana Palbuchtová Sprint 2:3 Komentáře
05.12.2019 19:30 15. Jiří Hovorka Sprint 3:0
29.11.2019 19:00 16. Martina Ryšavá Sprint 3:0
22.11.2019 14:00 16. Jan Drábek fit4all centrum 2:3
13.11.2019 18:00 16. Eva Hlavinková Sprint 3:0
08.11.2019 15:30 16. Daniel Lisa Club Classic 3:1
23.10.2019 06:30 16. Iveta Kouřilová Sprint 0:3 Komentáře
21.10.2019 17:00 16. Kateřina Horňáková Sprint 3:2 Komentáře
11.10.2019 14:00 16. Martina Ryšavá fit4all centrum 3:1 Komentáře
10.10.2019 18:00 16. Jan Dlugoš Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím