Vit N

Vit N (37 let)

ID: 24168

Brno

  • 85 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 256 /367
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 39 / 35 / 11) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň C

98 bodů
209. místo (184. místo v mužích)
P.H. D.Š. J.R. M.N. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
3:1
3:0
3:S
17 0 47
2 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:1
3:0 3:0 S:S 15 0 45
3 .
Image 1
Julie Rýznarová
1:3
0:3 3:2
3:S
10 0 40
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3 2:3
3:S
7 0 37
5 .
Image 1
Vit N
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 0 28

16 . Úroveň B

161 bodů
184. místo (166. místo v mužích)
E.H. P.Š. D.K. V.N. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Harťanská
3:1 3:2
3:1
3:0 20 0 56
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:1
1:3
3:1
12 0 48
3 .
Image 1
Dana Kučerová
2:3
1:3
3:2
3:1 12 0 48
4 .
Image 1
Vit N
1:3
3:1
2:3
2:3 10 0 46
5 .
Image 1
Lucie Kučerová
0:3
1:3
1:3 3:2 6 0 42

15 . Úroveň C

165 bodů
186. místo (169. místo v mužích)
R.T. I.P. T.M. V.N. I.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Trembecký
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 63
2 .
Image 1
Irma Protivová
1:3
2:3
3:0
3:S
14 0 56
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
3:2
3:S
S:S
7 0 49
4 .
Image 1
Vit N
S:3
0:3
S:3
3:S
5 0 47
5 .
Image 1
Igor Vychopeň
S:3
S:3
S:S
S:3
-2 0 40

16 . Úroveň A

158 bodů
176. místo (157. místo v mužích)
P.Š. V.N. M.Š. R.B. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulák
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
Image 1
Vit N
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 45
3 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
2:3
3:2
3:0
12 0 42
4 .
Image 1
Rostislav Bednář
0:3
0:3
2:3
3:0
8 0 38
5 .
Image 1
Tomáš Vodička
0:3
S:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2018

14 . Úroveň D

58 bodů
194. místo (171. místo v mužích)
G.B. V.N. M.P. R.B. N.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Bociánová
3:0
3:1
3:1
3:S
45 0 75
2 .
Image 1
Vit N
0:3
3:2
3:2
3:S
28 0 58
3 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
1:3
2:3
3:1
3:S
27 0 57
4 .
Image 1
Rostislav Bednář
1:3
2:3
1:3
3:S 18 0 48
5 .
Image 1
Nikola Musil
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

13 . Úroveň B

60 bodů
217. místo (189. místo v mužích)
E.U. M.T. T.V. P.N. T.J. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Uhlířová
3:0
3:0
3:0
3:0 3:S 48 0 108
2 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
0:3
3:0
1:3
3:0 3:S 30 0 90
3 .
Image 1
Tomáš Vrána
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S 27 0 87
4 .
Image 1
Petr Novotný
0:3
3:1
0:3
3:0
3:S 27 0 87
5 .
Image 1
Tomáš Jakubík
0:3 0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 70
6 .
Image 1
Vit N
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

13 . Úroveň B

85 bodů
183. místo (168. místo v mužích)
L.K. T.B. V.N. T.B. S.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Kočica
3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 105
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3
1:3
3:0 3:S 27 0 87
3 .
Image 1
Vit N
1:3
3:1
1:3
3:S 25 0 85
4 .
Image 1
Tomáš Bajus
0:3 0:3
3:1
3:S 21 0 81
5 .
Image 1
Stanislav Gala
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

14 . Úroveň C

71 bodů
198. místo (176. místo v mužích)
M.K. V.N. S.M. I.P. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kužela
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Image 1
Vit N
1:3
1:3
3:1
3:1
26 0 71
3 .
Image 1
Stasa Manojlovic
0:3
3:1
2:3
3:2
24 0 69
4 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
1:3
3:2
3:1 22 0 67
5 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
1:3
2:3
1:3 8 0 53

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň C

61 bodů
215. místo (182. místo v mužích)
M.D. V.N. D.P. T.G. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Drmola
3:0 3:0 3:0
3:1
50 0 80
2 .
Image 1
Vit N
0:3
3:1
3:2
3:1
31 0 61
3 .
Image 1
Dana Procházková
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
Image 1
Terezie Graubnerová
0:3
2:3
1:3
3:2
15 0 45
5 .
Image 1
Vlaďka Vraná
1:3
1:3
1:3
2:3
10 0 40

16 . Úroveň D

59 bodů
212. místo (180. místo v mužích)
V.N. P.V. J.H. E.S. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vit N
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 59
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
1:3
3:0 S:S
3:S
20 0 35
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 35
4 .
Image 1
Eva Staffová
S:3
S:S
S:3
3:S
5 0 20
5 .
Image 1
Martina Ryšavá
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

15 . Úroveň D

64 bodů
230. místo (190. místo v mužích)
M.D. J.L. J.P. V.N. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Drmola
3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 93
2 .
Image 1
Jana Laštůvková
1:3
3:1
3:2
3:0 35 0 80
3 .
Image 1
Jiří Prokeš
0:3
1:3
3:2 3:1 22 0 67
4 .
Image 1
Vit N
1:3
2:3
2:3
3:2
19 0 64
5 .
Image 1
Terezie Graubnerová
0:3 0:3 1:3
2:3
6 0 51

15 . Úroveň C

69 bodů
222. místo (187. místo v mužích)
M.R. I.P. V.N. P.V. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Rudolf
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Image 1
Irma Protivová
2:3
3:0
S:S
3:0
25 0 70
3 .
Image 1
Vit N
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3 S:S
1:3
3:0 10 0 55
5 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2016

14 . Úroveň B

70 bodů
231. místo (195. místo v mužích)
I.P. N.M. O.V. V.N. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
3:0
3:0
3:S
36 0 96
2 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
S:3
3:0
3:S
36 0 96
3 .
Image 1
Ondřej Výmola
0:3
3:S
3:0
3:2
32 0 92
4 .
Image 1
Vit N
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 70
5 .
Image 1
Petr Vlašánek
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 64

15 . Úroveň B

61 bodů
221. místo (188. místo v mužích)
M.T. V.N. J.M. P.V. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Tihlaříková
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 71
2 .
Image 1
Vit N
3:2
3:1
3:2
1:3
31 0 61
3 .
Image 1
Jana Michlíková
1:3
1:3
3:0
3:1
28 0 58
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Ondrej Hajek
0:3
3:1
1:3
0:3
13 0 43

15 . Úroveň D

57 bodů
225. místo (186. místo v mužích)
P.M. L.L. V.N. M.T. R.Z. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Michalec
3:0 3:0
3:0
3:S
3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Lenka Leidorfova
0:3
3:1
3:0
3:S
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Vit N
0:3
1:3
3:2
3:S
3:0
27 0 57
4 .
Image 1
Mariette Trňáková
0:3
0:3
2:3
3:S
3:0
21 0 51
5 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 10 0 40
6 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

16 . Úroveň B

45 bodů
230. místo (189. místo v mužích)
M.K. R.N. V.N. P.V. M.S. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marcela Klimparová
1:3
3:0
3:0
3:0 3:0 42 0 57
2 .
Image 1
René Navrátil
3:1
2:3
3:0
3:1
3:S 39 0 54
3 .
Image 1
Vit N
0:3
3:2
2:3
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
0:3
3:2
3:1
3:S 24 0 39
5 .
Image 1
Michal Strakon
0:3
1:3
0:3
1:3
S:S 0 0 15
6 .
Image 1
Vlaďka Matyzková
0:3 S:3
0:3
S:3 S:S -4 0 11

Jarní sezóna 2016

14 . Úroveň B

56 bodů
189. místo (156. místo v mužích)
V.N. M.C. Z.M. V.T. K.N. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vit N
3:0
2:3
3:0
3:0
3:S 41 0 56
2 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
3:1 3:0 3:0
3:S
37 0 52
3 .
Image 1
Zuzana Matušková
3:2
1:3 3:S 3:0 3:S 35 0 50
4 .
Image 1
Veronika Trinerová
0:3
0:3 S:3 3:2 3:S 15 0 30
5 .
Image 1
Klára Neveselá
0:3
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 14
6 .
Image 1
Denisa Šťastná
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 11

14 . Úroveň A

35 bodů
204. místo (156. místo v mužích)
M.R. B.B. J.B. V.N. E.H. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Ryšavá
3:0
3:2
3:0
3:S 3:S 43 0 58
2 .
Image 1
Barbora Babuščáková
0:3
3:S
3:1
3:S 3:0 35 0 50
3 .
Image 1
Josef Bláha
2:3
S:3 3:1 3:0 3:0 32 0 47
4 .
Image 1
Vit N
0:3
1:3
1:3
3:2
3:1
20 0 35
5 .
Image 1
Eva Hříbková
S:3 S:3 0:3
2:3
3:0
13 0 28
6 .
Image 1
Klára Neveselá
S:3 0:3 0:3
1:3
0:3
2 0 17

13 . Úroveň D

43 bodů
198. místo (155. místo v mužích)
M.C. T.C. M.M. V.N. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chládek
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Image 1
Tomáš Cibulka
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Markéta Macková
0:3
1:3
3:0 3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Vit N
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 43
5 .
Image 1
Roman Stehlík
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

12 . Úroveň A

45 bodů
189. místo (150. místo v mužích)
M.F. T.M. O.B. P.K. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Fábryová
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 93
2 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 84
3 .
Image 1
Ondřej Blecha
2:3
0:3
3:0
3:0
30 0 75
4 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3 0:3
0:3
3:0 13 0 58
5 .
Image 1
Vit N
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.02.2019 00:10 16. Daniel Šafrán S:S
31.01.2019 11:09 16. Pavel Hejl S:3 Komentáře
31.01.2019 10:13 16. Julie Rýznarová S:3 Komentáře
29.01.2019 14:40 16. Magdaléna Němcová S:3 Komentáře
29.12.2018 12:00 16. Lucie Kučerová Sprint 2:3
21.12.2018 15:00 16. Petr Šmejkal Sprint 3:1 Komentáře
13.12.2018 19:00 16. Eva Harťanská Sprint 1:3 Komentáře
11.12.2018 16:00 16. Dana Kučerová Sprint 2:3 Komentáře
02.12.2018 10:15 15. Igor Vychopeň 3:S Komentáře
01.12.2018 08:55 15. Richard Trembecký S:3 Komentáře
29.11.2018 22:41 15. Tomáš Menšík S:3 Komentáře
27.11.2018 20:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.10.2018 20:34 16. Tomáš Vodička 3:S Komentáře
22.10.2018 17:00 16. Monika Šťastná fit4all centrum 3:2 Komentáře
18.10.2018 20:00 16. Petr Šulák Centrum Viktoria 0:3
15.10.2018 10:30 16. Rostislav Bednář Sprint 3:0 Komentáře
29.05.2018 18:00 14. Miroslav PROKEŠ BADMINTON ŽIDENICE 3:2 Komentáře
24.05.2018 18:00 14. Gabriela Bociánová Sprint 0:3 Komentáře
21.05.2018 11:00 14. Rostislav Bednář fit4all centrum 3:2 Komentáře
20.03.2018 17:00 13. Tomáš Bajus Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
12.03.2018 20:00 13. Tomáš Bambas Sprint 3:1 Komentáře
05.03.2018 17:00 13. Luděk Kočica Sprint 1:3
05.03.2018 09:00 13. Stanislav Gala 3:S
21.02.2018 16:00 14. Magdaléna Němcová Sprint 3:1 Komentáře
19.02.2018 20:00 14. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.02.2018 18:00 14. Martin Kužela Sport Centrum Kuklenská 1:3
08.02.2018 18:00 14. Stasa Manojlovic Sprint 1:3 Komentáře
30.01.2018 20:00 15. Dana Procházková 3:1 Komentáře
25.01.2018 20:00 15. Martin Drmola Badminton Líšeň 0:3
23.01.2018 20:30 15. Terezie Graubnerová fit4all centrum 3:2 Komentáře
03.01.2018 18:00 15. Vlaďka Vraná Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
15.12.2017 17:00 16. Petra Vaníčková fit4all centrum 3:1 Komentáře
13.12.2017 16:00 16. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
28.11.2017 17:00 15. Jiří Prokeš Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.11.2017 07:00 15. Terezie Graubnerová Club Classic 3:2 Komentáře
21.11.2017 20:00 15. Martin Drmola BADMINTON ŽIDENICE 1:3
19.11.2017 16:00 15. Jana Laštůvková Sprint 2:3 Komentáře
30.10.2017 17:00 15. Táňa Novotná Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
26.10.2017 20:00 15. Petra Vaníčková fit4all centrum 3:1 Komentáře
23.10.2017 18:00 15. Milan Rudolf Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
09.10.2017 19:00 15. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.01.2017 19:00 14. Irma Protivová Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
22.01.2017 19:00 14. Nikola Musil Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
17.01.2017 18:00 14. Ondřej Výmola Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.12.2016 20:00 15. Markéta Tihlaříková Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
11.12.2016 17:00 15. Ondrej Hajek Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
04.12.2016 17:30 15. Petra Vaníčková 3:2 Komentáře
02.12.2016 19:00 15. Jana Michlíková Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
28.11.2016 19:00 15. Roman Zouhar Sprint 3:S Komentáře
24.11.2016 19:00 15. Jiří Hovorka BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
13.11.2016 16:00 15. Pavel Michalec Sprint 0:3
10.11.2016 18:00 15. Mariette Trňáková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
03.11.2016 19:00 15. Lenka Leidorfova Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
27.10.2016 19:00 16. Vlaďka Matyzková Club Classic 3:0 Komentáře
23.10.2016 11:00 16. Marcela Klimparová Sprint 0:3
17.10.2016 18:30 16. Michal Strakon Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
11.10.2016 17:00 16. René Navrátil Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
04.10.2016 20:00 16. Petra Vaníčková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
31.05.2016 18:00 14. Denisa Šťastná 3:S
24.05.2016 20:00 14. Zuzana Matušková fit4all centrum 2:3 Komentáře
23.05.2016 17:00 14. Martin Caletka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
19.05.2016 20:00 14. Veronika Trinerová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
05.05.2016 18:00 14. Klára Neveselá 3:0 Komentáře
27.04.2016 18:00 14. Klára Neveselá Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
26.04.2016 19:30 14. Martina Ryšavá Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
25.04.2016 17:00 14. Barbora Babuščáková 1:3 Komentáře
08.04.2016 18:00 14. Eva Hříbková Sprint 3:2 Komentáře
03.04.2016 16:30 14. Josef Bláha Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.03.2016 09:00 13. Michal Chládek Club Classic 0:3
29.03.2016 19:00 13. Roman Stehlík 3:0 Komentáře
24.03.2016 18:00 13. Markéta Macková Centrum Viktoria 0:3
04.03.2016 18:00 13. Tomáš Cibulka fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.02.2016 17:00 12. Petr Kocmánek Sprint 0:3
21.02.2016 14:00 12. Markéta Fábryová Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.02.2016 19:00 12. Tomáš Menšík Club Classic 0:3
08.02.2016 16:00 12. Ondřej Blecha 0:3 Komentáře
13. Tomáš Vrána S:3
14. Nikola Musil 3:S Komentáře
13. Eva Uhlířová S:3
13. Petr Novotný S:3
13. Markéta Tihlaříková S:3
16. Eva Staffová 3:S Komentáře
16. Martina Ryšavá 3:S Komentáře
14. Petr Vlašánek 3:S Komentáře
13. Tomáš Jakubík S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím