Ondřej Chaloupka

Ondřej Chaloupka (30 let)

ID: 26993

Brno

  • 104 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sprint
  • 195 /252
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 104
    Zápasů v lize ( 40 / 51 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

18 . Úroveň B

33 bodů
194. místo (174. místo v mužích)
O.C. P.C. P.L. I.V. A.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
3:S
3:S
3:S
15 33
2 .
Image 1
Pavel Carda
3:0
3:S
11 29
3 .
Image 1
Petra Lišková
S:3
3:S
5 23
4 .
Image 1
Igor Vychopeň
S:3
3:S
5 23
5 .
Image 1
Adéla Charousová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 18

16 . Úroveň A

36 bodů
201. místo (176. místo v mužích)
M.M. I.M. M.G. J.D. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Míčka
S:S 3:0
3:S
3:S
14 50
2 .
Image 1
Ivan Malý
S:S
3:1
S:S
3:S
6 42
3 .
Image 1
Marek Grác
0:3
1:3
S:S
3:S
4 40
4 .
Image 1
Jan Drábek
S:3
S:S S:S
3:S
1 37
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 36

17 . Úroveň B

46 bodů
187. místo (170. místo v mužích)
Z.C. O.C. L.K. J.H. R.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Charvát
3:S
3:1 3:0
3:S
21 51
2 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
3:1
3:0
3:S
16 46
3 .
Image 1
Lucie Kučerová
1:3
1:3
3:0
3:S
13 43
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
0:3
3:S
5 35
5 .
Image 1
Rostislav Bednář
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

16 . Úroveň B

35 bodů
195. místo (172. místo v mužích)
T.H. L.P. D.K. O.C. T.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Horáček
3:0
3:0
3:S
3:0
23 53
2 .
Image 1
Libor Palán
0:3
2:3
3:0 3:0 14 44
3 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
3:2
3:S
3:S
14 44
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
0:3
S:3
3:S
5 35
5 .
Image 1
Táňa Novotná
0:3
0:3
S:3
S:3
0 30

Letní sezóna 2018

13 . Úroveň B

29 bodů
142. místo (124. místo v mužích)
D.Š. D.K. P.Š. O.C. D.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:S 3:0
3:0
S:S 8 32
2 .
Image 1
Dana Kučerová
S:S
3:1
3:0
S:S 7 31
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
S:S 5 29
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
0:3
3:S
5 29
5 .
Image 1
Dana Procházková
S:S S:S S:S
S:3
-6 18

12 . Úroveň A

23 bodů
127. místo (109. místo v mužích)
L.C. Z.K. L.D. P.Š. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lubos Cabala
0:3 3:1 3:0
3:0
17 41
2 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:0 3:1 3:0
S:S
15 39
3 .
Image 1
Libor Diviš
1:3 1:3 3:1
3:0
13 37
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 0:3 1:3 3:1 6 30
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:S
0:3
1:3 -1 23

10 . Úroveň B

44 bodů
110. místo (99. místo v mužích)
L.K. M.G. O.C. J.H. P.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
3:0
3:2
3:0 3:S 45 60
2 .
Image 1
Marek Grác
0:3
3:1
3:0 3:S 34 49
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
2:3
1:3
3:0
3:S
29 44
4 .
Image 1
Jiří Hadrava
0:3 0:3
0:3
3:S 10 25
5 .
Image 1
Peťa Jelínek
S:3 S:3
S:3
S:3 0 15

10 . Úroveň C

48 bodů
119. místo (104. místo v mužích)
T.C. S.M. O.C. P.Š. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
3:1
3:0
44 74
2 .
Image 1
Stasa Manojlovic
2:3
3:0 3:0 39 69
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
0:3
3:1
18 48
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
0:3
1:3
3 33

Jarní sezóna 2018

15 . Úroveň B

63 bodů
188. místo (167. místo v mužích)
O.C. L.P. P.B. K.M. M.R. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:0
3:0
3:0
3:S
3:0
48 63
2 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3
S:3
3:2
3:1 3:0 26 41
3 .
Image 1
Petra Banovská
0:3
3:S
3:0
1:3
S:S 16 31
4 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3
2:3
0:3
S:S
3:2
6 21
5 .
Image 1
Martina Ryšavá
S:3
1:3
3:1
S:S S:S 3 18
6 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
0:3
0:3 S:S
2:3
S:S -5 10

14 . Úroveň B

47 bodů
227. místo (194. místo v mužích)
L.K. I.P. A.Z. T.B. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kostelecký
3:0 3:2 3:1 3:0 46 91
2 .
Image 1
Irma Protivová
0:3
3:S
3:0
3:0
36 81
3 .
Image 1
Antonín Zderčík
2:3
S:3
3:0
3:1
28 73
4 .
Image 1
Tomáš Bajus
1:3
0:3
0:3 3:0 15 60
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
1:3
0:3 2 47

14 . Úroveň B

55 bodů
223. místo (194. místo v mužích)
P.s. P.Č. M.Z. O.C. J.R. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr svoboda
3:0 3:1 3:0 3:S 47 92
2 .
Image 1
Pavel Čech
0:3 3:S 3:0 3:S 33 78
3 .
Image 1
Martin Záklasník
1:3 S:3
3:0
3:S 25 70
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3 0:3
0:3
3:S 10 55
5 .
Image 1
Julie Rýznarová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

15 . Úroveň B

48 bodů
226. místo (193. místo v mužích)
G.B. O.C. M.R. P.K. H.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Bociánová
3:0
3:1
3:0
3:S
47 77
2 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:S
3:0
3:S
18 48
3 .
Image 1
Martina Ryšavá
1:3
S:S
3:S
3:S 17 47
4 .
Image 1
Petr Kocmánek
0:3
0:3
S:3
S:S
-5 25
5 .
Image 1
Hana Zavadilová
S:3
S:3
S:3
S:S
-5 25

Podzimní sezóna 2017

16 . Úroveň B

63 bodů
213. místo (181. místo v mužích)
O.C. A.D. D.P. K.M. I.T. E.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
48 63
2 .
Image 1
Adrian Dumbravescu
0:3
3:0 3:1
3:1
S:S 24 39
3 .
Image 1
Daniel Popa
0:3
0:3
2:3
3:0
3:S
21 36
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
1:3
3:2
2:3
3:S
20 35
5 .
Image 1
Ivana Trantinová
0:3
1:3
0:3
3:2
3:S 17 32
6 .
Image 1
Eva Staffová
S:3
S:S
S:3
S:3
S:3 -4 11

16 . Úroveň C

34 bodů
240. místo (195. místo v mužích)
T.G. T.D. O.C. Z.V. E.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Terezie Graubnerová
3:0
2:3
1:3
3:0
32 47
2 .
Image 1
Tereza Daňková
0:3
3:1
3:S
3:S 31 46
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:2
1:3
S:S
3:0
19 34
4 .
Image 1
Zoltán Vörös
3:1
S:3
S:S
S:S 1 16
5 .
Image 1
Eva Hříbková
0:3
S:3
0:3
S:S -5 10

16 . Úroveň D

52 bodů
245. místo (198. místo v mužích)
P.P. P.M. R.B. O.C. I.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Peter Pikna
3:0 S:S 3:S 3:1 29 59
2 .
Image 1
Petr Menšík
0:3
0:3
3:1
3:0 24 54
3 .
Image 1
Rostislav Bednář
S:S
3:0
2:3
3:1
23 53
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
1:3
3:2
3:1
22 52
5 .
Image 1
Irena Valaškovčáková
1:3 0:3
1:3
1:3
6 36

17 . Úroveň A

41 bodů
249. místo (200. místo v mužích)
M.Z. Z.C. O.C. H.B. E.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Záklasník
3:1
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Image 1
Zdeněk Charvát
1:3
3:2
3:1
3:1
33 48
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
2:3
3:2
3:0
26 41
4 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
1:3
2:3
3:2
15 30
5 .
Image 1
Eva Hříbková
0:3
1:3
0:3
2:3
6 21

Letní sezóna 2017

12 . Úroveň A

39 bodů
160. místo (131. místo v mužích)
A.D. J.H. V.V. O.C. H.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Adrian Dumbravescu
3:2
3:2
3:1
3:0
42 57
2 .
Image 1
Jan Hochman
2:3
2:3
3:2
3:0
30 45
3 .
Image 1
Vlaďka Vraná
2:3
3:2
2:3
3:0
30 45
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
2:3
3:2
3:2
24 39
5 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3
0:3
0:3
2:3
4 19

11 . Úroveň A

30 bodů
155. místo (125. místo v mužích)
A.B. P.N. M.C. J.N. T.B. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:1 3:2 3:S 3:1 3:0 43 73
2 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 2:3 1:3 3:0 3:0 27 57
3 .
Image 1
Martin Caletka
2:3 3:2 S:S 3:1
3:0
25 55
4 .
Image 1
Jan Navařík
S:3 3:1 S:S 3:2
3:S
20 50
5 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3 0:3 1:3 2:3 3:0 17 47
6 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3 0:3
0:3
S:3
0:3 0 30

11 . Úroveň B

46 bodů
145. místo (122. místo v mužích)
O.H. P.M. M.N. O.C. K.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Hajek
3:2 3:0 3:1 3:S 43 73
2 .
Image 1
Petr Menšík
2:3
3:S
3:2
3:S 33 63
3 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
S:3
3:S
3:S 20 50
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3
2:3
S:3
3:S
16 46
5 .
Image 1
Karel Mündel
S:3 S:3 S:3
S:3
0 30

11 . Úroveň B

41 bodů
151. místo (123. místo v mužích)
M.C. P.V. T.B. O.C. P.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Caletka
3:0 3:1 3:0 3:0 50 80
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:1
3:0 3:0 37 67
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
1:3
1:3
3:0 3:1 28 58
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3 0:3 0:3
3:1
11 41
5 .
Image 1
Petr Novotný
0:3 0:3 1:3
1:3
4 34

Jarní sezóna 2017

16 . Úroveň B

30 bodů
240. místo (186. místo v mužích)
L.P. S.F. J.H. O.C. E.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lucie Palánová
3:0 3:0 3:1 3:0 50 65
2 .
Image 1
Sandra Felixová
0:3
3:0
3:0 3:0 39 54
3 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
0:3
3:2
3:1
20 35
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
1:3 0:3
2:3
3:2
15 30
5 .
Image 1
Eliška Jobová
0:3 0:3
1:3
2:3
6 21

15 . Úroveň A

32 bodů
246. místo (193. místo v mužích)
K.V. P.M. V.D. T.H. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Karol Vrták
3:1 3:0 3:0 3:0 50 80
2 .
Image 1
Petr Macek
1:3
3:1
3:0
3:0
39 69
3 .
Image 1
Věra Dočkalová
0:3
1:3
3:0
3:0
28 58
4 .
Image 1
Tereza Hladíková
0:3
0:3
0:3
3:1
11 41
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
0:3
1:3
2 32

16 . Úroveň C

52 bodů
233. místo (192. místo v mužích)
M.C. O.C. A.P. J.H. E.J. M.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Caletka
3:0 3:0 3:0 3:1
3:S
47 62
2 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
3:0
3:1
3:0
3:S
37 52
3 .
Image 1
Aleš Pacner
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
27 42
4 .
Image 1
Jan Hochman
0:3
1:3
0:3
3:2
3:S
17 32
5 .
Image 1
Eliška Jobová
1:3
0:3
1:3
2:3
3:S
15 30
6 .
Image 1
Michal Sopúch
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 15

16 . Úroveň B

17 bodů
248. místo (196. místo v mužích)
P.M. I.A. M.V. K.M. O.C. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Mašín
3:0 S:3 3:0
3:0
39 54
2 .
Image 1
Ivo Andreáš
0:3
3:1
3:0
3:0
37 52
3 .
Image 1
Markéta Vajčnerová
3:S
1:3
2:3
3:1
27 42
4 .
Image 1
Karel Mündel
0:3
0:3
3:2
3:0
22 37
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
1:3
0:3
2 17

Podzimní sezóna 2016

16 . Úroveň D

40 bodů
256. místo (205. místo v mužích)
M.H. P.V. J.M. M.P. O.C. A.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Hejč
3:0
3:0
3:0
S:3 3:0 40 70
2 .
Image 1
Petra Vaníčková
0:3
3:0
3:0
3:0
3:S 38 68
3 .
Image 1
Jiri Mikulastik
0:3
0:3
3:0
3:0
S:S 16 46
4 .
Image 1
Marcela Palátová
0:3
0:3
0:3
3:1 3:2 16 46
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
3:S
0:3
0:3
1:3
0:3
10 40
6 .
Image 1
Alžběta Černá
0:3 S:3 S:S 2:3
3:0
9 39

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.01.2019 00:30 18. Petra Lišková 3:S Komentáře
18.01.2019 15:45 18. Igor Vychopeň 3:S Komentáře
10.01.2019 22:03 18. Adéla Charousová 3:S Komentáře
10.01.2019 21:00 18. Pavel Carda fit4all centrum 0:3 Komentáře
18.12.2018 10:19 16. Marek Grác S:3 Komentáře
18.12.2018 10:19 16. Ivan Malý S:3 Komentáře
18.12.2018 10:18 16. Jan Drábek S:3 Komentáře
17.12.2018 09:20 16. Martin Míčka S:3 Komentáře
23.11.2018 08:44 17. Zdeněk Charvát S:3 Komentáře
22.11.2018 20:30 17. Jiří Hovorka Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
22.11.2018 15:56 17. Rostislav Bednář 3:S Komentáře
21.11.2018 17:00 17. Lucie Kučerová Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
31.10.2018 17:00 16. Libor Palán Centrum Viktoria 0:3
28.10.2018 12:00 16. Táňa Novotná 3:S Komentáře
23.10.2018 14:43 16. Tomáš Horáček S:3 Komentáře
22.10.2018 17:05 16. Dana Kučerová S:3 Komentáře
24.09.2018 08:30 13. Dana Procházková 3:S Komentáře
18.09.2018 21:00 13. Petr Šmejkal Sprint 0:3 Komentáře
18.09.2018 17:00 13. Daniel Šafrán Sprint 0:3 Komentáře
13.09.2018 17:00 13. Dana Kučerová Club Classic 0:3 Komentáře
21.08.2018 19:00 12. Petr Šmejkal Sprint 1:3
20.08.2018 17:00 12. Zuzana Kopáčková Sport Centrum IVANOVICE S:S Komentáře
16.08.2018 17:00 12. Lubos Cabala Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
15.08.2018 19:00 12. Libor Diviš Sprint 0:3 Komentáře
30.07.2018 17:00 10. Marek Grác Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
23.07.2018 17:00 10. Lukáš Kostelecký Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
10.07.2018 17:00 10. Jiří Hadrava Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
26.06.2018 17:00 10. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
25.06.2018 19:00 10. Tomáš Cibulka Sprint 1:3 Komentáře
20.06.2018 18:00 10. Stasa Manojlovic Sprint 0:3
30.05.2018 17:00 15. Petra Banovská Club Classic 3:0 Komentáře
24.05.2018 20:00 15. Kateřina Machálková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.05.2018 20:00 15. Lucie Palánová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
14.05.2018 18:00 15. Markéta Vajčnerová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
26.04.2018 21:00 14. Lukáš Kostelecký Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.04.2018 19:00 14. Tomáš Bajus BADMINTON ŽIDENICE 0:3
25.04.2018 17:30 14. Antonín Zderčík BADMINTON ŽIDENICE 1:3 Komentáře
21.04.2018 10:00 14. Irma Protivová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.03.2018 19:00 14. Petr svoboda Sprint 0:3
19.03.2018 18:00 14. Pavel Čech Centrum Viktoria 0:3
07.03.2018 17:00 14. Martin Záklasník Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.02.2018 09:00 15. Gabriela Bociánová Sprint 0:3 Komentáře
16.02.2018 17:30 15. Petr Kocmánek Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
29.01.2018 20:00 16. Ivana Trantinová Sprint 3:0 Komentáře
12.01.2018 18:00 16. Adrian Dumbravescu Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
10.01.2018 20:00 16. Karel Mündel BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
06.01.2018 13:00 16. Daniel Popa Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
15.12.2017 21:00 16. Terezie Graubnerová fit4all centrum 3:2 Komentáře
15.12.2017 19:00 16. Eva Hříbková Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
07.12.2017 17:00 16. Tereza Daňková Badminton Líšeň 1:3
27.11.2017 17:00 16. Rostislav Bednář Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
15.11.2017 17:00 16. Petr Menšík BADMINTON ŽIDENICE 1:3 Komentáře
14.11.2017 17:00 16. Irena Valaškovčáková BADMINTON ŽIDENICE 3:1 Komentáře
29.10.2017 13:00 17. Zdeněk Charvát Sprint 2:3 Komentáře
28.10.2017 17:00 17. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
26.10.2017 20:00 17. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
19.10.2017 17:00 17. Eva Hříbková Sprint 3:0 Komentáře
27.09.2017 17:00 12. Vlaďka Vraná Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
23.09.2017 08:00 12. Adrian Dumbravescu Sprint 1:3 Komentáře
17.09.2017 20:00 12. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
14.09.2017 19:00 12. Jan Hochman Centrum Viktoria 2:3
29.08.2017 17:00 11. Martin Caletka Sprint 0:3 Komentáře
24.08.2017 17:00