Načítám…

Ondřej Matuška (53 let)

ID: 46546

Brno

IT - Marketing

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia
  • Language - spain

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (92/140)

  • 99 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 83 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 52 / 40 / 7) 12 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň C

126 bodů
92. místo (89. místo v mužích)
M.V. M.O. J.K. O.M. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Vrtal
3:2 1:3 3:1 4 30 154 7:6
2 .
Image 1
Michal Ohlídal
2:3 3:2 3:1 4 25 149 8:6
3 .
Image 1
Jan Kadlčík
2:3 3:0 2 12 134 5:3
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:1 1:3 0:3 2 4 126 4:7
5 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3 0 0 120 1:3

10 . Úroveň A

171 bodů
88. místo (85. místo v mužích)
M.K. O.M. L.Č. R.T. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kučera
3:2 3:2 3:2 3:0 8 30 178 12:6
2 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 3:1 3:0 3:0 6 25 171 11:4
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
2:3 1:3
3:S
3:0 4 12 156 9:6
4 .
Image 1
Richard Trembecký
2:3 0:3
S:3
3:0
2 4 146 5:9
5 .
Image 1
Michal Rauš
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 140 0:12

9 . Úroveň C

166 bodů
92. místo (88. místo v mužích)
J.N. J.Š. F.K. O.M. N.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Nowak
3:1 3:0 3:2 3:1 8 30 198 12:4
2 .
Image 1
Jan Šírek
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 191 10:3
3 .
Image 1
Filip Konečný
0:3 0:3 3:0 3:1 4 12 176 6:7
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 0:3 3:1 2 4 166 5:10
5 .
Image 1
Nikol Holasová
1:3 0:3 1:3 1:3 0 0 160 3:12

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň C

158 bodů
82. místo (79. místo v mužích)
O.M. I.P. M.O. J.Č. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:0 3:2 3:1
3:S
8 30 158 12:3
2 .
Image 1
Irena Provazníková
0:3 3:2 3:1
3:S
6 25 151 9:6
3 .
Image 1
Michal Ohlídal
2:3 2:3 3:2
3:S
4 12 136 10:8
4 .
Image 1
Jiří Čejka
1:3 1:3 2:3
3:S
2 4 126 7:9
5 .
Image 1
Petr Diviš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 120 0:12

11 . Úroveň A

118 bodů
97. místo (91. místo v mužích)
O.M. P.Š. P.V. V.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:0 3:1
3:S
3:S 8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3 3:1
3:S
3:S 6 25 111 9:4
3 .
Image 1
Pavel Vrána
1:3 1:3
3:S
3:S 4 12 96 8:6
4 .
Image 1
Vláďa Dušek
S:3
S:3
S:3
3:S 2 4 86 3:9
5 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 80 0:12

11 . Úroveň A

106 bodů
121. místo (112. místo v mužích)
R.G. I.P. M.K. O.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Irena Provazníková
1:3 3:0 3:0
S:S
4 25 129 7:6
3 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 0:3 3:1 3:0 4 12 116 7:7
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 106 6:9
5 .
Image 1
Jan Číhal
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 100 0:12

10 . Úroveň A

128 bodů
106. místo (100. místo v mužích)
T.S. D.Č. R.J. O.M. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Sklenák
3:2
3:0
1:3 3:0 6 30 156 10:5
2 .
Image 1
Daniel Čech
2:3
3:1
3:1 3:0 6 25 151 11:5
3 .
Image 1
Radek Janata
0:3
1:3
3:2
3:0 4 12 136 7:8
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:1 1:3
2:3
3:0 4 4 128 9:7
5 .
Image 1
Ronald Pari
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 120 0:12

Letní sezóna 2023

9 . Úroveň C

135 bodů
79. místo (75. místo v mužích)
O.P. I.D. O.M. I.P. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:0 2:3 3:0 3:2 21 14 155 11:5
2 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 149 9:6
3 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:2 2:3 2:3 3:1 15 0 135 10:9
4 .
Image 1
Irena Provazníková
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -5 127 7:9
5 .
Image 1
Renáta Zrůstová
2:3 0:3 1:3 1:3 4 -14 110 4:12

9 . Úroveň A

110 bodů
68. místo (63. místo v mužích)
J.M. O.M. R.J. O.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Myšulka
3:2
3:2
3:2
3:0
22 14 116 12:6
2 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 3:2 3:2 3:0 19 11 110 11:7
3 .
Image 1
Radek Janata
2:3
2:3
3:2
3:0 16 0 96 10:8
4 .
Image 1
Oleksandr Kolomiichenko
2:3 2:3
2:3
2:3 8 -11 77 8:12
5 .
Image 1
Lotte Korencová
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -14 71 3:11

9 . Úroveň A

95 bodů
84. místo (76. místo v mužích)
K.H. I.P. R.G. O.M. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kevin Hoang
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 139 12:2
2 .
Image 1
Irena Provazníková
2:3
3:1
3:S
3:0 21 11 132 11:4
3 .
Image 1
Robert Geryk
0:3
1:3
3:1 3:1 13 0 113 7:8
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
S:3
S:3
1:3 3:2 6 -11 95 4:11
5 .
Image 1
Sona Krollova
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 89 3:12

10 . Úroveň A

131 bodů
83. místo (78. místo v mužích)
P.H. O.M. J.M. S.M. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Hauk
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 131 10:5
3 .
Image 1
Jan Myšulka
0:3
0:3 3:2 3:0 12 0 112 6:8
4 .
Image 1
Sergej Michajlik
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 98 6:9
5 .
Image 1
Adam Rybicki
0:3 1:3 0:3
S:3
1 -14 87 1:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň A

136 bodů
108. místo (98. místo v mužích)
O.M. K.H. I.P. L.K. E.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 3:0 3:0 3:1 22 14 136 11:4
2 .
Image 1
Kevin Hoang
3:2 S:S 3:0
3:S
16 11 127 9:2
3 .
Image 1
Irena Provazníková
0:3 S:S 3:0 3:1 11 0 111 6:4
4 .
Image 1
Lotte Korencová
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 94 3:11
5 .
Image 1
Emir Dizdar
1:3
S:3
1:3 2:3 4 -14 90 4:12

11 . Úroveň C

126 bodů
129. místo (117. místo v mužích)
B.A. S.M. R.J. P.V. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Barbara Adamčíková
1:3
3:0
3:S
3:S
20 14 174 10:3
2 .
Image 1
Sergej Michajlik
3:1
1:3
3:S
3:S
19 11 170 10:4
3 .
Image 1
Radek Janata
0:3
3:1
3:S
3:S
18 0 158 9:4
4 .
Image 1
Pavel Vrána
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -5 141 3:9
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126 0:12

10 . Úroveň B

150 bodů
117. místo (106. místo v mužích)
J.Č. O.P. T.B. E.S. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
3:1 3:0 3:1 25 14 199 12:3
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3
3:1 3:1 3:2 18 11 189 10:7
3 .
Image 1
Tomáš Bartl
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 175 8:7
4 .
Image 1
Eliška Suchánková
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 157 5:10
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3 2:3 0:3 1:3 4 -14 150 4:12

11 . Úroveň C

158 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
O.M. K.N. T.H. G.B. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 158 12:4
2 .
Image 1
Karel Novotný
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 151 10:4
3 .
Image 1
Tomáš Hula
2:3
1:3
3:S
S:3
9 0 129 6:9
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
S:3
S:3
3:0
8 -5 123 4:9
5 .
Image 1
Adam Rybicki
0:3
0:3
3:S
0:3
6 -14 112 3:9

Podzimní sezóna 2022

11 . Úroveň C

104 bodů
119. místo (110. místo v mužích)
M.B. T.B. R.J. O.M. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Beňo
3:2
3:0
3:1 3:0 25 14 139 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Bartl
2:3
3:2
3:1
2:3
15 11 126 10:9
3 .
Image 1
Radek Janata
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3 1:3
2:3
3:2 9 -5 104 7:11
5 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
3:2
1:3
2:3 8 -14 94 6:11

10 . Úroveň B

113 bodů
111. místo (103. místo v mužích)
R.J. P.K. G.B. B.A. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Joch
3:1
3:S
3:2
3:1 23 14 157 12:4
2 .
Image 1
Patrik Křemeček
1:3
3:0
1:3
3:0 16 11 147 8:6
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
S:3 0:3 3:1
3:S
12 0 132 6:7
4 .
Image 1
Barbara Adamčíková
2:3
3:1
1:3 1:3 10 -5 125 7:10
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -14 113 4:10

10 . Úroveň C

137 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
O.P. D.Č. M.Ž. O.M. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:1 3:2 3:2 3:1 22 14 176 12:6
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173 10:3
3 .
Image 1
Martin Židek
2:3 0:3 3:0 3:1 15 0 155 8:7
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 137 5:10
5 .
Image 1
Martin Záklasník
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 129 3:12

12 . Úroveň A

159 bodů
108. místo (99. místo v mužích)
O.M. M.P. G.B. P.V. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:1
3:2 3:0 3:0 25 14 159 12:3
2 .
Image 1
Michael Pavlík
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 152 10:4
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3
1:3
3:2
3:0
15 0 135 9:8
4 .
Image 1
Pavel Vrána
0:3
0:3
2:3
3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Olivér Lelkes
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106 0:12

Letní sezóna 2022

12 . Úroveň A

89 bodů
113. místo (102. místo v mužích)
M.P. O.M. L.Č. P.V. S.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Pištěk
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 102 12:0
2 .
Image 1
Ondřej Matuška
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 89 9:6
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
2:3 3:0 3:0 16 0 76 8:6
4 .
Image 1
Petr Vopelka
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 55 4:11
5 .
Image 1
Sona Krollova
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 48 2:12

10 . Úroveň A

96 bodů
97. místo (90. místo v mužích)
J.B. J.L. J.T. O.M. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Bulawa
3:1 2:3 3:0 3:S 21 14 135 11:4
2 .
Image 1
Jiří Lužný
1:3
3:1
3:0 3:S 20 11 131 10:4
3 .
Image 1
Jan Torjay
3:2
1:3
3:1 3:S 18 0 118 10:6
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 96 4:9
5 .
Image 1
Jiří Ziegler
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

11 . Úroveň A

96 bodů
92. místo (84. místo v mužích)
O.M. N.Š. E.D. R.R. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 96 10:3
2 .
Image 1
Natálie Šimková
3:1
S:S
3:0 3:0 18 11 89 9:1
3 .
Image 1
Emir Dizdar
0:3
S:S
3:2
3:0
10 0 70 6:5
4 .
Image 1
Radim Raszka
0:3
0:3
2:3
3:0 9 -11 58 5:9
5 .
Image 1
Libor Klíčník
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 46 0:12

11 . Úroveň B

110 bodů
123. místo (112. místo v mužích)
D.K. M.K. P.Š. M.P. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Kyjonka
3:0
3:1
3:S
3:0
26 14 160 12:1
2 .
Image 1
Milan Kafka
0:3 1:3 3:S 3:0 14 11 145 7:6
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:1 1:3 3:2 13 0 133 8:9
4 .
Image 1
Martin Pištěk
S:3
S:3 3:1 3:2 11 -11 120 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Matuška
0:3
0:3 2:3 2:3 4 -14 110 4:12

Jarní sezóna 2022

13 . Úroveň A

138 bodů
123. místo (114. místo v mužích)
O.M. N.Š. P.V. R.R. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Matuška
3:2 3:0
3:1
3:1 24 14 138 12:4
2 .
Image 1
Natálie Šimková
2:3
3:1
3:1
3:S
20 11 131 11:5
3 .
Image 1
Petr Vopelka
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 114 7:7
4 .
Image 1
Radim Raszka
1:3
1:3 1:3
3:2
8 -5 103 6:11
5 .
Image 1
Michael Janoušek
1:3
S:3
0:3
2:3
3 -14 89 3:12

13 . Úroveň B

136 bodů
138. místo (124. místo v mužích)
M.Ž. L.B. O.M. S.K. H.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Židek
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 161 12:1
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 150 9:5
3 .
Image 1
Ondřej Matuška
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136 8:6
4 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
0:3
0:3
3:0
8 -11 117 4:9
5 .
Image 1
Hana Komínková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 106 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.04.2024 08:30 9. Matěj Vrtal fit4all centrum 3:1
08.04.2024 18:00 9. Jan Kadlčík Sprint 0:3
06.04.2024 17:00 9. Michal Ohlídal Sport Centrum Kuklenská 1:3
25.03.2024 15:00 10. Ludmila Čápová Sport Centrum Kuklenská 3:1
23.03.2024 18:00 10. Michal Kučera Centrum Viktoria 2:3
17.03.2024 09:00 10. Michal Rauš Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.03.2024 15:00 10. Richard Trembecký Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.02.2024 21:00 9. Nikol Holasová Sport Centrum Kuklenská 3:1
21.02.2024 08:00 9. Jan Šírek Sport Centrum Kuklenská 0:3
05.02.2024 08:00 9. Jakub Nowak Sport Centrum Kuklenská 2:3
03.02.2024 17:00 9. Filip Konečný Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.01.2024 08:30 10. Irena Provazníková fit4all centrum 3:0
15.01.2024 08:51 10. Petr Diviš 3:S Komentáře
10.01.2024 19:00 10. Michal Ohlídal Sprint 3:2
06.01.2024 18:00 10. Jiří Čejka Sport Centrum Kuklenská 3:1
02.01.2024 00:10 11. Tomáš Hrazdira 3:S
28.12.2023 10:00 11. Petr Šmejkal Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.12.2023 18:32 11. Vláďa Dušek 3:S Komentáře
11.12.2023 15:00 11. Pavel Vrána Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.11.2023 11:00 11. Matěj Kareš Sprint 1:3
18.11.2023 09:00 11. Robert Geryk Sport Centrum Kuklenská 2:3
12.11.2023 15:00 11. Irena Provazníková fit4all centrum 0:3
09.11.2023 10:00 11. Jan Číhal Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.10.2023 10:30 10. Radek Janata fit4all centrum 2:3 Komentáře
16.10.2023 09:00 10. Ronald Pari Badminton Líšeň 3:0
12.10.2023 20:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3
04.10.2023 17:00 10. Tomáš Sklenák fit4all centrum 3:1
25.09.2023 16:00 9. Ondřej Pekař fit4all centrum 3:2
06.09.2023 12:00 9. Renáta Zrůstová Sprint 3:1
05.09.2023 17:00 9. Ivo Dusík Sprint 2:3
03.09.2023 10:00 9. Irena Provazníková fit4all centrum 2:3
31.08.2023 08:00 9. Oleksandr Kolomiichenko Centrum Viktoria 3:2
29.08.2023 19:00 9. Radek Janata fit4all centrum 3:2
20.08.2023 19:00 9. Lotte Korencová Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.08.2023 16:00 9. Jan Myšulka fit4all centrum 2:3
25.07.2023 17:03 9. Kevin Hoang S:3 Komentáře
24.07.2023 18:45 9. Irena Provazníková S:3 Komentáře
11.07.2023 18:00 9. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.07.2023 20:00 9. Robert Geryk Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.06.2023 09:00 10. Sergej Michajlik Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.06.2023 16:00 10. Patrik Hauk Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.06.2023 10:00 10. Jan Myšulka Centrum Viktoria 3:0
08.06.2023 16:00 10. Adam Rybicki Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.05.2023 17:00 12. Kevin Hoang Badminton Líšeň 2:3
17.05.2023 18:00 12. Emir Dizdar Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.05.2023 09:00 12. Lotte Korencová Sprint 3:0
04.05.2023 14:00 12. Irena Provazníková Sprint 3:0
03.04.2023 20:37 11. Barbara Adamčíková S:3 Komentáře
03.04.2023 20:37 11. Pavel Vrána S:3 Komentáře
03.04.2023 20:37 11. Radek Janata S:3 Komentáře
03.04.2023 20:37 11. Sergej Michajlik S:3 Komentáře
25.03.2023 09:00 10. Eliška Suchánková Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.03.2023 16:00 10. Ondřej Pekař fit4all centrum 2:3
19.03.2023 19:00 10. Jiří Čejka Badminton Líšeň 1:3
16.03.2023 18:00 10. Tomáš Bartl Badminton Líšeň 0:3
19.02.2023 17:00 11. Karel Novotný Sprint 3:1
17.02.2023 14:00 11. Tomáš Hula fit4all centrum 3:2
16.02.2023 18:00 11. Gabriela Bociánová fit4all centrum 3:1
11.02.2023 12:00 11. Adam Rybicki Sport Centrum Kuklenská 3:0
22.01.2023 10:00 11. Renáta Zrůstová Sport Centrum Kuklenská 3:2
20.01.2023 16:00 11. Tomáš Bartl Badminton Líšeň 1:3
16.01.2023 10:00 11. Radek Janata fit4all centrum 2:3 Komentáře
12.01.2023 21:00 11. Marek Beňo Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.12.2022 10:39 10. Gabriela Bociánová S:3 Komentáře
15.12.2022 09:00 10. Barbara Adamčíková Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.12.2022 18:00 10. Radek Joch Centrum Viktoria 1:3
08.12.2022 15:30 10. Patrik Křemeček Sport Centrum IVANOVICE 0:3
24.11.2022 21:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.11.2022 08:00 10. Martin Záklasník Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.11.2022 09:00 10. Ondřej Pekař fit4all centrum 2:3