Tereza Daňková

Tereza Daňková (30 let)

ID: 22594

Brno

  • 83 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Centrum Viktoria
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 33 / 50 / 0) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

15 . Úroveň D

54 bodů
225. místo (37. místo v ženách)
J.P. M.N. T.D. J.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Prokeš
3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 .
Image 1
Magdaléna Němcová
1:3
3:2
3:S
3:S
31 0 61
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
2:3
3:S
3:S
24 0 54
4 .
Image 1
Jan Kriz
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Image 1
Petra Vaníčková
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

16 . Úroveň C

46 bodů
227. místo (39. místo v ženách)
T.G. T.D. O.C. Z.V. E.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Terezie Graubnerová
3:0
2:3
1:3
3:0
32 0 47
2 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
3:1
3:S
3:S 31 0 46
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:2
1:3
S:S
3:0
19 0 34
4 .
Image 1
Zoltán Vörös
3:1
S:3
S:S
S:S 1 0 16
5 .
Image 1
Eva Hříbková
0:3
S:3
0:3
S:S -5 0 10

15 . Úroveň B

56 bodů
241. místo (47. místo v ženách)
D.P. V.V. M.K. T.D. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dana Procházková
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Image 1
Vlaďka Vraná
1:3
3:0
3:0
3:1
39 0 84
3 .
Image 1
Martina Kováčová
0:3
0:3
3:1
3:1
22 0 67
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
1:3
3:2 11 0 56
5 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
1:3
1:3
2:3 8 0 53

14 . Úroveň C

60 bodů
230. místo (38. místo v ženách)
H.Z. J.H. P.N. M.P. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Zavadilová
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 108
2 .
Image 1
Jana Hanáková
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 97
3 .
Image 1
Petr Novotný
2:3
1:3
3:0 3:0 32 0 92
4 .
Image 1
Miroslav PROKEŠ
0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 73
5 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 60

Letní sezóna 2017

11 . Úroveň A

55 bodů
143. místo (22. místo v ženách)
L.B. M.C. T.D. I.V. L.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Burian
3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 77
2 .
Image 1
Martin Caletka
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 66
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
1:3
3:0
3:S
25 0 55
4 .
Image 1
Irena Valaškovčáková
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Lukáš Vančura
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

11 . Úroveň D

45 bodů
149. místo (26. místo v ženách)
A.V. P.V. P.Š. T.D. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Votoupalová
3:0 3:0 3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:0
3:1
3:1
35 0 65
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 52
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 1:3 2:3
3:2
15 0 45
5 .
Image 1
Vlaďka Vraná
0:3
1:3
0:3
2:3
6 0 36

12 . Úroveň A

35 bodů
151. místo (28. místo v ženách)
P.N. E.H. T.D. H.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Novotný
3:0
3:1
3:1
47 0 62
2 .
Image 1
Eva Hříbková
0:3
3:0
1:3
20 0 35
3 .
Image 1
Tereza Daňková
1:3
0:3
3:0
20 0 35
4 .
Image 1
Hana Brablecová
1:3
3:1
0:3
18 0 33

11 . Úroveň A

30 bodů
155. místo (29. místo v ženách)
M.D. J.H. T.C. M.N. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Dóciová
3:2
3:2
3:0
3:0 44 0 74
2 .
Image 1
Jirka Hrazdil
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
2:3
2:3
3:0
3:0
34 0 64
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 30

Jarní sezóna 2017

15 . Úroveň A

51 bodů
227. místo (46. místo v ženách)
J.S. J.B. T.D. K.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Stehlík
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 79
2 .
Image 1
Josef Bláha
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 66
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
3:1
3:S 21 0 51
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
Image 1
Jakub Černý
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

16 . Úroveň A

41 bodů
237. místo (49. místo v ženách)
M.Č. P.T. T.D. M.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1
3:0
3:0
3:S
47 0 62
2 .
Image 1
Pavol Turák
1:3
3:0 3:0 3:S 38 0 53
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 0:3
3:0
3:0 26 0 41
4 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 28
5 .
Image 1
Michal Strakon
S:3
S:3 0:3 0:3 0 0 15

16 . Úroveň D

28 bodů
253. místo (55. místo v ženách)
R.Z. M.N. M.M. T.D. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Zouhar
3:0
3:0
3:1
3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
3:0 3:0
3:2
35 0 50
3 .
Image 1
Michaela Molnarová
0:3
0:3 3:0 3:0 26 0 41
4 .
Image 1
Tereza Daňková
1:3
0:3 0:3
3:1
13 0 28
5 .
Image 1
Michaela Černochová
0:3
2:3
0:3
1:3
6 0 21

16 . Úroveň C

41 bodů
237. místo (47. místo v ženách)
M.S. P.V. T.D. K.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Směták
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 41
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 26
5 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2016

16 . Úroveň A

44 bodů
254. místo (50. místo v ženách)
R.N. M.K. Š.N. L.Š. T.D. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Němčák
3:0
3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Marcela Klimparová
0:3
3:0 3:0 3:0 3:0 40 0 70
3 .
Image 1
Šárka Nedvědová
1:3 0:3
3:S
0:3
3:0
20 0 50
4 .
Image 1
Lubomír Šíbl
0:3 0:3
S:3
3:1
3:1
18 0 48
5 .
Image 1
Tereza Daňková
1:3 0:3
3:0
1:3 0:3 14 0 44
6 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3 0:3
0:3
1:3
3:0 12 0 42

15 . Úroveň A

44 bodů
238. místo (44. místo v ženách)
M.H. N.M. M.T. T.D. I.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Holínek
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 66
2 .
Image 1
Nikola Musil
3:0
3:0
3:0 S:S 34 0 64
3 .
Image 1
Mariette Trňáková
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 49
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3 0:3
2:3
3:S
14 0 44
5 .
Image 1
Iva Randusová
S:3 S:S
S:3
S:3
-5 0 25

16 . Úroveň A

60 bodů
219. místo (36. místo v ženách)
T.D. P.V. Z.B. Š.N. M.K. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Daňková
3:2
3:0
3:0 3:0
3:S
45 0 60
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
37 0 52
3 .
Image 1
Zuzana Bukovská
0:3
1:3
3:S
3:1
3:S
27 0 42
4 .
Image 1
Šárka Nedvědová
0:3
S:3
S:3
3:0
3:S
18 0 33
5 .
Image 1
Martina Kováčová
0:3
1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 28
6 .
Image 1
Rostislav Bednář
S:3
S:3
S:3
S:3
1:3 2 0 17

15 . Úroveň B

45 bodů
227. místo (41. místo v ženách)
L.B. J.S. G.B. T.D. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:0
3:0
3:1
3:0
50 0 80
2 .
Image 1
Jana Svobodová
0:3
3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 3:0 3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Tereza Daňková
1:3
0:3 0:3 3:0 15 0 45
5 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 30

Letní sezóna 2016

11 . Úroveň B

43 bodů
137. místo (24. místo v ženách)
D.J. S.B. T.D. T.G. V.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Jelinek
3:S
3:0
3:0 3:0 49 0 64
2 .
Image 1
Svatopluk Bartík
S:3
3:1
3:0
3:0
37 0 52
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
1:3
3:0
3:0 28 0 43
4 .
Image 1
Terezie Graubnerová
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 28
5 .
Image 1
Veronika Langová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

10 . Úroveň D

25 bodů
127. místo (24. místo v ženách)
L.S. A.K. M.C. T.D. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Suchá
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 64
2 .
Image 1
Alena Königová
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
Image 1
Martin Caletka
0:3
0:3 3:0
3:S
23 0 38
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
Image 1
Jozef Školek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

10 . Úroveň A

42 bodů
114. místo (20. místo v ženách)
K.S. J.M. T.D. V.L. N.B. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Svobodová
3:0 3:0 S:3 3:S 3:S 36 0 51
2 .
Image 1
Jana Michlíková
0:3
3:1
3:0
3:S 3:S 35 0 50
3 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
1:3
3:0
3:2 3:S 27 0 42
4 .
Image 1
Veronika Langová
3:S
0:3
0:3
3:S 3:S 24 0 39
5 .
Image 1
Naďa Brázdilová
S:3 S:3 2:3 S:3 S:S -1 0 14
6 .
Image 1
Lukáš Hlavinka
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 11

10 . Úroveň B

34 bodů
117. místo (19. místo v ženách)
H.P. O.G. I.S. T.D. M.L. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Palbuchtová
3:0
3:1
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Image 1
Ondřej Gregárek
0:3
3:1
3:0
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Image 1
Ivan Syka
1:3
1:3
3:0
3:0
3:0
34 0 49
4 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0
19 0 34
5 .
Image 1
Marta Langová
0:3
0:3
0:3
1:3
3:0
12 0 27
6 .
Image 1
Jozef Školek
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.01.2018 18:30 15. Magdaléna Němcová Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
05.01.2018 19:00 15. Jiří Prokeš Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.12.2017 23:00 16. Zoltán Vörös 3:S Komentáře
22.12.2017 16:00 16. Terezie Graubnerová fit4all centrum 0:3 Komentáře
20.12.2017 09:00 16. Eva Hříbková 3:S
07.12.2017 17:00 16. Ondřej Chaloupka Badminton Líšeň 3:1
25.11.2017 09:30 15. Jan Hochman Centrum Viktoria 3:2
24.11.2017 18:00 15. Dana Procházková Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
15.11.2017 18:00 15. Vlaďka Vraná Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
12.11.2017 16:00 15. Martina Kováčová Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
16.10.2017 17:00 14. Miroslav PROKEŠ Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.10.2017 18:00 14. Petr Novotný Badminton Líšeň 0:3
11.10.2017 16:00 14. Jana Hanáková Centrum Viktoria 0:3
06.10.2017 17:00 14. Hana Zavadilová Sprint 0:3 Komentáře
27.09.2017 17:00 11. Martin Caletka Sprint 1:3 Komentáře
24.09.2017 11:00 11. Lukáš Burian Sprint 0:3
15.09.2017 19:00 11. Irena Valaškovčáková Sprint 3:0 Komentáře
22.08.2017 18:00 11. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 2:3
16.08.2017 16:30 11. Andrea Votoupalová Sprint 0:3
09.08.2017 17:30 11. Vlaďka Vraná Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
06.08.2017 20:00 11. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 1:3
24.07.2017 17:00 12. Petr Novotný Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
17.07.2017 18:30 12. Eva Hříbková Sprint 0:3 Komentáře
12.07.2017 17:00 12. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
22.06.2017 18:00 11. Michaela Dóciová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.06.2017 17:00 11. Jirka Hrazdil Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
14.06.2017 17:00 11. Magdaléna Němcová Sprint 0:3
04.06.2017 14:00 11. Tomáš Cibulka Sprint 0:3 Komentáře
30.05.2017 17:00 15. Josef Bláha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.05.2017 17:00 15. Jan Stehlík Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
15.05.2017 19:00 15. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.04.2017 18:30 16. Markéta Vajčnerová BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
25.04.2017 20:30 16. Pavol Turák Centrum Viktoria 0:3
21.04.2017 17:00 16. Miroslav Černý Badminton Líšeň 0:3
19.04.2017 20:00 16. Michal Strakon Badminton Líšeň 3:0
23.03.2017 16:00 16. Michaela Černochová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
21.03.2017 18:30 16. Magdaléna Němcová Centrum Viktoria 0:3
16.03.2017 17:00 16. Roman Zouhar Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
10.03.2017 20:00 16. Michaela Molnarová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.02.2017 20:00 16. Martin Směták Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.02.2017 20:00 16. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
14.02.2017 20:30 16. Jan Hochman Centrum Viktoria 3:0
09.02.2017 20:00 16. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
26.01.2017 07:00 16. Roman Němčák Centrum Viktoria 1:3
17.01.2017 17:00 16. Šárka Nedvědová Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
15.01.2017 18:30 16. Lucie Palánová Centrum Viktoria 0:3
12.01.2017 20:00 16. Marcela Klimparová Centrum Viktoria 0:3
09.01.2017 20:00 16. Lubomír Šíbl Xarena Slatina Badminton Club 1:3
13.12.2016 21:00 15. Nikola Musil Sprint 0:3
08.12.2016 17:00 15. Mariette Trňáková Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
06.12.2016 17:00 15. Michal Holínek Badminton Líšeň 0:3
27.11.2016 16:00 16. Martina Kováčová Centrum Viktoria 3:0
22.11.2016 19:30 16. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
20.11.2016 14:00 16. Zuzana Bukovská fit4all centrum 3:0 Komentáře
08.11.2016 17:30 16. Šárka Nedvědová BADMINTON ŽIDENICE 3:0
16.10.2016 18:30 15. Lukáš Bartoněk Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
16.10.2016 08:00 15. Jana Svobodová Sprint 0:3
10.10.2016 19:30 15. Gabriela Bociánová Centrum Viktoria 0:3
10.10.2016 18:30 15. Lucie Palánová Centrum Viktoria 3:0
22.09.2016 17:00 11. David Jelinek Club Classic 0:3 Komentáře
21.09.2016 16:30 11. Veronika Langová Badminton Líšeň 3:0
20.09.2016 20:00 11. Svatopluk Bartík fit4all centrum 1:3 Komentáře
13.09.2016 18:00 11. Terezie Graubnerová Club Classic 3:0 Komentáře
17.08.2016 17:00 10. Lenka Suchá Club Classic 0:3
09.08.2016 18:00 10. Martin Caletka Sprint 0:3
03.08.2016 19:00 10. Alena Königová 0:3 Komentáře
20.07.2016 17:00 10. Kateřina Svobodová Club Classic 0:3
12.07.2016 18:00 10. Veronika Langová Club Classic 3:0 Komentáře
07.07.2016 19:00 10. Jana Michlíková Sprint 1:3 Komentáře
07.07.2016 18:00 10. Naďa Brázdilová Sprint 3:2
29.06.2016 18:00 10. Hana Palbuchtová Club Classic 0:3 Komentáře
26.06.2016 14:00 10. Jozef Školek Sprint 3:0 Komentáře
24.06.2016 17:00 10. Marta Langová Sprint 3:1 Komentáře
22.06.2016 20:30 10. Ivan Syka fit4all centrum 0:3 Komentáře
09.06.2016 19:00 10. Ondřej Gregárek Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
15. Iva Randusová 3:S Komentáře
15. Jan Kriz 3:S Komentáře
11. Lukáš Vančura 3:S Komentáře
15. Petra Vaníčková 3:S Komentáře
15. Jakub Černý 3:S
10. Lukáš Hlavinka 3:S
16. Rostislav Bednář 3:S Komentáře
10. Jozef Školek 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím